Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
[quote=624601]
6.jūlijs 2020, 22:41 | links
 
 
92,7%! 92,7!!! Jopt! Ar kādu vates čupu mums te ir kopā jādzīvo! Kam ir jābūt galvā, lai vispār ietu vēlēt, un kur nu vēl atbalstītu to vātprātu! Neticami....
https://www.delfi.lv/news/national/politics/vestnieciba-latvija-grozijumus-krievijas-konstitucija-atbalstija-92-7.d?id=52281219

raihs, 6.jūlijs 2020, 20:14
un iedomājies ja šitiem vatespikučiem iedotu LV pilsonību!!!Nu nē,nekādā gadījumā to nedrīkst darīt,drīzāk dažiem vajadzētu atņemt pilsonību
6.jūlijs 2020, 20:59 | links
 
urmaas [06.07.20]: Tak liela daļa Ruslanu gaida kad atnāks vovka atbrīvotājs.
Nemaz jau tā negaida. Varbūt bariņš sovoku pendžas, bariņš idejisko un bariņš deklasētā proletariāta, pārējie saprot, ka var zaudēt iespēju brīvi vazāties pa visu pasauli, arī ja vajag, doties strādāt uz Angliju, u.c. Ja jau tā gribētu, tad jau bariem brauktu uz vatzemi dzīvot, bet 99%, tie kas aizbrauc citur, nezkapēc izvēlas Eiropu, nevis vatzemi.
6.jūlijs 2020, 20:40 | links
 
Tak liela daļa Ruslanu gaida kad atnāks vovka atbrīvotājs.
6.jūlijs 2020, 20:22 | links
 
92,7%! 92,7!!! Jopt! Ar kādu vates čupu mums te ir kopā jādzīvo! Kam ir jābūt galvā, lai vispār ietu vēlēt, un kur nu vēl atbalstītu to vātprātu! Neticami....
https://www.delfi.lv/news/national/politics/vestnieciba-latvija-grozijumus-krievijas-konstitucija-atbalstija-92-7.d?id=52281219
6.jūlijs 2020, 20:14 | links
 
Nemirstīgs esi? :)
6.jūlijs 2020, 19:10 | links
 
nu nezinu,vai princips kā kaut kas nepatīk tā rauju vagu uz ārzemēm būtu tas pareizākais.vismaz diskutējams jautājums.es kā padomāju cik partijas ir nākušas un aizgājušas vēstures miskastē.nu i hu ar viņām.es kā zvejoju zivis tā zvejoju.turos kā āķis siekstā.tas arī ir variants.varbūt ar laiku atsijāsies graudi no pelavām.
6.jūlijs 2020, 17:51 | links
 
Jozis2 [06.07.20]: Tikai ieviešot personīgo atbildību var cerēt uz kaut kādām izmaiņām valsts iekšpolitikā, ārpolitikā mums vispār nav nekādas teikšanas. Taču pagaidām uz kaut ko tādu cerēt - tā jau ir utopija. Taču cīnītāju Latvijā tikpat kā nav, dīvānā pirdēju gan pietiek.

Jozis2, 5.jūlijs 2020, 11:03

Pats sev pretī runā - jau tā "cīnītāju Latvijā tikpat kā nav", bet Tu vēl "personīgo atbildību" aicini ieviest... ko tad pats politikā neej? Latviju nemīli, jeb no atbildības bail?

daddy_j, 6.jūlijs 2020, 08:39

daddy! Kas Tev teica, ka es neeju politikā? Ja kāds neiet politikā, tad tie, visticamāk, ir tie, kuri uzstājas šeit šajā saitā. Nekā personīga.
Papļūta netā un ar to pietiek.
Jā to te gana! :DDDD
6.jūlijs 2020, 16:46 | links
 
Politiķis pēc "definīcijas" vienmēr būs maita.Dari ko gribi, vienmēr būs cilvēki kuriem tas nebūs pa prātam. Kaut vai banāla iemesla dēļ "politiskais pretinieks" Tas tik spilgti izpaužas tagadējās ZZS politiķu runās. Pat koalīcijas partijas ik pa brīdim cenšas viena otrai iedzelt. A tauta klausās muti paplētusi, tas tak tik forši kad kāds politiķus kritizē....
6.jūlijs 2020, 14:58 | links
 
udens2 [06.07.20]: opā,nu jau krumujancis ir arī politiķis:)
Kā Tu vispār uzdrīkstējies par to šaubīties???
6.jūlijs 2020, 14:32 | links
 
udens2 [06.07.20]: opā,nu jau krumujancis ir arī politiķis:)
Tad nav brīnums, ka esam tur, kur esam!:(
6.jūlijs 2020, 14:31 | links
 
opā,nu jau krumujancis ir arī politiķis:)
6.jūlijs 2020, 14:17 | links
 
Tikai ieviešot personīgo atbildību var cerēt uz kaut kādām izmaiņām valsts iekšpolitikā, ārpolitikā mums vispār nav nekādas teikšanas. Taču pagaidām uz kaut ko tādu cerēt - tā jau ir utopija. Taču cīnītāju Latvijā tikpat kā nav, dīvānā pirdēju gan pietiek.

Jozis2, 5.jūlijs 2020, 11:03

Pats sev pretī runā - jau tā "cīnītāju Latvijā tikpat kā nav", bet Tu vēl "personīgo atbildību" aicini ieviest... ko tad pats politikā neej? Latviju nemīli, jeb no atbildības bail?

daddy_j, 6.jūlijs 2020, 08:39


daddy! Kas Tev teica, ka es neeju politikā? Ja kāds neiet politikā, tad tie, visticamāk, ir tie, kuri uzstājas šeit šajā saitā. Nekā personīga.
Papļūta netā un ar to pietiek.
6.jūlijs 2020, 14:13 | links
 
 
redzi daddy,tu tā ļoti radikālus jautājumus cilvēkam uzdevi.es tā padomāju,nu par Latviju tās jūtas ir pozitīvas.nu nezinu vai tā ir mīlestība.mīl jau parasti sievieti.darbs arī pietiekoši atbildīgs,tātad no atbildības nebaidos.bet man nekad nav bijusi vēlēšanās doties politikā.vispār,kaut kad lasīju medicīnas spīdekļu rakstu,kurā tika šī tēma apsūkāta.nu viņi tur nonāca pie slēdziena,ka politikā intensīvi raujas iekšā cilvēciņi ar traumētu psihi.un ka normālam cilvēkam tas viss neesot vajadzīgs.kaut kā tā.

Bjorgvins, 6.jūlijs 2020, 10:52


Atbraucām! :) Ko tad no tādiem "ar traumētu psihi" var prasīt??

Kā tad var ievēlēt "normālus", nemaz nerunājot par "labiem" politiķus??

Ja visi atbildīgie un gudrie (mani un Tevi ieskaitot) ir TIK "tālredzīgi", ka no politikas turas pa gabalu, tik dažreiz gudri iepirž dīvānā...un 1x 4 gadus piedalās spēlē "vēlēšanas"...

Tādā ziņā emigranti ir daudz godīgāki - nepatīk valsts & valdība - braucu prom, iepūtiet...
6.jūlijs 2020, 12:06 | links
 
6.jūlijs 2020, 11:00 | links
 
redzi daddy,tu tā ļoti radikālus jautājumus cilvēkam uzdevi.es tā padomāju,nu par Latviju tās jūtas ir pozitīvas.nu nezinu vai tā ir mīlestība.mīl jau parasti sievieti.darbs arī pietiekoši atbildīgs,tātad no atbildības nebaidos.bet man nekad nav bijusi vēlēšanās doties politikā.vispār,kaut kad lasīju medicīnas spīdekļu rakstu,kurā tika šī tēma apsūkāta.nu viņi tur nonāca pie slēdziena,ka politikā intensīvi raujas iekšā cilvēciņi ar traumētu psihi.un ka normālam cilvēkam tas viss neesot vajadzīgs.kaut kā tā.
6.jūlijs 2020, 10:52 | links
 
Tikai ieviešot personīgo atbildību var cerēt uz kaut kādām izmaiņām valsts iekšpolitikā, ārpolitikā mums vispār nav nekādas teikšanas. Taču pagaidām uz kaut ko tādu cerēt - tā jau ir utopija. Taču cīnītāju Latvijā tikpat kā nav, dīvānā pirdēju gan pietiek.

Jozis2, 5.jūlijs 2020, 11:03


Pats sev pretī runā - jau tā "cīnītāju Latvijā tikpat kā nav", bet Tu vēl "personīgo atbildību" aicini ieviest... ko tad pats politikā neej? Latviju nemīli, jeb no atbildības bail?
6.jūlijs 2020, 08:39 | links
 
Domaataajs [05.07.20]: Ja cilvēka liktenis esot zvaigznēs ierakstīts, tad mēs jau esam sačipoti n-tos gadu tūkstošus.
Manuprāt no šī viņam varētu būt vēl lielāka panika nekā no 5 vai 6 G.
1TB izstarojums no 6g iznīcinās jūsu smadzenes un liks sekot izraēļu valdniekiem. Vienīgais vaids kā cīnīties ar 6g ir 2x5g. Tas neitralizes ļauno starojumu un atbrīvos no COVID.
6.jūlijs 2020, 00:50 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager