Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Un tik vien tu vari viņam oponēt?:D
Nepaliec tak smieklīgs...

Malgomajfisk, 26.jūnijs 2020, 18:54


A ko man oponēt diplomētam veterinārstam?
"В периода 1985 – 1990 г. завършва Висшия институт по зоотехника и ветеринарна медицина (днес Тракийски университет) със специалност „ветеринарна медицина“. "
26.jūnijs 2020, 18:57 | links
 
Un tik vien tu vari viņam oponēt?:D
Nepaliec tak smieklīgs...
26.jūnijs 2020, 18:54 | links
 
Anton, Anton.... Zviedrijā uz šito brīdi karoti no vīrusa nolikuši 5280, (tai pat laikā Norvēģijā 249), Zviedrijas veselības ministrs aizvakar atzina, ka valsts ir ierāvusi konkrētā dirsā ar vieglprātīgo attieksmi. Neviena valsts negaida tūristus no Zviedrijas!!!
26.jūnijs 2020, 18:54 | links
 
Nu re,ja tev matemātika neklibo,tad sapluso visus tos procentiņus un dabūsi galarezultātu...)
26.jūnijs 2020, 18:53 | links
 
Šmiguci,speciāli tev jau trešo reizi lieku diplomēta virusologa pētījumus...)
26.jūnijs 2020, 18:50 | links
 
Iespējams tur arī nebija tie daudzie procenti ,bet fakts paliek fakts,Krimā nospiedošā vairākumā dzīvo krievi un būtu dīvaini ,ja tie nenobalsotu par apvienošanos..

Malgomajfisk, 26.jūnijs 2020, 18:17



Nemaz tik nospiedošs vairākums uz Krimas Aneksijas laiku nebija, pie tam, ka ne jau visi krievi tā vēlējās nokļūt putina apkampienos.
krievi (58,32%)
ukraiņi (24,32%)
Krimas tatāri (12,03%)
baltkrievi (1,45%)
26.jūnijs 2020, 18:49 | links
 
Šmiga es neesmu naivs...Naivs esi tu,kad akli noticēji tai briesmīgajai uzpūstajai "pandēmijai"...:D

Malgomajfisk, 26.jūnijs 2020, 18:22


nezinu par kādu "uzpūsto pandēmiju" tu runā, bet vīruss Covid-19 pastāv, zināmai daļai cilvēku no tā rodas neatgriezeniskas veselības problēmas vai iestājas nāve un tas ir 3-4 reizes lipīgāks, kā gripa un tam nav tik sezonāls raksturs, kā gripai, kas martā pazūd.
Un ja es kādam vairāk ticu, tad noteikti diplomētiem ārstiem un speciālistiem virusologiem-epidemologiem, nevis visādiem youtubes šņurikiem, kas muld visādus mēslus vienā muldēšanā.
26.jūnijs 2020, 18:41 | links
 
Tu gadienā nestaigā ar masku?...:DD

Malgomajfisk, 26.jūnijs 2020, 18:30


"gadienā" nestaigāju. Un man ir māte pēc slimnīcas, kuru man ir regulāri jāapmeklē palīdzēt un kurai ir trombi plaušās un vīrusa noķeršana praktiski nozīmē arī visu cauri. Tāpēc higēnu es ievēroju rokas mazgāju un nelienu virsū cilvēkiem.
26.jūnijs 2020, 18:37 | links
 
Tu gadienā nestaigā ar masku?...:DD
26.jūnijs 2020, 18:30 | links
 
Balsošanas iecirkņi :):):)
26.jūnijs 2020, 18:27 | links
 
26.jūnijs 2020, 18:27 | links
 
26.jūnijs 2020, 18:25 | links
 
26.jūnijs 2020, 18:24 | links
 
26.jūnijs 2020, 18:22 | links
 
Šmiga es neesmu naivs...Naivs esi tu,kad akli noticēji tai briesmīgajai uzpūstajai "pandēmijai"...:D
26.jūnijs 2020, 18:22 | links
 
26.jūnijs 2020, 18:21 | links
 
Iespējams tur arī nebija tie daudzie procenti ,bet fakts paliek fakts,Krimā nospiedošā vairākumā dzīvo krievi un būtu dīvaini ,ja tie nenobalsotu par apvienošanos..
26.jūnijs 2020, 18:17 | links
 
Interesanti kādi tad būs tie 1 jūlija tautas balsojuma rezultāti Krievijā.Pēc neatkarīgo mēdiju aplēsēm tik kādi 20% ir par tām divdomīgi neskaidrajām konstitūcijas izmaiņām.Tās ir samudžinātas un tautai pamatā neskaidras.Viens ir skaidrs,ar to balsojumu tiks leģemitizēta Putina valdīšana līdz pat 2016 gadam.Kā arī tiks leģimitizētas jebkuras trpmākās konstitucionālās izmaiņas neprasot tautas viedokli.Un rezltāti jau ir paredzami...
Pamatā jau tas balsojums neko nemainīs,tikai nostiprinās un leģimitizēs valdošās kliķes pazīcijas...Pārbaudīt kas kā ir balsojis un vai vispār ir balsojis,ir neiespējami.Diemžēl arī tas ,ka vairums taisās to boikotēt ,arī nez vai būs pierādāms...
Tā kā Putjika oligarhu diktatūra vēl kādu laiku valdīs...

Malgomajfisk, 26.jūnijs 2020, 00:08


Tonton, nu tu naivs, skaidrs, ka uzzīmēs kādu ciparu vajag.
Starp citu , balsojums jau iet vaļā. Tā saucamie iecirkņi – mašīnas bagāžnieks, soliņš pie miskastēm, pāris babkas daudzstāveņu pagalmā. Vēlēšanu urnas: papīra maisiņi, kartona kastes, utt. :):). Paši balsotāji no 2 metru attāluma rāda pasi :):). Tāpat budžetniekiem visiem obligāti jābalso un jābalso pareizi, ir programmas, kas to kontrolē.
Bet jebkurā gadījumā, cariņam putiņam bēdīgi laiki. День победы lielās 9. maija svinības izgāzās ar skaļu blīkšķi, pateicoties Covid-19. "Lielā tautas balsošana" arī pārvērtās par pilnīgu farsu un cirku. Belaru Baķka arī liek vafeli virsū. Tāpat ar lielu blīkšķi izgāzās centieni uztaisīt Jaltu 2020 ar Ķīnas , USA, UK, FRA piedalīšanos un pasaules dalīšanu, ekonomika un naftas cenas pakaļā. Viss slikti... :)
26.jūnijs 2020, 18:16 | links
 
To, kā krievija māk rīkot referendumus, viņa jau uzskatāmi parādija, okupējot Krimu, kur referendumā, šķiet 90% Krimas iedzīvotāji nobalsoja par pievienošanos ruslandei. :)
26.jūnijs 2020, 17:54 | links
 
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager