Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
tonis mums ir virusologs,lai Dumpis iet pensijā

udens2, 26.aprīlis 2020, 16:31


Muļķības, Antoha ir nevis virusologs, bet dumpjologs!
26.aprīlis 2020, 18:12 | links
 
Malgomajfisk [26.04.20]: Vislabāk man patika,kad tas Dumpis liekulīgi nevarēja izskaidrot,kāpēc visi vienas ģimenes locekļi neapslimst ar to briesmīgi lipīgo vīrusu...Cirks...)
Zhiidel kad tev apgraiziija pipuku cik cm atstaaja?
26.aprīlis 2020, 18:09 | links
 
Malgomajfisk [26.04.20]: Uldiņ,noilgojies?Esmu atpakaļ..:)
Šmiguci,to es zinu,tāpēc jau arī klarēju,ka pats vīruss nav tik briesmīgs ,kā viņu mālē.Tātad tiem,kam švaka veselība un problēmas ar plaušām,tiem ir jāsēž mājās un nav ko daudz sprēgāt.Bet kāpēc jācieš tam vairumam,kam ar veselību lielas problēmas nav?Lai tad ģimenes ārsts nosaka kam vajadzētu pašizolēties,ja paši nesaprot...
Andri ,vēža slimniekus slimnīcās tikai apārstē,ne izārstē...
Junior,kas tur interesants un neizskaidrojams? Tas ir tieši tas ,ko te cenšos jums ieborēt.Noteicošais ir tavai imunitātei,nevis tam cik bieži tu rokas mazgāsi...
Un tieši sēžot mājās un sauli neredzot,iezombētie ļautiņi nodara lielāko postu savai veselībai...
Eksperts :)
Bet vīruss jau arī sit pa veseliem, sportiskiem cilvēkiem.
26.aprīlis 2020, 17:41 | links
 
Malgomajfisk [26.04.20]: Vislabāk man patika,kad tas Dumpis liekulīgi nevarēja izskaidrot,kāpēc visi vienas ģimenes locekļi neapslimst ar to briesmīgi lipīgo vīrusu...Cirks...)
Tončik, un kurš tad neliekulīgi spēj to izskaidrot? (Nav runa par taviem šarlatāniem)
26.aprīlis 2020, 17:31 | links
 
Izkalkulēju- pasaulē vidējais mirstības procents ir ap 7%, Latvijā - 1,4%. Labi turamies!
26.aprīlis 2020, 17:26 | links
 
Vislabāk man patika,kad tas Dumpis liekulīgi nevarēja izskaidrot,kāpēc visi vienas ģimenes locekļi neapslimst ar to briesmīgi lipīgo vīrusu...Cirks...)
26.aprīlis 2020, 16:41 | links
 
Lai jau vēl pasēž,tā tauta līdz loģiskai histērijai vēl jānoved,lai laprātīgi par to čipoto poti samaksātu.
Bilam Geitsam tak bizness savādāk noplaks...
26.aprīlis 2020, 16:35 | links
 
tonis mums ir virusologs,lai Dumpis iet pensijā
26.aprīlis 2020, 16:31 | links
 
Uldiņ,noilgojies?Esmu atpakaļ..:)
Šmiguci,to es zinu,tāpēc jau arī klarēju,ka pats vīruss nav tik briesmīgs ,kā viņu mālē.Tātad tiem,kam švaka veselība un problēmas ar plaušām,tiem ir jāsēž mājās un nav ko daudz sprēgāt.Bet kāpēc jācieš tam vairumam,kam ar veselību lielas problēmas nav?Lai tad ģimenes ārsts nosaka kam vajadzētu pašizolēties,ja paši nesaprot...
Andri ,vēža slimniekus slimnīcās tikai apārstē,ne izārstē...
Junior,kas tur interesants un neizskaidrojams? Tas ir tieši tas ,ko te cenšos jums ieborēt.Noteicošais ir tavai imunitātei,nevis tam cik bieži tu rokas mazgāsi...
Un tieši sēžot mājās un sauli neredzot,iezombētie ļautiņi nodara lielāko postu savai veselībai...
26.aprīlis 2020, 16:17 | links
 
mjuniors [26.04.20]: Te skaisti pateikts beigās, kādiem medijiem jāuzticas. nu kāds jau varbūt brēks, ka tur masoni visu kontrolē.
https://www.apollo.lv/6958901/infektologs-latvijai-cina-ar-covid-19-nemaz-tik-labi-nesokas

Domaataajs, 26.aprīlis 2020, 11:38
Interesants fakts, ka viens cilvēks ģimenē saslimst, bet citi nē. Un nav pat tam vēl izskaidrojums atrasts.
Izskaidrojums ir. Tas ir meklējams atbildē vai tas viens vispār ir slims! :)
26.aprīlis 2020, 15:52 | links
 
26.aprīlis 2020, 15:13 | links
 
Pārskrēju tekstiem, un te laiks atkal Raiham likt bildi. Attiecībā uz Toņa komentāriem.
26.aprīlis 2020, 14:26 | links
 
Te skaisti pateikts beigās, kādiem medijiem jāuzticas. nu kāds jau varbūt brēks, ka tur masoni visu kontrolē.
https://www.apollo.lv/6958901/infektologs-latvijai-cina-ar-covid-19-nemaz-tik-labi-nesokas

Domaataajs, 26.aprīlis 2020, 11:38

Interesants fakts, ka viens cilvēks ģimenē saslimst, bet citi nē. Un nav pat tam vēl izskaidrojums atrasts.
26.aprīlis 2020, 14:20 | links
 
Viss ,es laižos uz kapiem...:D

Malgomajfisk, 26.aprīlis 2020, 13:20
atpakaļ nebrauksi??
26.aprīlis 2020, 13:49 | links
 
Atbildi man,ko tad tajās slimnīcās tie slimnieki dara,ja viņus neārstē? Zāļu tak nav...)

Malgomajfisk, 26.aprīlis 2020, 13:19

Un ko slimnīcās dara vēža slimnieki?
26.aprīlis 2020, 13:39 | links
 
Malgomajfisk [26.04.20]: Andrīt,nu negribi mani uz tiem kapiem vaļā laizt...:D
Atbildi man,ko tad tajās slimnīcās tie slimnieki dara,ja viņus neārstē? Zāļu tak nav...)
Tončik, ja jau tu tāds eksperts, tad tev vajadzēja zināt, ka vīrusa rezultātā saasinās esošās veselības problēmas, tas izsauc pneimoniju smagā formā, utt.
26.aprīlis 2020, 13:28 | links
 
Guļ gultās.
26.aprīlis 2020, 13:20 | links
 
Viss ,es laižos uz kapiem...:D
26.aprīlis 2020, 13:20 | links
 
Malgomajfisk [26.04.20]: Arth,Maskavā tā rinda pie slimnīcas bija bija veidojusies mākslīgi,jo vienā dienā nesaprotamu iemeslu dēļ vairums no ātrajām palīdzības mašīnām tika sūtītas uz vienu slimnīcu,loģiski,ka lielpilsētā veidojās rinda.Dispečera kļūda? Kā Ķseļovs saka,-nedomāju viss...:D
Vispār jau tās rindas piemaskavas slimnīcās (ne jau vienā), radās tāpēc, ka Maskavā jau vairs nebija vietas, kur bāzt. Tavi šarlatāni būs tev samelojuši...
26.aprīlis 2020, 13:19 | links
 
Andrīt,nu negribi mani uz tiem kapiem vaļā laizt...:D
Atbildi man,ko tad tajās slimnīcās tie slimnieki dara,ja viņus neārstē? Zāļu tak nav...)
26.aprīlis 2020, 13:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager