Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Nu ja, tagad man skaidrs, kāpēc tu tos batonus par baltu patiesību pieņēmi..

Malgomajfisk, 8.jūnijs 2020, 14:57


Kurus batonus? Tavu šarlatānu batonus es nekad neesmu pieņēmis par patiesību.
8.jūnijs 2020, 15:00 | links
 
Nu ja, tagad man skaidrs, kāpēc tu tos batonus par baltu patiesību pieņēmi..
8.jūnijs 2020, 14:57 | links
 
Šmiguci,sākumā pamēģini pats,tad varbūt arī pārējie pievilksies...)

Malgomajfisk, 8.jūnijs 2020, 14:33


Es pēdējo laiku dzivojos pa vasarnīcu vai biju arī Latgalē, kompi praktiski tikai izmantoju, lai uzliktu mūziku vai paskatītos laika prognozes, tavus šarlatānus neskatos...
8.jūnijs 2020, 14:51 | links
 
Šmiguci,sākumā pamēģini pats,tad varbūt arī pārējie pievilksies...)
8.jūnijs 2020, 14:33 | links
 
Sūdi briest ne tikai jeņķiem,bet visai pasaulei.Vispasaules aizkulišu elite pēc ne visai izdevušā pandēmijas iestudējuma saprata,ka ir daļēji atmaskoti un liela daļa cilvēces uz tā āķa nepavilkās..Tagadiņ viņiem izdevīgi atbalstīt sākotnēji izraisītos nemierus ASV un citur pasaulē, un uzturēt spriedzi,tādējādi mazinot Trampa ietekmi uz globālajiem procesiem un iespēju būt pārvēlētam.Jau laiciņu atpakaļ Tramps saprazdams,ka tā mākslīgi izraisītā un līdz histērijai uzpūstā "pandēmija" ir viņa aizkulišu pretinieku roku darbs,nāca klajā ar draudiem ka viņš izrēķināsies ar aizkulišu naudas saimniekiem un pasaules pārvaldniekiem.Tam gan es īsti neticu,bet nu situācija saasinās.Viss ir savstarpēji saistīts.Patreiz pasaule ir uz lielu pārvērtību sliekšņa...

Malgomajfisk, 7.jūnijs 2020, 18:58


Tonton, ieteiktu tev uz mēnesi izslēgt internetu, varbut bišku saprātīgāks kļūsi :):):).
8.jūnijs 2020, 14:30 | links
 
Es neko un nekur neatrāvos,vienkārši ir dzirdēts kā viens te ar nūju gar dīķmalu esot pastaigājies...
8.jūnijs 2020, 14:21 | links
 
Uldiņ,Antoha piedzīvos un pārdzīvos, tāpēc ka Antoha ir informēts un tātad apbruņots...:)
8.jūnijs 2020, 14:18 | links
 
Luter,tas jau tavā stilā...:D

Malgomajfisk, 8.jūnijs 2020, 14:08

Antoha, arī ar to vāli atrāvies?
8.jūnijs 2020, 14:13 | links
 
Žurnālist,atklāj puiķiem profesionālo noslēpumu,cik jums pērkamajiem žurnaļugām maksā par vienu melīgi safabricētu rakstu centrālajos medijos?
8.jūnijs 2020, 14:12 | links
 
Luter,tas jau tavā stilā...:D
8.jūnijs 2020, 14:08 | links
 

:)
8.jūnijs 2020, 12:45 | links
 
Līčuks ir viens no humorīgākajiem džekiem, kādu dzīvē esmu saticis. Un saticis esmu daudz un bieži. Klasesbiedrs un arī kolēģis Lauķenē četrus gadus.

andreiko, 8.jūnijs 2020, 10:26


Es ne par to, ka E.L. ir foršs vai neforšs džeks :) Es par to, ka tāds fokuss kā 1990. gadā nez vai otrreiz izdosies, tāpēc aicinājums "sadosimies rokās, protestēsim un nepakļausimies!" manuprāt nav pareizs. Cits foršs džeks aicināja visus palikt savās vietās... diemžēl zinām, kas no tā iznāca.
8.jūnijs 2020, 10:40 | links
 
Bet komentāros 2/3 uztvēra to nopietni.....Šitā tauta nemaz nav jāčipo,aunu bars tāpat...
8.jūnijs 2020, 10:30 | links
 
speciāi priekš apdauzītiem toņiem un pustoņiem:

https://www.la.lv/visi-uz-cipesanu

andreiko, 8.jūnijs 2020, 09:39

Tā i nesapratu, kas Līcītim tuvāks - 5G čipēšana, vai muhamedāņu minareti... lāčpakaļu aizmirsa pieminēt... šķiet vecais joks моя хата с краю arī šoreiz nenostrādās

daddy_j, 8.jūnijs 2020, 10:03


Līčuks ir viens no humorīgākajiem džekiem, kādu dzīvē esmu saticis. Un saticis esmu daudz un bieži. Klasesbiedrs un arī kolēģis Lauķenē četrus gadus.
8.jūnijs 2020, 10:26 | links
 
Domātāj,tu kā tupa bāba par baltu patiesību uztver visu to,ko tev uzpirktie un regulējamie mēdiji pasniedz...Esi tak bišku gudrāks...

Malgomajfisk, 7.jūnijs 2020, 23:47

Kurš nu to būtu teicis :)
8.jūnijs 2020, 10:21 | links
 
speciāi priekš apdauzītiem toņiem un pustoņiem:

https://www.la.lv/visi-uz-cipesanu

andreiko, 8.jūnijs 2020, 09:39


Tā i nesapratu, kas Līcītim tuvāks - 5G čipēšana, vai muhamedāņu minareti... lāčpakaļu aizmirsa pieminēt... šķiet vecais joks моя хата с краю arī šoreiz nenostrādās
8.jūnijs 2020, 10:03 | links
 
Runā visu ko.
https://tautaruna.nra.lv/rasols/315869-bridina-par-virusu-kas-vel-bistamaks-par-covid-19/?

Domaataajs, 7.jūnijs 2020, 23:40

nabaga tonis,atkal panikā meklēs mierinājuma video ka slimība nav nemaz tik bīstama.Otru tādu pandēmiju antoha nepārdzīvos bez trako mājas
8.jūnijs 2020, 09:55 | links
 
speciāi priekš apdauzītiem toņiem un pustoņiem:

https://www.la.lv/visi-uz-cipesanu
8.jūnijs 2020, 09:39 | links
 
Tik sekli un truli un absurdi. Trulam cirvim jādara savs darbs - jācērt! Tāds pat netēš, nemaz nerunājot par spēju domāt........
8.jūnijs 2020, 01:35 | links
 
Jāsaprot ir viena lieta.
1,Vai tas vīruss un un sekojošā "pandēmija"kuras praktiski nav,ir mākslīgi vai dabīgi radīts.
2.Ja esam loģiski domājoši un saprotam ,ka tas ir mākslīgi radīts,seko nākošais jautājums ,-kam tas ir izdevīgi?
3.Ja esam ar loģisko domāšanu tikuši līdz šim punktam,jāsāk ritināt tā izcelsmes attīstības vēsturi.Uhaņa vai ASV mūs tas maz interesē.
Ķīnā un Āzijas reģionā tas vīruss īpašu izplatību neguva.Pie kam dažās patiesi suverēnās eiropas valstīs arī tas savu attīstību neguva...
4.Mākslīgi ieviestās 'Pandēmijas 'ietvaros tika būtiski ierobežotas daudzu planētas iedzīvotāju konstitucionālās tiesības uz brīvu pārvietošanos un tradicionālo dzīves veidu.
5.Šīs mākslīgi izraisītās un uzpūstās pandēmijas rezultātā daudzu valstu iedzīvotāji ir palikuši bez darba vai zaudējuši savu biznesu un pasliktinājuši savas dzīves kvalitāti.
Kas par to atbildēs un uz ko mūs virza pasaules pārvaldnieki?
8.jūnijs 2020, 00:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager