Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Davis-Di [Vakar]: Ja 9. klasē šis sagādā problēmas, tad tur ir arī skolotāju vaina, kas nestrādā ar klasi atbilstoši kontroldarbu un klases darbu rezultātiem, bet tīri atsēž!
Te man uzjundīja uz jautājumu, kādi ir skolotāju KPI, ja skolotāju % daļa no algas būtu atkarīga no skolnieku eksāmenu rezultātiem, tad skolotāja ieinteresētība būtu lielāka un arī skolnieku rezultāti un iegūtās zināšanas būtu labākas.Un kā tad ir ar klasēm, kur ir gan teicamnieki, gan tādi, kas neko nesaprot...Skolotājs taču viens! Nesaku, ka visi skolotāji ir baigi labi un profesionāli, bet vai lielākā problēma nebūs citur? Ja ir klasē kāds, kas pasaka - ej *irst un spaida telefonu, un viņam viss pie kājas. Ko darīt tādās situācijās? Ar lineālu pa muti vai aiz auss izraut no klases tak vairs nedrīkst. Viņam tur ir jābūt. Vai skolotājam jāturpina skriet ar pieri sienā un "cīnīties" ar tādu, vai veltīt to stundu tomēr, lai iemācītu vielu pārējiem, kas ir ieinteresēti un motivēti vismaz kaut ko apgūt?
Neesmu skolotājs, bet vienkārši domāju, ka problēma īsti nesākas ar skolotāju,bet gan ar pašu bērnu...

Hamurapi, 29.jūnijs 2023, 10:14


Tā diemžēl ir... ir skolas, kur tādus aiz ausīm izsviež ārā (1., 2., 3. ģimnāzija, vēl viena, otra), bet ir tādas, kur auklējas ar katru specskolas kandidātu, lai tikai skolu neiztaisa ciet...
29.jūnijs 2023, 11:44 | links
 
Davis-Di [28.jūn]: Ja 9. klasē šis sagādā problēmas, tad tur ir arī skolotāju vaina, kas nestrādā ar klasi atbilstoši kontroldarbu un klases darbu rezultātiem, bet tīri atsēž!
Te man uzjundīja uz jautājumu, kādi ir skolotāju KPI, ja skolotāju % daļa no algas būtu atkarīga no skolnieku eksāmenu rezultātiem, tad skolotāja ieinteresētība būtu lielāka un arī skolnieku rezultāti un iegūtās zināšanas būtu labākas.
Un kā tad ir ar klasēm, kur ir gan teicamnieki, gan tādi, kas neko nesaprot...Skolotājs taču viens! Nesaku, ka visi skolotāji ir baigi labi un profesionāli, bet vai lielākā problēma nebūs citur? Ja ir klasē kāds, kas pasaka - ej *irst un spaida telefonu, un viņam viss pie kājas. Ko darīt tādās situācijās? Ar lineālu pa muti vai aiz auss izraut no klases tak vairs nedrīkst. Viņam tur ir jābūt. Vai skolotājam jāturpina skriet ar pieri sienā un "cīnīties" ar tādu, vai veltīt to stundu tomēr, lai iemācītu vielu pārējiem, kas ir ieinteresēti un motivēti vismaz kaut ko apgūt?
Neesmu skolotājs, bet vienkārši domāju, ka problēma īsti nesākas ar skolotāju,bet gan ar pašu bērnu...
29.jūnijs 2023, 10:14 | links
 
Man patīk jautājums, kas es esmu.. ko tu dar?
Es nezin, varbūt..
Es sēž dušā.. saule spidz lab, piecos no rīt es pārbaudīju vēžu māla trūbiņas.. mammas sēž iekšā.. cik jādzer .. es teikš regulār.. ja grib ko savādāk..
29.jūnijs 2023, 09:36 | links
 
Arvids8 [29.jūn]: Kad ņem no Jāņiem līdz Pēteriem,tad pa taustiņiem trāpīt ir grūti....
Principā jā, bet es principā paļaujos uz tav@q..
29.jūnijs 2023, 09:10 | links
 
Lai ko es teiktu, teksta redaktors, saka ko citu.. agrāk sieva...
29.jūnijs 2023, 09:07 | links
 
Arvids8 [29.jūn]: Kad ņem no Jāņiem līdz Pēteriem,tad pa taustiņiem trāpīt ir grūti....
Principā es ir krievs un ņem visu laiku..
Taustiņi tie paši.. ja kas .
29.jūnijs 2023, 09:06 | links
 
Kad ņem no Jāņiem līdz Pēteriem,tad pa taustiņiem trāpīt ir grūti....
29.jūnijs 2023, 08:52 | links
 
.. kas jogulēja .
29.jūnijs 2023, 08:48 | links
 
Vispār jūs zaudējāt, jo es dekoju saullēktam. Man amūri ed tikai rītausmā no 4-5... Tālāk klusums 7 mostas foreles. . huj vam.
29.jūnijs 2023, 08:48 | links
 
Vispār jūs zaudējāt, jo es dekoju saullēktam. Man amūri ed tikai rītausmā no 4-5... Tālāk klusums 7 mostas foreles. . huj vam.
29.jūnijs 2023, 08:48 | links
 
Atzīstas kurš no jums nestrādā un seko saillēktam..
29.jūnijs 2023, 08:34 | links
 
daddy_j [29.jūn]: Mirst uzņēmējsarbības
kspitālisms, attīstās globāli-korporatīvais, kurš nokauj radošumu un iniciatīvu...
Labs arguments!
29.jūnijs 2023, 08:02 | links
 
President Zelenskyy introduced a bill on mandatory English proficiency for civil servants, military officers, police officers, prosecutors, local officials, tax collectors, customs officers, managers of state-owned enterprises and passing an exam.

Visi kratās vaļā no orku valodas ... izņemot Kremļa mīluli - Grabovski
29.jūnijs 2023, 07:39 | links
 
Mirst uzņēmējsarbības
kspitālisms, attīstās globāli-korporatīvais, kurš nokauj radošumu un iniciatīvu...
29.jūnijs 2023, 07:07 | links
 
Es principā saku kapitālisms mirst vismaz tādā formātā kādā tagad ir..
29.jūnijs 2023, 01:11 | links
 
Davis-Di [28.jūn]: Ja 9. klasē šis sagādā problēmas, tad tur ir arī skolotāju vaina, kas nestrādā ar klasi atbilstoši kontroldarbu un klases darbu rezultātiem, bet tīri atsēž!
Te man uzjundīja uz jautājumu, kādi ir skolotāju KPI, ja skolotāju % daļa no algas būtu atkarīga no skolnieku eksāmenu rezultātiem, tad skolotāja ieinteresētība būtu lielāka un arī skolnieku rezultāti un iegūtās zināšanas būtu labākas.
Bļe nu labāk raksti par saviem varoņdarbiem purvā un arbūzu laukā..
Vai ja jau zini kā skolā var atsēdēt, aizej un tad pacel to izglītības līmeni..
Tik, kad 90% laika būsi nočakarējies ar ķirbju zēnu un zirņu meiteņu audzināšanu, atrakstīšanos vecākiem par viņu eņģeļu tiesībām, skaidrošanos ar uzraugošajām iestādēm par kodu bērniem un gatavošanos priekšmetam bez jebkādiem centralizētiem materiāliem, tad ātri aizskriesi uz savu arbūzu lauku..
https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/13.06.2023-rigas-skola-skolens-ierodas-ar-nazi-un-draud-nogalinat-skola-sauc-pec-palidzibas.a512664/
Un tā ir ikdiena, % no nesadurtajiem bērniem arī būs ?
29.jūnijs 2023, 01:01 | links
 
Vienā ziņā krieviem uzslava ir tajā, ka viņi ir traki uzticīgi savai varai.
Mums mankurti ir skaļāki par esošo vairakumu.
Runā Latviski, ja vēlies nākotnē redzēt Latvijas pēctecību.
29.jūnijs 2023, 00:57 | links
 
Jurcik, Protams krieviem pajāt, tieši tāpat kā mūsu bāliņu daļai, ka tik nauda. Kad Prigožins sacēla haju ar sprādzieniem utt.. divus tik histēriskus video redzēju.. pārējie filmē un hihina, ka kars laikam sācies.
29.jūnijs 2023, 00:48 | links
 
Krieviem laikam vispār viss pajāt, ka tik šņabis, un ko vadonis saka, to dara, ja vajag hujārīt pa cilvilajiem objektiem, tad to dara. Un jā - Gabovskis to atbalsta, turpinot viņus izklaidēt.
28.jūnijs 2023, 23:36 | links
 
...mjā, šogad 9 klases eksāmeni parāda kādā virzienā stūrē .. valsts? nē, šeit valsts, valdība nav vainīga. Šeit ir vainīgi vecāki, kas ieurbušies telefonos dienu un nakti, ceļā, mājās, darbā, selfojas un čatojas, un vēl citas personīgās prioritātes, kas augstāk vērtīgākas par bērnu dzīvi un izglītību. Vecāki, kas nepievērs uzmanību ko dara bērni un kā mācās. Laikam jau viss viņiem pofik.
Nu jā, uģis kuģis jau teica ka naf.. nav jāmāās ķīmija fizika matemātika, ka nekur dzīvē neesot vajadzīga.
Ha, būs krišnaītiem pulciņs lielāks ar durikiem.

piedodiet par lamāšanos, bet par šo ne tikai jālamājas.

FishMV, 28.jūnijs 2023, 18:44

https://www.visc.gov.lv/lv/media/21087/download?attachment

Iedevu savam dēlam, 7. klasi pabeidza, 80% izrēķināja bez aizķeršanās 15min laikā, ar visu to ka pilnā mērā ģeometrija sākas tikai 8. klasē!

Ja 9. klasē šis sagādā problēmas, tad tur ir arī skolotāju vaina, kas nestrādā ar klasi atbilstoši kontroldarbu un klases darbu rezultātiem, bet tīri atsēž!
Te man uzjundīja uz jautājumu, kādi ir skolotāju KPI, ja skolotāju % daļa no algas būtu atkarīga no skolnieku eksāmenu rezultātiem, tad skolotāja ieinteresētība būtu lielāka un arī skolnieku rezultāti un iegūtās zināšanas būtu labākas.

Davis-Di, 28.jūnijs 2023, 21:27

Nu tas, ka daudzi vecāki neseko līdzi tam kā bērni mācās un visu gaida tikai no pedagogiem, kamēr bērni mācībām uzliek mīksto, ari ir fakts.
28.jūnijs 2023, 23:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager