Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Domātāj,tu kā tupa bāba par baltu patiesību uztver visu to,ko tev uzpirktie un regulējamie mēdiji pasniedz...Esi tak bišku gudrāks...
7.jūnijs 2020, 23:47 | links
 
Nu ko,kamēr mūsu debīliķis kasa pierīti un nezin ko teikt, ielikšu te viena veca un cienījama krievijas pulkveža
domas par patreizējo situāciju Krievijā un pasaulē.https://youtu.be/SINYex1U5SU?t=13
7.jūnijs 2020, 23:42 | links
 
 
raihujanci,kas ir ar tevi,tava debīlā materiālista galviņa atlkal sasāpējusies? Tavas nodzertās smadzenītes uz īssavienojumu sagāja?
7.jūnijs 2020, 20:45 | links
 
Visam tam vīrusam apakšā ir ekonomika-vieni paliek nabagāki otri kārtīgi uzvārās
7.jūnijs 2020, 19:41 | links
 
Malgomajfisk [07.06.20]: Sūdi briest ne tikai jeņķiem,bet visai pasaulei.Vispasaules aizkulišu elite pēc ne visai izdevušā pandēmijas iestudējuma saprata,ka ir daļēji atmaskoti un liela daļa cilvēces uz tā āķa nepavilkās..Tagadiņ viņiem izdevīgi atbalstīt sākotnēji izraisītos nemierus ASV un citur pasaulē, un uzturēt spriedzi,tādējādi mazinot Trampa ietekmi uz globālajiem procesiem un iespēju būt pārvēlētam.Jau laiciņu atpakaļ Tramps saprazdams,ka tā mākslīgi izraisītā un līdz histērijai uzpūstā "pandēmija" ir viņa aizkulišu pretinieku roku darbs,nāca klajā ar draudiem ka viņš izrēķināsies ar aizkulišu naudas saimniekiem un pasaules pārvaldniekiem.Tam gan es īsti neticu,bet nu situācija saasinās.Viss ir savstarpēji saistīts.Patreiz pasaule ir uz lielu pārvērtību sliekšņa...

...
7.jūnijs 2020, 19:26 | links
 
Sūdi briest ne tikai jeņķiem,bet visai pasaulei.Vispasaules aizkulišu elite pēc ne visai izdevušā pandēmijas iestudējuma saprata,ka ir daļēji atmaskoti un liela daļa cilvēces uz tā āķa nepavilkās..Tagadiņ viņiem izdevīgi atbalstīt sākotnēji izraisītos nemierus ASV un citur pasaulē, un uzturēt spriedzi,tādējādi mazinot Trampa ietekmi uz globālajiem procesiem un iespēju būt pārvēlētam.Jau laiciņu atpakaļ Tramps saprazdams,ka tā mākslīgi izraisītā un līdz histērijai uzpūstā "pandēmija" ir viņa aizkulišu pretinieku roku darbs,nāca klajā ar draudiem ka viņš izrēķināsies ar aizkulišu naudas saimniekiem un pasaules pārvaldniekiem.Tam gan es īsti neticu,bet nu situācija saasinās.Viss ir savstarpēji saistīts.Patreiz pasaule ir uz lielu pārvērtību sliekšņa...
7.jūnijs 2020, 18:58 | links
 
Jeņķi lepojas ar savu feminismu, cilvēktiesībām.
Kādu krievu viesprofesoru atlaida no darba kādā jeņķu universitātē par seksismu. Viņš redzēja, ka viena dāmīte nes printeri un atvēra viņai durvis. Džentelmeniski. Kā mūs tajos PSRS laikos mācīja pieklājību?
Sorry, bet linku nevaŗēšu piedāvāt.
7.jūnijs 2020, 14:42 | links
 
Jā, Jāņonkul, bet toties US ir tādas tehnoloģijas.
Un kāds mani sen atpakaļ kritizēja,kad es teicu, ka šiem briest sūdi.
7.jūnijs 2020, 14:37 | links
 
Kaut kā šis ienāca prātāb
https://youtu.be/4hnujfB1Ras
7.jūnijs 2020, 13:09 | links
 
USA jau iet sviestā- dēļ absolūti normāla virsraksta atkāpjas liela laikraksta redaktors. Virsrakstā improvizēts melnīšu sauklis "Black lives matter" uz " Buildings matter, too". Kas ir absolūti normāli- nu nevajag protestos demolēt ēkas, pavisam noteikti nevajag!!! Sviests!
https://www.dezeen.com/2020/06/06/philadelphia-inquirer-apologises-buildings-matter-too-headline/amp/
7.jūnijs 2020, 13:04 | links
 

:)
7.jūnijs 2020, 09:40 | links
 
 
Šmiguci,tu man prasīji lai pasaku kur ir pasaules valdība.Te tev Putina aģents ASV Aleks Džons paskaidros.
7.jūnijs 2020, 08:12 | links
 
 
Kā strādā policija Kanādā.Sakarīga reportāža ar ukrainņu tautības policistu.
6.jūnijs 2020, 22:02 | links
 
Artx [06.06.20]: Abavniekss [13:36]: Pilnībā piekrītu! Arī tīri interesa māc! Tiešām?
Mēs gan ar Artx tērejam n-tās stundas daudz interesantākām un patīkamākām nodarbītēm!:)Malamut, atslābsti.
Mani, lūdzu, savās pikantajās ķildās iekšā nejauciet!
Jums arī bez manis, te pietiekami jautri un produktīvi sokas! "Eta ņe moj fason!":)
6.jūnijs 2020, 21:42 | links
 
Nu ja,tiem kam tiešām spiež,dabūs skuju ziepes...
6.jūnijs 2020, 17:32 | links
 

:(
6.jūnijs 2020, 17:29 | links
 
smalkais=slaidais? :D
6.jūnijs 2020, 16:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager