Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
~97 gads bija 1.11 uz sievieti tagad ja nemaldos ~1.8

Davis-Di, 8.septembris 2020, 20:10

Man kopš 2016.gada veselas 2 reizes bija ģimenes pieaugums, tomēr ar to ir krietni par maz. Statistika liecina, ka pēdējos gados LV stabili dzimstība samazinās, pie tam ļoti krasi ;)
8.septembris 2020, 20:20 | links
 
No kurienes šāda informācija? :)

MT9, 8.septembris 2020, 20:01

Publiski dati :P Tev tak ar pieaugums.

~97 gads bija 1.11 uz sievieti tagad ja nemaldos ~1.8

Davis-Di, 8.septembris 2020, 20:10

tas ir par maz, lai tauta saglabātos
8.septembris 2020, 20:20 | links
 
dzimstība pieaug

Davis-Di, 8.septembris 2020, 19:48[/quote]

neesmu skatījies pēdējos datus, bet, manuprāt, mirstība joprojām pārsniedz dzimstību. Varu, protams, kļūdīties.
8.septembris 2020, 20:18 | links
 
No kurienes šāda informācija? :)

MT9, 8.septembris 2020, 20:01


Publiski dati :P Tev tak ar pieaugums.

~97 gads bija 1.11 uz sievieti tagad ja nemaldos ~1.8
8.septembris 2020, 20:10 | links
 
...dzimstība pieaug...

Davis-Di, 8.septembris 2020, 19:48

No kurienes šāda informācija? :)
8.septembris 2020, 20:01 | links
 
Te tiešām ir kāds, kurš kaut kam šādam tic? Komunistu labāko tradīciju stilā: Mēs visus apsteigsim, mēs dzīvosim labāk par pusi eiropas. :)))))

7up, 6.septembris 2020, 06:06


Interesanti ka tu velc ārā vecus rakstus un cepies!
Patreiz neredzu iemeslu, lai tā nebūtu (atmetot covid un teorētiskus riskus no austrumu kaimiņiem) - paaudzes mainās, izglītības sitēma tiek pilnveidota , IT infrastruktūra mēs esam ļoti labās pozīcijās - kas daudz kur EU klibo, Doing business reitings mums ir ok, Investīciju reitingi arī ir ok un var būt labāki, dzimstība pieaug - papildus darba tirgū būs jau paaudze kas dzima treknajos gados ... līdz ar to skatos pozitīvi un attīstības līmenī mēs varam būt virs vidējā EU līmeņa...
8.septembris 2020, 19:48 | links
 
Apsveicami!
Cenzūra strādā - savējos konīšu dzērājus aizstāv. Kā mūra māja!
Nožēlojami, ka arī copes lietās godaprātā esam jau tik zemu krituši ...
8.septembris 2020, 19:06 | links
 

Te tiešām ir kāds, kurš kaut kam šādam tic? Komunistu labāko tradīciju stilā: Mēs visus apsteigsim, mēs dzīvosim labāk par pusi eiropas. :)))))
6.septembris 2020, 06:06 | links
 
mjuniors [05.09.20]: ..un gala rezultātā nevar zināt,kurš lielāku kaitējumu nodarījis.

Bjorgvins, 5.septembris 2020, 08:33
Tavuprāt, adekvāti salīdzināt ušaku ar kariņu? Un kā tad tu mēri kaitējumu? Un interesanti par kādu tu kaitējumu runā Kariņa virzienā?

Vistiešākie.
6.septembris 2020, 06:02 | links
 
..un gala rezultātā nevar zināt,kurš lielāku kaitējumu nodarījis.

Bjorgvins, 5.septembris 2020, 08:33

Tavuprāt, adekvāti salīdzināt ušaku ar kariņu? Un kā tad tu mēri kaitējumu? Un interesanti par kādu tu kaitējumu runā Kariņa virzienā?
5.septembris 2020, 22:41 | links
 
mjuniors.viss ir labi.tikai nesatraucies.bet uz manu jautājumu tu tā ahī neatbildēji.tu paņēmi manu komentāru un piesolīji bildi.komentārs īss.pāris teikumu.viens par Ušakovu,otrs par Kariņu.viepār zināmi fakti.nekādu ekstru.atvaino,nu bet kas tur bija tādspar ko bildi sasolīji?
5.septembris 2020, 21:27 | links
 
udens2 [05.09.20]: Šmiga! aizej uz ģertrūdes baznīcu Rīgā, uz luterānu un katoļu baznīcām Ogrē, var būt tad pietiks kakāt. Ja nav laika - tad paklusē.

Jozis2, 5.septembris 2020, 12:13un ko tad viņš tur ieraudzīs???Kā VIDs iekasē nodokļus??

Jo Tu gribi no tā duraka uzzināt? Ja cilvēks var uzrakstīt ko šādu, tad jautājumu, manuprāt, nevajadzētu būt... :))
5.septembris 2020, 20:52 | links
 
Šmiga! aizej uz ģertrūdes baznīcu Rīgā, uz luterānu un katoļu baznīcām Ogrē, var būt tad pietiks kakāt. Ja nav laika - tad paklusē.

Jozis2, 5.septembris 2020, 12:13
un ko tad viņš tur ieraudzīs???Kā VIDs iekasē nodokļus??
5.septembris 2020, 20:38 | links
 
Bjorgvin, jo garāks palags,jo lielāka iespēja sarunāt, formulēt lielāku muļķību. Tādēļ, tēlaināka atbilde vietā ir bilde.
Otrs, jau labu laiku neiesaistos šajā balagānā, jo neredzu tam jēgu., Bet pārlasu gan.
Viedoklis par Kariņu, neesmu es viņa fans. Par viņu es drīzāk ar viedokļiem skaļš nav drīzāk copy no citām valstīm. Vai tas ir slikti? Nezinu, tas ir jāredz ilgtermiņā.
Kas man visvairāk kretinizē, kad Latviešiem piesien bumbas, jeb ASV. Tas ir tīrākais vatastānas progadandas atgremojums.
4. Mūsu tautieši nav nedz sliktāki, nedz labāki par citiem. Bet varu teikt, mums ir daudz vairāk lietu labu nekā sliktu, ko citi cenšas mums pielīmēt. Mums ir vide un iespēja šeit veidot tādu vidi kā mēs vēlamies pēc labākās gribas. Tāpēc zarazai neplaudēšu līdzi, kas uzskaita visādus "faktus" par normu. Jā tas notiek, bet vai tāpēc mūsu valstij ir jāsmērejas ar tiem pašiem sūdiem, kas viņiem ir? Nē.. Pasaule nav tāda kā mēs te drukājam, mēs drukājam par viņu tā kā mēs redzam, saprotam.. Bet redze jau ir izvēle ko gribam redzēt. Var gausties, bet var tajā pašā laikā virzīties uz priekšu.
5.septembris 2020, 19:07 | links
 
mjuniors.lūdzu noprecizē par to bildīti.kas tev īsti nepatika - vai tas,ka Ušakovu par Kremļa agentu nosaucu,vai tas ,ka neuzskatu Kariņu par labāko premjerministru?nekautrējies,pamato savu domu. citādi ar to bildīti vari auzās iebraukt.būs pašam kaklā jānēsā kā svētbilde. zaraza,visu cieņu.daudz ko pareizi raksti.var redzēt,ka loģiski domājošs džeks esi.nu a šitas pajoliņu bariņš kas tevi aprej.vienkārši smieklīgi un skumji.
5.septembris 2020, 17:06 | links
 
osis [05.09.20]: Vismaz beidzot ir uzradies vēl kāds, kam atrādīt bildi...

raihs, 4.septembris 2020, 23:41


Raih,tak tas ir tas pats vecais idiots!
Nu ja. Es esmu stabilu vērtību piekritējs. Un publikas, kam to bildi atrādīt, šajā sadaļā laikam nekad neaptrūksies...
5.septembris 2020, 15:41 | links
 
Vismaz beidzot ir uzradies vēl kāds, kam atrādīt bildi...

raihs, 4.septembris 2020, 23:41



Raih,tak tas ir tas pats vecais idiots!
5.septembris 2020, 15:27 | links
 
zaraza [05.09.20]: zarazij, apžilbini ar savu kompetenci makroekonomikā, 3 lietas, ko mūsu nemilētā valsts tev nodarījusi lai attīstītu biznesu, kas savādak tepat 3-4 kaimiņvalstīs, kāpēc tevi valsts tur nelaiž, mani bik mulsina disproporcija starp tavu globālo redzējumu un prakstisko varējumu.sory

usis, 5.septembris 2020, 13:59

manas dzīves filosofijas viena no pamata lietām ir tas, ka nevienam nekas nepienākas pats no sevis, ne man, ne Tev, ne Mozambikas trūkumcietējiem. Katrs maksā tik cik viņš maksā, saņem to, ko pats sev spējis nodrošināt un izcinīt zobiem un nagiem, ja nav spējis, tad tikai pats vainīgs, i es, i Tu, i nabaga badā mirstošie morīši. Tā kā esam katrs kur esam, manā gadījumā tas bija diezgan apzināts lēmums un bija izvēles varianti, vismaz ar to varu būt apmierināts, daru to, kas man patiešam patīk un interesē, vairumam to apgalvot būtu grūti. Jā, izvēlei noteikti ir savi mīnusi, nekādu ilūziju par to,ka mazais bizness, bez nopientas sākotnējas naudas apakšā mūsu tirgū var dzīvot baigi labi un padarīt reāli bagātu, man nebija ne tad ne tagad. Tur nu točna manu maģistra grādu nevajag, aritmētikas zināšanas 6 klases līmenī un mazliet iemaņas ar Exceli dažu minūšu laikā to ļaus aprēķināt jebkuram. Bet pie saviem resursiem kopumā esmu apmierināts, ja kas nav tā, tad pats vainīgs, za čto borolsa na to i naporolsa :D No valsts man tiešam neko nevajag, vienīgais nepiepildāmais sapnis, lai arī viņiem no manis neko nevajadzētu :D
A tā, nu nemīlu es varu, nu un? Te tak jau teica un es pat nestrīdos - nihilists, ciniķis. Vēl droši vien mizantrops, sociopāts un, pardon my Frech, pohujists :D
"No valsts man tiešam neko nevajag" - tukša diršana
5.septembris 2020, 15:13 | links
 
šito Ontonam vajadzētu
5.septembris 2020, 15:03 | links
 
zarazij, apžilbini ar savu kompetenci makroekonomikā, 3 lietas, ko mūsu nemilētā valsts tev nodarījusi lai attīstītu biznesu, kas savādak tepat 3-4 kaimiņvalstīs, kāpēc tevi valsts tur nelaiž, mani bik mulsina disproporcija starp tavu globālo redzējumu un prakstisko varējumu.sory

usis, 5.septembris 2020, 13:59


manas dzīves filosofijas viena no pamata lietām ir tas, ka nevienam nekas nepienākas pats no sevis, ne man, ne Tev, ne Mozambikas trūkumcietējiem. Katrs maksā tik cik viņš maksā, saņem to, ko pats sev spējis nodrošināt un izcinīt zobiem un nagiem, ja nav spējis, tad tikai pats vainīgs, i es, i Tu, i nabaga badā mirstošie morīši. Tā kā esam katrs kur esam, manā gadījumā tas bija diezgan apzināts lēmums un bija izvēles varianti, vismaz ar to varu būt apmierināts, daru to, kas man patiešam patīk un interesē, vairumam to apgalvot būtu grūti. Jā, izvēlei noteikti ir savi mīnusi, nekādu ilūziju par to,ka mazais bizness, bez nopientas sākotnējas naudas apakšā mūsu tirgū var dzīvot baigi labi un padarīt reāli bagātu, man nebija ne tad ne tagad. Tur nu točna manu maģistra grādu nevajag, aritmētikas zināšanas 6 klases līmenī un mazliet iemaņas ar Exceli dažu minūšu laikā to ļaus aprēķināt jebkuram. Bet pie saviem resursiem kopumā esmu apmierināts, ja kas nav tā, tad pats vainīgs, za čto borolsa na to i naporolsa :D No valsts man tiešam neko nevajag, vienīgais nepiepildāmais sapnis, lai arī viņiem no manis neko nevajadzētu :D
A tā, nu nemīlu es varu, nu un? Te tak jau teica un es pat nestrīdos - nihilists, ciniķis. Vēl droši vien mizantrops, sociopāts un, pardon my Frech, pohujists :D
5.septembris 2020, 15:00 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager