Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
kaputaarps [27.06.20]: A nelūkoties nevarēja? :))

raihs, 27.jūnijs 2020, 17:54
varēja, tik starp gultām 1 metrs
Kā viņam tagad ar seksuālo orientāciju?
27.jūnijs 2020, 18:01 | links
 
A nelūkoties nevarēja? :))

raihs, 27.jūnijs 2020, 17:54


Gan jau patika, vuārists, jo šaubos ka bija piesiets pie krēsla ar spičkām plakstiņos :) Vispār izklausās pēc pekstiņa viena bāba teica, ārpusreglamenta attiecības nav pieļaujamas nevienā armijā, arī starp vīrieti un sievieti, kur nu vēl kazarmās koplietošanas telpās. Tādas lietas protams notiek, bet slepus. Bet Zviedrijā dzīvo mans krustdēls, ģimene ar 2 bērniem, nav stāstījis ka geji uzmācoties :)
27.jūnijs 2020, 18:00 | links
 
A nelūkoties nevarēja? :))

raihs, 27.jūnijs 2020, 17:54

varēja, tik starp gultām 1 metrs
27.jūnijs 2020, 17:58 | links
 
A nelūkoties nevarēja? :))
27.jūnijs 2020, 17:54 | links
 
Kad tumšādaino nosauc par melno, tas ir rasisms, bet kad melnais nosauc mani par balto, ir normāli. :)))) Kurš no jums te ir baltais? Tāpat ar geju lietām.

KurmisZ, 27.jūnijs 2020, 15:04

Un ja melnais nosauc indiāni par sarkanādaino un indiānis melno nosauc par melno, tad tas ir rasisms vai nav?
27.jūnijs 2020, 17:42 | links
 
kaputaarps
Vai varētu konkrētāk? Cik plašam jābūt tam skatam? Kur zilie kādam gar pakaļu grābstās?

raihs, 27.jūnijs 2020, 17:18


Lai gan pats jau sen sen dzīvoju NO , bļin, ir lietas, ks šokè... piem., mans brālēns, izejot sagatavošanas kursu pirms Afganistānas(algotnis), 2 nedéļas bija spiests nolūkoties, kā 2 labi uzkačāti instruktori (NO )vakaros brīvi viens otru izpis dirsā!!!
27.jūnijs 2020, 17:41 | links
 
kaputaarps
Vai varētu konkrētāk? Cik plašam jābūt tam skatam? Kur zilie kādam gar pakaļu grābstās?

raihs, 27.jūnijs 2020, 17:18

Jopt., kautvaj Norvēģija vai Zviedrija....
27.jūnijs 2020, 17:34 | links
 
kaputaarps
Vai varētu konkrētāk? Cik plašam jābūt tam skatam? Kur zilie kādam gar pakaļu grābstās?
27.jūnijs 2020, 17:18 | links
 
Junior,ko es pateicu ne tā? To ka dažus gadus atpakaļ tu zilos īpaši nemīlēji?Tagad sāc mīlēt?:)
27.jūnijs 2020, 17:00 | links
 
Liekas tak vienreiz mierā, jau sen pierādīts ka visi kareivīgie homofobi ir latentie homīši. Vainas apziņa un kauns par savām slepenajām vēlmēm liek tiem visās malās bazūnēt kāds grēks, novirze un ļaunums ir homoseksualitāte. Pie tam viņus "normālos" apdraudošs, it kā homīši šos ķerstītu pa ielām! :) Lūk jebkuram heteroseksuālim, kuru nemoka zilās fantāzijas, ir pilnīgi pajāt ko 2 zilie dara guļamistabā, jo tas nekad nav interesējis. Man vienmēr bijis poh homīšu lietas, jo nekad neviens nekur nav ne uzbāzies ne ķerstījis mani :) zilie un lezbas man netraucē mīlēt manu sievieti. Tā ka lai tie latentie paši beidzot tiek ar sevi skaidrībā, cik var malt vienu un to pašu.

Karlis_K, 27.jūnijs 2020, 16:37


Jūs, kungs, jau pats visu pateicāt “nekad neviens nekur nav ne uzbāzies ne ķerstījis mani “, ja Jūsu skatiens būtu plašāks nekā Rīga, tad, iespèjams, Jūs domātu savādāk...
27.jūnijs 2020, 16:50 | links
 
Liekas tak vienreiz mierā, jau sen pierādīts ka visi kareivīgie homofobi ir latentie homīši. Vainas apziņa un kauns par savām slepenajām vēlmēm liek tiem visās malās bazūnēt kāds grēks, novirze un ļaunums ir homoseksualitāte. Pie tam viņus "normālos" apdraudošs, it kā homīši šos ķerstītu pa ielām! :) Lūk jebkuram heteroseksuālim, kuru nemoka zilās fantāzijas, ir pilnīgi pajāt ko 2 zilie dara guļamistabā, jo tas nekad nav interesējis. Man vienmēr bijis poh homīšu lietas, jo nekad neviens nekur nav ne uzbāzies ne ķerstījis mani :) zilie un lezbas man netraucē mīlēt manu sievieti. Tā ka lai tie latentie paši beidzot tiek ar sevi skaidrībā, cik var malt vienu un to pašu.
27.jūnijs 2020, 16:37 | links
 
27.jūnijs 2020, 15:25 | links
 
Kad tumšādaino nosauc par melno, tas ir rasisms, bet kad melnais nosauc mani par balto, ir normāli. :)))) Kurš no jums te ir baltais? Tāpat ar geju lietām.
27.jūnijs 2020, 15:04 | links
 
Alcans [27.06.20]: Homofobija ir veids kā politiskajām partijām piesaistīt konservatīvo elektorātu. Bieži vien arī padumjo.
Nejauc attieksmi ar izdomātiem ,, zīmoliem,, kurus ,, karina,, katram , kam ir savs viedoklis. Uzeiz redzama tava padomju domāšanas skola. :)
27.jūnijs 2020, 15:02 | links
 
Morāle redzu ir tāda, ka morāles, ja šādi moralizē nav. Senā Romas impērija arī bija lojāla šādām darbībām un ar ko tas beidzās arī zināms. Turpiniet šo kursu un pēc tam nebrīnieties, kā kļūstam par mazākumu, kas ir dabiski, bet būs ,, jaunai morālei,, nepieņemami. :) Tava nostāja skaidra.

KurmisZ, 27.jūnijs 2020, 12:44
hitleriskā vācija un padomju savienība gejus lika cietumā,ar ko tas beidzās mēs jau zinam:DDDRomas impērija novilka ilgāk,secinājumus izdaram paši:)))
27.jūnijs 2020, 14:08 | links
 
Malgomajfisk [27.06.20]: Šito geju tēmu mēs jau esaam cilājuši dažus gadus atpakaļ, kad mūsu raihujancis aktīvi centās par šamo tiesību aizstāvi uzmesties.Toreiz arī zilie Saeimā gribēja to legalizēt. Toreiz gan juniors uzstājās kā šīs idejas pretinieks.Junior,kas tad nu,paspēji jau orientāciju nomainīt? Demokrātija nav visatļautība un radītāja likumus neviens nav atmainījis....
Pasekojiet labāk kā batjuška māca dzīvot...
https://youtu.be/DwoCEDLzX_g?t=12
Te tu arī klaji melo...
27.jūnijs 2020, 13:36 | links
 
Homofobija ir veids kā politiskajām partijām piesaistīt konservatīvo elektorātu. Bieži vien arī padumjo.
27.jūnijs 2020, 13:33 | links
 
Malgomajfisk [27.06.20]: Šito geju tēmu mēs jau esaam cilājuši dažus gadus atpakaļ, kad mūsu raihujancis aktīvi centās par šamo tiesību aizstāvi uzmesties.Toreiz arī zilie Saeimā gribēja to legalizēt. Toreiz gan juniors uzstājās kā šīs idejas pretinieks.Junior,kas tad nu,paspēji jau orientāciju nomainīt? Demokrātija nav visatļautība un radītāja likumus neviens nav atmainījis....
Pasekojiet labāk kā batjuška māca dzīvot...
https://youtu.be/DwoCEDLzX_g?t=12
Vienkārši viņš nav lasijis vai arī padodas ,, apziņas manipulatoru,, darbībām, par kurām jau arī rakstiju agrāk. Skatos, rezultāti jau tam ir, ka tas ir ,, normāli,,. :)
27.jūnijs 2020, 13:25 | links
 
Ieraudzītu 18. gadsimtā, ka tev ir televizors, dzīvu sadedzinātu.
27.jūnijs 2020, 13:23 | links
 
Šito geju tēmu mēs jau esaam cilājuši dažus gadus atpakaļ, kad mūsu raihujancis aktīvi centās par šamo tiesību aizstāvi uzmesties.Toreiz arī zilie Saeimā gribēja to legalizēt. Toreiz gan juniors uzstājās kā šīs idejas pretinieks.Junior,kas tad nu,paspēji jau orientāciju nomainīt? Demokrātija nav visatļautība un radītāja likumus neviens nav atmainījis....
Pasekojiet labāk kā batjuška māca dzīvot...
https://youtu.be/DwoCEDLzX_g?t=12
27.jūnijs 2020, 13:05 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager