Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Ja viss turpināsies savu gaitu, tad arī Latvijā pēc gadiem padsmit, līdzīgi kā dažās pilsētās vecajās ES valstīs, populārākais vārds būs Muhameds, un pilnīgi bez ironijas. Diemžēl.

godaviirs, 21.jūnijs 2020, 15:42[/quote]
nekavējoties ķeries pie darba, sameklē papardes ziedos kādu un uztaisi Jāni.
:)
21.jūnijs 2020, 15:51 | links
 
KurmisZ [21.06.20]: Lūk par ko būtu jāsatraucas. Bet urlēnam jau tik sava tēma sirdij tuva. :DDDD
Ja viss turpināsies savu gaitu, tad arī Latvijā pēc gadiem padsmit, līdzīgi kā dažās pilsētās vecajās ES valstīs, populārākais vārds būs Muhameds, un pilnīgi bez ironijas. Diemžēl.
21.jūnijs 2020, 15:42 | links
 

Lūk par ko būtu jāsatraucas. Bet urlēnam jau tik sava tēma sirdij tuva. :DDDD
21.jūnijs 2020, 14:52 | links
 
Moderna lieta, runāt par pasaules galu, tajā pat laikā celt pieminekļus visādiem ļautiņiem un baznīcas tam, kuru neviens nav redzējis dzīvajā.
Bet ir lietas, kuras ir reālākas
https://www.apollo.lv/7001831/kam-gatavoties-cetras-katastrofas-kas-nakamo-gadu-laika-teoretiski-varetu-iznicinat-pasaules-ekonomiku
21.jūnijs 2020, 14:20 | links
 
 
Svētdienas rīta baznīcas vietā,..)
https://youtu.be/QD9OwJzBHr4?t=2
21.jūnijs 2020, 09:11 | links
 
Kā jau rakstīju (krietnu laiku atpakaļ), Pēterburgā kā tūristam ir forši. Vislabāk, ja tas ir jūlija mēnesī, labā laikā, uz kādu nedēļu... Un pats galvenais, lai vismaz viena diena ir apmākusies un lietaina. Jo Holandes arhitekti, projektēja šo pilsētu, kā apmākušos/lietainu. BET dzīvot tur vai citur ruslandē pastāvīgi, nu nē, nereāli. (Kā jau teicu, "nodzīvoju " tur, 10it ar astīti gadus)
21.jūnijs 2020, 02:30 | links
 

:) Priecīgus svētkus.
20.jūnijs 2020, 23:44 | links
 
raihs [20.06.20]: ...
Labs. :))))
20.jūnijs 2020, 23:43 | links
 
Malgomajfisk [20.06.20]: Te Katasonovs par esošo situāciju pasaulē.Gluži manas domas,laikam šams seko līdzi maniem postiem šajā forumā...:)
https://youtu.be/uN-sNb1_3Z8?t=14
Tăs jau mav tavas domas, tu taču tikai atgremo šarlatānus
20.jūnijs 2020, 23:01 | links
 
Te Katasonovs par esošo situāciju pasaulē.Gluži manas domas,laikam šams seko līdzi maniem postiem šajā forumā...:)
https://youtu.be/uN-sNb1_3Z8?t=14
20.jūnijs 2020, 21:55 | links
 

...
20.jūnijs 2020, 21:20 | links
 
BrunoL [20.06.20]: Mani jaunieši, dēls ar vedeklu, izbraukājuši Pasauli krust šķērsu(tāds darbs), pagājušo vasaras nogali nedēļu pavadīja St. Pēterburgā. Autā! Noīrejušu uz Ņevas pr. apartamentus(2 ist. 100€/d). Ļoti labs iekārtojums+ telefoni- mob. un kont.t. . Dzīvošana laba, redzētais- muzeji, pilsēta utt. stipri pāsteigusi gaidīto. Gatavojas atkārtot.
P.S.
Manas jaunības un vīra spēka gadu jaukākās atmiņas saistās ar Pīteri un Tallinu.
Starp citu pagājušo vasar biju Tallinā uz koncertu, hotel Viru bārā bez izmaiņām. It kā atgriezos saldajos astoņdesmitajos.
Ja runājam par St.Pēterburgu, tad pilnībā piekrītu. Gājām pa ielu un vietējie nāca klāt interesēties, kas tā par valodu, no kurienes esam utt... arhitektūra arī iespaidīga.
20.jūnijs 2020, 18:25 | links
 
Tu te beidz to Vatlandi slavināt ,tur visam jābūt sūdīgi...
20.jūnijs 2020, 16:29 | links
 
/nogalē/
20.jūnijs 2020, 15:54 | links
 
Mani jaunieši, dēls ar vedeklu, izbraukājuši Pasauli krust šķērsu(tāds darbs), pagājušo vasaras nogali nedēļu pavadīja St. Pēterburgā. Autā! Noīrejušu uz Ņevas pr. apartamentus(2 ist. 100€/d). Ļoti labs iekārtojums+ telefoni- mob. un kont.t. . Dzīvošana laba, redzētais- muzeji, pilsēta utt. stipri pāsteigusi gaidīto. Gatavojas atkārtot.
P.S.
Manas jaunības un vīra spēka gadu jaukākās atmiņas saistās ar Pīteri un Tallinu.
Starp citu pagājušo vasar biju Tallinā uz koncertu, hotel Viru bārā bez izmaiņām. It kā atgriezos saldajos astoņdesmitajos.
20.jūnijs 2020, 15:53 | links
 
nemaz jau nevajag pieminēt kaudzi faktu.jau tas,ka uz Krievzemi neviens tā īsti neraujas{izņemot vjetnamiešus,uzbekus un turkmēņus},bet uz Vāciju skrien kaklus lauzdami visi,liecina kur tā sviesta kārta uz maizes ir stipri biezāka.
20.jūnijs 2020, 09:52 | links
 
godaviirs [19.06.20]: KurmisZ [48m]: Es tā arī nesapratu, kas adminam šai aktuālajā karikatūrā ir cenzējams.
Varbūt var ko uzrakstīt, kuriem kritērijiem tā neatbilsts?Kuš, Kurmi! Nu kā Tu nesaproti, ka par Kariņu vai nu labu, vai neko. :) Bet ja godīgi, tad skumji. 4 miljardi ir gandrīz puse no LV gada budžeta, ņemot vērā cik daudziem uzņēmumiem atteica dīkstāvi, kur tas piķis palika? Es nebrīnīšos, ja pēc laika pateiks, ka naudas jau vairāk nav. :(
Mēs to redzēsim ,kad publicēs valsts ārējo parādu.
19.jūnijs 2020, 22:59 | links
 
KurmisZ [19.06.20]: Es tā arī nesapratu, kas adminam šai aktuālajā karikatūrā ir cenzējams.
Varbūt var ko uzrakstīt, kuriem kritērijiem tā neatbilsts?
Kuš, Kurmi! Nu kā Tu nesaproti, ka par Kariņu vai nu labu, vai neko. :) Bet ja godīgi, tad skumji. 4 miljardi ir gandrīz puse no LV gada budžeta, ņemot vērā cik daudziem uzņēmumiem atteica dīkstāvi, kur tas piķis palika? Es nebrīnīšos, ja pēc laika pateiks, ka naudas jau vairāk nav. :(
19.jūnijs 2020, 22:53 | links
 
Re cik vienkārši un ātri valstis var iedzīt parādu jūgā,-uzpūš burbuli par briesmīgo pandēmiju,nostopē globālo ekanomiku,praktiski bez prasīšanas piešķir kredītus, uzvārās uz biržu kritumiem un kāpumiem,vēl pēčāk pa lēto uzpirks bankrotējušos uzņēmums...
19.jūnijs 2020, 22:32 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager