Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Man uz viņa vasaras raibumaino,krunkaino ģīmi vien apskatoties jau vemt gribās,kur nu vēl ilgāk...

Malgomajfisk, 14.maijs 2020, 12:02


Pats jau arī neesi Breds Pits vai vismaz Ivars Kalniņš. :):)
14.maijs 2020, 12:24 | links
 
Cilvēkaseja ir dvēseles spogulis.Tāpēc jau te daudzi anonīmie jefiņi nerāda savas "viedās" sejas...

Malgomajfisk, 14.maijs 2020, 12:06
jā,un uz vecumu tas dvēseles spogulis visiem šķībs paliek:)
Es esmu dikti nesmuks,tāpēc nerādu savu ģīmi,negribu lai kāds ar sirdi aiziet,vai pasaka ka es esmu ķirzakcilvēks:DD
14.maijs 2020, 12:23 | links
 
Cilvēkaseja ir dvēseles spogulis.Tāpēc jau te daudzi anonīmie jefiņi nerāda savas "viedās" sejas...
14.maijs 2020, 12:06 | links
 
Man uz viņa vasaras raibumaino,krunkaino ģīmi vien apskatoties jau vemt gribās,kur nu vēl ilgāk...
14.maijs 2020, 12:02 | links
 
Aiz bezdarbības pārskrēju pāri vakardienas prātojumiem,visumā jau normāli,bet vakara "domu kronis" tomēr kārlēnam pieder,-ar secinājumu, ka Geits tīri zinātniski jau sen pasauli brīdinājis par kroņvīrusa izraisītajām briesmīgajām sekām...:DD
Bļin,ja tas pretīgais žīdģīimis pats pie tā visa piestrādā un sponsorē,tad jau nu nav grūti prognozes bīdīt...

Malgomajfisk, 14.maijs 2020, 09:12
Toni,noskaties Geitsa uzstāšanos orģināl valodā,nevis krievu tulkojumā,kur uzrunā virsū tekstu kādu vajag.Tur pat tuvu nav tas ko stāsta tavi šarlatāni:)Tevi atkal piečakarējuši un tu panikā ka tūlīt čipu pakaļa iespraudīs
14.maijs 2020, 09:27 | links
 
Aiz bezdarbības pārskrēju pāri vakardienas prātojumiem,visumā jau normāli,bet vakara "domu kronis" tomēr kārlēnam pieder,-ar secinājumu, ka Geits tīri zinātniski jau sen pasauli brīdinājis par kroņvīrusa izraisītajām briesmīgajām sekām...:DD
Bļin,ja tas pretīgais žīdģīimis pats pie tā visa piestrādā un sponsorē,tad jau nu nav grūti prognozes bīdīt...
14.maijs 2020, 09:12 | links
 
Tonis vienmēr skatās plašāk,ja kas..
Bet skatos ,ka puiķi vakar tā godīgi uzvedušies,nevienu uz trīs burtiem nav sūtījuši un samazgas uz galvas lējuši,malači,-augat...Pat Luters
neriskēja izpausties...:)
14.maijs 2020, 08:33 | links
 
Tu zināji, ka Ojārs Spārītis, LZA prezidents, ir galīgi reliģiozs. Kā tu domā pilnīgi nojūdzies jebšu domā drusku plašāk kā tu


apelsins, 14.maijs 2020, 01:32

Tāds provicējošs jautājums, kur atbilde sniegta. Tad jau sanāk Tonis skatās vēl plašāk kā Ojārs ;))
14.maijs 2020, 01:40 | links
 
Tu zināji, ka Ojārs Spārītis, LZA prezidents, ir galīgi reliģiozs. Kā tu domā pilnīgi nojūdzies jebšu domā drusku plašāk kā tu

Kaut vai pēdējo gadu veiksmīgie eksperimenti CERN hadronu paātrinātājā ar Higsa daļiņu pierādīšanu. Zinu māņticīgajiem tas viss liekas fufelis, bet nu ko padarīsi, tāda ir necieņa pret zinātni no vairumu puses, katru dienu bauda izcilāko zinātnieku sasniegumu augļus, bet slavina māņus :)

Karlis_K, 14.maijs 2020, 01:22
14.maijs 2020, 01:32 | links
 
Kaut vai pēdējo gadu veiksmīgie eksperimenti CERN hadronu paātrinātājā ar Higsa daļiņu pierādīšanu. Zinu māņticīgajiem tas viss liekas fufelis, bet nu ko padarīsi, tāda ir necieņa pret zinātni no vairumu puses, katru dienu bauda izcilāko zinātnieku sasniegumu augļus, bet slavina māņus :)
14.maijs 2020, 01:22 | links
 
Tik akli gan zinātnei nevajag ticēt. Citādi evolūcija nepastāvētu. Pat šodien fizikā ir formulas, kas ir pretrunā ar citām formulām. Viss plūst un mainās.

mjuniors, 14.maijs 2020, 01:11


Tur jau ir tā sāls ka zinātne nestāv uz vietas, tā attīstās un pilnveidojas, nevis nepārtraukti konfliktē un apgāž pati sevi. Jā ir vēl daudz bepilnību, bet galvenais ka vairums strādā. Bet kāds iet pie zintnieka un notic apkrāpšanas shēmai kas pastāv jau pārsimts gadus, bez jaunāko zinātnes atklajumu korekcijas, jo citādi pašiem naktos atzīt cik viņu shēma aplama :)
14.maijs 2020, 01:15 | links
 
Tik akli gan zinātnei nevajag ticēt. Citādi evolūcija nepastāvētu. Pat šodien fizikā ir formulas, kas ir pretrunā ar citām formulām. Viss plūst un mainās.
14.maijs 2020, 01:11 | links
 
Raih, bet vispār pats tāds biji līdz šim vakaram, vismaz te..


Te es, Karl, gribēju teikt, ka tu daudz neatšķiries no baznīcas- nosvilināt visu un visus, kuri ir nesaprotami un uz šocbrīdi neakceptējami! Bet kuru teorijas darbojas! Laikam sātana pirksts, vai ne? :))

raihs, 14.maijs 2020, 01:02[/quote]
14.maijs 2020, 01:07 | links
 
Te es, Karl, gribēju teikt, ka tu daudz neatšķiries no baznīcas- nosvilināt visu un visus, kuri ir nesaprotami un uz šocbrīdi neakceptējami!
raihs, 14.maijs 2020, 01:02


Pasarg dies, lai darboja skrāpnieki ja ir avis, man tak poh. Zinātne nesvilina, tā atver acis kas grib redzet. Kas negrib, tas tur ciet un sapņo, punkts.
14.maijs 2020, 01:06 | links
 
Visā cilvēces vesturē zinātne pēdējos ~ 3 tūkstošus gadu soli pa solim to vien darījusi kā atmaskojusi reliģijas dogmas un citus māņus un atklājusi cilvekiem patiesību, kaut daļēju, bet vismaz devusi atbildes. Un nevis otrādi, lai kādi baznīcas un stagnātu uzbrukumi bijuši zinātnei, nekad tie nav pierādījuši pretējo, nekad. Tā ka velti ceriet ka kāds pīlīšu pūtējs krāpnieks nākotnē atklās jums lielo noslēpumu :) nebūs tā, ar katru gadu ko atklāt kļūst arvien sarežģītāk, tā ir īpaši apdāvinātu un talantīgu zinātnieku privilēģija.
14.maijs 2020, 01:05 | links
 
Karlis_K [14.05.20]: Tak Džordano Bruno (ok, pirms 500 gadiem laikam), vai tad viņš netika uzskatīts par šarlatānu? Nesvilināja kā nemetās... Te es gribu teikt- katram laikam sava sapratne un izoratne...

raihs, 14.maijs 2020, 00:45

Vāks, šarlatāni (baznīca) likvideja patiesības paudēju zinātnieku kā konkurentu, un to tu min kā piemēru savu šarlatānu patiesīgumam, galīgi ku ku? :) Es tak visu laiku saku nost ar māņiem, meklējiet patiesību zinatnē, faktos!
Te es, Karl, gribēju teikt, ka tu daudz neatšķiries no baznīcas- nosvilināt visu un visus, kuri ir nesaprotami un uz šocbrīdi neakceptējami! Bet kuru teorijas darbojas! Laikam sātana pirksts, vai ne? :))
14.maijs 2020, 01:02 | links
 
Karlis_K [14.05.20]: Tu gribi teikt, ka astrologje par Raihu visu bija noskaidrojusi no Facebook un Raiha sievas?!
apelsins, 14.maijs 2020, 00:28

Pamatinfu, pārējo upuri paši izstāsta nenojausdami kā :) Es tak saku pameklējiet zinātniskus rakstus kā strādā ekstrasensi, zilnieki un astrologi (visi izmanto vienas un tās pašas metodes), ir arī pulka video par šo tēmu. Cilvēks ar savu ķermeni, mīmiku, acīm, žestiem un izturēšanos daudz ko atklāj talantīgam psihologam, un veiksmīgakie krāpnieki tādi ir. Vajag tikai uzvedinošus jautājumus, sākt teikumu un vērot reakciju Arī hipnoze tiek likta lietā. Amerikā ir viens psiholoģijas doktors, pārvalda hipnozi, vada kursus un sniedz lekcijas kā nekrist krāpnieku nagos. Un regulāri viņš sniedz paraugdemonstrējumus, kā apstrādā klientu, cik viegli cilvēki paši visu atklāj ;)
Kārli, tu jau pats te atbildēji. Kāpēc neaiziet pie talantīga cilvēka pa 50€. Kā nekā gudrs kurā der ieklausīties.. :))
14.maijs 2020, 00:59 | links
 
Karlis_K [14.05.20]: Tu gribi teikt, ka astrologje par Raihu visu bija noskaidrojusi no Facebook un Raiha sievas?!
apelsins, 14.maijs 2020, 00:28

Pamatinfu, pārējo upuri paši izstāsta nenojausdami kā :) Es tak saku pameklējiet zinātniskus rakstus kā strādā ekstrasensi, zilnieki un astrologi (visi izmanto vienas un tās pašas metodes), ir arī pulka video par šo tēmu. Cilvēks ar savu ķermeni, mīmiku, acīm, žestiem un izturēšanos daudz ko atklāj talantīgam psihologam, un veiksmīgakie krāpnieki tādi ir. Vajag tikai uzvedinošus jautājumus, sākt teikumu un vērot reakciju Arī hipnoze tiek likta lietā. Amerikā ir viens psiholoģijas doktors, pārvalda hipnozi, vada kursus un sniedz lekcijas kā nekrist krāpnieku nagos. Un regulāri viņš sniedz paraugdemonstrējumus, kā apstrādā klientu, cik viegli cilvēki paši visu atklāj ;)
Kaarli, tu izklausies kaa izbijushais alkoholikjis kad spriezj par alkoholikjiem. It kaa saproti, bet patiesiibaa nekaa vairs nesaproti.
Skjiet, ka esi aplauzies religjijaa, azartspeelees vai kaut kur citur.
Tev visur un visam ir racionaals racionaals skaidrojums
14.maijs 2020, 00:58 | links
 
raihs [14.05.20]: Karlis_K [10m]: Bet zinaatne ir afigena mainiiga.paseko pats peedeejos 200 300 gadus. Un nav taa ka teorija papildina teoriju. To ko tu valjaa mutu tagad apeed, peec 10 gadiem buus bulshits. Taa kaa neesi tik paarliecinaats.

apelsins, 14.maijs 2020, 00:31

Tipiska runa no māņu pārņemta cilvēka kurš nemaz neinteresējas par zinātni. Viss ko tu šodien lieto ir pateicoties zinātnei nevis māņiem un vienkārši fantāzijām. Nosauc kādu šarlatānu vai sazvēru teoriju vai reliģisku dogmu, kaut vienu pseidozinātnes postulātu kurš ir pierādīts pēdējos 300 gados vai apgāzis kādu zinātnes faktu un būtu veicinājis progresu? :)Tak Džordano Bruno (ok, pirms 500 gadiem laikam), vai tad viņš netika uzskatīts par šarlatānu? Nesvilināja kā nemetās... Te es gribu teikt- katram laikam sava sapratne un izoratne...
Peec 100 gadiem smiesies par muusdienu zinaatni. Varbuut smiesies par Kaarli, varbuut par mums.
Pofig, bet taa liidaka bija feina
14.maijs 2020, 00:50 | links
 
Tak Džordano Bruno (ok, pirms 500 gadiem laikam), vai tad viņš netika uzskatīts par šarlatānu? Nesvilināja kā nemetās... Te es gribu teikt- katram laikam sava sapratne un izoratne...

raihs, 14.maijs 2020, 00:45


Vāks, šarlatāni (baznīca) likvideja patiesības paudēju zinātnieku kā konkurentu, un to tu min kā piemēru savu šarlatānu patiesīgumam, galīgi ku ku? :) Es tak visu laiku saku nost ar māņiem, meklējiet patiesību zinatnē, faktos!
14.maijs 2020, 00:50 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager