Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
 
Junior, teksts tiešām ir bezgala stulbs, tikai un vienīgi biezlūpainai galvai domāts. Pie tāda teksta bulkas kustināt nebūtu prāta darbs, tikai viena iebildīte - neviens jau par to tekstu pat nenojauta, vai ta kāds te pārvada zulu valodu?
Savukārt, attālinoties no tekstuālajām pērlēm, pati publiskā dancošana ir ok, pilnīgi iespējams, ka daudzi pēc tam aizslās uz kādiem deju kursiem vai nodarbībām. Jo sēdēt pie kompja un šķīt iekšā cūkas taukumu ar mannā putru ir daudz kaitīgāk. Lai tik danco (mans viedoklis), meldiņš jau baismi lipīgs un soļi arī nav nekādas īru dejas.

https://youtu.be/FoHlrQScWl0

Jebkurš nēģeris, kas pamēģinās, ap...irsīs kuli.
11.oktobris 2020, 13:57 | links
 
Un vispār -ja sabiedrība nemāca saviem bērniem domāt, strādāt, mīlēt un cienīt vienam otru, tad nav jābūt ģēnijam, lai saprastu, ka nākotne ir vienā visiem labi zināmā ķermeņa vietā, kas ir gan prezidentiem, gan supermodelēm un arī masoniem.
Za ribalku, biedri! Priekā.
11.oktobris 2020, 13:39 | links
 
Nja.. Lai nu kā, bet čalis piedalijās epidēmijas centros un viņa viedoklis nezkāpēc bija svarīgs izsludiņāt vai nē pandēmiju :).. Un tomēr esmu izlasījis to grāmatu un man ir ar savs viedoklis. Un šajā kontekstā ko iztulkoji viedoklis tas nekādi neraksturo pilnīgi grāmatas saturu. Un pilnīgi normāli, ja kāds kaut kur nepiekrīt.

mjuniors, 10.oktobris 2020, 23:20

Protams, katram ir savs viedoklis, un kam patīk,kam ne, kas ko kur atrod kam piekasīties utt.
Bet? Cik reizes izlasīji to grāmatu un apdomāji, salīdzināji, vai gribējas autoram ko pajautāt?
1, 2, 5, 10.???
Un tagad Tu to grāmatu atdod kādam lai tas to iedod citiem? Viss ir skaidrs? Ir cieta pārliecība , ka tur ir 100% taisnība akmenī cirsta?
Tur ir tā sāls. Citādi redz kaut ko vienreiz izlasa un jūtās citiem soli vai pat vairākus priekšā. Nē, nekā personīga, vienkārši zinu tādus cilvēkus.
Es nepiebāžu galvu ar bestselleriem, kuros ir izteiktas prognozes un secinājumi par šodienas sabiedrību un tās nākotnes attīstību.
Kaut kur nesen pie mums arī bija kāds kašķis par to, ka kaut kāda blogere tika par ekspertu Covid jautājumā, vai kaut kas uz to pusi. Īpaši tajā neiedziļinājos, tāpēc precīzi nepateikšu.
Ir daudz jāskatās pašam un jādomā līdzi.
Bet vispār man ir aizdomas, ka Toņa vīruss arī ir lipīgs, turklāt nav obligāti jābūt kontaktā ar inficēto.
11.oktobris 2020, 13:34 | links
 
Andreiko, atkartošos plašākos teikumos, ja nespējat izlobīt saturu... Kur es minu un protestēju pret sadejošanos? Es dzirdu debīlu dziesmu, kas mani neuzrunā, bet ja tev patīk kraties līdz. Bet pasniegt valstiskā līmenī dziesmu neiedziļinots nemaz dziesmu tekstos tas parāda filvēka domāšanas seklumu. Vai tiešām nav kauns pie teksta dejot: nepalikt šeit, te nav manas mājas, te nevaru palikt, te nav mana karaļvalsts, glāb mani, es šeit nevaru palikt!! Es mērs izaicinu ari tagad tavu pilsētu.. Atkārtojiet šo mantru un uzdancosi par to.
Vai tiešām arī dzīvē jums izkārtne šķiet svarīgāka? Ušakovs bija izkārtne, saturu zagšanu ignorējam. Galvenais dārgu mašīnu nopirkt vai guči hujuči. Saturs paliek masvarīgs.
Paklausaties Mesas gabalus.. nejutat atškiribu?
11.oktobris 2020, 12:06 | links
 
9. Maijā čestuškas un kacušu ar iegriez? Dejotajs ibio..

mjuniors, 11.oktobris 2020, 11:38[/quote]

Nē mjunior,čestuškas nē!Savulaik disenītēs gan ''šeikojām,,gan valsi griezām.
11.oktobris 2020, 12:02 | links
 
Dejām nav ne vainas, puikas gados esmu dejojis gan tautiskās, gan modernās (šīs tikai drusku). Pēc atnākšanas no armijas mani māsīca aicināja uz "Danci". Es viņai atbildu - traka vai, gadu studijā dejot, un tad vēl nav zināms, vai tiksi sastāvā. Viņa man apgalvoja, ka gads nebūšot, viss būšot ātrāk. Dejošana Dancī būtu varena lieta (foršs kolektīvs, regulāri ārzemju braucieni), bet man jau pie sirds vairāk bija basītis. Un izvēlēties varēja tikai vienu no abiem...
11.oktobris 2020, 11:47 | links
 
osis [11.10.20]: Nekaitini mjunioru.Ja nopietni,tad,kā var uzskatīt visparastāko deju par debīlismu.Man šķiet,ka tie daudzie kuriem tā deja liekas debīlisms,tie nedz dejot māk nedz dziedāt,vārdu sakot apdalīti gan ar dejotprasmi gan ar muzikālo dzirdi.
9. Maijā čestuškas un kacušu ar iegriez? Dejotajs ibio..
11.oktobris 2020, 11:38 | links
 
Nu, nekas, nekas. Tonis vismaz čokā ar saviem jaunajiem zulusu bēgļu draugiem jaunus dančus samācīsies, laika pietiekami.

https://youtu.be/SEcZjmVh5D0

andreiko, 11.oktobris 2020, 11:05




Nekaitini mjunioru.Ja nopietni,tad,kā var uzskatīt visparastāko deju par debīlismu.Man šķiet,ka tie daudzie kuriem tā deja liekas debīlisms,tie nedz dejot māk nedz dziedāt,vārdu sakot apdalīti gan ar dejotprasmi gan ar muzikālo dzirdi.
11.oktobris 2020, 11:16 | links
 
Nu, nekas, nekas. Tonis vismaz čokā ar saviem jaunajiem zulusu bēgļu draugiem jaunus dančus samācīsies, laika pietiekami.

https://youtu.be/SEcZjmVh5D0
11.oktobris 2020, 11:05 | links
 
Kā teicu, tā nav dzejotā grāmata, bet gan lektors, matemātiķis, ārstas, kas apraksta savu dzīves prakti 40 gadu garumā. Par tieši to, kas tagad notiek. Viņš aprakstīja iepriekšējās pandēmjis. Tās notika arī līdz kovidam!! bet vai tu to zināji? Es nē, jo par to nerunāja.
P.s. Autors nomira 2019. gadā..
Grāmata ir latviešu valodā.
Un vēl ja kādam interesē rīt braucu caur Rīgu varu uzdāvināt. Zvaigznē laikam tikai 10 eirki maksajā..

mjuniors, 10.oktobris 2020, 22:43

Wikipedia teikts, ka pekas atmeta 2017. gadā
https://translate.google.com/translate?hl=lv&;sl=en&u=https://en.wikipedia.org/wiki/Hans_Rosling&;prev=search&pto=aue
Zini, bet tādiem cilvēkiem es ne visai ticu. Ir viena lieta - cilvēku mentalitāte, nacionālās īpatnības. To nevar izmērīt un līdz ar to nekādā modeļī ielikt nevar.
Te tāds izgriezums copy-paste no wikopwdia caur translate.
Tomēr daži eksperti uzskata, ka Roslinga pasaules uzskats ir pārmērīgi rožains vai pret vidi vērsts. Piemēram, Zviedrijas rūpniecības menedžmenta profesors Kristians Berggrens grāmatā “ Hans Roslinga vienpusējais pasaules redzējums” [44] apgalvo, ka “ Factfulness ” “parāda ļoti tendenciozu statistikas paraugu kā patieso globālās attīstības perspektīvu, ļauj izvairīties no negatīvu tendenču analīzes. un atturas apspriest sarežģītus jautājumus ". Redzot, ka Rozlings ir optimistiskāks par "iespējamo", Berggrēns atzīmē, ka " Faktiskums ietver daudzus grafikus" sliktas lietas samazinās "un" labas lietas pieaug ", bet ne vienu grafiku" sliktas lietas pieaug ". 2013. gadā The EcologistRobins Meinards ziņoja, ka Roslings ir nikns pret ANO populācijas prognozēm un pret dažiem ekoloģiskiem iebildumiem pret attīstību: "Es nedomāju par baltu lāci! Es varu dzīvot bez ledus lāčiem." [45]

Domaataajs, 10.oktobris 2020, 23:04

Nja.. Lai nu kā, bet čalis piedalijās epidēmijas centros un viņa viedoklis nezkāpēc bija svarīgs izsludiņāt vai nē pandēmiju :).. Un tomēr esmu izlasījis to grāmatu un man ir ar savs viedoklis. Un šajā kontekstā ko iztulkoji viedoklis tas nekādi neraksturo pilnīgi grāmatas saturu. Un pilnīgi normāli, ja kāds kaut kur nepiekrīt.
10.oktobris 2020, 23:20 | links
 
Vsjo, out!
10.oktobris 2020, 23:06 | links
 
Kā teicu, tā nav dzejotā grāmata, bet gan lektors, matemātiķis, ārstas, kas apraksta savu dzīves prakti 40 gadu garumā. Par tieši to, kas tagad notiek. Viņš aprakstīja iepriekšējās pandēmjis. Tās notika arī līdz kovidam!! bet vai tu to zināji? Es nē, jo par to nerunāja.
P.s. Autors nomira 2019. gadā..
Grāmata ir latviešu valodā.
Un vēl ja kādam interesē rīt braucu caur Rīgu varu uzdāvināt. Zvaigznē laikam tikai 10 eirki maksajā..

mjuniors, 10.oktobris 2020, 22:43


Wikipedia teikts, ka pekas atmeta 2017. gadā
https://translate.google.com/translate?hl=lv&sl=en&u=https://en.wikipedia.org/wiki/Hans_Rosling&prev=search&pto=aue
Zini, bet tādiem cilvēkiem es ne visai ticu. Ir viena lieta - cilvēku mentalitāte, nacionālās īpatnības. To nevar izmērīt un līdz ar to nekādā modeļī ielikt nevar.
Te tāds izgriezums copy-paste no wikopwdia caur translate.
Tomēr daži eksperti uzskata, ka Roslinga pasaules uzskats ir pārmērīgi rožains vai pret vidi vērsts. Piemēram, Zviedrijas rūpniecības menedžmenta profesors Kristians Berggrens grāmatā “ Hans Roslinga vienpusējais pasaules redzējums” [44] apgalvo, ka “ Factfulness ” “parāda ļoti tendenciozu statistikas paraugu kā patieso globālās attīstības perspektīvu, ļauj izvairīties no negatīvu tendenču analīzes. un atturas apspriest sarežģītus jautājumus ". Redzot, ka Rozlings ir optimistiskāks par "iespējamo", Berggrēns atzīmē, ka " Faktiskums ietver daudzus grafikus" sliktas lietas samazinās "un" labas lietas pieaug ", bet ne vienu grafiku" sliktas lietas pieaug ". 2013. gadā The EcologistRobins Meinards ziņoja, ka Roslings ir nikns pret ANO populācijas prognozēm un pret dažiem ekoloģiskiem iebildumiem pret attīstību: "Es nedomāju par baltu lāci! Es varu dzīvot bez ledus lāčiem." [45]
10.oktobris 2020, 23:04 | links
 
Kad atradīsiet Dievu un ieraudzīsiet, tad varbūt i bikses būs pilnas. Tas labākajā gadījumā.

Domaataajs, 10.oktobris 2020, 22:03
Un tāds ir tavs dievs??? :))

mjuniors, 10.oktobris 2020, 22:22

Jap, neiesaku ar viņu jokot.
Attiecībā uz tiem, kurus iznes ar kājām pa priekšu no Stradiņiem un citurienes - Piekrītu, ka no vēža un vecuma šobrīd mirst vairāk kā no Covid.
Grāmata man neinteresē, jo ja viss notiktu pēc tā, kā aprakstīts grāmatās, tad nebūtu ne kara, ne bada, ne bagāto ne nabago utt. Būtu ideāla, garlaicīga pasaule.
Un es vēl tādas gudras grāmatas esmu redzējis un lasījis, nav brīnums, kur sazvērestības teorijas rodas.
Tu vari ignorēt vīrusu, un gaidīt pandēmijas slieksni un ko tur vēl, kas izrēķināts grāmatās ja jau tas aprakstīts, bet es gan paklausīšu vietējo epidemiologu ieteikumiem, kurus līdz mums nogāda visādi tur žurnālisti.
Nekā personīga, draugs, arlabunakti, kungi un dāmas!

Domaataajs, 10.oktobris 2020, 22:36

Kā teicu, tā nav dzejotā grāmata, bet gan lektors, matemātiķis, ārstas, kas apraksta savu dzīves prakti 40 gadu garumā. Par tieši to, kas tagad notiek. Viņš aprakstīja iepriekšējās pandēmjis. Tās notika arī līdz kovidam!! bet vai tu to zināji? Es nē, jo par to nerunāja.
P.s. Autors nomira 2019. gadā..
Grāmata ir latviešu valodā.
Un vēl ja kādam interesē rīt braucu caur Rīgu varu uzdāvināt. Zvaigznē laikam tikai 10 eirki maksajā..
10.oktobris 2020, 22:43 | links
 
Nē, tik pārdomas kā saukt tādu kura apziņu spēj kairināt cilvēku ciešanas, par sadistu varbūt.

usis, 10.oktobris 2020, 22:25

Jap, šis jautājums ir aktuāls visu laiku.
Vai Dievs ir Dievs, vai Velns ir Velns?
Vēlreiz arlabunakti!
10.oktobris 2020, 22:38 | links
 
Kad atradīsiet Dievu un ieraudzīsiet, tad varbūt i bikses būs pilnas. Tas labākajā gadījumā.

Domaataajs, 10.oktobris 2020, 22:03
Un tāds ir tavs dievs??? :))

mjuniors, 10.oktobris 2020, 22:22


Jap, neiesaku ar viņu jokot.
Attiecībā uz tiem, kurus iznes ar kājām pa priekšu no Stradiņiem un citurienes - Piekrītu, ka no vēža un vecuma šobrīd mirst vairāk kā no Covid.
Grāmata man neinteresē, jo ja viss notiktu pēc tā, kā aprakstīts grāmatās, tad nebūtu ne kara, ne bada, ne bagāto ne nabago utt. Būtu ideāla, garlaicīga pasaule.
Un es vēl tādas gudras grāmatas esmu redzējis un lasījis, nav brīnums, kur sazvērestības teorijas rodas.
Tu vari ignorēt vīrusu, un gaidīt pandēmijas slieksni un ko tur vēl, kas izrēķināts grāmatās ja jau tas aprakstīts, bet es gan paklausīšu vietējo epidemiologu ieteikumiem, kurus līdz mums nogāda visādi tur žurnālisti.
Nekā personīga, draugs, arlabunakti, kungi un dāmas!
10.oktobris 2020, 22:36 | links
 
Kad atradīsiet Dievu un ieraudzīsiet, tad varbūt i bikses būs pilnas. Tas labākajā gadījumā.

Domaataajs, 10.oktobris 2020, 22:03

Rekur dzīvo "dieviem" līdzīgie
10.oktobris 2020, 22:30 | links
 
Domaataajs [10.10.20]: Un tiem, kas to kungu, tēvu, gādīgi mīlošo, nemeklē, jeb neklausa, šams, rūpīgi un ar mīlestību iekārtojis elli, kvalitatīvus katlus, virs vidējā atalgots un apmācītus kurinātājus, nekā personīga, tikai bizness.

usis, 10.oktobris 2020, 22:11
Tā bija reklāma par tiem katliem, kurinātājiem un ar mīlestību iekārtoto elli?
Nē, tik pārdomas kā saukt tādu kura apziņu spēj kairināt cilvēku ciešanas, par sadistu varbūt.
10.oktobris 2020, 22:25 | links
 
Kad atradīsiet Dievu un ieraudzīsiet, tad varbūt i bikses būs pilnas. Tas labākajā gadījumā.

Domaataajs, 10.oktobris 2020, 22:03

Un tāds ir tavs dievs??? :))
10.oktobris 2020, 22:22 | links
 
[quote=632795]Tavs organisms ir pati labākā labaratorija pasaulē, kas iemācijusies un cīnās pret vīrusiem ik dienu. Par to liecina šodienas tava eksistence, pateicoties taviem senču ģēniem.

mjuniors, 10.oktobris 2020, 21:38
Jā, laboratorija, bet cik izdzīvojuso palika pēc buboņu mēra. Veselas pilsētas izmira viduslaikos.
Un vēl šodien pret buboņu mēri bez vakcīnas vai antobiotikām tā laboratorija diez vai spēs ko izdarīt.
Un pats galvenais, junior!
Cilvēki salasās tādus spriedelējumus ka tavējos, un viņam tad jūra līdz ceļiem.
Tu labāk parunā ar tiem, kuri ir slimi, kuriem ir slimi cilveki ģimenēs , paziņu lokā, kuri ir pārslimojuši un tad spriedelē.

Domaataajs, 10.oktobris 2020, 22:01[/quot
Ja nepielec, vēlreiz aizej uz slimnīcu tiešām un paskaties cik civēkus šodien rīt no stradiņiem iznes ar kājām pa pierkšu.. Un cik no kovida..

Esmu soli priekšā tev, ja vēlies un ir vispār interese ko saka epidemelogi nevis prese, kas pelna no pārdotās informācijas.. Un tirgo ne jau patiesību, bet to ko sabiedrība pērk! Un sabiedrība pērk bailes!
Kas izsludina vispār pandēmijas pasaulē...?? Ļaušu tev minēt no kurienes nāk tie cilvēki! Ja par sarežģīti, tā ir Zviedrija. Un Zviedrija gāja citu ceļu.. Kas izsludināja pārējo daļu es nezinu... Tā bija reāli masu psihoze, vieni dara pārējie ar.. Protams nesaku nevienu vārdu, kad vīrusa nav, neapsrtīdu tā kaitīgumu. Ir jāredz reāla kopaina. No kurienes es šo informāciju esmu guvis. Es neskatos neizglītotu žurnālistu interpretāciju, bet reāli klausos ārstu viedoļos.
Otrs, lai spētu sazirdēt reālo faktisko informāciju ir jāzin mazliet kaut kas vairāk. Jo cilvēks redz un tikai to ko zin!!!
Es paar laimi vai kā izlasīju kolosālu grāmatu

Grāmatas autors zviedrijas ārstu epidemoloģijas matemātiķis. Kas izvērte riska faktorus vai izsludināt pandēmiju vai nē.. Jeb kuram ierobežojuma ir blaknes. Un te ir smuki aprunāts, kas ir statistika, cik reāli tautā gudri cilvēki patiesība nav gudri, informēti un citas lietas par ko agrāk nenojautu. Ja ir vēlme varu tev pat uzdāvināt šo grāmatu ar noteikumu nodosi to tālāk. Un tad parunāsim.
10.oktobris 2020, 22:21 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager