Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Kā tur vispār krieviem ar ekonomiku pēc tās degvielas noplūdes?
Kā reiz biju plānojis kaut kad vasaras beigās uz pārrobežu iecopēt, bet nu laikam vairs nav laba ideja, ne?
16.jūnijs 2020, 13:57 | links
 
Krievijā sāk saprast,ka ir nonākuši okupācijā un verdzībā.Bet pie mums?
https://youtu.be/-ZS1V93Wgy0?t=602

Malgomajfisk, 16.jūnijs 2020, 12:27

"kakuju stranu prosraļi" nav nekāda saprašana.
16.jūnijs 2020, 12:53 | links
 
Un kādas mums ir tiesības bāzt savu degunu divu lielvalstu ekanomiskajā sadarbībā?

Malgomajfisk, 16.jūnijs 2020, 11:21


Toncīti, visas tiesības, Vācija, tāpat kā Latvija ir ES dalībvalsts. Kas tad tā par savienību, ja katra valsts liks mīksto kopējajai ES politikai un šajā gadījumā ES pret Vatzemi ir noteikusi ekonomiskās sankcija par vispārzināmiem notikumiem un arī Vatzeme pret ES ir noteikusi sanckijas.
16.jūnijs 2020, 12:51 | links
 
Krievijā sāk saprast,ka ir nonākuši okupācijā un verdzībā.Bet pie mums?

Malgomajfisk, 16.jūnijs 2020, 12:27


Pie mums nesaprot, ka darba intervijā uz jautājumu Occupation? atbilžu varianti nav Yes/No...
16.jūnijs 2020, 12:32 | links
 
Krievijā sāk saprast,ka ir nonākuši okupācijā un verdzībā.Bet pie mums?
https://youtu.be/-ZS1V93Wgy0?t=602
16.jūnijs 2020, 12:27 | links
 
Gan jau luters ar tonciku arī bija iesaistīti.

https://www.tvnet.lv/6997654/bolderaja-brivdienas-noticis-masu-kautins-iesaistitas-ari-sievietes
16.jūnijs 2020, 11:40 | links
 
 
Un kādas mums ir tiesības bāzt savu degunu divu lielvalstu ekanomiskajā sadarbībā?
16.jūnijs 2020, 11:21 | links
 
Nekādas nopietnas fiziskas klopes pasaulē vairs nebūs,neviens negrib dzīvot uz saindētiem gruvešiem.Var būt tikai lokāli nelieli kariņi...Patreiz jau ir sācies 3 pasaules karš,tik tas izpaužas pavisam savādākā veidā un tiek vekts ar savādākām metodēm...
16.jūnijs 2020, 11:19 | links
 
Lai arī kā man riebjas Tramps, te nu viņam taisnība:

raihs, 16.jūnijs 2020, 08:52


Piekrītu.
"Nord Stream 2" nav godīgs projekts pret citiem ES partneriem un ir dīvaini, ka Krievijai "it kā" uzliek sankcijas, bet ne uz energoresursiem...

Par armijas samazināšanu Vācijā - tas mūs tuvina Eiropas bruņotajiem spēkiem, kas ilgtermiņā ir pareizi. Muļķīgi būtu cerēt, ka mūs kāds no aizokeānijas tā vienkārši sargās un mūsu vietā karos. Ne tie 1000 NATO zoļli Latvijā, ne 35 000 Vācijā neko būtisku neietekmēs. Kā simbols, kā atturētāji pret sīkām riebeklībām varbūt, bet ne jau nopietnas klopes gadījumā.
16.jūnijs 2020, 10:28 | links
 
raihs [16.06.20]: Lai arī kā man riebjas Tramps, te nu viņam taisnība:
https://www.delfi.lv/news/arzemes/tramps-pazino-par-planoto-asv-karaspeka-samazinasanu-vacija.d?id=52232271
Tev arī vatinieku kanāli un info riebjas, bet kad pats liec vai pakaļlaiža urlēns tā tur ir par ko parunāt, bet ja Antuns ieliek tā fuj. :DDDD
Skatos cirks aizbraucis, bet klauni joprojām tepat.
16.jūnijs 2020, 09:15 | links
 
Lai arī kā man riebjas Tramps, te nu viņam taisnība:
https://www.delfi.lv/news/arzemes/tramps-pazino-par-planoto-asv-karaspeka-samazinasanu-vacija.d?id=52232271
16.jūnijs 2020, 08:52 | links
 

:)
16.jūnijs 2020, 05:59 | links
 
Tā 10 reižu pārpublicētā bilde tik apliecina tavu šaurpieraino tupumu un mazspēju ko loģiski iebilst un ierindo tevi jefiņu kārtā...Ar stilu -tu ir mulķis,nē tu pats esi tāds, neko nepanāksi,bērnudārza līmenis.Iedomājoties ,ka tavs viedoklis ir nez kāpēc pārāks pār kādu citu ,apliecina tikai tavu šauro egoistisko domāšanu...
Tavs iedomīgums ir ārpus normāla cilvēka uzvedības normām.Tu esi sevi pozicionējis kā fašists,kas savu resno pakaļu un nacionālo piederību bīda augstāk pār citiem.Tas ir nožēlojami ,kā tu vari nonievāt citus,lai sevi kaut kā izceltu.Nemaz nelieku tev skatīties manus ievietotos postus,jo tu jau pilnveidoties savā pasaules uztverē un tupajā domāšanā netaisies...
Un labāk pieturi savu mutīti ,ja nevari neko sakarīgu pateikt,mudak...
16.jūnijs 2020, 01:21 | links
 
Malgomajfisk [15.06.20]: Raihucīt,tu tak tikai sevu tupumu taij bīldē saskati.Jau labu laiku neko sakarīgu te nevari man ne oponēt, ne vēstīt..Taisni brīnos par tevi,it kā uzņēmīgs vecis,bet ar to globālo skatu uz apkārt notiekošo nu galīgs tupaks....Negribētos jau tā domāt,bet...Vai tiešām tu te pārstāvi un mērķtiecīgi pildi sava musoņklubiņa nostādījumus?
Oponēt ko? Tavus vateņu jutūbes murgus? Oponēt kam? Tev, prātu izkūkojušam marasmātiķim? Man pat reizēm kļūst pašam par sevi kauns, kad šad tad nevilšus izlasu tavus "analītiskos postus", bet nu vēl komentēt un "oponēt"!? Vismaz 10 reižu pārpublicētā bildīte tev ir jāuztver kā maksimālais uzmanības apliecinājums taviem murgiem no manas puses!
16.jūnijs 2020, 00:20 | links
 
Pagaidām es te saskatu tikai divus musoņkandidātus...:)
Jau studiju gados ,kad kaut ko par tādu aizkulišu pasaules pārvaldi uzzināju,sāku jau domāt,izskatās diezgan godīgi un interesanti.Alternatīva valdības pārvalde ,balstīta uz godīgumu un taisnīgumu,bez liekas birokrātijas nastas.Balstīta uz zināšanām, cilvēka individuālās ineciatīvas un attīstības iespējām...Likās jau vilinoši.Tik nezināju kur to iesniegumu iesniegt...:D
Tagadiņ zinu,bet raihujancis nez vai pieņems...:DD
15.jūnijs 2020, 23:52 | links
 
Raihucīt,tu tak tikai sevu tupumu taij bīldē saskati.Jau labu laiku neko sakarīgu te nevari man ne oponēt, ne vēstīt..Taisni brīnos par tevi,it kā uzņēmīgs vecis,bet ar to globālo skatu uz apkārt notiekošo nu galīgs tupaks....Negribētos jau tā domāt,bet...Vai tiešām tu te pārstāvi un mērķtiecīgi pildi sava musoņklubiņa nostādījumus?

Malgomajfisk, 15.jūnijs 2020, 23:24
antoha,visi tak sen ir musoņos sastājušies,tikai tu viens pats aiz borta airē
15.jūnijs 2020, 23:37 | links
 
Izglītots muļķis

Esmu saticis cilvēkus, kurus varētu dēvēt par izglītotiem muļķiem. Viņiem pat mēdz būt vairākas augstākās izglītības, viņi ir iegaumējuši daudz skaitļu, uzvārdu, ģeogrāfisko nosaukumu, bet tas viņiem nepalīdz saprast, vērtēt un izdarīt secinājumus, kā arī pieņemt saprātīgus lēmumus. Brīžiem liekas, ka gūtās zināšanas viņiem traucē saprast.

Ir dzirdēts un lasīts kā pie kāda vientuļnieka, kurš dzīvo dziļi mežā, tuksnesī vai alā pēc padoma nāk monarhi, karavadoņi un citas ietekmīgas tā laika personas.

Vai ir prātīgi lūgt padomu tam, kuram nav slavenas augstskolas diploma, tam kuram nav pieredzes valsts pārvaldē? Bet, ja valdnieks ir spiests pēc padoma vai skaidrojuma doties pie vientuļnieka (vēsture zina daudz gadījumu, kad šis vientuļnieks ir spējis atbildēt un izskaidrot to, ko nespēja augstskolu vadītāji, ko nespēja kara skolas beigušie), tad tomēr tam ir kāds pamatojums. Izrādās, ka skaitļu iegaumēšana, krustvārdu mīklu risināšana un citi atjautības uzdevumi no muļķības neglābj.

Piemēram, gandrīz visi cilvēki atšķir krāsas, bet veidot no krāsām kādu kopainu uz audekla spēj tikai retais. Un tikai retais spēj to arī izprast. Ir daudz tādu, kuri pat profesionāli nodarbojas ar glezniecības vai citas mākslas nozares kritiku, jo ir iemācījušies daudzus paņēmienus, kā rakstīt par to, ko nesaproti, arī žurnālisti, bet, tikko uzdod precizējošu jautājumu, tā redzi, ka «speciālists» apjūk.
15.jūnijs 2020, 23:34 | links
 
Raihucīt,tu tak tikai sevu tupumu taij bīldē saskati.Jau labu laiku neko sakarīgu te nevari man ne oponēt, ne vēstīt..Taisni brīnos par tevi,it kā uzņēmīgs vecis,bet ar to globālo skatu uz apkārt notiekošo nu galīgs tupaks....Negribētos jau tā domāt,bet...Vai tiešām tu te pārstāvi un mērķtiecīgi pildi sava musoņklubiņa nostādījumus?
15.jūnijs 2020, 23:24 | links
 
tā imanta burvja aktivitātes facebookā ar skaidri atsit kremļa vēmekļus,sens vatņiks,tā teikt

udens2, 15.jūnijs 2020, 17:41

Tas vedina domāt, ka čekists pelna maizīti vēl joprojām,
15.jūnijs 2020, 22:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager