Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
mjuniors [01.07.20]: Padumjo laikā tā nebija... Principā var piekrsist, arī interneta nebija. Jāiztiek tik ar to, ko dzirdi saspiestajā autobusā un šodien atgremot kā bija.

Var piekrist vēl neesam leiputrijā. Lauku reģionos (ārpus Rīgas) vispār drūms skats uz nākotni. Rūpnīcas jaunas neatveras, skolā pirmajā klasē iestājušies 30 bērni, beiguši 4.. Kur cilvēki paliek? Plašā pasaule lēnām apēd mūs.

Protams lietas plūst un mainās, bet dikti lēni..
Bet raiham un urlēnam dzīve šobrīd valstī liekas laba esam! :DDDD Tik, ko tad tu ,, maini tā orientāciju,, tak vienā ,, korī,, ar šiem dziedi visu laiku. :)
1.jūlijs 2020, 13:32 | links
 
ulden...jau vairāk kā 100reizes mēģināju nomest bet nekā.Pīpēju vairāk kā 50gadus un divas pat trīs pak dienā.Mēnesī ap 30eiriķi sanāk.
1.jūlijs 2020, 13:00 | links
 
Nakts.Gultā opis ar omīti.Opim nekas vairs no tā joka nesanāk,nervozi grozās un saka: svoļočs tas Putins!
Ome vaicā ,pie kam tad Putins te vainīgs?
Opis saka: nu nezinu,pie Brežņeva tā nebija...D

Malgomajfisk, 30.jūnijs 2020, 22:10

Pārpildīts autobus. Sēž sportisks jauneklis, večuks un blakus stāv daiļa dāma. Balsis no aizmugurējām rindām piesauc pieklājības normas utt. . Jauneklis dāmai piedāvā apsēsties uz celīša. Viņa atsaka. Te straujā pagriezienā pati ieveļas jaunekļa klēpī.
Dāma pēc brīža: Kas jums tur? Kas jums tur?
Jauneklis: Telefons!
Večuks: Meitenīt, nāc nu pie manis! Man jau 20 gadus neviens nezvana.
1.jūlijs 2020, 12:38 | links
 
uldens...man pensija 130,jūtos bagāts!

orests, 1.jūlijs 2020, 11:25

vecozēn,atmēt pīpošanu,tie tāpat ir kādi 3 eiro diena ar ko bojā veselību
1.jūlijs 2020, 12:22 | links
 
Padumjo laikā tā nebija... Principā var piekrsist, arī interneta nebija. Jāiztiek tik ar to, ko dzirdi saspiestajā autobusā un šodien atgremot kā bija.

Var piekrist vēl neesam leiputrijā. Lauku reģionos (ārpus Rīgas) vispār drūms skats uz nākotni. Rūpnīcas jaunas neatveras, skolā pirmajā klasē iestājušies 30 bērni, beiguši 4.. Kur cilvēki paliek? Plašā pasaule lēnām apēd mūs.

Protams lietas plūst un mainās, bet dikti lēni..
1.jūlijs 2020, 12:19 | links
 
Mans comrāds “atkušņa” sākumā aizlidoja uz štatiem pie radiem. Kopā ar brālēnu lidojuši uz Aļasku lašus copēt. Andža saka- es lepni izceļu melno Elitu, aizpīpoju. Kaifs! Apkārtējie sākuši ošņāties un taujāt, kādu kūtspakaļi pīpojot!

BrunoL, 30.jūnijs 2020, 22:00


Man bija līdzīgi. 92 gadā biju komandējumā Zviedrijā. Loģiski, ka paņēmu pāris blokus elitas līdzi... tusiņš, pīpējam... apkārtējie ošņājas, līdz kamēr viens man "nošauj" cigareti... 2 dūmus ievilka un nometa sakot, what a shit... :)

protams, ka savus blokus izpīpēju un nācās pirkt uz vietas Marlboro par ārprātīgu cenu (toreiz vēl bija repšiki), laikam 1000 par paciņu... mēneša alga tolaik bija 10 000...
1.jūlijs 2020, 11:31 | links
 
uldens...man pensija 130,jūtos bagāts!
1.jūlijs 2020, 11:25 | links
 
udens2 [01.07.20]: smalkais [10:21]: udens2 [9:34]: Krievu laikos pīpēju Elitu, Rīgu ,Kosmosu, diplomātu,tagad brīvā Latvijā kautkādu lietuviešu biomēslojumu!

orests, 1.jūlijs 2020, 09:15
ja jau vari atļauties smēķēt,tad jau pensija nemaz tik maza nav acīmredzotuden2, ja jau vari atļauties šeit caurām dienām sēdēt un drukāt un it tik daudz laika un nekur citur nav jāstrādā, tad jau tev arī labi maksā, acīmredzot.Taisniba,pelnu normali
Cik var nopelnīt par komentāru rakstīšanu? Bez ironijas, nopietni, interesē. Cik ir normāli? Nodokļus ar maksā?
1.jūlijs 2020, 11:25 | links
 
smalkais [01.07.20]: udens2 [9:34]: Krievu laikos pīpēju Elitu, Rīgu ,Kosmosu, diplomātu,tagad brīvā Latvijā kautkādu lietuviešu biomēslojumu!

orests, 1.jūlijs 2020, 09:15
ja jau vari atļauties smēķēt,tad jau pensija nemaz tik maza nav acīmredzotuden2, ja jau vari atļauties šeit caurām dienām sēdēt un drukāt un it tik daudz laika un nekur citur nav jāstrādā, tad jau tev arī labi maksā, acīmredzot.
Taisniba,pelnu normali
1.jūlijs 2020, 11:20 | links
 
Padumjā laikā bija daudz mazāk mašīnu.
1.jūlijs 2020, 10:37 | links
 
Kārli K. atļaušos parunāt ar Jums par Rīgas sakārtotību.tas ir jauki,ka Jūs priecē centra un Vecrīgas sakoptība.tas tā ir.vienīgais,ka ne jau Jūsu dēļ Rīgas tēvi tā centušies.tas vairāk domāts tūristu pievilināšanai.ja viss izskatīsies sūnaini,būs grūti kādu pievilināt.tūrisms ir ienesīgs bizness.viesnīcas,ēdināšana,apskates vietas,transports.visiem ir sava iztikšana.Jums vienkārši ir paveicies.par pārējās Rīgas sakoptību Jūsu priekšstati ir stipri maldinoši.tas viss ir miŗāža. vairāk tiek izzagts,nekā ieguldīts labiekārtošanā.par alkāniem.nu diemžel nav viņi ne pazuduši ne izmiruši.ja padomijā alkāni pārsvarā dzīvoja kādā dzīvesvietā,tad tagad viņi ir bomži.un veido veselas kolonijas.man piemēram pofig.es vēl tagad varu iztramdīt šitos radījumus apmēram vada skaitliskajā sastāvā.taču ir vietas,kur sievietes un bērni iet cauri ar bailēm.tā ka Kārli k. Jums ir tāds rožains priekšstats par šodienas Rīgu.mjā,vēlreiz par sakārtotību.ar apskaužamu regularitāti informatīvajā telpā parādās ziņas par bruģī un asfaltā ielūzušām mašinam.nu kaut kā neatceros, ka padomijas laikos kaut kas tāds būtu Rīgā noticis.
1.jūlijs 2020, 10:26 | links
 
udens2 [01.07.20]: Krievu laikos pīpēju Elitu, Rīgu ,Kosmosu, diplomātu,tagad brīvā Latvijā kautkādu lietuviešu biomēslojumu!

orests, 1.jūlijs 2020, 09:15
ja jau vari atļauties smēķēt,tad jau pensija nemaz tik maza nav acīmredzot
uden2, ja jau vari atļauties šeit caurām dienām sēdēt un drukāt un it tik daudz laika un nekur citur nav jāstrādā, tad jau tev arī labi maksā, acīmredzot.
1.jūlijs 2020, 10:21 | links
 
Jā,uldenam muti neaizvērsi, demagoģijas meistars...:)
1.jūlijs 2020, 10:19 | links
 
Krievu laikos pīpēju Elitu, Rīgu ,Kosmosu, diplomātu,tagad brīvā Latvijā kautkādu lietuviešu biomēslojumu!

orests, 1.jūlijs 2020, 09:15

ja jau vari atļauties smēķēt,tad jau pensija nemaz tik maza nav acīmredzot
1.jūlijs 2020, 09:34 | links
 
Krievu laikos pīpēju Elitu, Rīgu ,Kosmosu, diplomātu,tagad brīvā Latvijā kautkādu lietuviešu biomēslojumu!
1.jūlijs 2020, 09:15 | links
 
Šobrīd,nekāda!
1.jūlijs 2020, 07:27 | links
 
A kas ORSam vainas? ( okurki raznih sortov)
30.jūnijs 2020, 23:14 | links
 
Lokanākie vēl turas.

BrunoL, 30.jūnijs 2020, 21:30




Palika stukači un irsā līdēji!
30.jūnijs 2020, 22:28 | links
 
Nakts.Gultā opis ar omīti.Opim nekas vairs no tā joka nesanāk,nervozi grozās un saka: svoļočs tas Putins!
Ome vaicā ,pie kam tad Putins te vainīgs?
Opis saka: nu nezinu,pie Brežņeva tā nebija...D
30.jūnijs 2020, 22:10 | links
 
Mans comrāds “atkušņa” sākumā aizlidoja uz štatiem pie radiem. Kopā ar brālēnu lidojuši uz Aļasku lašus copēt. Andža saka- es lepni izceļu melno Elitu, aizpīpoju. Kaifs! Apkārtējie sākuši ošņāties un taujāt, kādu kūtspakaļi pīpojot!
30.jūnijs 2020, 22:00 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager