Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
dakterp [11m]: Nja,
Daudzi atkal nesaprata domu...
Jāni, man un Tev, nopirkt datoru un internetu, nav problēmu. Bet ir ģimenes, kurām tā tiešām ir problēma. Pluss, kā jau minēju, ne visur Latvijā ir normāls pieslēgums.
Man, tā pat kā Tev, arī nesanāk(negribu) mācīt(visu programmu/aizstāt skolotāju), mājas apstākļos.
Jā, ja jau mums likumā ir noteikta bezmaksas izglītība, ieviešot šādu normu, IzM būtu jānodrošina visi apstākļi mājmācībai(bezmaksas nomas līgums, kaut vai).Piekrīti, ka viss notikušais (un arvien notiekošais) bija force majeure pasākums. Ja būtu skaidri zināns, ka viss nākamais mācību gads notiks attālināti (nedo dies), tad gan varētu prasīt visu un visiem ...

raihs, 10.jūlijs 2020, 00:03

Jā piekrītu, par Cov19.
Bet izlasi šo, te ne kas nav minēts par force majeure...
https://www.delfi.lv/news/national/politics/izm-planotas-izmainas-vecakiem-skolenam-janodrosina-ierice-ar-interneta-pieslegumu.d?id=52291667
10.jūlijs 2020, 00:07 | links
 
dakterp [09.07.20]: Nja,
Daudzi atkal nesaprata domu...
Jāni, man un Tev, nopirkt datoru un internetu, nav problēmu. Bet ir ģimenes, kurām tā tiešām ir problēma. Pluss, kā jau minēju, ne visur Latvijā ir normāls pieslēgums.
Man, tā pat kā Tev, arī nesanāk(negribu) mācīt(visu programmu/aizstāt skolotāju), mājas apstākļos.
Jā, ja jau mums likumā ir noteikta bezmaksas izglītība, ieviešot šādu normu, IzM būtu jānodrošina visi apstākļi mājmācībai(bezmaksas nomas līgums, kaut vai).
Piekrīti, ka viss notikušais (un arvien notiekošais) bija force majeure pasākums. Ja būtu skaidri zināns, ka viss nākamais mācību gads notiks attālināti (nedo dies), tad gan varētu prasīt visu un visiem ...
10.jūlijs 2020, 00:03 | links
 
Ja mājās nav kas pieskata, tad tak var nemācīties vispār. tikai pietēlot ka seko līdzi visam.
10.jūlijs 2020, 00:02 | links
 
Vecākiem jāstrādā ir, bet ne visi bērni mīl mācīties, vienalga vai skolā, vai attālināti.
Runas klīst pa medijiem, ka pie attālinātām mācībām to kvalitāte ir pasliktinājusies.
10.jūlijs 2020, 00:01 | links
 
Nja,
Daudzi atkal nesaprata domu...
Jāni, man un Tev, nopirkt datoru un internetu, nav problēmu. Bet ir ģimenes, kurām tā tiešām ir problēma. Pluss, kā jau minēju, ne visur Latvijā ir normāls pieslēgums.
Man, tā pat kā Tev, arī nesanāk(negribu) mācīt(visu programmu/aizstāt skolotāju), mājas apstākļos.
Jā, ja jau mums likumā ir noteikta bezmaksas izglītība, ieviešot šādu normu, IzM būtu jānodrošina visi apstākļi mājmācībai(bezmaksas nomas līgums, kaut vai).
9.jūlijs 2020, 23:54 | links
 
Nuja,fufaiku, bet visiem vienalga nebija to gadžetu, tāpat kādi tika sabojāti, no vecākiem tika prasīts kompensēt. Nu tā kādu brīdi iepriekš tika rakstīts.
Tā kā birokrātija ir jāsakārto.
9.jūlijs 2020, 23:51 | links
 
Debiloīdi. Absolūtais vairums netā sēž 24-00 jau no bērna kājas. Skolēni 3 mēnešus nomācijās. Viss notika. Kam nebija ierīču, cilvēki saorganizējās, sadāvināja, LMT, samsungs un kas tik vēl noziedoja ierīces. Jūs te pufaiku plēšat par to, ka kkādi birokrāti papīru tagad smērēs.
9.jūlijs 2020, 23:47 | links
 
raihs [09.07.20]: Pofig ar tiem datoriem, bet es NEGRIBU vairs mācīt bērnus! Man nesanāk! Man riebjas! Tā nav mana profesija! Ārprāts, tikai ne to! :)
Man forša auklīte
:DDD
9.jūlijs 2020, 23:46 | links
 
Pofig ar tiem datoriem, bet es NEGRIBU vairs mācīt bērnus! Man nesanāk! Man riebjas! Tā nav mana profesija! Ārprāts, tikai ne to! :)
9.jūlijs 2020, 23:40 | links
 
nu dropei un smēķiem bieži vien ir priekšroka
9.jūlijs 2020, 23:38 | links
 
Nu cik maksā dators 200- hvzcik vari/gribi, copei/dropei gan piķa pietiek.
9.jūlijs 2020, 23:34 | links
 
nu jau s.ū.ds par Rīgas mēru. Paskatieties ko šodien Šuplinska Izvirzīja/atbalstīja, sakarā ar skolām... Katram vecākam būs pašam jānodrošina sīcim "aparāts" ar neta pieslēgumu mācībām!...
Tatad:-
1. Gatavojamies "mājmācībai/attalinātai" apmācībām;
2. Kur paliek bezmaksas pamatizglītība???;
3. Ko darīt tiem, kuriem tik tiešām nav 4G pieslēguma?;
4. Ko darīt tiem, kuriem ir vairāki bērni un visi ir skolas vecuma(jo stundas jau visiem vienlaicīgi notiek)???
Un DIEMŽĒL, šī ir JKP ministre...

dakterp, 9.jūlijs 2020, 23:06

Attālinātas mācības varbūt pat sanāktu daudziem izdevīgāk, nekā katru dienu vest bērnu uz skolu.
Protams, ka te ir jautājums par mācību kvalitāti.
Un visi arī nevar tos gadžetus atļauties. Bet izdāļāt pamatīgu kaudzi nahaļavu uz visiem arī diez vai būtu prātīgi.
Te ir pamatīgi jāpārdomā šis pasākums.
9.jūlijs 2020, 23:29 | links
 
Atgriežoties pie kaimiņvalsts galvenā frukta, kurš mainīja konstitūciju.
Kāds atkal iebildīs, ka tās ir muļķības, bet manuprāt, varētu būt diezgan precīzi attiecībā uz personu Vovočku no Kremļa, kurš dzimis 7. oktobrī.
Persona ar apsēstībām un trauksmēm, kurai vajadzīgs kāds, kurš viņu ierobežo, iegrožo.
https://www.youtube.com/watch?v=ugC7rhuWtxk&list=PLr9f-wTUe-f0aI8JKlrFqX3LzCvMrf_nk&index=8
9.jūlijs 2020, 23:25 | links
 
dakterp [09.07.20]: nu jau s.ū.ds par Rīgas mēru. Paskatieties ko šodien Šuplinska Izvirzīja/atbalstīja, sakarā ar skolām... Katram vecākam būs pašam jānodrošina sīcim "aparāts" ar neta pieslēgumu mācībām!...
Tatad:-
1. Gatavojamies "mājmācībai/attalinātai" apmācībām;
2. Kur paliek bezmaksas pamatizglītība???;
3. Ko darīt tiem, kuriem tik tiešām nav 4G pieslēguma?;
4. Ko darīt tiem, kuriem ir vairāki bērni un visi ir skolas vecuma(jo stundas jau visiem vienlaicīgi notiek)???
Un DIEMŽĒL, šī ir JKP ministre...
Bet doma ta kāda - Tu gribi, lai IZM pērk visiem skolniekiem datorus? Vai lai apmaksā interneta pieslēgumu? Mani personiski tas tik dikti neuztrauktu, bet fakts, ka man pašam atkal būtu jāveic skolotāja funkcijas, mani dzen izmisumā... Bet tur Šuplinska "ņipričom"...
9.jūlijs 2020, 23:25 | links
 
usis [09.07.20]: Kurš te vispār ir Rīgas balsotājs, es ne.
Manu pagastu likvidēja.. :))
9.jūlijs 2020, 23:11 | links
 
nu jau s.ū.ds par Rīgas mēru. Paskatieties ko šodien Šuplinska Izvirzīja/atbalstīja, sakarā ar skolām... Katram vecākam būs pašam jānodrošina sīcim "aparāts" ar neta pieslēgumu mācībām!...
Tatad:-
1. Gatavojamies "mājmācībai/attalinātai" apmācībām;
2. Kur paliek bezmaksas pamatizglītība???;
3. Ko darīt tiem, kuriem tik tiešām nav 4G pieslēguma?;
4. Ko darīt tiem, kuriem ir vairāki bērni un visi ir skolas vecuma(jo stundas jau visiem vienlaicīgi notiek)???
Un DIEMŽĒL, šī ir JKP ministre...
9.jūlijs 2020, 23:06 | links
 
Kurš te vispār ir Rīgas balsotājs, es ne.
9.jūlijs 2020, 22:59 | links
 
Jākandidē pašam.. Jo nav vairs par ko balsot! ;)

mjuniors, 9.jūlijs 2020, 22:49

bet vajag kaut kādā partijā būt lai kandidētu.
9.jūlijs 2020, 22:57 | links
 
Ja man kaut kādai problēmai nav risinājuma, es parasti nogaidu. Lai cik dīvaini tas nebūtu, bet parasti tās problēmas atrisinās pašas. Vēl ir daudz laika, lēmums nav jāpieņem šodien.

AndrisABC, 9.jūlijs 2020, 22:49

Sadzirdēju puspatiesību, ir protams gadījumi nogaidot vien arī atrisinās. Politikā tomēr šī metode tik labi nestrādā un jāsagatavojas iepriekš. Vienās iepriekš vēlēšanas es nesagatavojos, aizgāju līdz būdiņai un tur lozēju. Pēc divām dienām nožēloju, kad atdevu balsi vienotībai.
Preses klubs jāklausās, tur var sadzirdēt diskusijās kāds nu kurš ir, jeb kurš uzrunā..
9.jūlijs 2020, 22:55 | links
 
Jākandidē pašam.. Jo nav vairs par ko balsot! ;)
9.jūlijs 2020, 22:49 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager