Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Kā jums patīk video no Jūrmalas pludmales, kā Krievs ar savu leksiku noliek vietējo nīkulīgo pašvaldības policiju.
Latvija izskatās tiešām pakāsta visos krāšņumos.

mjuniorss, 18.jūlijs 2023, 23:32

Jā, nu Pašvaldības policija mums pārsvarā tāda, ka bail skaļāk nošķaudīties blakus :D
19.jūlijs 2023, 10:05 | links
 
Kā jums patīk video no Jūrmalas pludmales, kā Krievs ar savu leksiku noliek vietējo nīkulīgo pašvaldības policiju.
Latvija izskatās tiešām pakāsta visos krāšņumos.
18.jūlijs 2023, 23:32 | links
 
Kas tad vecajai himnai vainas?Vismaz kaut ko vēsturisku un tradicionālu varētu neaiztikt. Savairojušies visādi onānisti un tik visur netīrās roķeles bāzīs klāt.Visu tik graus un jauks nost. Un savas pi..aru dziesmas dziedās un kārtības ieviesīs. Čakšene jau 2 ministrijas ir nomasturējusi un viss OK.Atliek arī karogu nomainīt.Varavīksnes krāsās labi izskatītos.

Bjorgvins, 12.jūlijs 2023, 19:03


:D Minhenē arī pie kāda valdības nama bija ES karogs, Vācijas, Minhenes pilsētas un strīpainais. Riktīgi lieli, pāri 2 stāviem.
Vispāŗ, tur daudz kur tādi plivinas. Bet uz ielas nevienu krāsaino neredzēju staigājot.
Melnie gan tur ir diezgan daudz.
15.jūlijs 2023, 19:51 | links
 
''Pumpiņ rasā'' ļoti kolorīti izpilda nēģeri no ''Los amigos.Latviešiem tik forši nesanāk.Iespējams,ka ''Pumpiņ rasā'' jau ir Kongo himna.Vai Nigērijas.
14.jūlijs 2023, 19:19 | links
 
Man patīk Itālijas himna :)
Ja nemaldos, jau Latvijas laikā "gāja" runas par maiņu. Uz "nevis slinkojot un pūstot". Spēka dziesmas mums visas tādas minorīgas. Dievs svētī ... tur jau arī apakšā vēsture, daudzi jūtas kā pagāni, ne jau lgbt virza tās idejas.
13.jūlijs 2023, 11:44 | links
 
Es esmu prakticisma pārstāvis, tad jau labāk "Pumpiņ rasā" par himnu, jo:
-visi zina, vienkārša izpildījumā;
-jautra, uzmundrinoša.
Joks, protams.
To pašu tagadējo daudzi nevar normāli nodziedāt, kur nu vēl Sauli, Pērkonu, Daugavu. Himnai jābūt īsai, kodolīgai un vienkāršajai tautai viegli apgūstamai. Plus, ar vēsturiskām saknēm. Tā kā es domāju, ka mainīt neko nevajag.

Headhunter, 13.jūlijs 2023, 09:45


+++
...vai uz ramtai-ramtai-radi-ridi-rīdi-ramtairīdi-ralla-llā...

Ja jau mainīt, tad uz kaut ko jestru!! :)
13.jūlijs 2023, 09:51 | links
 
Es esmu prakticisma pārstāvis, tad jau labāk "Pumpiņ rasā" par himnu, jo:
-visi zina, vienkārša izpildījumā;
-jautra, uzmundrinoša.
Joks, protams.
To pašu tagadējo daudzi nevar normāli nodziedāt, kur nu vēl Sauli, Pērkonu, Daugavu. Himnai jābūt īsai, kodolīgai un vienkāršajai tautai viegli apgūstamai. Plus, ar vēsturiskām saknēm. Tā kā es domāju, ka mainīt neko nevajag.
13.jūlijs 2023, 09:45 | links
 
Mana mamma (1949. dz. g.) stāstīja, kā viņiem skolā mācīja par komunisma gaišo nākotni. Partiku daudz ražot nevajadzēšot, jo tiks izgudrotas tabletes, kas nodrošinās cilvēkam nepieciešamo racionu u.t.t

mmartins, 12.jūlijs 2023, 09:42


https://www.delfi.lv/tasty/jaunumi/laboratorija-audzeta-gala-ka-sunas-partop-steikos-un-kotletes.d?id=55745668
13.jūlijs 2023, 00:14 | links
 
udens2 [12.jūl]: ko jūs ņematies,tajā''mana bals'' jebkurš var taisīt balsošanu par jebko,tagad jūs taisaties cepties te nedēļām par šo huiņu??
Parasti, jau tādas, galīgi slimas idejas nomirst dabīgā nāvē, bet šī, izdzīvoja un pat savākusi lielu daļu balsu.
Biedē tendence.
12.jūlijs 2023, 22:47 | links
 
Bjorgvins [19:03]: Kas tad vecajai himnai vainas?Vismaz kaut ko vēsturisku un tradicionālu varētu neaiztikt. Savairojušies visādi onānisti un tik visur netīrās roķeles bāzīs klāt.Visu tik graus un jauks nost. Un savas pi..aru dziesmas dziedās un kārtības ieviesīs. Čakšene jau 2 ministrijas ir nomasturējusi un viss OK.Atliek arī karogu nomainīt.Varavīksnes krāsās labi izskatītos.Nē nu ,,Saule, Pērkons, Daugava" galīgi nav geju dziesma. Ļoti spēcīga, bet depresīva un kā precīzi teica Jon-hill ļoti sarežģīta izpildījumā.
Tiešām ,tagad himna ir mūsu lielākā problēma ?

RaimisD, 12.jūlijs 2023, 21:58

ko jūs ņematies,tajā''mana bals'' jebkurš var taisīt balsošanu par jebko,tagad jūs taisaties cepties te nedēļām par šo huiņu??
12.jūlijs 2023, 22:35 | links
 
Bjorgvins [12.jūl]: Nu sanāk,ka kādam ir.Ja vairs nav pieminekļu ko nonest,tad vismaz himna jānomaina.Veca anekdote - huzāri dzerstās.Poručiks Rževskis mētā idejas - vajadzētu ko jautru.Davai zirgus šampanietī izpeldināsim.Pārējie - da nu nah,Kur tik daudz šampi dabūsim.Naudas arī nav.Rževskis - nu labi. Vismaz kaķi ar alu apliesim.
:))
12.jūlijs 2023, 22:13 | links
 
RaimisD [12.jūl]: ,,Saule, Pērkons, Daugava" galīgi nav geju dziesma. Ļoti spēcīga, bet depresīva un kā precīzi teica Jon-hill ļoti sarežģīta .
Es iedomājos kā tā skanēs a cappella versijā hokeja spēles dziedājumā. Tā ir tīri pragmatiskā puse, nerunāju par mentālo.

Galu galā mēs Baumaņa himnu dzietot brīvību atguvām.
Cilvēkiem dzirdot to ataust atmiņās šie vēsturiskie brīži.

Kamdēļ nonievāt to.

Tad, varbūt ik gadu mainām. Ņemam 1 numuru no topa un pasludinām par himnu.
12.jūlijs 2023, 22:13 | links
 
Nu sanāk,ka kādam ir.Ja vairs nav pieminekļu ko nonest,tad vismaz himna jānomaina.Veca anekdote - huzāri dzerstās.Poručiks Rževskis mētā idejas - vajadzētu ko jautru.Davai zirgus šampanietī izpeldināsim.Pārējie - da nu nah,Kur tik daudz šampi dabūsim.Naudas arī nav.Rževskis - nu labi. Vismaz kaķi ar alu apliesim.
12.jūlijs 2023, 22:09 | links
 
Bjorgvins [12.jūl]: Kas tad vecajai himnai vainas?Vismaz kaut ko vēsturisku un tradicionālu varētu neaiztikt. Savairojušies visādi onānisti un tik visur netīrās roķeles bāzīs klāt.Visu tik graus un jauks nost. Un savas pi..aru dziesmas dziedās un kārtības ieviesīs. Čakšene jau 2 ministrijas ir nomasturējusi un viss OK.Atliek arī karogu nomainīt.Varavīksnes krāsās labi izskatītos.
Nē nu ,,Saule, Pērkons, Daugava" galīgi nav geju dziesma. Ļoti spēcīga, bet depresīva un kā precīzi teica Jon-hill ļoti sarežģīta izpildījumā.
Tiešām ,tagad himna ir mūsu lielākā problēma ?
12.jūlijs 2023, 21:58 | links
 
Kas tad vecajai himnai vainas?Vismaz kaut ko vēsturisku un tradicionālu varētu neaiztikt. Savairojušies visādi onānisti un tik visur netīrās roķeles bāzīs klāt.Visu tik graus un jauks nost. Un savas pi..aru dziesmas dziedās un kārtības ieviesīs. Čakšene jau 2 ministrijas ir nomasturējusi un viss OK.Atliek arī karogu nomainīt.Varavīksnes krāsās labi izskatītos.
12.jūlijs 2023, 19:03 | links
 
Himnas variants, pa manam, nav labs, div iemeslu pēc : bik par sarežģītu meldiņS, ja grib pareizi, un otrs vārdi, kur paši programmētu uz apbižoto statusu !!
12.jūlijs 2023, 13:47 | links
 
Ukraiņi ir pret Krievijas pasauli, rašistiem atklāsme parādās!

https://youtu.be/eERmR5HpBWo

jegersz, 12.jūlijs 2023, 00:53

Jā šis ir labs acu liecinieku stāsts, bet auditorija, kas šo info sasniedz ir diemžēl pārāk maza.
12.jūlijs 2023, 13:08 | links
 
Kaut gan mana balss savāktie paraksti neko nemaina,kaut kad pavisam sen savāca parakstus par okupekļa nojaukšanu,tā arī nekas nenotika kamēr nesākās karš
12.jūlijs 2023, 12:48 | links
 
Pieminekļi beigušies, sociumam vajag jaunu rūpalu.

,,Vēlas mainīt Latvijas valsts himnu; beidzot publicēta dziesma, kura iespējams būs jaunā himna"

https://spogulis.baltic-course.com/velas-mainit-latvijas-valsts-himnu-beidzot-publiceta-dziesma-kura-iespejams-bus-jauna-himna/104174/2

RaimisD, 12.jūlijs 2023, 12:42
Piekrītu,man pašreizējā himna nekad nav patikusi
12.jūlijs 2023, 12:46 | links
 
Pieminekļi beigušies, sociumam vajag jaunu rūpalu.

,,Vēlas mainīt Latvijas valsts himnu; beidzot publicēta dziesma, kura iespējams būs jaunā himna"

https://spogulis.baltic-course.com/velas-mainit-latvijas-valsts-himnu-beidzot-publiceta-dziesma-kura-iespejams-bus-jauna-himna/104174/2
12.jūlijs 2023, 12:42 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager