Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Bet vispār traki dīvaini, kad aptaujas procenti ko Raihs vakar ielika ir tik līdzīgi reālām.. vieta spekulācijām..
30.augusts 2020, 11:13 | links
 
raihs [30.08.20]: mjuniors [1:42]: Dodos gulēt, šobrīd čujs saka nekur krievi nepazudīs...Labi, ka Tev slikts čujs... :) Normālu koalīciju var savākt, pat atstājot JKP opozīcijā... AP+JV+NA
:)), kad gāju slīpi tad rezultāti bija S 26%, AP/P 18%, krievu 8%, JSaskaņa 3,8% un Gods kalpot 8%.
Varbūt arī slikts sapnis :)).
Super, citādi jau apriebies okupantu sauklis Riga nasha.
30.augusts 2020, 11:01 | links
 
Tonis2 [29.08.20]: Jaunizceptais anonīmais zirgaģīmi.
Mans tev ieteikums.
1. Ja tu gribi lai ar tevi rēķinātos kā ar normālu diskusiju dalībnieku atrādi savu zirgaģīmi.Vai tiešām viņš ir tik zirdzisks?
2.Es jauniešus necenšos aizkart,kamēr viņi man nelec uz auguma.Cieņai pret vecākiem ir jābūt,ja to nav ieaudzinājuši vecāki,tad nākas to atgādināt.
3.Pensijā vēl neesmu un tavus nodokļus nenoēdu.
4.Man ir tāda privilēģija vērtēt dzīvi no dzīves pieredzes ,kas cilvēkiem rodas tikai ar gadiem,tas tev tikai vēl priekšā...
Mans tev ieteikums.
1.Tu esi te reģistrējies nedēļu atpskaļ, bet citus sauc par jaunizceptiem!:)))
2. Tas, ka mans ģīmis ir zirdzisks, to te visi zin, bet tas nenozīmē ka man viņš tev ir jāatrāda, laigan otrā profilā to var apskatīt.
3. Ja jauniešu saukāšana par puikiņiem tev neliekas aizskaroša, tad nāksies tev atgādināt, ka tev jāsāk samazināt savu ikdienišķo alkohoka devu
4. Cieņai pret vecākiem ir jābūt, bet, ja vecākie sāk marazmot un dirsties, tad ne par kādu cieņu runas nebūs
5. Tev nav nekādu privilēģiju. Ir tikai tiesības un pienākumi!
6. Izlasi visu otro reizi!
30.augusts 2020, 10:02 | links
 
mjuniors [30.08.20]: Dodos gulēt, šobrīd čujs saka nekur krievi nepazudīs...
Labi, ka Tev slikts čujs... :) Normālu koalīciju var savākt, pat atstājot JKP opozīcijā... AP+JV+NA
30.augusts 2020, 08:45 | links
 
Dodos gulēt, šobrīd čujs saka nekur krievi nepazudīs...
30.augusts 2020, 01:42 | links
 
 
Antuān, šis ir lb

https://www.youtube.com/watch?v=s16x4_ZpXGk
30.augusts 2020, 00:00 | links
 
Vakara junoram...
https://youtu.be/fp-QqRQL7ww?t=4
29.augusts 2020, 23:48 | links
 
Kasatonovs par patreizējo situāciju.
https://youtu.be/yxppAmC3Ogg?t=2
29.augusts 2020, 23:39 | links
 
 
Bļin,tik nesāc savu ilgspēlējošo muzikālo vakaru,savādāk man miegs nāks...
29.augusts 2020, 23:21 | links
 
Andreiko,+++ trāpīji...:)
29.augusts 2020, 23:19 | links
 
 
 
Žutnālist,tās ir PM un nedrīkst ieskatities? :)
29.augusts 2020, 22:49 | links
 
 
Jaunizceptais anonīmais zirgaģīmi.
Mans tev ieteikums.
1. Ja tu gribi lai ar tevi rēķinātos kā ar normālu diskusiju dalībnieku atrādi savu zirgaģīmi.Vai tiešām viņš ir tik zirdzisks?
2.Es jauniešus necenšos aizkart,kamēr viņi man nelec uz auguma.Cieņai pret vecākiem ir jābūt,ja to nav ieaudzinājuši vecāki,tad nākas to atgādināt.
3.Pensijā vēl neesmu un tavus nodokļus nenoēdu.
4.Man ir tāda privilēģija vērtēt dzīvi no dzīves pieredzes ,kas cilvēkiem rodas tikai ar gadiem,tas tev tikai vēl priekšā...
29.augusts 2020, 22:40 | links
 

Cerams, krievu partija izkritīs
29.augusts 2020, 22:09 | links
 
Tonis2 [29.08.20]: Silts ieteikums sadaļas jauniešiem,
1.Neielaižaties diskusijās par lietām kurās jums nav pietiekoša izpratne.
2.Neaizvainojiet vecākus,jo jūs esat viņiem parādā.
3.Pēc gadiem vairs arī nebūsiet jauni un naivi ,un uz dzīvi raudzīsaties savādāk...
Silts ieteikums sadaļas gudrajam pensionāram,
1. Neuzspied savu viedokli un netēlo pārgudru, sevišķi, ja visi tev uz to norāda.
2. Neaizvaino jauniešus. Viņi tev ne ko nav parādā, bet tu no viņu nodikļiem saņem pensiju.
3. Tas, ka uz vecumu tev parādās paranojas un marazma pazīmes, nevar būt par objektīvu pamatojumu jauniešus saukt par naiviem.
29.augusts 2020, 22:08 | links
 
Ja atmiņa neviļ, Saskaņa parasti aptaujās ir stipri zemāk, nekā real... Bet pēc aptaujas rezultātiem laikam būs pārmaiņas..
29.augusts 2020, 22:05 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager