Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
He, apsteidzu CENZŪRU!!!
28.jūnijs 2020, 23:37 | links
 
Jozis2 [28.06.20]: Jākonstatē, ka komentu dzēsēji forumā strādā modri un nenogurstoši.
Tikko apelsīns bija nepareizi atvainojies - tā izdzēsts. Nācās to darīt otrreiz.
Nez, vai mani arī izdzēsīs uzreiz, vai pēc laiciņa?
Vai paskaidos kāpēc, vai tā vienkārši - na haļavu! Gribu un dzēšu! :)
Te nu jāpiekrīt- jaunais admins(i) bik tērēts... Kaut ko dzēš, kaut ko slēdz, tad atkal atjauno... Džekam beidzot tikusi vismaz kaut kāda vara rokās - var dzēst komentus, un var nedzēst :)
28.jūnijs 2020, 23:35 | links
 
Kāpēc Raihs ar mazo uzreiz!?
Godavīr, manšķiet, tu esi no nobanotiem fēniksiem
28.jūnijs 2020, 21:18 | citēt | ziņot | links

Janka, Tev gan plaukst! Pat aktīvi astes piesedzēji!
Ja par lietām, tad, ja rīt un parīt laika prognoze piepildīsies, līmenim vajadzētu būt OK!
Zoni, par pediņiem viss skaidrs. Ļoti svarīga tēma- 1 un 2 centu monēti izņemšana no apgrozības.
Manuprāt, varētu apaļot līdz 10. Pieckapeikas arī nahrenizēt.
28.jūnijs 2020, 23:33 | links
 
Jākonstatē, ka komentu dzēsēji forumā strādā modri un nenogurstoši.
Tikko apelsīns bija nepareizi atvainojies - tā izdzēsts. Nācās to darīt otrreiz.
Nez, vai mani arī izdzēsīs uzreiz, vai pēc laiciņa?
Vai paskaidos kāpēc, vai tā vienkārši - na haļavu! Gribu un dzēšu! :)
28.jūnijs 2020, 23:28 | links
 
godaviirs [28.06.20]: apelsins [21:18]: godaviirs [53m]: raihs [19:22]: godaviirs [16:37]: raihs [15:50]: godaviirs [15:02]: raihs [Vakar]: elgreko [Vakar]: Lasu jūsu diskusiju un aizdomājos-Rītiņš,Rinkevičs,Streips.....bļāviens Latvijas zieds,tpuUn? Kuram no viņiem var pārmest neprofesionalitāti? Rinkēvičs- iespējams labākais ārlietu ministrs, Rītiņš- atzītākais pavārs, Streips- labs žurnālists un raidījumu vadītājs... Kur problēma?Netīšām pārskrēju pāri jūsu diskusijai, nu man acis sāka asiņot. Kaut vai par šo "Rinkēvičs- iespējams labākais ārlietu ministrs"!
Tu joko? Kā var tādu, atvainojos, sūdu dzīt. Rinka pat nav tiesīgs Zigfrīdam Anna Meierovicam tupeles slaucīt. Šo visu palasot.... paliek skumji.Acos viņam asiņojot, redziet :) Nu, nu, kurš tad ir bijis tas lieliskais? Pabriks? Pīks? Bērziņš? Demakova? Ako?Lasi cītīgāk komentāru, es Rinku salīdzināju ar kārtīgu Latvijas ārlietu ministru. Rinka ir ārlietās apmēram 9 gadus. Ja rēķinam rupji, tad gadā ir apmēram 240 darbadienas, kā minumums, tad 9 gados sanāk 2160 darba dienas. Lūdzu uzskaiti šeit precīzi, ko viņš tādu ir izdarījis, ar argumentiem, lai viņu varētu nosaukt par "labāko", savādāk uzskatīšu tevi par tukšdirēju. Nu vismaz 5 —10 lietas.Tas nu gan man būs viens pamatīgs morāls trieciens, ja kaut kāds nupat reģistrējies bezfeizains loceklis bez nevienas bildes albūmā uzskatīs par tukšdirsēju :))
Pat pie visas vēlēšanās Rinkēvičam nebūtu iespējas pietuvināties ZAM, tā vienkāršā iemesla dēļ, ka viņam nav bijuši likti priekšā tādi izaicinājumi kā valsts dibināšana, valūtas izveide, utt. ar valsts izveidi saistītas lietas. Ir vērts viņu vērtēt tikai pēdējo 30 gadu ietvaros, un te viņš izskatās pietiekami labi.Tā arī domāju, ka nevarēsi pamatot ar nekādiem argumentiem savu rakstīto. Tāpēc, raih, lūdzu, beidz šeit vienreiz "kult tukšus salmus".Kāpēc Raihs ar mazo uzreiz!?
Godavīr, manšķiet, tu esi no nobanotiem fēniksiemNeesmu šeit ne nobanots, ne arī izdzēsts, pirmo reizi piereģistrējos, bet nepatīk, ka uzskribelē kaut ko, un nevar par saviem vārdiem atbildēt. Ar mazo "r", tāpēc, ka viņam pašam ir ar mazo.
Jā, patiešām, r mazais sorr, godaviir!
28.jūnijs 2020, 23:18 | links
 
apelsins [28.06.20]: godaviirs [53m]: raihs [19:22]: godaviirs [16:37]: raihs [15:50]: godaviirs [15:02]: raihs [Vakar]: elgreko [Vakar]: Lasu jūsu diskusiju un aizdomājos-Rītiņš,Rinkevičs,Streips.....bļāviens Latvijas zieds,tpuUn? Kuram no viņiem var pārmest neprofesionalitāti? Rinkēvičs- iespējams labākais ārlietu ministrs, Rītiņš- atzītākais pavārs, Streips- labs žurnālists un raidījumu vadītājs... Kur problēma?Netīšām pārskrēju pāri jūsu diskusijai, nu man acis sāka asiņot. Kaut vai par šo "Rinkēvičs- iespējams labākais ārlietu ministrs"!
Tu joko? Kā var tādu, atvainojos, sūdu dzīt. Rinka pat nav tiesīgs Zigfrīdam Anna Meierovicam tupeles slaucīt. Šo visu palasot.... paliek skumji.Acos viņam asiņojot, redziet :) Nu, nu, kurš tad ir bijis tas lieliskais? Pabriks? Pīks? Bērziņš? Demakova? Ako?Lasi cītīgāk komentāru, es Rinku salīdzināju ar kārtīgu Latvijas ārlietu ministru. Rinka ir ārlietās apmēram 9 gadus. Ja rēķinam rupji, tad gadā ir apmēram 240 darbadienas, kā minumums, tad 9 gados sanāk 2160 darba dienas. Lūdzu uzskaiti šeit precīzi, ko viņš tādu ir izdarījis, ar argumentiem, lai viņu varētu nosaukt par "labāko", savādāk uzskatīšu tevi par tukšdirēju. Nu vismaz 5 —10 lietas.Tas nu gan man būs viens pamatīgs morāls trieciens, ja kaut kāds nupat reģistrējies bezfeizains loceklis bez nevienas bildes albūmā uzskatīs par tukšdirsēju :))
Pat pie visas vēlēšanās Rinkēvičam nebūtu iespējas pietuvināties ZAM, tā vienkāršā iemesla dēļ, ka viņam nav bijuši likti priekšā tādi izaicinājumi kā valsts dibināšana, valūtas izveide, utt. ar valsts izveidi saistītas lietas. Ir vērts viņu vērtēt tikai pēdējo 30 gadu ietvaros, un te viņš izskatās pietiekami labi.Tā arī domāju, ka nevarēsi pamatot ar nekādiem argumentiem savu rakstīto. Tāpēc, raih, lūdzu, beidz šeit vienreiz "kult tukšus salmus".Kāpēc Raihs ar mazo uzreiz!?
Godavīr, manšķiet, tu esi no nobanotiem fēniksiem
Neesmu šeit ne nobanots, ne arī izdzēsts, pirmo reizi piereģistrējos, bet nepatīk, ka uzskribelē kaut ko, un nevar par saviem vārdiem atbildēt. Ar mazo "r", tāpēc, ka viņam pašam ir ar mazo.
28.jūnijs 2020, 22:02 | links
 
raihs [Vakar]: elgreko [Vakar]: Lasu jūsu diskusiju un aizdomājos-Rītiņš,Rinkevičs,Streips.....bļāviens Latvijas zieds,tpuUn? Kuram no viņiem var pārmest neprofesionalitāti? Rinkēvičs- iespējams labākais ārlietu ministrs, Rītiņš- atzītākais pavārs, Streips- labs žurnālists un raidījumu vadītājs... Kur problēma?Netīšām pārskrēju pāri jūsu diskusijai, nu man acis sāka asiņot. Kaut vai par šo "Rinkēvičs- iespējams labākais ārlietu ministrs"!
Tu joko? Kā var tādu, atvainojos, sūdu dzīt. Rinka pat nav tiesīgs Zigfrīdam Anna Meierovicam tupeles slaucīt. Šo visu palasot.... paliek skumji.

godaviirs, 28.jūnijs 2020, 15:02

Trekns + Meierovicam!
28.jūnijs 2020, 21:46 | links
 
Alkānopītis domājot, analizējot un vērtējot, nē nu jokupēteris baigais! :-))) duršlaks ne analizētājs, kā papagailis tik atkārto hrenTV un citu pasisto krieviņu fantazētāju huiņu no jūtubes!
28.jūnijs 2020, 21:30 | links
 
urmaas [28.06.20]: Es to Svens rakstīju!
man čoms ar laivu bij, pats citur atpūtos
28.jūnijs 2020, 21:27 | links
 
godaviirs [28.06.20]: raihs [19:22]: godaviirs [16:37]: raihs [15:50]: godaviirs [15:02]: raihs [Vakar]: elgreko [Vakar]: Lasu jūsu diskusiju un aizdomājos-Rītiņš,Rinkevičs,Streips.....bļāviens Latvijas zieds,tpuUn? Kuram no viņiem var pārmest neprofesionalitāti? Rinkēvičs- iespējams labākais ārlietu ministrs, Rītiņš- atzītākais pavārs, Streips- labs žurnālists un raidījumu vadītājs... Kur problēma?Netīšām pārskrēju pāri jūsu diskusijai, nu man acis sāka asiņot. Kaut vai par šo "Rinkēvičs- iespējams labākais ārlietu ministrs"!
Tu joko? Kā var tādu, atvainojos, sūdu dzīt. Rinka pat nav tiesīgs Zigfrīdam Anna Meierovicam tupeles slaucīt. Šo visu palasot.... paliek skumji.Acos viņam asiņojot, redziet :) Nu, nu, kurš tad ir bijis tas lieliskais? Pabriks? Pīks? Bērziņš? Demakova? Ako?Lasi cītīgāk komentāru, es Rinku salīdzināju ar kārtīgu Latvijas ārlietu ministru. Rinka ir ārlietās apmēram 9 gadus. Ja rēķinam rupji, tad gadā ir apmēram 240 darbadienas, kā minumums, tad 9 gados sanāk 2160 darba dienas. Lūdzu uzskaiti šeit precīzi, ko viņš tādu ir izdarījis, ar argumentiem, lai viņu varētu nosaukt par "labāko", savādāk uzskatīšu tevi par tukšdirēju. Nu vismaz 5 —10 lietas.Tas nu gan man būs viens pamatīgs morāls trieciens, ja kaut kāds nupat reģistrējies bezfeizains loceklis bez nevienas bildes albūmā uzskatīs par tukšdirsēju :))
Pat pie visas vēlēšanās Rinkēvičam nebūtu iespējas pietuvināties ZAM, tā vienkāršā iemesla dēļ, ka viņam nav bijuši likti priekšā tādi izaicinājumi kā valsts dibināšana, valūtas izveide, utt. ar valsts izveidi saistītas lietas. Ir vērts viņu vērtēt tikai pēdējo 30 gadu ietvaros, un te viņš izskatās pietiekami labi.Tā arī domāju, ka nevarēsi pamatot ar nekādiem argumentiem savu rakstīto. Tāpēc, raih, lūdzu, beidz šeit vienreiz "kult tukšus salmus".
Kāpēc Raihs ar mazo uzreiz!?
Godavīr, manšķiet, tu esi no nobanotiem fēniksiem
28.jūnijs 2020, 21:18 | links
 
raihs [28.06.20]: godaviirs [16:37]: raihs [15:50]: godaviirs [15:02]: raihs [Vakar]: elgreko [Vakar]: Lasu jūsu diskusiju un aizdomājos-Rītiņš,Rinkevičs,Streips.....bļāviens Latvijas zieds,tpuUn? Kuram no viņiem var pārmest neprofesionalitāti? Rinkēvičs- iespējams labākais ārlietu ministrs, Rītiņš- atzītākais pavārs, Streips- labs žurnālists un raidījumu vadītājs... Kur problēma?Netīšām pārskrēju pāri jūsu diskusijai, nu man acis sāka asiņot. Kaut vai par šo "Rinkēvičs- iespējams labākais ārlietu ministrs"!
Tu joko? Kā var tādu, atvainojos, sūdu dzīt. Rinka pat nav tiesīgs Zigfrīdam Anna Meierovicam tupeles slaucīt. Šo visu palasot.... paliek skumji.Acos viņam asiņojot, redziet :) Nu, nu, kurš tad ir bijis tas lieliskais? Pabriks? Pīks? Bērziņš? Demakova? Ako?Lasi cītīgāk komentāru, es Rinku salīdzināju ar kārtīgu Latvijas ārlietu ministru. Rinka ir ārlietās apmēram 9 gadus. Ja rēķinam rupji, tad gadā ir apmēram 240 darbadienas, kā minumums, tad 9 gados sanāk 2160 darba dienas. Lūdzu uzskaiti šeit precīzi, ko viņš tādu ir izdarījis, ar argumentiem, lai viņu varētu nosaukt par "labāko", savādāk uzskatīšu tevi par tukšdirēju. Nu vismaz 5 —10 lietas.Tas nu gan man būs viens pamatīgs morāls trieciens, ja kaut kāds nupat reģistrējies bezfeizains loceklis bez nevienas bildes albūmā uzskatīs par tukšdirsēju :))
Pat pie visas vēlēšanās Rinkēvičam nebūtu iespējas pietuvināties ZAM, tā vienkāršā iemesla dēļ, ka viņam nav bijuši likti priekšā tādi izaicinājumi kā valsts dibināšana, valūtas izveide, utt. ar valsts izveidi saistītas lietas. Ir vērts viņu vērtēt tikai pēdējo 30 gadu ietvaros, un te viņš izskatās pietiekami labi.
Tā arī domāju, ka nevarēsi pamatot ar nekādiem argumentiem savu rakstīto. Tāpēc, raih, lūdzu, beidz šeit vienreiz "kult tukšus salmus".
28.jūnijs 2020, 21:06 | links
 
Fuu,a es jau sabijos, ka tev rādīties sāk...
28.jūnijs 2020, 20:25 | links
 
Es to Svens rakstīju!
28.jūnijs 2020, 20:10 | links
 
Biju mazajā Baltezerā..
28.jūnijs 2020, 19:37 | links
 
svens76 [28.06.20]: Malgomajfisk [8:13]: Skatos,kamēr es te pa Baltezera ūdeņiem pa tukšo trollēju ,jūs te neko jaunu neesat vēstījuši.
Kurjer,un pat 'šamos' nesatikām...:)jā, uz velci vietējiem matadoriem mazi zandartiņi, lielākie 2kg. kaut kā neņem šajā karstumā
Šķiet ka tevi šodien manīju ķīsī. Varbūt maldos.
28.jūnijs 2020, 19:25 | links
 
godaviirs [28.06.20]: raihs [15:50]: godaviirs [15:02]: raihs [Vakar]: elgreko [Vakar]: Lasu jūsu diskusiju un aizdomājos-Rītiņš,Rinkevičs,Streips.....bļāviens Latvijas zieds,tpuUn? Kuram no viņiem var pārmest neprofesionalitāti? Rinkēvičs- iespējams labākais ārlietu ministrs, Rītiņš- atzītākais pavārs, Streips- labs žurnālists un raidījumu vadītājs... Kur problēma?Netīšām pārskrēju pāri jūsu diskusijai, nu man acis sāka asiņot. Kaut vai par šo "Rinkēvičs- iespējams labākais ārlietu ministrs"!
Tu joko? Kā var tādu, atvainojos, sūdu dzīt. Rinka pat nav tiesīgs Zigfrīdam Anna Meierovicam tupeles slaucīt. Šo visu palasot.... paliek skumji.Acos viņam asiņojot, redziet :) Nu, nu, kurš tad ir bijis tas lieliskais? Pabriks? Pīks? Bērziņš? Demakova? Ako?Lasi cītīgāk komentāru, es Rinku salīdzināju ar kārtīgu Latvijas ārlietu ministru. Rinka ir ārlietās apmēram 9 gadus. Ja rēķinam rupji, tad gadā ir apmēram 240 darbadienas, kā minumums, tad 9 gados sanāk 2160 darba dienas. Lūdzu uzskaiti šeit precīzi, ko viņš tādu ir izdarījis, ar argumentiem, lai viņu varētu nosaukt par "labāko", savādāk uzskatīšu tevi par tukšdirēju. Nu vismaz 5 —10 lietas.
Tas nu gan man būs viens pamatīgs morāls trieciens, ja kaut kāds nupat reģistrējies bezfeizains loceklis bez nevienas bildes albūmā uzskatīs par tukšdirsēju :))
Pat pie visas vēlēšanās Rinkēvičam nebūtu iespējas pietuvināties ZAM, tā vienkāršā iemesla dēļ, ka viņam nav bijuši likti priekšā tādi izaicinājumi kā valsts dibināšana, valūtas izveide, utt. ar valsts izveidi saistītas lietas. Ir vērts viņu vērtēt tikai pēdējo 30 gadu ietvaros, un te viņš izskatās pietiekami labi.
28.jūnijs 2020, 19:22 | links
 
raihs [28.06.20]: godaviirs [15:02]: raihs [Vakar]: elgreko [Vakar]: Lasu jūsu diskusiju un aizdomājos-Rītiņš,Rinkevičs,Streips.....bļāviens Latvijas zieds,tpuUn? Kuram no viņiem var pārmest neprofesionalitāti? Rinkēvičs- iespējams labākais ārlietu ministrs, Rītiņš- atzītākais pavārs, Streips- labs žurnālists un raidījumu vadītājs... Kur problēma?Netīšām pārskrēju pāri jūsu diskusijai, nu man acis sāka asiņot. Kaut vai par šo "Rinkēvičs- iespējams labākais ārlietu ministrs"!
Tu joko? Kā var tādu, atvainojos, sūdu dzīt. Rinka pat nav tiesīgs Zigfrīdam Anna Meierovicam tupeles slaucīt. Šo visu palasot.... paliek skumji.Acos viņam asiņojot, redziet :) Nu, nu, kurš tad ir bijis tas lieliskais? Pabriks? Pīks? Bērziņš? Demakova? Ako?
Lasi cītīgāk komentāru, es Rinku salīdzināju ar kārtīgu Latvijas ārlietu ministru. Rinka ir ārlietās apmēram 9 gadus. Ja rēķinam rupji, tad gadā ir apmēram 240 darbadienas, kā minumums, tad 9 gados sanāk 2160 darba dienas. Lūdzu uzskaiti šeit precīzi, ko viņš tādu ir izdarījis, ar argumentiem, lai viņu varētu nosaukt par "labāko", savādāk uzskatīšu tevi par tukšdirēju. Nu vismaz 5 —10 lietas.
28.jūnijs 2020, 16:37 | links
 
Malamut, un vēl.Tās nav nekādas sazverestības teorijas,tā diemžēl ir skaudra realitāe.To ,ka cilvēku uz šīs zemītes ir itkā par daudz,popularizē jau sen.Tas pat ir iegravēts vienā obiliskā ASV. Iespējams kā tā arī ir,man arī labāk patīk copēt ezerā vienam pašām,nevis bara vidū...:)
28.jūnijs 2020, 16:18 | links
 
Malamut,varbūt tai merģelei arī ir kas ieprogramēts,būtu viņa vecāka droši vien domātu ka sagaidīs saulaino komunismu...)Jo viņas smadzenītes uztver tikai to,ko pa centrālo televīziju rāda... Es domāju ar savu galvu ,salīdzinu ,analizēju un vērtēju.Man ir tāda priekšrocība,ar gadiem nāk dzīves pieredze...Un nekautrējos ka tas vērtējums bieži vien ir atšķirīgs no tā ,kas ir iedzīts aunu bara galviņās...
Tā kā uz manīm tas rakstiņš nu galīgi neattiecas...)
28.jūnijs 2020, 16:08 | links
 
osis [28.06.20]: Es tāpat esmu pieradis no āra pārnākot mazgāt rokas un novilkt zābakus,viņa mani neatradinās:)

Malgomajfisk, 28.jūnijs 2020, 15:03



Džeki stāsta,ka Tu pat no tualetes nākot nemazgā rokas kur nu vēl no āra.....!
A huļi mazgāt? Viesiem salātus griežot, pašas nomazgāsies!
28.jūnijs 2020, 15:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager