Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Blin, šodien biju Latgalītē, tiešām, daudzi runā Malgomajfisk mēlē...
26.aprīlis 2020, 20:08 | links
 
Kārlēn ,a tu nelasi tos komentārus ,es arī neko nelasu.Tu lasi labāk ko es te saku,Antoha to fišku rubī...:)
26.aprīlis 2020, 20:07 | links
 
Patin filmiņu atpakaļ, savulaik Tavu pamatskolas izglītību jau noskaidrojām...! Šodien tādi viltuszinātnes un sazvērestību teorijas uzskati ir tikai neizglītoti tautas daļai, kas izplatīta sociālos tīklos, un tirgus, Latgalītes tirgus rajonā...!?

vitenahemots, 26.aprīlis 2020, 20:00


Nu tak, un kad palasa tos aprobežotos komentārus zem visiem šarlatānu viģikiem, tirgus bābu līmeņa spriestspēju :)
26.aprīlis 2020, 20:02 | links
 
Malgomajfisk [26.04.20]: Raihucīt,
Ne jau tas ir Cilvēka vārda cienīgs,
kas lokās visiem vējiem līdzi,
ne jau tas ir vīra vārda cienīgs,
kas gaudo baram līdz.../ Aspāzija/...:DD

Mjuniors arī lūdza... Ja man kaut kas lokās, tad tad ir makšķerkāts...
26.aprīlis 2020, 20:01 | links
 
Patin filmiņu atpakaļ, savulaik Tavu pamatskolas izglītību jau noskaidrojām...! Šodien tādi viltuszinātnes un sazvērestību teorijas uzskati ir tikai neizglītoti tautas daļai, kas izplatīta sociālos tīklos, un tirgus, Latgalītes tirgus rajonā...!?
26.aprīlis 2020, 20:00 | links
 
Raihucīt,
Ne jau tas ir Cilvēka vārda cienīgs,
kas lokās visiem vējiem līdzi,
ne jau tas ir vīra vārda cienīgs,
kas gaudo baram līdz.../ Aspāzija/...:DD
26.aprīlis 2020, 19:57 | links
 
Malgomajfisk [26.04.20]: Musoņjanci,tu ar nekur netiec:)
Man tepat ir labi- jau nedēļu dzīvojos pa upi. Copēju, ēdu lašus, dzeru kandžu... Manis pēc karantīna var būt līdz gada beigām :)
26.aprīlis 2020, 19:49 | links
 
Totenhamon,tev jau tavā nikā un avatarā atbilde ir ir ielikta ,kas tu esi...Tā ka vari neiespringt...
26.aprīlis 2020, 19:48 | links
 
Musoņjanci,tu ar nekur netiec:)
26.aprīlis 2020, 19:45 | links
 
Ar anonīmiem jefiņiem sarunās pat neielaidīšos...)
26.aprīlis 2020, 19:43 | links
 
Karlis_K [26.04.20]: Katru vakaru viens un ts pats, jēziņ kā jums vēl nav apnicis stīvēties ar šo mudaku!
Docents nu ir otrajā plānā- tagad topā "namajūns pret visiem"... Vecais marasmātiķis pie saviem zviedru pāļukiem netiek...
26.aprīlis 2020, 19:42 | links
 
Fotogrāf,mudak ,laid tak uz gauju,būsi veselāks,gudrāks nez vai...
26.aprīlis 2020, 19:42 | links
 
Malgomajfisk
Un Tu, vēl jo projām šeit!?
Sen nebiju CL bijis, cerēju, ka tādi idioti no CL jau savlaicīgi izbānoti...!?
Itkā, nekāds šovs uz sazvērestību teoriju pamata, te, nav nepieciešams...!?
26.aprīlis 2020, 19:41 | links
 
Nu ja tu esi tik neaptēsts,ka nespēj saprast to kas latviski uzrakstīts,tad nu nekādi pierādījumi tevi nepārliecinās...:)
Liec galdā tā futbolista slimības vēsturi...:D
26.aprīlis 2020, 19:40 | links
 
Katru vakaru viens un ts pats, jēziņ kā jums vēl nav apnicis stīvēties ar šo mudaku!
26.aprīlis 2020, 19:37 | links
 
Malgomajfisk [26.04.20]: Šmiguci,es tak tev izskaidroju,kāpēc tavs godātais virusalogs to negribēja darīt? Atbilde viena,pēc iespējas ilgāk jānotur tā spriedze,lai no vienas puses pildītu saimnieku norādījumus,no otras puses gūtu no tā haosa savu finansiālu labumu...
Pilnīgi tups komentārs bezjebkāda seguma. Tončik, liec pierādījumus galdā vai tukši nedirs
26.aprīlis 2020, 19:29 | links
 
Nu un tevi iepazīstināja ar viņa kopējo slimības vēsturi?
26.aprīlis 2020, 19:22 | links
 
Šmiguci,es tak tev izskaidroju,kāpēc tavs godātais virusalogs to negribēja darīt? Atbilde viena,pēc iespējas ilgāk jānotur tā spriedze,lai no vienas puses pildītu saimnieku norādījumus,no otras puses gūtu no tā haosa savu finansiālu labumu...
26.aprīlis 2020, 19:21 | links
 
Malgomajfisk [26.04.20]: Nu re ,līdz ar tās pandēmijas izsludināšanu te vēl viens anonīms trollis iefiltrēts.Jefiņ,atslābsti..)

Šmiguci,tu daudz zini tādus veselus un sportiskus kurus viņš gar zemi nolicis?
Nupat viens franču futbolists bija mākslīgajā komā ielikts.
26.aprīlis 2020, 19:19 | links
 
Nu re ,līdz ar tās pandēmijas izsludināšanu te vēl viens anonīms trollis iefiltrēts.Jefiņ,atslābsti..)

Šmiguci,tu daudz zini tādus veselus un sportiskus kurus viņš gar zemi nolicis?
26.aprīlis 2020, 19:16 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager