Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Kļūda tekstā-valdīšana līdz 2036 gadam..)
26.jūnijs 2020, 00:14 | links
 
Interesanti kādi tad būs tie 1 jūlija tautas balsojuma rezultāti Krievijā.Pēc neatkarīgo mēdiju aplēsēm tik kādi 20% ir par tām divdomīgi neskaidrajām konstitūcijas izmaiņām.Tās ir samudžinātas un tautai pamatā neskaidras.Viens ir skaidrs,ar to balsojumu tiks leģemitizēta Putina valdīšana līdz pat 2016 gadam.Kā arī tiks leģimitizētas jebkuras trpmākās konstitucionālās izmaiņas neprasot tautas viedokli.Un rezltāti jau ir paredzami...
Pamatā jau tas balsojums neko nemainīs,tikai nostiprinās un leģimitizēs valdošās kliķes pazīcijas...Pārbaudīt kas kā ir balsojis un vai vispār ir balsojis,ir neiespējami.Diemžēl arī tas ,ka vairums taisās to boikotēt ,arī nez vai būs pierādāms...
Tā kā Putjika oligarhu diktatūra vēl kādu laiku valdīs...
26.jūnijs 2020, 00:08 | links
 
Jap, mentalitāte.
26.jūnijs 2020, 00:01 | links
 

Labs, jā. Vienīgi putins vai neputins, tāpat tur vienmēr bija, ir un būs viss *irsā...
25.jūnijs 2020, 23:53 | links
 
 
.Būtu pabeidzis vismaz vienu augstāko,tad jau būtu tur...:)
Es ar savām divām iesāktajām un vienu pabeigto jau šopavasar ziemeļpusē biju,bet nu garām,tā kā neķer kreņķi...:))
25.jūnijs 2020, 23:23 | links
 
Debīlais BIORs vēl absolūti bez Salacu noslēdzis ar 1.septembri... Tā vietā lai sakārtotu normālu LM septembrī vienā no viennozīmīgi labākajām lašupēm Eiropā... Copēt vispār vairs nav kur...
25.jūnijs 2020, 23:23 | links
 
Raih. Kā es tevi saprotu. Man jau bij jābūt atpakaļ no NW. Bet es pat līdz turienei šogad neesmu ticis.
25.jūnijs 2020, 23:13 | links
 
Sēžu uz terases, dzeru kandžu, klausos putniņus. Skatos feisbuku, besījos par to, ka citi kaut kur Norvēģijā vai Kolas pussalā ķer lašus bez manis. Man šobrīd būtu bijis jāmētā muša kaut kur Kolas pussaslas tundrā, Drozdovkas upē... A tagad neko... Bet visādi citādi viss labi, un pat ar visām savām divām neiesāktajām augstākajām nekādā ārprāta murgā pat neiedomātos iet politikā...
25.jūnijs 2020, 23:07 | links
 
Musoņjancis lūpu uzmetis...Janci,neķer kreņķi,mēs tevi visi mīlam un labprāt redzēsim tevi augstākajā činā.Būsim droši,ka tad reiz korupcija izbeigsies...:D
25.jūnijs 2020, 22:28 | links
 
Tagad ar novēlošanos varat mani sveikt vārdadienā!

raihs, 25.jūnijs 2020, 21:12
Sveicieni Jānim vakardienā!
25.jūnijs 2020, 22:07 | links
 
Ja jau reiz atkal aizkārām tā briesmīgā vīrusa tēmu...
https://youtu.be/a5ukoXWDRgk?t=2
25.jūnijs 2020, 22:03 | links
 
Nu re,arī uldens sāk bišku aizdomāties..:).Kāda jēga no tām vakcīnām kuras tiks izstrādātas tik pēc vairākiem gadiem kad tas vīrus jau būs mutējis un pārveidojies? Pie tam nav garantijas ,ka tās sasteigtās vakcīnas nenesīs negatīvu blakus efektu...Kā jau agrāk teicu,viss tas mākslīgi veidotais "briesmonis" nemaz nav tik briesmīgs ,kā viņu mālē.Bet mālē ar zināmu mērķi,iedzīt ļautiņiem paniskas bailes,lai varētu bīdīt daudz globālākas lietiņas..Šmigucis jau ar to laikam sāk apjaust,laikam sievas ietekmē...:)
Ēdiet vitamīniem un fitoncītiem bagātus ēdienus,uzturaties svaigā gaisā,dodiet organismam mērenu fizisku slodzi,domājiet pozitīvas domas un jūsu imunitāte stāsies pretī jebkuriem vīrusiem...
Āmen..:)
25.jūnijs 2020, 21:39 | links
 
Tagad ar novēlošanos varat mani sveikt vārdadienā!
25.jūnijs 2020, 21:12 | links
 
Raihs būs štelli sakārtojis!
Tonim nav tādu sakaru..
Laikam mazliet jāierauj
25.jūnijs 2020, 20:16 | links
 
Jāatkorķē laikam aliņš..
25.jūnijs 2020, 20:11 | links
 
25.jūnijs 2020, 20:08 | links
 
Pirms gulēsanas ir svētīgi ieklasīties ko batjuška vēstī..
https://youtu.be/ZlRrrm23pUA?t=13
22.jūnijs 2020, 23:18 | links
 
Krievija mostas,bet vai pietiks spēka un vienotības?
https://youtu.be/AyvD44AlJmM?t=8
22.jūnijs 2020, 20:36 | links
 
Malgomajfisk [22.06.20]: Uldiņ,un kā ir ar tevi? :) Tā diemžēl ir,it kā jau mums latviešiem nav grūti komunicēt krieviski,tāpēc mēs it kā nākam viņiem pretī,un viņi to jūt un izmanto.Nesen pieņēmu pārdevēju ,kura pie darba intervijas jau nu dikti negribēja pāriet runāties latviski,tad es viņai latviski paskaidroju,ja viņa nevar komunicēt valsts valodā,tad nekas nespīd.Kā par brīnumu uzreiz visu sāka saprast un diezgan tekoši runāties...:)
Tu pieņēmi pārdevēju??? Un ko tu tirgo? Follijas cepurītes? Krēmus pret G5 starojumu?
22.jūnijs 2020, 19:26 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager