Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Andreiko,+++ trāpīji...:)
29.augusts 2020, 23:19 | links
 
 
 
Žutnālist,tās ir PM un nedrīkst ieskatities? :)
29.augusts 2020, 22:49 | links
 
 
Jaunizceptais anonīmais zirgaģīmi.
Mans tev ieteikums.
1. Ja tu gribi lai ar tevi rēķinātos kā ar normālu diskusiju dalībnieku atrādi savu zirgaģīmi.Vai tiešām viņš ir tik zirdzisks?
2.Es jauniešus necenšos aizkart,kamēr viņi man nelec uz auguma.Cieņai pret vecākiem ir jābūt,ja to nav ieaudzinājuši vecāki,tad nākas to atgādināt.
3.Pensijā vēl neesmu un tavus nodokļus nenoēdu.
4.Man ir tāda privilēģija vērtēt dzīvi no dzīves pieredzes ,kas cilvēkiem rodas tikai ar gadiem,tas tev tikai vēl priekšā...
29.augusts 2020, 22:40 | links
 

Cerams, krievu partija izkritīs
29.augusts 2020, 22:09 | links
 
Tonis2 [29.08.20]: Silts ieteikums sadaļas jauniešiem,
1.Neielaižaties diskusijās par lietām kurās jums nav pietiekoša izpratne.
2.Neaizvainojiet vecākus,jo jūs esat viņiem parādā.
3.Pēc gadiem vairs arī nebūsiet jauni un naivi ,un uz dzīvi raudzīsaties savādāk...
Silts ieteikums sadaļas gudrajam pensionāram,
1. Neuzspied savu viedokli un netēlo pārgudru, sevišķi, ja visi tev uz to norāda.
2. Neaizvaino jauniešus. Viņi tev ne ko nav parādā, bet tu no viņu nodikļiem saņem pensiju.
3. Tas, ka uz vecumu tev parādās paranojas un marazma pazīmes, nevar būt par objektīvu pamatojumu jauniešus saukt par naiviem.
29.augusts 2020, 22:08 | links
 
Ja atmiņa neviļ, Saskaņa parasti aptaujās ir stipri zemāk, nekā real... Bet pēc aptaujas rezultātiem laikam būs pārmaiņas..
29.augusts 2020, 22:05 | links
 
Nupat klausos- AP uzvarējusi.
29.augusts 2020, 22:03 | links
 
Cerība mirst beidzamā.
Cerība ir muļķu mierinājums....
Rainis.
29.augusts 2020, 22:01 | links
 
Purvciems, Pļavnieki, viss Maskavas Ķengaraga, Imanta, Iļģuciems, Mīlgrāvji abi, Sarkandaugava, Bolderājas plus Daugavgrīva, tur tak lielākā daļa saskaņas elektorāts, ko citu gaidīt.
29.augusts 2020, 22:00 | links
 
Raih, veinīgā cerība, kad paaudze mainīsies..
29.augusts 2020, 21:59 | links
 
2017g. Purčiks 70% atdeva Saskaņai..
29.augusts 2020, 21:55 | links
 
mjuniors [29.08.20]: Teātris no politiķu puses, cik reizes skandāli par satiksmi, kukuļiem.. Un nekas nemainijās. varbūt tieši tāpēc arī neiet..
Vai arī tieši vate neiet, nav smukā nila.. redzēsim. Tagad tik minēt varam.
Bet "pričom" te politiķi? Viņi tak zagļus cietumos neliek, te bezzobainā tiesu sistēma vainīga. Ceru, arī tas mainīsies.
29.augusts 2020, 21:54 | links
 
Purčiks pilns ar mūsējiem...
29.augusts 2020, 21:49 | links
 
mjuniors [11m]: Laikam cilvēki noguruši no šī teātra. Iepriekš 58%.Kāds teātris? Vajag izmēzt zaglīgo vati no Latvijas galvaspilsētas! Kurā vietā Tu redzi teātri? Ceru, ka vēlēt neiet tieši krievi, jo saraksti viņiem tiešām pagalam švaki...

raihs, 29.augusts 2020, 21:38



Vislielākā vēlētāju aktivitāte purvciemā,nav tā ka purčikā krieveļu visvairāk?
29.augusts 2020, 21:45 | links
 
Nost ar ausaiņiem un amerikāņiem,tikai nacionālā apvienība!

Tonis2, 29.augusts 2020, 21:42



Jā, bija tāds variants, bet ar izbīdīto flagmani, mana izvēle krita uz citiem. Žēl par JKP zemo %
29.augusts 2020, 21:44 | links
 
Nost ar ausaiņiem un amerikāņiem,tikai nacionālā apvienība!
29.augusts 2020, 21:42 | links
 
Teātris no politiķu puses, cik reizes skandāli par satiksmi, kukuļiem.. Un nekas nemainijās. varbūt tieši tāpēc arī neiet..
Vai arī tieši vate neiet, nav smukā nila.. redzēsim. Tagad tik minēt varam.
29.augusts 2020, 21:42 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager