Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
uldiņā arī "zinātnieks" pamodies...:)
13.maijs 2020, 23:12 | links
 
Aizej pie kāda astraloga un pajautā kad tonis pieņemsies prātā

udens2, 13.maijs 2020, 23:08

Varbūt viņām vienkārši labu sievu vajag, tad negribēsies pa šarlatānu saitiem pērties..
13.maijs 2020, 23:12 | links
 
tad tas krusts viņu dedzināja un viņš nevarēja to dabūt nost, un pats bļāvis necilvēcīgā balsī.
Protams, ka jūs drīkstat tam neticēt.

Domaataajs, 13.maijs 2020, 23:07
protams ka to tu pats redzēji,nevis pieturā dzirdēji???Es ieteiktu tomēr neticēt visam ko stāsta pa klusajiem telefoniem
13.maijs 2020, 23:11 | links
 
udens2 [13.05.20]: ... un pajautā kad tonis pieņemsies prātā
Te nu gan nekur nav jāiet, viss tāpat skaidrs...
13.maijs 2020, 23:11 | links
 
Jopt, es zinu ka man 4 bērni, kad vecāki aizgājuši, cik uz konta, kad būs jāiegulda, kad jātirgo, kā jāatzīmē, ko tur astrologs var teikt, šamais arhitekts, dizainers, vid konsultants, gastroentrologs vienā personā?

usis, 13.maijs 2020, 23:07

jautajums, ko pats vēlies zināt, piemēram, ko darīt dzīvē bērniem, vai pats esi īstajā vietā, no kā uzmanīties, veselības aspekti utt.
13.maijs 2020, 23:10 | links
 
udens2 [12m]: Ja profesionālai astroloģijai vēl var ticēt, tad nu kaut kam tādam jau nu toč nē..

raihs, 13.maijs 2020, 21:19nav tādas profesionālas astraloģijas,tā nav zinātne un nekad nebūs,tur visi fakti ir izdomāti un izzīsti no pirkstaNo kāda pirksta? Ja cilvēkiem konkrēti pasaka, kad un ar ko apprecēsies, cik būs bērnu un kādā vecumā, kad nomirs vecāki, kad būs problēmas darbā vai veselībā, utt. Es bezinu, ko viņi "zīž", bet pasaka precīzi... Bet ne diltanti, protams. Es palikšu pie tā, ka, tā IR zinātne, bet nepierādīta. Bet kā jau teicu, vecos laikos arī pērkonu piedēvēja dievišķībām...

raihs, 13.maijs 2020, 22:59
sorry,bet neticu ka viņi kaut ko pasaka un tas piepildās.Astralogiem nav labaratoriju,nav institūtu,nav pierādītu pētījumu par likumsakarībām ka debesu ķermeņi kaut ko ietekmē.Es šim arī kādreiz mazliet ticēju,kamēr nesāku amatieru līmenī interesēties par astranomiju.
Aizej pie kāda astraloga un pajautā kad tonis pieņemsies prātā
13.maijs 2020, 23:08 | links
 
Jā, darbojas melnā maģija, turklāt upuris parasti par to neko nezina, neviens viņam neko nav teicis.

Domaataajs, 13.maijs 2020, 23:00tad kā zini ka darbojas??

udens2, 13.maijs 2020, 23:01

Dzīvoja reiz Jelgavā tāds Grigorijs, kas ar to nodarbojās. Nēsāja lielu krustu sev ap kaklu un būrās pēc pasūtījuma. Rakstīja lāstus uz papīra tad tos dedzināja un kas nu bija pēc tam tas bija. Tad kad viņš mira ar audzēju, tad tas krusts viņu dedzināja un viņš nevarēja to dabūt nost, un pats bļāvis necilvēcīgā balsī.
Protams, ka jūs drīkstat tam neticēt.
13.maijs 2020, 23:07 | links
 
Jopt, es zinu ka man 4 bērni, kad vecāki aizgājuši, cik uz konta, kad būs jāiegulda, kad jātirgo, kā jāatzīmē, ko tur astrologs var teikt, šamais arhitekts, dizainers, vid konsultants, gastroentrologs vienā personā?
13.maijs 2020, 23:07 | links
 
Karlis_K [13.05.20]: Lāstu mītiem pamatā ir cits efekts- nocebo, tas ir placebo pretmets. Ja kādu nobaida, tam iestāsta ka būs sūdi, nelaimes, saslims, vai zāles ir neefektīgas (parasti pret medicīnu skeptiskiem slikti palīdz medikamenti), tad var ne tikai nepalīdzēt kāds preparāts, bet pat parādīties ļoti smagas blaknes, cilvēks var tā sevi iespaidot ka smagi saslimst. Ne velti svarīga ir veselīga domāšana, velti neraizēties, pozitīvs skats, nedrīkst domāt par nākotni negatīvi, baidīties no slimībam. Jo ja esat viegli iespaidojams, tad hana ir ;)
Atceros, 1992.gadā ar mani totāla huiņa notika- pārsvarā ar veselību. Murgs kaut kāds neizskaidrojams(neprecizēšu). Pagāja ap 10-15 gadiem, un viena tāda "šarlatāne" man saka: "klau,atceries, tev 1992ajā visāda huiņa notika? “ Atkārtoju, nevajag krist galējībās(kā Gatis), bet uzskatīt par bulšitu nesaprotamu shēmu, kas tomēr darbojas, ir ignorēt realitāti
13.maijs 2020, 23:07 | links
 
Par šito tēmu var šķēpus lauzt bezgalīgi ilgi,jo var būt gan vieni .gan otri piemēri.Tādēļ ja ir liela nozīme vai tu tam tici vai nē,-uz kādām frekvencēm noskaņo savu organism...
13.maijs 2020, 23:06 | links
 
Pierādi muļķim, ka viņš ir muļķis.

Alcans, 13.maijs 2020, 10:35


Alcāniņ!
Jau ar šo savu tekstu vien esi skaisti parādījis kas esi pats, runājot par lietām par kurām neko nezini.
Ja nu tā dikti gribi, tad vislielākās muļķības vari palasīt Makšķernieka kalendārā 2020.
Paskaties pats tās sarkanās un melnās zivteles pie datumiem, tad aizbrauc uz ūdeņiem tajās dienās un pacopē.
Ja esi kaut cik normāls copmanis, jau pirmajā reizē būs skaidrs, ka tur publicētais ir pilnīgas pupu mizas.
Vislieliskākie astrologu ''paredzējumi'', ar ticamību - absolūta nulle!
Un jums te lielas debates par šo tēmu, jāatšķir ir paredzējumi no nejaušām sakritībām, bet tas nu nav katram pa spēkam.
13.maijs 2020, 23:04 | links
 
Jā, darbojas melnā maģija, turklāt upuris parasti par to neko nezina, neviens viņam neko nav teicis.

Domaataajs, 13.maijs 2020, 23:00
tad kā zini ka darbojas??
13.maijs 2020, 23:01 | links
 
Šajā pasaulē viss ir saistīts ar vibrācijām.Ja pareizajā frevencē tās tiek dotas un saņemtas ,tad var rasties vai nu pozitīvs,vai negatīvs efekts.Arī lāsts tā darbojas...

Malgomajfisk, 13.maijs 2020, 22:40
žēl ka tu neesi trāpijis pareizajā frekvencē:DD
13.maijs 2020, 23:01 | links
 
Jā, darbojas melnā maģija, turklāt upuris parasti par to neko nezina, neviens viņam neko nav teicis.
13.maijs 2020, 23:00 | links
 
Kā vienmēr zinātnē analfabētiem visa pasaule mītu un bŗīnumu pilna, jaunayklajumi kā maziem bērniem :) Vairāk lasiet, arī par psiholoģiju, kā krāpnieki un šarlatāni manipulē ar viegli iespaidojamiem cilvēciņiem, tad nebūs vairs tādi kāzusi kad visi smejas par jums kā par muļķīšiem.
13.maijs 2020, 22:59 | links
 
udens2 [13.05.20]: Ja profesionālai astroloģijai vēl var ticēt, tad nu kaut kam tādam jau nu toč nē..

raihs, 13.maijs 2020, 21:19nav tādas profesionālas astraloģijas,tā nav zinātne un nekad nebūs,tur visi fakti ir izdomāti un izzīsti no pirksta
No kāda pirksta? Ja cilvēkiem konkrēti pasaka, kad un ar ko apprecēsies, cik būs bērnu un kādā vecumā, kad nomirs vecāki, kad būs problēmas darbā vai veselībā, utt. Es bezinu, ko viņi "zīž", bet pasaka precīzi... Bet ne diltanti, protams. Es palikšu pie tā, ka, tā IR zinātne, bet nepierādīta. Bet kā jau teicu, vecos laikos arī pērkonu piedēvēja dievišķībām...
13.maijs 2020, 22:59 | links
 
Par melno maģiju nekas nav dzirdēts? Diemžēl tā darbojas...
13.maijs 2020, 22:58 | links
 
Vēl viens zinātnieks pamodies...:)
Patiesība ir kaut kur pa vidu...
13.maijs 2020, 22:55 | links
 
Lāstu mītiem pamatā ir cits efekts- nocebo, tas ir placebo pretmets. Ja kādu nobaida, tam iestāsta ka būs sūdi, nelaimes, saslims, vai zāles ir neefektīgas (parasti pret medicīnu skeptiskiem slikti palīdz medikamenti), tad var ne tikai nepalīdzēt kāds preparāts, bet pat parādīties ļoti smagas blaknes, cilvēks var tā sevi iespaidot ka smagi saslimst. Ne velti svarīga ir veselīga domāšana, velti neraizēties, pozitīvs skats, nedrīkst domāt par nākotni negatīvi, baidīties no slimībam. Jo ja esat viegli iespaidojams, tad hana ir ;)
13.maijs 2020, 22:55 | links
 
Muļķības, paskat piemēram Šveices un Vācijas onkoloģijas klīnijas, kur ārstēšanas kurss var izmaksāt simtos tukstošu pat, jaunākie prparāti kuru sastāvs tiek turets noslepumā aiz deviņām atslēgām! Un izveseļošanās % tiešām ir ļoti augsts. Varu derēt ka te arī Placebo nostrādā pa pilnu klapi, slimniekam tāda klīnika ir kā dievu kārtā, pēdējā cerība, nu kā tad tādi neizārstēs, tāda nauda! Un tad paskaties pēdējo gadu gadījumi kas daži ar vezi slimie izvēlējās "alternatīvās" metodes, nu šarlatānismu, iet pie tantiņām. Cik zinu visi nomirīja diemžēl. Domā kaut kāds zintnieka ūķis uz pacientu atstāj lielāku iespaidu kā ultramodernie Šveices medicīnas centri? :)

Karlis_K, 13.maijs 2020, 22:47

Nu ja modernā medicīna nelīdz un naudas nav, tad atliek tikai šarlatāni vai pašiedvesma
Tad jau arī šim vajadzētu palīdzēt pret attiecīgo kaiti, jo baznīca, tas ir nopietns placebo jau gadu tūkstošos.
https://www.apollo.lv/6972245/rupniecisks-balinasanas-lidzeklis-ka-zales-pret-covid-19-par-viltus-zalu-reklamu-sodita-australijas-dziedinasanas-baznica
13.maijs 2020, 22:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager