Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
raihs [28.07.20]: KurmisZ [55m]: raihs [16:26]: KurmisZ [16:13]: :DNu ja atskaita tos nemākulīgos kariņus, tad vacieši vismaz aiz sevis atstāj kultūru, arhitektūru, izgudrojumus, zinātni un tehnoloģijas... Atšķirībā no "siseņiem"...Nu tad aiziet, sauc konkrētus piemērus un es tev likšu pretī ,, siseņus,, . Lai cik sekls tu arī būtu, bet tik daudz vismaz tev vajadzēja zināt par vēsturi un kultūru, ka tam ko projicē savā tuneļveida domāšanā, maz kopīga ar tevis pausto.Tev kā, luter, vācu tautas ieguldījumu zinatnē un kultūrā- wordā vai excelī? Te jau nedēļu vajadzēs, lai uzskaitītu. Savukārt krievu sasniegumos(tā būs daudz vienkāršāk) iedomājos dažus lieliskus rakstniekus, dažus dzejniekus un Mendeļejevu... Vai man ir kas piemirsies?
Tu tāpat neko konkrētu neuzrakstīsi aprobežotais šaurpieri. :DDD Tikai tāda tukšpļūtība. Nerunā , dari.
28.jūlijs 2020, 20:20 | links
 
KurmisZ [28.07.20]: raihs [16:26]: KurmisZ [16:13]: :DNu ja atskaita tos nemākulīgos kariņus, tad vacieši vismaz aiz sevis atstāj kultūru, arhitektūru, izgudrojumus, zinātni un tehnoloģijas... Atšķirībā no "siseņiem"...Nu tad aiziet, sauc konkrētus piemērus un es tev likšu pretī ,, siseņus,, . Lai cik sekls tu arī būtu, bet tik daudz vismaz tev vajadzēja zināt par vēsturi un kultūru, ka tam ko projicē savā tuneļveida domāšanā, maz kopīga ar tevis pausto.
Tev kā, luter, vācu tautas ieguldījumu zinatnē un kultūrā- wordā vai excelī? Te jau nedēļu vajadzēs, lai uzskaitītu. Savukārt krievu sasniegumos(tā būs daudz vienkāršāk) iedomājos dažus lieliskus rakstniekus, dažus dzejniekus un Mendeļejevu... Vai man ir kas piemirsies?
28.jūlijs 2020, 20:18 | links
 
godaviirs [28.07.20]: raihs [12:48]: Vai nevienam nerodas asociācijas ar kādu konkrētu tautību? :)
https://www.delfi.lv/news/arzemes/sisenu-baru-terors-rada-globalu-satraukumu.d?id=52335499Man personīgi asociējas ar šo https://m.youtube.com/watch?v=_rVSwXloXoM
Protams. Arī...
28.jūlijs 2020, 20:13 | links
 
raihs [28.07.20]: Vai nevienam nerodas asociācijas ar kādu konkrētu tautību? :)
https://www.delfi.lv/news/arzemes/sisenu-baru-terors-rada-globalu-satraukumu.d?id=52335499
Man personīgi asociējas ar šo https://m.youtube.com/watch?v=_rVSwXloXoM
28.jūlijs 2020, 19:51 | links
 
raihs [28.07.20]: KurmisZ [16:13]: :DNu ja atskaita tos nemākulīgos kariņus, tad vacieši vismaz aiz sevis atstāj kultūru, arhitektūru, izgudrojumus, zinātni un tehnoloģijas... Atšķirībā no "siseņiem"...
Nu tad aiziet, sauc konkrētus piemērus un es tev likšu pretī ,, siseņus,, . Lai cik sekls tu arī būtu, bet tik daudz vismaz tev vajadzēja zināt par vēsturi un kultūru, ka tam ko projicē savā tuneļveida domāšanā, maz kopīga ar tevis pausto.
28.jūlijs 2020, 19:23 | links
 
raihs [28.07.20]: Vai nevienam nerodas asociācijas ar kādu konkrētu tautību? :)
https://www.delfi.lv/news/arzemes/sisenu-baru-terors-rada-globalu-satraukumu.d?id=52335499
Asociējas ar līkdeguņiem
28.jūlijs 2020, 18:26 | links
 
Paskataties, kungi, spogulī. Kādā jomā Jūs esiet spēcīgi?)
28.jūlijs 2020, 16:59 | links
 
KurmisZ [36m]: :DNu ja atskaita tos nemākulīgos kariņus, tad vacieši vismaz aiz sevis atstāj kultūru, arhitektūru, izgudrojumus, zinātni un tehnoloģijas... Atšķirībā no "siseņiem"...

raihs, 28.jūlijs 2020, 16:26


...toties "siseņi" ir spēcīgi filoloģijā, sevišķi daudzstāvu lamuvārdu jomā... :)
28.jūlijs 2020, 16:51 | links
 
KurmisZ [28.07.20]: :D
Nu ja atskaita tos nemākulīgos kariņus, tad vacieši vismaz aiz sevis atstāj kultūru, arhitektūru, izgudrojumus, zinātni un tehnoloģijas... Atšķirībā no "siseņiem"...
28.jūlijs 2020, 16:26 | links
 

:D
28.jūlijs 2020, 16:13 | links
 
atkal ar to savu rusofobiju:DD
28.jūlijs 2020, 16:02 | links
 
udens2 [28.07.20]: raihs [12:48]: Vai nevienam nerodas asociācijas ar kādu konkrētu tautību? :)
https://www.delfi.lv/news/arzemes/sisenu-baru-terors-rada-globalu-satraukumu.d?id=52335499Masoni?kam tas ir izdevigi?:)
Nē :) Visur, kur viņi parādās, tur visur ir "razruha" un bads...
28.jūlijs 2020, 15:51 | links
 
raihs [28.07.20]: Vai nevienam nerodas asociācijas ar kādu konkrētu tautību? :)
https://www.delfi.lv/news/arzemes/sisenu-baru-terors-rada-globalu-satraukumu.d?id=52335499
Masoni?kam tas ir izdevigi?:)
28.jūlijs 2020, 14:41 | links
 
Vai nevienam nerodas asociācijas ar kādu konkrētu tautību? :)
https://www.delfi.lv/news/arzemes/sisenu-baru-terors-rada-globalu-satraukumu.d?id=52335499
28.jūlijs 2020, 12:48 | links
 
udens2 [27.07.20]: par ko pats rakstīju pirms 3 un lietoju jau gadus 5

Jozis2, 27.jūlijs 2020, 12:12Jozīt,tu tak esi reģistrējies 2019.gadā,kā tu varēji rakstīt pirms 3 gadiem???
Meliem īsas kājas krumujanci,tu:DDD
Oppā:))) Labs!
27.jūlijs 2020, 15:18 | links
 
Jozis2 [27.07.20]: daddy!
Gudri kakāt, precīzāk, d...st, nav malku cirst!
Bet viss kārtībā, esmu nolikts garšļaukus un visiem prieks!

Jozis2, 27.jūlijs 2020, 12:12

Galvenais lai Tev pašam būtu prieks par sevi... kad būsi ticis skaidrībā, kas Tev īsti ir uzstādīts - saules paneļi, vai vēja ģenerators :) visdrošāk - izej ārā un apskaties - ja tāds verķis ar spārniem, tad vēja ģenerators, ja tādas melnas, spīdīgas plāksnītes, tad saules paneļi :)

Jā, saules paneļu cenas krīt, elektroenerģijas cenas aug, tāpēc atmaksāšanās periods saīsinās. Loģiski. BET - joprojām uzskatu, ka saules vai vēja enerģija, kā vienīgais elektroenerģijas avots LV nav reāli, jo enerģijas uzkrāšana (akumulatori) joprojām ir ļoti dārga. Bet ciparus studijā, ja vari pierādīt pretējo :)

daddy_j, 27.jūlijs 2020, 12:30

daddy
Mazāk muldēsi - resnāks būsi.
Kam man te kaut kas būtu jāpierāda?
Dzīvoju kā māku, paldies Dievam, esmu pat vairāk nekā tikai pārticis, copēju regulāri un kad man tas tīk.
Neredzu te vajadzības kādam kaut ko pierādīt, arī to, ka neesmu ēzelis. Domājiet kā jums tīk.

Pie tā arī paliksim.
Tev jau patīk ,, domāt,, ka esi tas, par ko sevi iedomājies, bet realitātē tukšpļūtis. :DDDD
27.jūlijs 2020, 14:32 | links
 
Pēc maniem novērojumiem kancelejas precēm tirgotāji liek virsū 100% neatkarīgi vai tiešā piegāde vai starpnieka. Spriežot pēc atlaidēm apģērbu veikalos arī tur tas piecenojums drīzāk ir 100%.
Jozi, ja tu neesi pārtikas ražotājs, ja tev daudz maz viss ir kārtībā ar darba drošībām (aizpildīti visi žurnāli, pārbaudīti ugunsdzēšamie aparāti un ugunsdrošības signalizācija, pārmērīta elektroinstalācija) tad problēmu nav vispār.
27.jūlijs 2020, 14:13 | links
 
daddy!
Gudri kakāt, precīzāk, d...st, nav malku cirst!
Bet viss kārtībā, esmu nolikts garšļaukus un visiem prieks!

Jozis2, 27.jūlijs 2020, 12:12

Galvenais lai Tev pašam būtu prieks par sevi... kad būsi ticis skaidrībā, kas Tev īsti ir uzstādīts - saules paneļi, vai vēja ģenerators :) visdrošāk - izej ārā un apskaties - ja tāds verķis ar spārniem, tad vēja ģenerators, ja tādas melnas, spīdīgas plāksnītes, tad saules paneļi :)

Jā, saules paneļu cenas krīt, elektroenerģijas cenas aug, tāpēc atmaksāšanās periods saīsinās. Loģiski. BET - joprojām uzskatu, ka saules vai vēja enerģija, kā vienīgais elektroenerģijas avots LV nav reāli, jo enerģijas uzkrāšana (akumulatori) joprojām ir ļoti dārga. Bet ciparus studijā, ja vari pierādīt pretējo :)

daddy_j, 27.jūlijs 2020, 12:30


daddy
Mazāk muldēsi - resnāks būsi.
Kam man te kaut kas būtu jāpierāda?
Dzīvoju kā māku, paldies Dievam, esmu pat vairāk nekā tikai pārticis, copēju regulāri un kad man tas tīk.
Neredzu te vajadzības kādam kaut ko pierādīt, arī to, ka neesmu ēzelis. Domājiet kā jums tīk.

Pie tā arī paliksim.
27.jūlijs 2020, 13:30 | links
 
:) veči likāt pasmaidīt!
27.jūlijs 2020, 12:57 | links
 
kad būsi ticis skaidrībā, kas Tev īsti ir uzstādīts - saules paneļi, vai vēja ģenerators :) visdrošāk - izej ārā un apskaties - ja tāds verķis ar spārniem, tad vēja ģenerators, ja tādas melnas, spīdīgas plāksnītes, tad saules paneļi :)
daddy_j, 27.jūlijs 2020, 12:30


Labs! :) Lai tak onka fantazē, kas zin vienīgais prieciņš atlicis.
27.jūlijs 2020, 12:39 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager