Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Leiši esot gatavi atvērt robežu visiem baltkrieviem, kuri bēg no Lukašenko režīma.
13.augusts 2020, 15:58 | links
 
badapiicka [13.08.20]: Tad sakārtojiet vispirms lietas savā valstī, Latvijā, un arī pēc tam nebāžiet degunus lietās, no kurām neko nesaprotiet.


Jozis2, 12.augusts 2020, 00:57

+ "Atkārtoju tikai to, ko daudzi jau šeit ir sacījuši, bet ir arī daži tādi, kuri nekādi nespēj sacīto iegaumēt: Nesaki man, kas man jādara - tad es neteikšu uz kurieni tev jāiet."
Hehh, kāpēc pats neseko savam padomam?)
Vai tad Tu pats seko šim padomam? :DDDD
13.augusts 2020, 14:04 | links
 
Mums arī visādi indivīdi cenšas tikt pie varas un glābt valsti.
https://www.apollo.lv/7038633/gobzems-pazino-kad-dibinas-savu-jauno-partiju?

Domaataajs, 13.augusts 2020, 12:51

ja tas indivīds pildītu savus solījumus, viņš šobrīd nemaz neatrastos Latvijā...)
13.augusts 2020, 13:53 | links
 
Tad sakārtojiet vispirms lietas savā valstī, Latvijā, un arī pēc tam nebāžiet degunus lietās, no kurām neko nesaprotiet.


Jozis2, 12.augusts 2020, 00:57


+ "Atkārtoju tikai to, ko daudzi jau šeit ir sacījuši, bet ir arī daži tādi, kuri nekādi nespēj sacīto iegaumēt: Nesaki man, kas man jādara - tad es neteikšu uz kurieni tev jāiet."
Hehh, kāpēc pats neseko savam padomam?)
13.augusts 2020, 13:50 | links
 
Mums arī visādi indivīdi cenšas tikt pie varas un glābt valsti.
https://www.apollo.lv/7038633/gobzems-pazino-kad-dibinas-savu-jauno-partiju?

Domaataajs, 13.augusts 2020, 12:51
un es baidos ka daudz balsis tiks atdotas par viņu
13.augusts 2020, 12:57 | links
 
Mums arī visādi indivīdi cenšas tikt pie varas un glābt valsti.
https://www.apollo.lv/7038633/gobzems-pazino-kad-dibinas-savu-jauno-partiju?
13.augusts 2020, 12:51 | links
 
Būtu varbūt vairāk virzījies uz Rietumu pusi, varbūt būtu savādāk. Bet nu citi tak arī grib tikt pie varas patiesībā. Tāda tā demokrātija ir.
https://www.tvnet.lv/7038523/ipaso-uzdevumu-vienibas-vairs-nav-bijusie-kaujinieki-izmet-savus-formasterpus-pauzot-attieksmi-pret-protestu-apspiesanu?
13.augusts 2020, 12:50 | links
 
Nu pieņemsim, ka nometīs Lukašu. Un?
Kas būs vietā? Uz Rietumiem orientēts vai uz Austrumu kaimiņu tendēts?
Austrumu kaimiņš darīs visu lai konkrētajā valstī nebūtu uz Rietumiem orientēts vadonis.

Domaataajs, 13.augusts 2020, 10:14

Domāju ka lielākai daļai Baltkrievu ir jau piegrizies gan Putlers, gan Lukašs.
No vienas puses jau Lukašenlo pareizi it kā visu dara lai saglabātu neatkarīgu pastāvīgu valsti, bet nejau ar tādiem paņēmieniem un komunisma ideologijas pamatu borēšanu tautiešiem.
Daudz kur viņa teiktajā ir pareizas lietas, bet nu nevajag jau tādā masā izdauzīt cilvēkus.
Ja viņš saka ka visi šie protestētāji ir s kriminaļnim prošlo i narkomany, tad jautājums Lukašam, ko tad pa šiem gadiem tā pārvaldījis valsti kurā ir tūkstošiem kiminālistu un narkomānu.

MV-F, 13.augusts 2020, 11:52
nu neteiktu ka viņš pareizi dara,viņs jau to valsti ir ievedis tajā strupceļā ar krieviju.Būtu baltkrievi uzreiz gājuši demokrātijas ceļu,būtu tagad Baltjas valstu līmenī varbūt
13.augusts 2020, 12:39 | links
 
Nu pieņemsim, ka nometīs Lukašu. Un?
Kas būs vietā? Uz Rietumiem orientēts vai uz Austrumu kaimiņu tendēts?
Austrumu kaimiņš darīs visu lai konkrētajā valstī nebūtu uz Rietumiem orientēts vadonis.

Domaataajs, 13.augusts 2020, 10:14
Un?Tāpēc nevajag censties kaut ko uzlabot un mainīt???
13.augusts 2020, 12:36 | links
 
Jo ilgāk kāds atrodas pie varas jo lielāka stagnācija.
Vajag kādai valstij izrauties kaut kādā jomā, tā pārējās sāk skatīties pakaļ, vienalga vai labi, vai slikti. Tāpat ka cilveki. vienā valstī atļāva marihuānu, uzreiz citiem arī vajag.
13.augusts 2020, 12:34 | links
 
Nu pieņemsim, ka nometīs Lukašu. Un?
Kas būs vietā? Uz Rietumiem orientēts vai uz Austrumu kaimiņu tendēts?
Austrumu kaimiņš darīs visu lai konkrētajā valstī nebūtu uz Rietumiem orientēts vadonis.

Domaataajs, 13.augusts 2020, 10:14


Domāju ka lielākai daļai Baltkrievu ir jau piegrizies gan Putlers, gan Lukašs.
No vienas puses jau Lukašenlo pareizi it kā visu dara lai saglabātu neatkarīgu pastāvīgu valsti, bet nejau ar tādiem paņēmieniem un komunisma ideologijas pamatu borēšanu tautiešiem.
Daudz kur viņa teiktajā ir pareizas lietas, bet nu nevajag jau tādā masā izdauzīt cilvēkus.
Ja viņš saka ka visi šie protestētāji ir s kriminaļnim prošlo i narkomany, tad jautājums Lukašam, ko tad pa šiem gadiem tā pārvaldījis valsti kurā ir tūkstošiem kiminālistu un narkomānu.
13.augusts 2020, 11:52 | links
 
Nu pieņemsim, ka nometīs Lukašu. Un?
Kas būs vietā? Uz Rietumiem orientēts vai uz Austrumu kaimiņu tendēts?
Austrumu kaimiņš darīs visu lai konkrētajā valstī nebūtu uz Rietumiem orientēts vadonis.
13.augusts 2020, 10:14 | links
 
udens2, 11.augusts 2020, 23:52


Lukašemko vajag iebāzt cietumā uz mūžu kur viņu štaukātu ar dubinkām, vai Kadafi likteni.
13.augusts 2020, 09:40 | links
 
Jozis2, tu vecais, žultainais sakārni!
Ja pirms gandrīz 30 gadiem visas valstis būtu rīkojušās kā tu iesaki, tad varbūt šobrīd brīvas Latvijas nemaz nebūtu!
Neraksti šeit vairāk, tu proti tikai sēt naidu, spļaut indi un vemt žulti.

KurmisZZ, 12.augusts 2020, 06:11


ZZkurmīt!
Vienmēr tā bijis, un vienmēr tā būs, ka patiesība reti kuram patīk.
Bet nav korekti liet savu žulti aizskarot kādu personīgi, tas ir, iedarbinot ventilatoru.
Bet ja nu citu neko neprot, tad dara to ko nu spēj.

Atkārtoju tikai to, ko daudzi jau šeit ir sacījuši, bet ir arī daži tādi, kuri nekādi nespēj sacīto iegaumēt: Nesaki man, kas man jādara - tad es neteikšu uz kurieni tev jāiet.
12.augusts 2020, 21:03 | links
 
Kurmi, kādas ir Tavas domas par šo?

12.augusts 2020, 10:03 | links
 
Jozis2, tu vecais, žultainais sakārni!
Ja pirms gandrīz 30 gadiem visas valstis būtu rīkojušās kā tu iesaki, tad varbūt šobrīd brīvas Latvijas nemaz nebūtu!
Neraksti šeit vairāk, tu proti tikai sēt naidu, spļaut indi un vemt žulti.
12.augusts 2020, 06:11 | links
 
Gudrenieki atradušies!
Jauki gan skaitīt naudu svešā maciņā, tur daudzi speci!
Tad sakārtojiet vispirms lietas savā valstī, Latvijā, un arī pēc tam nebāžiet degunus lietās, no kurām neko nesaprotiet.
Gan jau baltkrievi paši zinās kā dzīvot - pareizi vai nepareizi.
12.augusts 2020, 00:57 | links
 
11.augusts 2020, 23:52 | links
 
udens2 [0:54]: Izturību baltkrieviem cīnoties par savu valsti, tāpat kā ukraiņiem. Mūsdienās tādas nelielas valstis ir saldais kumoss lielajiem kaimiņiem. Tas, ka mēs LV jau sen nelemjam paši, tas ir skaidrs jebkuram muļķim. Jautājums tikai tāds,kuram ir izdevīgi rādīt haosu, ja baltkrieviem ir gan rietumu, gan Kremļa opozīcija, kurš šajā brīdī ir pielicis pirkstu un grib nosmelt krējumu, to tuvākajā laikā ar uzzināsim.

smalkais, 10.augusts 2020, 22:56es gan teiktu ka tautais sen pieriebies kolhozņiks,sen bij laiks iet ielās un mainīt iekārtu,tikai kas beigās to visu pagriezīs par labu sev,ka beigās nesanāk kā ukrainā,kad putins ieguva sev lojālu prezidentu-klaunu:)un viss turpināsies kā jau bijis.pFaktus studijā lūdzu.... kam pieriebies? Cik procenti %utt.... Cik daudz cilvēku izgāja ielās... utt... nevis tukšu diršanu...ar atsaucēm lūdzu, savādāk ulden.. kā jau pats teici, uzskatām to par troļļošanu no tavas puses.

smalkais, 11.augusts 2020, 01:03
97% ir pieriebies,lūk tev fakts
11.augusts 2020, 12:44 | links
 
Un vēl viens FAKTS: tev kā slāvu fonam: tu aizbraucot jebkur kur nav blakus krievu, katram stāsti, cik krievi slikti, cūcīgi un valstij neļauj attīstīties. Bet realitāte ir pavisam cita.
:DDDD Lūk ,TAS IR FAKTS.
11.augusts 2020, 10:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager