Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
godaviirs [28.07.20]: Karlis_K [23m]: Kompass un šaujampulveris, pārējos pats meklē, izglītojies, lai neizskatītos pēc pilnīga pamuļķa, pajoliņiem visu mutē liet ar karotīti nav mans aicinājums un diskutēt ar tumsoņiem, kuri sagrābsta drumslas no neta un pa savam interpretē, arī nevēlos.Kompass un šaujampulveris...es nemaz neko vairāk negaidīju.... man pat tādam klaunam negribās tērēt savu laiku un atbildēt.
Ja runājam par fričiem, tad tuvākā pagātne Fau 1, Fau 2, Horten Ho 229, Goliāts, faktiski friču inženieri ir visu pētījumu balsts kosmosā...utt.... Es nemaz nerunāju par tādām personībām kā Bēthovens, Mocarts, Bahs, Hendelis, Nīče, Brauns, Porše...utt... Es nemaz nerunāju par to, ka vācu ražotās preces šobrīd tiek novērtētas ar īpašu marķējumu, kas norāda uz augstu kvalitātes standartu. Nemaz nerunājot par tādiem zīmoliem kā Mercedes, Bmw, Audi, Bosch, Miele, Nivea, Porsche, Daimler, Aeg utt.... un ja tu vēlies parunāt par senāku vēsturi, es jau uzrakstīju, papēti pirmo civilizāciju sasniegumus un izgudrojumus... un pameklē kur ir meklējamas to saknes.
Lielisks posts. Brīnos, ka tev nebija slinkums apkopot! Šis jau gan vairāk luteram jāadresē, Karls tikai ķīniešus aizstāvēja, nevis vāciešus noliedza.
28.jūlijs 2020, 22:31 | links
 
udens2 [28.07.20]: Bet nenoliegsim ķīniešu seno kultūru, tur tiešām daudz sasniegumu. Ieskatīsimies austrumu kaimiņu 1000 gadus senajā vēsturē. Kādi sasniegumi tur? Puškins, Jeseņins, Bulgakovs(tas vecis nu gan ir ģēnijs)? Mendeļejevs? Goda vārds, vairs neko nevaru iedomāties... Nožēlojami, ņemot vērā viņu mūsdienu "russkij mir" ambīcijas...

raihs, 28.jūlijs 2020, 22:16viņiem ir nopietni atīstīta.... bet vai ar to var lepoties??
Tieši tā! Vēsturiski "bezotkaznaja" shēma- cap-carap!
28.jūlijs 2020, 22:27 | links
 
udens2 [28.07.20]: Bet nenoliegsim ķīniešu seno kultūru, tur tiešām daudz sasniegumu. Ieskatīsimies austrumu kaimiņu 1000 gadus senajā vēsturē. Kādi sasniegumi tur? Puškins, Jeseņins, Bulgakovs(tas vecis nu gan ir ģēnijs)? Mendeļejevs? Goda vārds, vairs neko nevaru iedomāties... Nožēlojami, ņemot vērā viņu mūsdienu "russkij mir" ambīcijas...

raihs, 28.jūlijs 2020, 22:16viņiem ir nopietni atīstīta.... bet vai ar to var lepoties??
Tieši tā! Vēsturiski "bezotkaznaja" shēma- cap-carap!
28.jūlijs 2020, 22:27 | links
 
Karlis_K [28.07.20]: Kompass un šaujampulveris, pārējos pats meklē, izglītojies, lai neizskatītos pēc pilnīga pamuļķa, pajoliņiem visu mutē liet ar karotīti nav mans aicinājums un diskutēt ar tumsoņiem, kuri sagrābsta drumslas no neta un pa savam interpretē, arī nevēlos.
Kompass un šaujampulveris...es nemaz neko vairāk negaidīju.... man pat tādam klaunam negribās tērēt savu laiku un atbildēt.
Ja runājam par fričiem, tad tuvākā pagātne Fau 1, Fau 2, Horten Ho 229, Goliāts, faktiski friču inženieri ir visu pētījumu balsts kosmosā...utt.... Es nemaz nerunāju par tādām personībām kā Bēthovens, Mocarts, Bahs, Hendelis, Nīče, Brauns, Porše...utt... Es nemaz nerunāju par to, ka vācu ražotās preces šobrīd tiek novērtētas ar īpašu marķējumu, kas norāda uz augstu kvalitātes standartu. Nemaz nerunājot par tādiem zīmoliem kā Mercedes, Bmw, Audi, Bosch, Miele, Nivea, Porsche, Daimler, Aeg utt.... un ja tu vēlies parunāt par senāku vēsturi, es jau uzrakstīju, papēti pirmo civilizāciju sasniegumus un izgudrojumus... un pameklē kur ir meklējamas to saknes.
28.jūlijs 2020, 22:25 | links
 
urmaas [28.07.20]: Kādam ģēnijam bij jābūt, lai tajos laikos sastādītu mendeļejeva tabulu bez kļūdām. Vēl šobaltdien neviens neko tādu nav spējīgs izdomāt. Tur kautkas nav tīrs. :)
Tādēļ arī pieminu. Tas ir ģeniāli. BET... Uz visas nācijas kopskaitli un ambīcijām tas ir vairāk nekā nožēlojami un tuvojas Āfrikas līmenim.
28.jūlijs 2020, 22:25 | links
 
Bet nenoliegsim ķīniešu seno kultūru, tur tiešām daudz sasniegumu. Ieskatīsimies austrumu kaimiņu 1000 gadus senajā vēsturē. Kādi sasniegumi tur? Puškins, Jeseņins, Bulgakovs(tas vecis nu gan ir ģēnijs)? Mendeļejevs? Goda vārds, vairs neko nevaru iedomāties... Nožēlojami, ņemot vērā viņu mūsdienu "russkij mir" ambīcijas...

raihs, 28.jūlijs 2020, 22:16
viņiem ir nopietni atīstīta.... bet vai ar to var lepoties??
28.jūlijs 2020, 22:25 | links
 
Kādam ģēnijam bij jābūt, lai tajos laikos sastādītu mendeļejeva tabulu bez kļūdām. Vēl šobaltdien neviens neko tādu nav spējīgs izdomāt. Tur kautkas nav tīrs. :)
28.jūlijs 2020, 22:22 | links
 
Lai nu kas, bet šonedēļ kosmoss rullē. Arābieši ar japāņiem, ķīnieši, Asv vēl laiž jau uz marsu. Gribētos tomēr savā dzīvē vēl piedzīvot cilvēces aizceļošanu uz turieni. Kā arī kosmosa tūrisms.. Japāņi, līdz 2050 plāno uz kosmosa liftu ierīkot..
28.jūlijs 2020, 22:21 | links
 
Karlis_K [28.07.20]: Žurčiki "Citādā Pasaule", "Zintnieks" un "Mistērija" jums dos daudz atbildes domāju, kā reiz astroloģijas un homeopātijas un u.c. tuftas faniem.
Ja, tiešām? Vai kāds te pieminēja tos dzeltenos mēslus!? Nē, pats piemontēji!
28.jūlijs 2020, 22:19 | links
 
Žurčiki "Citādā Pasaule", "Zintnieks" un "Mistērija" jums dos daudz atbildes domāju, kā reiz astroloģijas un homeopātijas un u.c. tuftas faniem.
28.jūlijs 2020, 22:17 | links
 
Bet nenoliegsim ķīniešu seno kultūru, tur tiešām daudz sasniegumu. Ieskatīsimies austrumu kaimiņu 1000 gadus senajā vēsturē. Kādi sasniegumi tur? Puškins, Jeseņins, Bulgakovs(tas vecis nu gan ir ģēnijs)? Mendeļejevs? Goda vārds, vairs neko nevaru iedomāties... Nožēlojami, ņemot vērā viņu mūsdienu "russkij mir" ambīcijas...
28.jūlijs 2020, 22:16 | links
 
Karl, bez uzbraucieniem, bet arī mani nepārliecina kompass...
28.jūlijs 2020, 22:08 | links
 
Karlis_K [28.07.20]: Izcilākie izgudrojumi un izgudrotāji http://izgudrojumi.lza.lv/proto.php?id=28
Neredzu nevienu ķīnieti.

godaviirs, 28.jūlijs 2020, 21:23

Cik tev pajolīt gadu ja infu par cilvēces izgudrojumiem smelies tādās lapās? Kaut vienu grāmatu mūžā esi izlasījis?
Kārlēn puisit. Man arī dikti gribētos smelties zināšanās tavos varstijumos, par šķībacaino lielajiem izgudrojumiem zinātnē, mākslā, mūzikā, medicīnā, kaut vai par Nobela prēmijām. Faktus studijā.
28.jūlijs 2020, 22:06 | links
 
Kompass un šaujampulveris, pārējos pats meklē, izglītojies, lai neizskatītos pēc pilnīga pamuļķa, pajoliņiem visu mutē liet ar karotīti nav mans aicinājums un diskutēt ar tumsoņiem, kuri sagrābsta drumslas no neta un pa savam interpretē, arī nevēlos.
28.jūlijs 2020, 22:04 | links
 
godaviirs [28.07.20]: raihs [16m]: Personiski man nav nekādu aizspriedumu- ok, latviešu vēsturiskais naids pret krieviem . Bet tas taču ir arī pret "zili pelēkajiem"! Tie arī daudz mums sūdus savārījuši. Bet ja objektīvi- vāciešiem ir, ar ko lepoties, un tas ir jāatzīst. Krieviem nav praktiski nekā... 150 miljonu nācijai nav NEKĀ! Nekā, bez dabas resursiem un idiotiem... Ar tiem viņi gan var lepoties..Raih, bet ja mēs runājam utopijas līmenī, esi padomājis kāds spēks rastos, ja saliktu kopā friču gudros prātus un tehnoloģijas un rus dabas resursus.... tīri filozofiski.
Nu bļīīn, smags jautājums. Viss atkarīgs no tā, kādi "vēdeklīši" (ambīcijas) būtu vāciešiem šādā notikumu pagriezienā... Ej nu sazini... Protams, intelektuāls agresors ir labāks par tupu bezsmadzeņu agresoru, bet kā tur būtu sanācis, hvz...
28.jūlijs 2020, 22:02 | links
 
Karlis_K [28.07.20]: Izcilākie izgudrojumi un izgudrotāji http://izgudrojumi.lza.lv/proto.php?id=28
Neredzu nevienu ķīnieti.

godaviirs, 28.jūlijs 2020, 21:23

Cik tev pajolīt gadu ja infu par cilvēces izgudrojumiem smelies tādās lapās? Kaut vienu grāmatu mūžā esi izlasījis?
Leļļu teātra aktieri, lūdzu, ķīniešu sasniegumus, brendus un izgudrojumus studijā, vēlams ar atsaucēm. Gaidīšu. Paldies!
28.jūlijs 2020, 22:00 | links
 
bet ja mēs runājam utopijas līmenī, esi padomājis kāds spēks rastos, ja saliktu kopā friču gudros prātus un tehnoloģijas un rus dabas resursus.... tīri filozofiski.

godaviirs, 28.jūlijs 2020, 21:53[/quote]
Utopijas diemžēl nav, jo visam ir savas robežas pie kura attīstība strauji apbremzējas. ES ekonomika vien ir tam apliecinājums.
28.jūlijs 2020, 21:56 | links
 
Izcilākie izgudrojumi un izgudrotāji http://izgudrojumi.lza.lv/proto.php?id=28
Neredzu nevienu ķīnieti.

godaviirs, 28.jūlijs 2020, 21:23


Cik tev pajolīt gadu ja infu par cilvēces izgudrojumiem smelies tādās lapās? Kaut vienu grāmatu mūžā esi izlasījis?
28.jūlijs 2020, 21:53 | links
 
raihs [28.07.20]: Personiski man nav nekādu aizspriedumu- ok, latviešu vēsturiskais naids pret krieviem . Bet tas taču ir arī pret "zili pelēkajiem"! Tie arī daudz mums sūdus savārījuši. Bet ja objektīvi- vāciešiem ir, ar ko lepoties, un tas ir jāatzīst. Krieviem nav praktiski nekā... 150 miljonu nācijai nav NEKĀ! Nekā, bez dabas resursiem un idiotiem... Ar tiem viņi gan var lepoties..
Raih, bet ja mēs runājam utopijas līmenī, esi padomājis kāds spēks rastos, ja saliktu kopā friču gudros prātus un tehnoloģijas un rus dabas resursus.... tīri filozofiski.
28.jūlijs 2020, 21:53 | links
 
Personiski man nav nekādu aizspriedumu- ok, latviešu vēsturiskais naids pret krieviem . Bet tas taču ir arī pret "zili pelēkajiem"! Tie arī daudz mums sūdus savārījuši. Bet ja objektīvi- vāciešiem ir, ar ko lepoties, un tas ir jāatzīst. Krieviem nav praktiski nekā... 150 miljonu nācijai nav NEKĀ! Nekā, bez dabas resursiem un idiotiem... Ar tiem viņi gan var lepoties..
28.jūlijs 2020, 21:41 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager