Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Opāā... Cilvēce gadu tūkstošiem dzīvoja un attīstījās uz astroloģijas pamatiem.kamēr atnāca kārlēns un pateica, ka viss tas ir sūds...

Malgomajfisk, 13.maijs 2020, 23:37
tāpat tukstošiem gadu dedzināja raganas,kamēr kāds kārlēns pateica ka raganu nav
13.maijs 2020, 23:42 | links
 
Karlis_K [13.05.20]: Kā mazs bērns Jāni, es daudz ko neizmēģināšu jo zinu ka tas ir sūds, nemēģinašu durt vēnā heroīnu, nenolekšu no 10 stava mājas lai pārbaudītu salauzīšu kājas vai nē (varbūt visi melo ka nevar?), nirstot nesarīšos speciāli ūdeni lai pārbaudītu var vai nevar elpot zem ūdens u.t.t. Vēlreiz atkārtoju, mekle pats visus faktus un atmaskojumus par astroloģiju un viņu krāpniecību, tādu ir pulka, neesi lētticīgs nelga.
Es gan visu uz sevis pamēģinu, lai spriestu. Esmu bijis baznīcā(bulšits), esmu dūris heroīnu(bulšits-miegains, tups urlām domāts miegains kaifs), esmu mēģinājis halucinogēnās sēnes(vienas no manas dzīves labākajām pieredzēm), extasy(varu teikt to pašu), kokaīnu(bulšits, extasy labāks), un esmu bijis pie astrologa(nav jāuztver kā dogma, bet ir vērts ieklausīties), utt. Sarakstu var turpināt... Bet tu kā teorētiķis vari arī turpināt apgalovot, ka tas viss ir "huiņa"...
13.maijs 2020, 23:42 | links
 
Opāā... Cilvēce gadu tūkstošiem dzīvoja un attīstījās uz astroloģijas pamatiem.kamēr atnāca kārlēns un pateica, ka viss tas ir sūds...
13.maijs 2020, 23:37 | links
 
raihs [13.05.20]: apelsins [13m]: Kamēr jūs te velli jemās, man līdaka 1.15 m. Uij atlaidu, šķita, ka vēders pills ar ikriemNu i velti- ja nav iznārstojusi, tad vairs arī nenārstos.. (tā man ihtiologs Dzenis teica)... Man puika ar Salacā maijā divas ar ikriem noķēra... Dīvains gads...
P. S. Bet personiski man, ja pat Tu pateiktu, ka, ezi noķēris desmit metrīgas līdakas vienā dienā, būtu nulle emociju... Kaut simts... Noiets etaps...
Da labi, uz Argentīnu tāpat netiec.. Atliek tev kriitoshie vai kaada vimba.
Eh forshi... bet juus dirshaas, dirshaas. Lasiit inchiigi
13.maijs 2020, 23:37 | links
 
Šeit vairāk uztveres un attieksmes jautājums, noticēt un pieņemt var visu ko, saprast kāpēc tev, tieši tev un tajā brīdī to vajag, cits stāsts.
13.maijs 2020, 23:36 | links
 
Arlabunakti, kungi un dāmas.
13.maijs 2020, 23:36 | links
 
Bļin,man vēl neviens nav piedāvājis, Kā tur ar to kroņvīrusu iet...:D

Malgomajfisk, 13.maijs 2020, 23:29


https://www.apollo.lv/6972585/spkc-nak-klaja-ar-jaunako-informaciju-par-covid-19-izplatibu-valsti
13.maijs 2020, 23:36 | links
 
Tieši tā, kaut vai primitīvākais piemērs un redzamākais zemes pavadonis mēness. Tur visi redzam ietekmi uz citiem un gan pašiem. Un tālākās planētas attiecīgos stāvokļos ietekme uz mums ir lielāka vai mazāka noteikti. Saule, magnētiskās vētras utt. Saulei ar esot kaut kāds 11 gadu cikls?! Un ja paskatās vēstures griezienos tur var saskatīt lielo karu kopsakarības ar to utt. Griba ticam, gribam nē.
mjuniors, 13.maijs 2020, 23:30


Fantāzijas kādreiz var pārvērsties realitātē.
Un kāpēc tik daudziem cilvēkiem pilnmēnesī nenāk miegs vai sākas visādi gļuki?
Kas tur pie vainas? Neviens dakteris nevar atbildēt, ikai ripas iedot.
13.maijs 2020, 23:33 | links
 
Kā mazs bērns Jāni, es daudz ko neizmēģināšu jo zinu ka tas ir sūds, nemēģinašu durt vēnā heroīnu, nenolekšu no 10 stava mājas lai pārbaudītu salauzīšu kājas vai nē (varbūt visi melo ka nevar?), nirstot nesarīšos speciāli ūdeni lai pārbaudītu var vai nevar elpot zem ūdens u.t.t. Vēlreiz atkārtoju, mekle pats visus faktus un atmaskojumus par astroloģiju un viņu krāpniecību, tādu ir pulka, neesi lētticīgs nelga.
13.maijs 2020, 23:33 | links
 
Domātāj,uzprasies?:D
Raihucis jau tevi blociņā atzīmēja...:DD

Malgomajfisk, 13.maijs 2020, 23:21

Nē, palīdzu citiem, altruists.
Lai tak viņš zīmē.
13.maijs 2020, 23:30 | links
 
Te gan 100 proc. raihucim varu piekrist...
13.maijs 2020, 23:30 | links
 
Tieši tā, kaut vai primitīvākais piemērs un redzamākais zemes pavadonis mēness. Tur visi redzam ietekmi uz citiem un gan pašiem. Un tālākās planētas attiecīgos stāvokļos ietekme uz mums ir lielāka vai mazāka noteikti. Saule, magnētiskās vētras utt. Saulei ar esot kaut kāds 11 gadu cikls?! Un ja paskatās vēstures griezienos tur var saskatīt lielo karu kopsakarības ar to utt. Griba ticam, gribam nē.

Ironiski, bet šogad skaitās žurkas gads! Kas tas tāds!? Bet mūsu šogad uzvedība sakrīt ar viņu, ātri aizskrienam uz veikalu un visu savelkam uz savu alu.. Corons. ;)))

Fantazēt vienmēr laikam ir uzjautrinoši.
13.maijs 2020, 23:30 | links
 
Esi pārliecinats ka pa vidu viņa tevi nenohipnotizeja un neizvilināja visu infu un pats neatceries? :) Johaidī prastas čigānu gadalkas pārvalda hipnozi!

Karlis_K, 13.maijs 2020, 23:19

Nu ja atttālināti pa telefonu to var izdarīt ne reizi dzīvē neredzējis un acīs nepaskatījies ...
Jā, esmu pārliecināts.
13.maijs 2020, 23:29 | links
 
Bļin,man vēl neviens nav piedāvājis, Kā tur ar to kroņvīrusu iet...:D
13.maijs 2020, 23:29 | links
 
Karlis_K [13.05.20]: Jā visiem agri vai vēlu pienāk vecums kad sāc iet sviestā :D turies Jāni, esi iekritis nagos vistrulākajai un vecai kā pasaule krāpniecībai. Nedomaju ka tik naivs esi, kārtīgi apsmadzeņo kā tādu infu varēju uzzināt cilvēks no malas ;) Piemēram ar manai dārgajai šarlatāne ļoti smalki visu infu izvilināja, daļu iepriekš atradusi netā. Tas taču biznes joptvai, kā privātdetektīvs tikai izlieka spar magu :D Un jo vairāk tiem ķēmiem notic, jo turpmākos gadus cītīgi sekosi viņu noradījumiem un instrukcijām. Es pat iesmēju par savējo, teicu ka esmu tai šarlatānei samaksajis, jo smejies bija sabūrusi visu par labu man :D
Ar tādu kategoriskumu tu pats ielec "veco, superviedo marasmātiķu" klubiņā. "Bijis neesmu, un netaisos iet, bet 100%īgi zinu, ka huiņa..."
Welcome to club, Karl...
13.maijs 2020, 23:29 | links
 
Pasaulē pa pēdējiem 50 gadiem ir veikti pulka eksperimentu zinātnieku uzraudzībā, lai kāds astrologs, mags vai ekstrasens pierādītu savas spējas. Un ziniet čušs, pilnīgi nekā, vēl beviens nav spējis ko parādīt. Jo sen zināms ka tas viss darbojas uz viegli ietkmējamiem un neskeptiskiem cilvēkiem zem 4 acīm piepalīdzot hipnozei un spiholoģijai. Protams lielāka daļa pasaulē slaveno šarlatānu atsakās, jo skaidri zin ka izgāzīsies.
13.maijs 2020, 23:24 | links
 
apelsins [13.05.20]: Kamēr jūs te velli jemās, man līdaka 1.15 m. Uij atlaidu, šķita, ka vēders pills ar ikriem
Nu i velti- ja nav iznārstojusi, tad vairs arī nenārstos.. (tā man ihtiologs Dzenis teica)... Man puika ar Salacā maijā divas ar ikriem noķēra... Dīvains gads...
P. S. Bet personiski man, ja pat Tu pateiktu, ka, ezi noķēris desmit metrīgas līdakas vienā dienā, būtu nulle emociju... Kaut simts... Noiets etaps...
13.maijs 2020, 23:24 | links
 
Domātāj,uzprasies?:D
Raihucis jau tevi blociņā atzīmēja...:DD
13.maijs 2020, 23:21 | links
 
Nu nez, man reiz stāstīja tādas lietas, par kurām tikai es zināju.

Domaataajs, 13.maijs 2020, 23:17


Esi pārliecinats ka pa vidu viņa tevi nenohipnotizeja un neizvilināja visu infu un pats neatceries? :) Johaidī prastas čigānu gadalkas pārvalda hipnozi!
13.maijs 2020, 23:19 | links
 
Kamēr jūs te velli jemās, man līdaka 1.15 m. Uij atlaidu, šķita, ka vēders pills ar ikriem
13.maijs 2020, 23:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager