Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
A kur Luters pazudis? Te veltījums Luteram...:)
https://youtu.be/kSHuko5VMBk?t=15
16.maijs 2020, 18:37 | links
 
Te Kurginjana analītisks spriedelējums par esošo situāciju...
16.maijs 2020, 16:36 | links
 
šis ir labs :-)))

Saeimas deputāts no Nacionālās apvienības Edvīns Šnore sūdzas par telekomunikāciju kompānijas robotu, kurš atteicies sarunāties ar viņu latviski.

https://pbs.twimg.com/media/EXudxbgXQAEIoBZ.jpg
16.maijs 2020, 12:40 | links
 
Stučītāju arzemēs ir pietiekami,mani vienreiz uz ceļa nostučīja,ka par ātru ar piekabi pa bāni braucu...pēc laika poliči no aizmugures bija klāt...
16.maijs 2020, 12:17 | links
 
Man nekas nav aizvēries,ir tika apgrozījums samazinājies...Tas ir loģiski,ja tautu sabaida...
16.maijs 2020, 12:13 | links
 

Re, Toni, kā Kauguros mārketings strādā. Teicies kafe aizvēris, vienk uzlabo ēdienkarti, tauta paviksies.
:)
16.maijs 2020, 11:25 | links
 
Vispār jau tas ar normālu prātu nav aptverams,kā sabiedriki atklātā publiskā vietnē var tik ilgi paciest dažādus jefiņus ,kas vislaik degradē normālu komunikāciju...

Malgomajfisk, 15.maijs 2020, 22:15
re kur jau ir atpakaļ:DD
16.maijs 2020, 10:14 | links
 
kaputaarps [6:09]: Turklāt ir jārēķinās, ka norģi nenormāli stučī! Kaimiņus, draugus, paziņas, utt! Slimīgi apzinīga tautele.

raihs, 15.maijs 2020, 19:43


No kurienes tāda pārliecība?Esmu vairākkārt bijis Norvēģijā. Tā nav tāda kaitnieciska stučīšana, tā ir apzinīga stučīšana. Nu piemēram, kurš piezvanīja, kad redzēja, ka mūsu AirBaltic piloti pa nakti ar savām stjuartēm uzdzīvojuši? Norģi... Bet šedevrāls bija viena paziņas stāsts. Šim šefs(vietējais) ar ģimeni ciemojies pie paziņām. Nedaudz ierāvuši. Braucot mājās, šos aptur menti, liek pūst trubā un saka: "mums te ziņoja, ka jūs esot sēdies pie stūres alkohola reibumā." Paziņas pēc šo aizbraukšanas piezvanījuši.... Liekas sirreāli, bet tā nav basņa. Vēl- copēju divatā ar vietējo. Tur noteikums, ja noķer lasi un paturi, tad cope jābeidz. Nu šis noķer, nožmiedz. Un viss, sēž... Es saku, neviens tak neredzēja, tak nāc, mētā, ko tu tur visu dienu tagad sēdēsi-nākamos vienkārši laidīsi vaļā. Tak šis tā sašuta, ka man pat bail palika...

raihs, 16.maijs 2020, 07:08


He hē
Tak pats diezin vai gribētu lidināties ar pilotu, kurš ir pālī..?
16.maijs 2020, 09:43 | links
 
kaputaarps [16.05.20]: Turklāt ir jārēķinās, ka norģi nenormāli stučī! Kaimiņus, draugus, paziņas, utt! Slimīgi apzinīga tautele.

raihs, 15.maijs 2020, 19:43


No kurienes tāda pārliecība?
Esmu vairākkārt bijis Norvēģijā. Tā nav tāda kaitnieciska stučīšana, tā ir apzinīga stučīšana. Nu piemēram, kurš piezvanīja, kad redzēja, ka mūsu AirBaltic piloti pa nakti ar savām stjuartēm uzdzīvojuši? Norģi... Bet šedevrāls bija viena paziņas stāsts. Šim šefs(vietējais) ar ģimeni ciemojies pie paziņām. Nedaudz ierāvuši. Braucot mājās, šos aptur menti, liek pūst trubā un saka: "mums te ziņoja, ka jūs esot sēdies pie stūres alkohola reibumā." Paziņas pēc šo aizbraukšanas piezvanījuši.... Liekas sirreāli, bet tā nav basņa. Vēl- copēju divatā ar vietējo. Tur noteikums, ja noķer lasi un paturi, tad cope jābeidz. Nu šis noķer, nožmiedz. Un viss, sēž... Es saku, neviens tak neredzēja, tak nāc, mētā, ko tu tur visu dienu tagad sēdēsi-nākamos vienkārši laidīsi vaļā. Tak šis tā sašuta, ka man pat bail palika...
16.maijs 2020, 07:08 | links
 
Turklāt ir jārēķinās, ka norģi nenormāli stučī! Kaimiņus, draugus, paziņas, utt! Slimīgi apzinīga tautele.

raihs, 15.maijs 2020, 19:43



No kurienes tāda pārliecība?
16.maijs 2020, 06:09 | links
 

Tepat pie mums.
16.maijs 2020, 02:04 | links
 
Pieturoties pie tēmas "pretī saulainajai nākotnei",
tas gan itkā Kievijā,bet tur vismaz par to runā..,
https://youtu.be/aIF_gzfH5XQ?t=16
15.maijs 2020, 22:33 | links
 
Bet tas nenozīmē,ka es jūs aicinu būt likum nepaklausīgiem.Es aicinu nebūt tupiem...:)
15.maijs 2020, 19:58 | links
 
Nu tas ir jāabzinās,un attiecīgi jāuzvedas...
15.maijs 2020, 19:46 | links
 
Turklāt ir jārēķinās, ka norģi nenormāli stučī! Kaimiņus, draugus, paziņas, utt! Slimīgi apzinīga tautele.
15.maijs 2020, 19:43 | links
 
Uldiņ,kuros noteikumos tas ir reglamentēts? Varbūt tas ir firmas komercnoslēpums,un man nav tas nav jāizpauž...
Katrā gadījumā, nevajag akli visam ticēt un pakļauties.Mani vienreiz Spānijā apturēja poliči ,kad es nepareizajā vietā ar auto apgriezos.Biju arī dažus aliņus pirms tam krogū iedzēris..:) šamie saka,jūs pārkāpāt noteikumus,bet jābrauc uz hospitāli alko testus noņemt.Es jau visumā sapratu,ko šamie saka,bet braukt uz analīzēm tomēr mīziens..) Es ierubīju nezinīti,-ņečego ņe poņimaju,moi ingliš ir not gud...) Kas patiesībā tā arī ir,jo mācījos vācu valodu. Bet pēc visiem tiem juridiskajiem noteikumiem varas struktūrām ir pienākums apskaidrot aizturātajiem viņu pienākumus un tiesības.Savukārt ,jebkuras Eiro savienības valsts valoda ir vienlīdzīgā stāvoklī ar pārējām dalībvalstu valodām.Tā kā esat tiesīgi ierubīt galīgu lohu un nezinīti..Poličiem nekas cits neatlika, kā novēlēt man labu ceļu....
15.maijs 2020, 19:34 | links
 
Nu a kas ,vai tad darba komandējuma laikā nevar uz upi copēt aiziet? Es domāju ,ka tur bumbas nevar piesiet..Bet nu katram jau tā čuriņa savādāk raustās,man kā vienmēr viss po...:)

Malgomajfisk, 15.maijs 2020, 19:06
nu var jau paprasīt ko tu komandējumā dari,ar ko tiecies,ja izrādās ka esi sadirsis,var pieņemt kādu stingrāku mēru
15.maijs 2020, 19:13 | links
 
Nu a kas ,vai tad darba komandējuma laikā nevar uz upi copēt aiziet? Es domāju ,ka tur bumbas nevar piesiet..Bet nu katram jau tā čuriņa savādāk raustās,man kā vienmēr viss po...:)
15.maijs 2020, 19:06 | links
 
Malgomajfisk [15.05.20]: Bet kādas problēmas tev to saņemt?Aizpildi anketu un 5 dienu laikā to saņemsi...
Man bik mīziens-a ja nu uzķer mani ar kātu rokās pie upes? Tur tie anti-kovida likumi diezgan skarbi- līdz pat ķurķim(tiesa gan tikai uz 10 dienām var ietupināt)
15.maijs 2020, 18:47 | links
 
Bet kādas problēmas tev to saņemt?Aizpildi anketu un 5 dienu laikā to saņemsi...
15.maijs 2020, 18:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager