Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
raihs [15.06.20]: Es jau sāku arhīvā meklēt bildi...
Sasmējos.. :))
15.jūnijs 2020, 22:36 | links
 
Vairāk sāku ticēt ka Malgo ir feiks, radīts foruma jautrībai. Jo neticās ka var būt reāls tik stulbs vīrietis gados.
15.jūnijs 2020, 22:14 | links
 
Es jau sāku arhīvā meklēt bildi...
15.jūnijs 2020, 22:12 | links
 
Interesanti fakti.Te džeks diezgan ticami atklāj, ka tā Floida nāve bija safabricēta un viņš jau 3 gadus nav starp dzīvajiem...Zinot kādus globālus batonus mums pasaules pārvaldnieki bāž ausīs iekšā,es jau tiecos tam ticēt......)
15.jūnijs 2020, 22:01 | links
 
Kas tik nenotiek taij pārlieku brvajā pasaulē...
https://youtu.be/enRUz1Kcjss?t=2
15.jūnijs 2020, 17:48 | links
 
Krieviem tak vairāķ interesē tas, kas citur notiek nevis pašu zemē.
https://jauns.lv/raksts/zinas/390532-zagarkalna-planots-tornis-var-apdraudet-latvijas-drosibu

Domaataajs, 15.jūnijs 2020, 17:35
tā imanta burvja aktivitātes facebookā ar skaidri atsit kremļa vēmekļus,sens vatņiks,tā teikt
15.jūnijs 2020, 17:41 | links
 
To jau sen zināju.Tātad copmanis arī neesi.Tad ko tu te zīmējies?Šis tak copmaņiem domāts forums..

Malgomajfisk, 15.jūnijs 2020, 15:52
esmu trollis-copmanis
15.jūnijs 2020, 17:35 | links
 
Krieviem tak vairāķ interesē tas, kas citur notiek nevis pašu zemē.
https://jauns.lv/raksts/zinas/390532-zagarkalna-planots-tornis-var-apdraudet-latvijas-drosibu
15.jūnijs 2020, 17:35 | links
 
Malgomajfisk [15.06.20]: To jau sen zināju.Tātad copmanis arī neesi.Tad ko tu te zīmējies?Šis tak copmaņiem domāts forums..
Tu to uldiņam arī pasaki. :))))
15.jūnijs 2020, 17:22 | links
 
Debīlais jurīt.Krievi nav jāmīl,ar viņiem ir jārēķinās kā ar pastāvošo realitāti.Ja jau reiz mūsu tēvi un vectēvi viņus te ir piesildījuši,tad pašiem sevi arī jāvaino.Somi negribēja to,n tagad ir brīvi i no vienas ,i otras puses.Zivtiņa meklē kur ir dziļāks,cilvēki kur ir labāk...Ne jau ar naidu tu viņus ārā dabūsi.Tikai ar savu pozitīvo piemēru viņus var kaut kā pārveidot un labvēlīgi noskaņot.Jādzīvo kopā vien ir.Ja sarunāsimies ar viņiem tikai valsts valodā ,tad arī viņi pamazām mainīsies.Naidu sēt nav nekāda labuma,tas nav produktīvs.Vai tad labāk būtu ja te arābi ganītos? Dikti to gribās? Gribās lai būtu kā patreiz Amerikā?
15.jūnijs 2020, 16:10 | links
 
To jau sen zināju.Tātad copmanis arī neesi.Tad ko tu te zīmējies?Šis tak copmaņiem domāts forums..
15.jūnijs 2020, 15:52 | links
 
lai tik sētu nacionālo naidu pret krieviem...
Malgomajfisk, 15.jūnijs 2020, 13:05


Ko tik debīlu tikai mūsu alkānopītis var uzklabināt! Kurā raškas kaimiņvalstī mīl un ieredz krievēnus? :-) Nevienā, jo paši jau sen parūpējušies lai tos maksimāli nīstu un neieredzētu. Rusofīli ir tikai tādi kājslauķi toņi un luterīši.
15.jūnijs 2020, 14:00 | links
 
uldiņ,tās nav muļķības,man kaut ko izdomāt vai tev ko pierādīt nav nekādas vajadzības.Vispirms parādi puiķiem to savu iq ..) Un ieliec savu bildi ar kādu zivi,lai varētu pārliecināties ka tu neesi iefiltrēts trollis,lai tik sētu nacionālo naidu pret krieviem...

Malgomajfisk, 15.jūnijs 2020, 13:05
sen jau teicu ka esmu trollis,kāpēc man pierādīt ka neesmu??
15.jūnijs 2020, 13:17 | links
 
uldiņ,tās nav muļķības,man kaut ko izdomāt vai tev ko pierādīt nav nekādas vajadzības.Vispirms parādi puiķiem to savu iq ..) Un ieliec savu bildi ar kādu zivi,lai varētu pārliecināties ka tu neesi iefiltrēts trollis,lai tik sētu nacionālo naidu pret krieviem...
15.jūnijs 2020, 13:05 | links
 
Malgomajfisk [15.06.20]: Tavs pauris ar ir plakans ...
Maigo, tu nevari pierādīt, ka zeme nav plakana.
15.jūnijs 2020, 11:37 | links
 
Prāta mežģis, bija tāds vecis- Einšteins. Es saukšu par idiotu, jo jau pirms kara laika viņš teica ir pieci agregātstāvokļi mums zināmi 4 (ciets, šķidrs, gāzes, plazma).. Un to piekto stāvokli pierādīja tikai pirms 25 gadiem. Tad kā tad Einšteinu dēvēt?? Idiotu vai ekstrasensu? Interesanti, ir viņš izvirzījis arī teorijas, kas nestrādā!? Kā lai šādus cilvēkus apbrīno, kas izvirza teorijas, ko pierāda tikai pēc nāves un vēl kosmosā. Lūk tas prātam nav sagremojams kā šādiem cilvēkiem smadzene strādā..

mjuniors, 14.jūnijs 2020, 23:39
Gan jau Einšteinam IQ bij virs 150,tāpēc viņš bij ģēnijs un mums to nesaprast.Atšķirībā no mūsu šarlatānu fana,kam IQ diez vai 50 izvelk
15.jūnijs 2020, 10:58 | links
 
Daudzi zinātnieki uzskata ka Einšteins savā ralativitātes teorijā ir mērķtiecīgi daudz ko salaidis grīstē,kas traucē attīstīties mūsdienu jaunākajām zinātniskajām atziņām..Sīkāk neiedziļināšos,jo mani tas īpaši neinteresē.

Malgomajfisk, 15.jūnijs 2020, 09:47
ja interesētu,tad nerakstītu tādas muļķības.
Nez kuri tad ir tie zinātnieki?
15.jūnijs 2020, 10:55 | links
 
Tavs pauris ar ir plakans ...
15.jūnijs 2020, 10:52 | links
 
 
Zeme ir plakana
15.jūnijs 2020, 09:49 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager