Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Iekomentees braucot ar auto
27.aprīlis 2020, 19:25 | links
 
Iekomentees ejot araa pa maajas durviim
27.aprīlis 2020, 19:25 | links
 
Iekomentees pie kafijas
27.aprīlis 2020, 19:24 | links
 
Iekomentees no riitapirms kadijas
27.aprīlis 2020, 19:24 | links
 
Nu ko luuzeri kur palikaat? Te cauraam dienaam gadiem ilgi spietojat tagad chush neviena bleg pat skumiigi saak palikt. Mosh aiziet iekomenteet citur kkaadaa zinju portaalaa jo mans komments buus ko veerts visi lasiis visi analizees kameer sieva tiiriis no luupaam piekaltusho Genas spermu un gatavos man ceptus kartupelusun ies izdirsinaat suni shovakar kameer es gudri iekomentees
27.aprīlis 2020, 19:24 | links
 
Tad admini idiotu pasuga kuriem viss pohuj
27.aprīlis 2020, 19:20 | links
 
Te ir viss!!!!! Pillniigi visss!!!!!
Topiks kaa uzsiet mezglu!!!!! Topiks rietumu molam un atsevishks austrumu
Tad veel politika kaa ta bez taas...
27.aprīlis 2020, 19:18 | links
 
Malgomajfisk [27.04.20]: baciliskais kretīn,ja tu šito lapu nepametīsi,tad nu toč kaut kur benzīntankā bietē dabūsi...;D
Jeebaal es tevi vecais zaabak!!!
27.aprīlis 2020, 19:16 | links
 
Varbuut sievas shamiem ir tik to piss kaads Genaadijs kaiminjos kursh komentus neraksta
27.aprīlis 2020, 19:15 | links
 
Savas dziives nav bet komentee. Sievas nav, seezh drochii ar otru roku komentus CL raksta
27.aprīlis 2020, 19:15 | links
 
Vsp naah to copeslietu neklapee ciet???? Seezhu un briinos!!!
Jeebaakj gadu desmitus vieni un tie pashi seezh un pluutii!!!
Man kremt ka viso sho te "kreejumu" es esmu palaidisgaraam
27.aprīlis 2020, 19:14 | links
 
baciliskais kretīn,ja tu šito lapu nepametīsi,tad nu toč kaut kur benzīntankā bietē dabūsi...;D
27.aprīlis 2020, 19:13 | links
 
Es jums smirdonjas saku ka 100 punkt ir arii punkti
27.aprīlis 2020, 19:12 | links
 
Takaa ir karantiinapashaus valjaa atdzeseetu pustopu un runaas par politiku. Shodien ir plaans astaat 73 komentus. Ko sak smirdonjas???
27.aprīlis 2020, 19:10 | links
 
Vispaar te bleg par politiku!!!! Nu ok parunaasim par politiku.
Gudro Raiheli veel vajadzzetu tad veel pleesiigos un veel kkaadas ultra vates. Tad vareetu gudri aizdirst eeteru
27.aprīlis 2020, 19:08 | links
 
:D
27.aprīlis 2020, 19:07 | links
 
Vispaar aizdzeeros gadus 5 seedeeju stacijas tunelii un streliiju kapeicinju
27.aprīlis 2020, 19:07 | links
 
Artx2 [27.04.20]: bacilis [8m]: Artx2 [6m]: bacilis [29m]: Kur Braaliitis nav vairs te? Mosh kedas atdeva Peeterim?
Es nezinu kas te notiek jo nesen mani peec ilgiem gadiem no cietuma izlaida.Tu cietumā laikam biji nolaistais, ka nebija iespēja tikt pie sakariem un interneta!
Palasot tavus rakstītos tekstus, ne maz nebrīnītos, ja tā ir taisnība! Un tg tu gāz arā visu savu naidu, ko sakrāji atrodoties ķurķī, tupus parvietojoties pa kameru, lai galva nebūtu augstāk par galda līmeni un pildot visai amizantus pienākumus!:)))
Turies vecīt!:)Veelviens jiizinieku produkts ar savaam klishejaam.
Tuuliinj izliidiis veel visaadi liberastu produkti un kkadi pagaajushaa gadsimta reegi ar savaam tradicionaalaam veertiibaam un ar kkaadiem kiiseliskiem blah blah blaaahNu kāpec tā, bacilīt!?
Pats teici, ka biji cietumā un ka nezini, kas te pa šo laiku noticies!
Tātad biji nolaistais. Jo normālie džeki tur arī tiek gan pie interneta, gan arī citiem labumiem! Tā kā, ar tevi viss skaidrs. Savu statusu pats nodevi!:)))
Un palasot tavus murgus, tas tikai to apstiprina. Apbižots, atstumts un neieredzēts, bet reizēm "mīlēts" baciliits!:)))
Ok idiot jaa biju Tvaicenee sorre kluudijos.
27.aprīlis 2020, 19:05 | links
 
bacilis [27.04.20]: Artx2 [6m]: bacilis [29m]: Kur Braaliitis nav vairs te? Mosh kedas atdeva Peeterim?
Es nezinu kas te notiek jo nesen mani peec ilgiem gadiem no cietuma izlaida.Tu cietumā laikam biji nolaistais, ka nebija iespēja tikt pie sakariem un interneta!
Palasot tavus rakstītos tekstus, ne maz nebrīnītos, ja tā ir taisnība! Un tg tu gāz arā visu savu naidu, ko sakrāji atrodoties ķurķī, tupus parvietojoties pa kameru, lai galva nebūtu augstāk par galda līmeni un pildot visai amizantus pienākumus!:)))
Turies vecīt!:)Veelviens jiizinieku produkts ar savaam klishejaam.
Tuuliinj izliidiis veel visaadi liberastu produkti un kkadi pagaajushaa gadsimta reegi ar savaam tradicionaalaam veertiibaam un ar kkaadiem kiiseliskiem blah blah blaaah
Nu kāpec tā, bacilīt!?
Pats teici, ka biji cietumā un ka nezini, kas te pa šo laiku noticies!
Tātad biji nolaistais. Jo normālie džeki tur arī tiek gan pie interneta, gan arī citiem labumiem! Tā kā, ar tevi viss skaidrs. Savu statusu pats nodevi!:)))
Un palasot tavus murgus, tas tikai to apstiprina. Apbižots, atstumts un neieredzēts, bet reizēm "mīlēts" baciliits!:)))
27.aprīlis 2020, 19:02 | links
 
Malgomajfisk [27.04.20]: bacilīt,paldies par gudriem novēlējumiem,bet nu garām...Ar to arī ar tevi,jefiņ,diskusiju beidzu...
Beigsi beigsi kad tevi aukstumkameraa iebaazis ar birku uz kaajas iikshja - kovid 19 upuris:)))) naah tu kaadam kropli esi vajadziigs???
27.aprīlis 2020, 19:00 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager