Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Kā savulaik teicis Šanas biedrības virsaitis grāfs Miķelis Amālijas dēls Vanags(Kārlis Konrāds): Kā var nesolīt!
23.jūlijs 2020, 14:22 | links
 
Programmas jau nu pie mums ir pēdējais, ko būtu vērts skatīties, pārsvarā mārketinga materiāli- reklāmas bukletiņi, jo nekaunīgāki un bezatbildīgāki, jo vairāk saraksta:) Par kādām vērā ņemamām programmām varētu runāt lielas, stabilas, ilgmūžīgas partijas, ja tādas parādīsies. Pagaidām nekas cits kā personālijas (un to līdz šim padarītais!)
23.jūlijs 2020, 14:20 | links
 
Vispār jau normālās valstīs cilvēki balso par partijas programmu, nevis par personībām. Vajadzētu jau būt tā, ka es balsoju par partiju ar sev tīkamāko partijas programu un ar domu, ka kaut daļu no tās partija arī realizēs, vienalga vai juris, jānis vai pēteris ir partijas lokomotīve.

Shm_didzis, 23.jūlijs 2020, 14:07

Tu gribi teikt ka tu esi izlasijis partijas programmu par kuru balsoji?
23.jūlijs 2020, 14:15 | links
 
Es nebalsoju par kaimiņa partiju, bet uzskatīt par idiotiem tos, kuri ir vīlušies esošajās partijās un neredzēja citu politisko spēku, par ko balsot, arī ir idiotiski. :)

Shm_didzis, 23.jūlijs 2020, 13:39es tagad nerunāju par partiju,bet par lielākajiem idiotiem,kā gobzems un kaimiņš,nu cik debilam ir jābūt,lai par tādiem nobalsotu.Ja citos nākas vilties,es saprotu,daudzi tur inteliģenti un smuki runā,bet šitie divi tak ir padibenes,kur pēc runām jau ir skaidrs kas viņi ir

udens2, 23.jūlijs 2020, 13:53


Vispār jau normālās valstīs cilvēki balso par partijas programmu, nevis par personībām. Vajadzētu jau būt tā, ka es balsoju par partiju ar sev tīkamāko partijas programu un ar domu, ka kaut daļu no tās partija arī realizēs, vienalga vai juris, jānis vai pēteris ir partijas lokomotīve.
23.jūlijs 2020, 14:07 | links
 
Ar to, ka Tu aizej uz vēlēšanu iecirkni, nepietiek. Ievēli, Tavuprāt, labākos no labākajiem, kuri pārstāvēs vēlātāju intereses. Tātad Valsts intereses. Tik ievēlētie ātri aizmirst, kas viņi patiesībā ir, un ja neesam spējīgi to regulāri “atgādināt”, tad rezultāts nav tālu jāmeklē.
23.jūlijs 2020, 14:00 | links
 
Es nebalsoju par kaimiņa partiju, bet uzskatīt par idiotiem tos, kuri ir vīlušies esošajās partijās un neredzēja citu politisko spēku, par ko balsot, arī ir idiotiski. :)

Shm_didzis, 23.jūlijs 2020, 13:39
es tagad nerunāju par partiju,bet par lielākajiem idiotiem,kā gobzems un kaimiņš,nu cik debilam ir jābūt,lai par tādiem nobalsotu.Ja citos nākas vilties,es saprotu,daudzi tur inteliģenti un smuki runā,bet šitie divi tak ir padibenes,kur pēc runām jau ir skaidrs kas viņi ir
23.jūlijs 2020, 13:53 | links
 
Parādi, kaut vienu, partiju, kura pildījusi solīto.
Un naivi cerēt, ka tā notiks. Nu nenāk tas Laimes lācis, pašiem vien būs jāķeras pie cecumiem un jāizmēž tas stallis! Tik jautājums- vai tas iespējams?

BrunoL, 23.jūlijs 2020, 13:38


No partijas pildīt solījumus pēc pilnas programmas var prasīt tikai tad, ja tai ir vairākums saeimā un būtībā tā viena pieņem lēmumus un likumus.
Savādāk jebkurai pozīcijas partijai ir vai nu jāiet opozīcijā, ar iespējām tikai pabļasutities pie mikrofona, bez jebkādas ietekmes lēmumu pieņemšanā vai nu lai izpildītu kaut daļu no saviem solījumiem, ir jābūt pozīcijā un jāiet uz kompromisiem ar citām partijām.
23.jūlijs 2020, 13:43 | links
 
Pilnīgs sūds, kuri tad bija tie īstie, par kuriem jābalso? Visādas mazās smerdeļu partijas ar vēl lielākiem populistiem un muldoņām, kā Gobzems, sovokiem un pārējiem mēsliem. Kpv.lv năca ar programmu, kas daļai vēlētāju šķita pievilcīga. kăds te sakars ar IQ?

Shm_didzis, 23.jūlijs 2020, 12:39kur tur bij programma??Neizpildāmi solījumi??Nu ja tas likās izpildāms,tad ar galvu kaut kas nav labi.
Un kā var pa kaimiņu atdot balsi??Idiotu idiots.

udens2, 23.jūlijs 2020, 13:32


Es nebalsoju par kaimiņa partiju, bet uzskatīt par idiotiem tos, kuri ir vīlušies esošajās partijās un neredzēja citu politisko spēku, par ko balsot, arī ir idiotiski. :)
23.jūlijs 2020, 13:39 | links
 
Parādi, kaut vienu, partiju, kura pildījusi solīto.
Un naivi cerēt, ka tā notiks. Nu nenāk tas Laimes lācis, pašiem vien būs jāķeras pie cecumiem un jāizmēž tas stallis! Tik jautājums- vai tas iespējams?
23.jūlijs 2020, 13:38 | links
 

Jūsu favorīts un īsts, latviešu tautas patriots.
23.jūlijs 2020, 13:35 | links
 
Pilnīgs sūds, kuri tad bija tie īstie, par kuriem jābalso? Visādas mazās smerdeļu partijas ar vēl lielākiem populistiem un muldoņām, kā Gobzems, sovokiem un pārējiem mēsliem. Kpv.lv năca ar programmu, kas daļai vēlētāju šķita pievilcīga. kăds te sakars ar IQ?

Shm_didzis, 23.jūlijs 2020, 12:39
kur tur bij programma??Neizpildāmi solījumi??Nu ja tas likās izpildāms,tad ar galvu kaut kas nav labi.
Un kā var pa kaimiņu atdot balsi??Idiotu idiots.
23.jūlijs 2020, 13:32 | links
 
Shm_didzis [23.07.20]: Paskataties spogulī un ieraudzīsi visu nebūšanu vaininieku!

BrunoL, 23.jūlijs 2020, 12:42

Ilgi domāji, lai kaut ko tik glupu uzrakstītu? :)
Cilvēks visaz domā, atšķirībā no intelekta invalīdiem. :DDDD
23.jūlijs 2020, 13:12 | links
 
Paskataties spogulī un ieraudzīsi visu nebūšanu vaininieku!

BrunoL, 23.jūlijs 2020, 12:42


Ilgi domāji, lai kaut ko tik glupu uzrakstītu? :)
23.jūlijs 2020, 12:47 | links
 
Paskataties spogulī un ieraudzīsi visu nebūšanu vaininieku!

BrunoL, 23.jūlijs 2020, 12:42

+ vēl redzēsi Dievu, jo Dievs radījis cilvēku pēc sava ģīmja un līdzības. ;)
23.jūlijs 2020, 12:46 | links
 
Paskataties spogulī un ieraudzīsi visu nebūšanu vaininieku!
23.jūlijs 2020, 12:42 | links
 
udens2 [23.07.20]: Puisīt, ko nu dirs? "tik tupai un seklai tautai" - nezinu, varbūt tu, tava ģimene, radi un draugi ir glupi, sekli un aprobežoti, bet tāpēc par tādiem nevajag uzskatīt visu tautu...

Shm_didzis, 23.jūlijs 2020, 12:19bet vai tad viņam nav taisnība??Kaimiņu ievēlēja pirmoreiz,pēc tam vēl otro reiz!!!!Nu gudra tauta neievēlētu pat pirmo reiz,kur nu vēl otro reizi.Un es paredzu ka gobzemu ar ievēlēs otreiz.Secinājums,ka kopējais tautas IQ ir zems
Pilnīgs sūds, kuri tad bija tie īstie, par kuriem jābalso? Visādas mazās smerdeļu partijas ar vēl lielākiem populistiem un muldoņām, kā Gobzems, sovokiem un pārējiem mēsliem. Kpv.lv năca ar programmu, kas daļai vēlētāju šķita pievilcīga. kăds te sakars ar IQ?
23.jūlijs 2020, 12:39 | links
 
Puisīt, ko nu dirs? "tik tupai un seklai tautai" - nezinu, varbūt tu, tava ģimene, radi un draugi ir glupi, sekli un aprobežoti, bet tāpēc par tādiem nevajag uzskatīt visu tautu...

Shm_didzis, 23.jūlijs 2020, 12:19
bet vai tad viņam nav taisnība??Kaimiņu ievēlēja pirmoreiz,pēc tam vēl otro reiz!!!!Nu gudra tauta neievēlētu pat pirmo reiz,kur nu vēl otro reizi.Un es paredzu ka gobzemu ar ievēlēs otreiz.Secinājums,ka kopējais tautas IQ ir zems
23.jūlijs 2020, 12:29 | links
 
Tieši tā, tik tupai un seklai tautai, kur labākajā gadījumā ir tehnikuma izglītība, bet pàrsvarà 6-8 klases, neko labāku arī nevajag. Prieks par Bordāniem, Kariņiem, Dumpjiem, lai tik smeļ naudu no aprobežotajiem.
23.jūlijs 2020, 11:44 | links
 
Par Latviju caur Krievijas prizmu.
https://pietiek.com/raksti/vadzis

daddy_j, 23.jūlijs 2020, 10:12

Tukša salmu kulšana. Cik gudrs vēlētājs, tik laba valsts pārvalde. Nevar sagaidīt, ka ievēlot cilvēkus, kas skaisti sola, iestāsies leiputrija. Pat ja ievēlētais grib visu to labāko, bez ekonomikas zināšanām nekas prātīgs nesanāks. Naudu pārdalīt visi māk, bet lai to dalītu naudu vispirms ir jānopelna. Vienu vakar paklausījos Preses klubā kaut kāda gada labāko bārmeni, kas nolēmis pievērsties politikai. Nu protams dakteriem vajag, skolotājiem vajag, no kovid cietušajiem vajag pat ja nav maksājuši nodokļus. (nez ja būtu jāmaksā no savas kabatas, ko tad runātu?) Bet ekonomikā zināšanas nulle. Toties vēlētājam patiks.
Reti kura valdība rodas pēc militāra apvērsuma. Lielāko daļu ievēl tauta, tā ka nevajag vainot tos kurus ievēlēja. Vainojam paši sevi-vēlētājus.
23.jūlijs 2020, 10:51 | links
 
Par Latviju caur Krievijas prizmu.
https://pietiek.com/raksti/vadzis
23.jūlijs 2020, 10:12 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager