Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Karleen, bet tev skjiet, ka esi mega gudrs un ljoti sekojosh zinaatnei.
Bet zinaatne ir afigena mainiiga.paseko pats peedeejos 200 300 gadus. Un nav taa ka teorija papildina teoriju. To ko tu valjaa mutu tagad apeed, peec 10 gadiem buus bulshits. Taa kaa neesi tik paarliecinaats.
14.maijs 2020, 00:31 | links
 
Karlis_K [14.05.20]: Atkārtoju vēlreiz, astroloģija un ekstrasensi nedarbojas, tas ir pierādīts bezkaislīgos eksperimentos kad nav nekādu iespēju uzzināt infu par cilvēku vai to nohipnotizēt. Vairāki zinātnieki ir par mānījuši ekstrasensus uzdodoties par citām personām, atnāk un hops tas frukts jau sameklējis infu par to personu kuras vārdu nosauci un sak tev klārēt vēlamo :) dažās valstīs pat veiksmīgi strādā veselas atmaskotāju komadas, ko tik neizdoma lai paķertu uz muļķa tos krāpniekus :) Piemēram kā ekstrasensi strādā uz auditoriju kur sēž simtiem cilvēku. Ir gan savi cilvēki kas pietēlo, gan aizkadrā vesela komanda pie tv kamerām, mikrofons šarlatanam ausī, dod viņam infu par cilvēkiem kuri pieceļas it kā uz dullo izvēlēti zalē :) Es saprotu kad gribas ticēt brīnumiem, īpaši kas it kā notikuši ar tevi pašu, arī klinisko nāvi piedzīvojušos grūti parliecināt ka skābekļa bada ietekmē smadzenes rada spēcīgas halucinācijas. Tu nemeklē zinātnisku izskaidrojumu jo nevēlies, lūk arī visa atbilde, gribi un tici, jo tā ērtāk. Vajag vairāk intereseties par mūsu smadzeņu darbību, kā mēs uztveram informāciju, ko mēs redzam un ne, kāpēc vienu mums vieglāk iegaumēt, un citu nē. Un galvenais kā mēs mānam paši sevi, ari acis mūs māna.
Tu gribi teikt, ka astrologje par Raihu visu bija noskaidrojusi no Facebook un Raiha sievas?!
14.maijs 2020, 00:28 | links
 
14.maijs 2020, 00:26 | links
 
Zinātniski pierādīts, ka Covid-19 ir sekas Toņa roku nemazgāšanai :)
14.maijs 2020, 00:25 | links
 
Atkārtoju vēlreiz, astroloģija un ekstrasensi nedarbojas, tas ir pierādīts bezkaislīgos eksperimentos kad nav nekādu iespēju uzzināt infu par cilvēku vai to nohipnotizēt. Vairāki zinātnieki ir par mānījuši ekstrasensus uzdodoties par citām personām, atnāk un hops tas frukts jau sameklējis infu par to personu kuras vārdu nosauci un sak tev klārēt vēlamo :) dažās valstīs pat veiksmīgi strādā veselas atmaskotāju komadas, ko tik neizdoma lai paķertu uz muļķa tos krāpniekus :) Piemēram kā ekstrasensi strādā uz auditoriju kur sēž simtiem cilvēku. Ir gan savi cilvēki kas pietēlo, gan aizkadrā vesela komanda pie tv kamerām, mikrofons šarlatanam ausī, dod viņam infu par cilvēkiem kuri pieceļas it kā uz dullo izvēlēti zalē :) Es saprotu kad gribas ticēt brīnumiem, īpaši kas it kā notikuši ar tevi pašu, arī klinisko nāvi piedzīvojušos grūti parliecināt ka skābekļa bada ietekmē smadzenes rada spēcīgas halucinācijas. Tu nemeklē zinātnisku izskaidrojumu jo nevēlies, lūk arī visa atbilde, gribi un tici, jo tā ērtāk. Vajag vairāk intereseties par mūsu smadzeņu darbību, kā mēs uztveram informāciju, ko mēs redzam un ne, kāpēc vienu mums vieglāk iegaumēt, un citu nē. Un galvenais kā mēs mānam paši sevi, ari acis mūs māna.
14.maijs 2020, 00:24 | links
 
udens2 [8m]: kāpēc astralogiem nav nekādu zinātnisko darbu,nu piemēram,kā polārzvaigzne ietekmē mežāzi,kā strēlniku,kā viņi to izmēra,aprēķina.Tukstošiem gadu itkā ir,bet nekādu aprakstu par to nav.Kur Tu gribētu lasīt šos pētījumus? Kādā zinātniskā žurnālā? Kā Saturna ieiešana Venēras zvaigznājā ieteikmē Mežāzi, kurš dzimis Žurkas gadā? :DDD

raihs, 14.maijs 2020, 00:18
nu bet kaut vai to,jo to taču viņi apgalvo,ka debesu ķermeņi ietekmē,tātad to jāvar izmērīt,apŗēķināt.
14.maijs 2020, 00:23 | links
 
Pierādījumus lūdzu,ka nav...:D
14.maijs 2020, 00:18 | links
 
udens2 [14.05.20]: kāpēc astralogiem nav nekādu zinātnisko darbu,nu piemēram,kā polārzvaigzne ietekmē mežāzi,kā strēlniku,kā viņi to izmēra,aprēķina.Tukstošiem gadu itkā ir,bet nekādu aprakstu par to nav.
Kur Tu gribētu lasīt šos pētījumus? Kādā zinātniskā žurnālā? Kā Saturna ieiešana Venēras zvaigznājā ieteikmē Mežāzi, kurš dzimis Žurkas gadā? :DDD
14.maijs 2020, 00:18 | links
 
Uldiņ,kāpēc tu domā ka nav? Esi iedziļinājies? )

Malgomajfisk, 14.maijs 2020, 00:16
jā esmu iedziļinājies,un nav
14.maijs 2020, 00:17 | links
 
Uldiņ,kāpēc tu domā ka nav? Esi iedziļinājies? )
14.maijs 2020, 00:16 | links
 
kāpēc astralogiem nav nekādu zinātnisko darbu,nu piemēram,kā polārzvaigzne ietekmē mežāzi,kā strēlniku,kā viņi to izmēra,aprēķina.Tukstošiem gadu itkā ir,bet nekādu aprakstu par to nav.
14.maijs 2020, 00:12 | links
 
Karlis_K [14.05.20]: Zinātne ir vienīgā kas dod maksimāli precīzas atbildes, jo tā ir bezkaislīga, eksperimetos pierādāma, aprēķināma, izskaitļojama, tā pakļaujas matemātikas valodai. Pateicoties zinātnei mēs baudam visus civilizacijas sasniegumus, ērtības, tehnoloģijas. Jūs te drukājat savos telefonos pateicoties pulkam zinātnieku un inženieru kas to visu izgudrojuši. Bet ko reliģija, māņi, pseidozinātnes, šarlatānisms? Neko, tas tikai velk cilvēku atpakaļ alā, tajos laikos kad mums nekā nebija, bakstījām ar pirkstu debesīs un zīlējām. Kurš daiļrunīgāk zīlēja, to iecēla par samani. Arī mūsdienās visi šie astrologi tikai bremzē cilvēku, jauc tam galvu, liek izdarīt nepareizus lēmumus, neloģiskus, piebāž galvu aizspriedumiem, liek tev justies vainīgam, liek tev rīkoties pret savu gribu, jo tā lūk zvaigznēs rakstīts un tā tam būs būt! Nepildīsi manus norādījumus un būsi nelaimīgs! Jopcik šito sviestu, tā vietā lai cilvēks kārtīgi izstudētu psiholoģiju un nodarbotos pamatīgo ar pašanalīzi: kāpēc man tā neiet? Ko es daru nepareizi? Kāpēc visu laiku neveicas un noželoju izdarīto? Kāpēc dzeru (narkojos, spēlēju) kā cūka un bojāju dzīves tuviniekiem? Kāpēc pazaudēju mīļoto un jājos ar maukām kurām gar mani nekādas daļas? Kapēc nesatieku ar bērniem vai senčiem? U.t.t. Esiet veči, iemācieties paši atrast atbildes nevis ļaujiet tirliņiem krāpniekiem jūs bīdīt!
Karl, a tu neesi spējīgs pat pieņemt, ka dažas lietas zinātne pašreiz nevar izskaidrot , bet tās darbojas? Atslēgvārds - pašreiz... Kādreiz izskaidros, un tā kļūs par zinātni.
14.maijs 2020, 00:12 | links
 
Kālēn,vispār jau gudri nolēji...,bet zinātne arī ne visu var izskaidrot...Diemžēl...
14.maijs 2020, 00:12 | links
 
Malgomajfisk [14.05.20]: Raihuci,bļin,tāpēc es domāju,kur tu brīžiem atslēdzies un pazūdi...:DD
Kļūdainas iedomas- tad es makšķerēju...
14.maijs 2020, 00:09 | links
 
Raihuci,bļin,tāpēc es domāju,kur tu brīžiem atslēdzies un pazūdi...:DD
14.maijs 2020, 00:07 | links
 
Zinātne ir vienīgā kas dod maksimāli precīzas atbildes, jo tā ir bezkaislīga, eksperimetos pierādāma, aprēķināma, izskaitļojama, tā pakļaujas matemātikas valodai. Pateicoties zinātnei mēs baudam visus civilizacijas sasniegumus, ērtības, tehnoloģijas. Jūs te drukājat savos telefonos pateicoties pulkam zinātnieku un inženieru kas to visu izgudrojuši. Bet ko reliģija, māņi, pseidozinātnes, šarlatānisms? Neko, tas tikai velk cilvēku atpakaļ alā, tajos laikos kad mums nekā nebija, bakstījām ar pirkstu debesīs un zīlējām. Kurš daiļrunīgāk zīlēja, to iecēla par samani. Arī mūsdienās visi šie astrologi tikai bremzē cilvēku, jauc tam galvu, liek izdarīt nepareizus lēmumus, neloģiskus, piebāž galvu aizspriedumiem, liek tev justies vainīgam, liek tev rīkoties pret savu gribu, jo tā lūk zvaigznēs rakstīts un tā tam būs būt! Nepildīsi manus norādījumus un būsi nelaimīgs! Jopcik šito sviestu, tā vietā lai cilvēks kārtīgi izstudētu psiholoģiju un nodarbotos pamatīgo ar pašanalīzi: kāpēc man tā neiet? Ko es daru nepareizi? Kāpēc visu laiku neveicas un noželoju izdarīto? Kāpēc dzeru (narkojos, spēlēju) kā cūka un bojāju dzīves tuviniekiem? Kāpēc pazaudēju mīļoto un jājos ar maukām kurām gar mani nekādas daļas? Kapēc nesatieku ar bērniem vai senčiem? U.t.t. Esiet veči, iemācieties paši atrast atbildes nevis ļaujiet tirliņiem krāpniekiem jūs bīdīt!
14.maijs 2020, 00:06 | links
 
Daudzas vielas nobrucina jumtus, un nevajag pat mēģināt. Tas pats spaiss, heroīns(baigi riskants uz pieradumu), līmes, utt. Bet zāle(ar mēru, protams, jo esmu redzējis arī totāli nukurinātas smadzenes), extasy, kokaīns, sēnes, alkohols (ja māk dzert) - kādēļ nē?
14.maijs 2020, 00:03 | links
 
Diskusijā var piedalīties tikai piekritēji vai.. atkritēji.. ;)
14.maijs 2020, 00:01 | links
 
Karlis_K [13.05.20]: Smagi, arvien mazāk veču paliek ar skaidru prātu, māņu neaptumšotu. Līdz šim pārsvarā blondīnes ļāvās astrologiem, nu skatos rindā veči iet, kas notiek vellos ka vairs paši netiek galā, sev netic..
Zini, Karl, ja mēs salīdzinām, ko esam sasnieguši dzīvē un darbā, tad tev pārmest man skaidra prāta trūkumu būtu nu, diezgan... dīvaini, maigi izsakoties... Zinot tavus "aptumsuma" gadus, neprecizējot...
13.maijs 2020, 23:58 | links
 
Mēs jaunībā ,16 gadīgi puiķi būdami,provējām to kaifu ar sopalu noķert,nu bija toreiz tāds traipu tīrāmais...Tad lūk,aizbraucām vienreiz pie viena ciemos uz laukiem.Gulēšana sienaugšā,nu protams jānoprovē paostīt to brīnumaino sopalu...Saostījāmies līdz kaut kādiem murgiem,otrā rītā galva kā spainis.Ejam uz dīķi copēt.Iemetu makšķeri,bet redzu ,ka pa krasta niedrām maziņš gailēns skraida...Es ar to makšķeri cenšos tam pa seksti uzsist,bet....šams pazūd kā nebijis... Tad es sapratu,ka ostīt tās huiņas nav labi...:DD
13.maijs 2020, 23:57 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager