Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Malgomajfisk [26.04.20]: Arth,tu galīgi neesi sapratis manu domu.Es vairāk runāju par sētas panikas negatīvo ietekmi i uz ekanomiku ,i uz kopējo veselību.Tas,ka mums ziemeļniekiem ir labāka imunitāte,ir zināms sen.Dažādas līdzīgas infekcijas esam pārslimojuši jau vairākkārtīgi.Tieši tādēļ uzskatu,ka pie mumsīm tie pārvietošanās ierobežojošie pasākumi ir pārspīlēti.Protams,ka diskotēku darbība un koncerti bija jāierobežo,bet ne jau cilvēkus tā jāsabaida un jāsadzen pa būriem.Tici man,informēts es esmu vairāk par tevi...
Un tas ,ka tas viss ir no augšas novirzīts ar kādu tālejošāku domu,tev varbūt arī ir grūti izprotams...
Kaads tu veel ziemelnieks? Uz savu purnu esi reiz spogulii paveerojis taas vaibstus?
Tataarveidiigais radiijum.
Ziemelnieks vinsh esot jopta!!!!
26.aprīlis 2020, 11:23 | links
 
Šmiguci,tu man jautāji kādas pārvietošanās tiesības man ir ierobežotas? Tev varbūt nav,bet man ir.Un pie tam uz valsti,kura nav pakļāvusies uzspiestajai masu histērijai...

Malgomajfisk, 26.aprīlis 2020, 07:59


Par zviedriem. Vislabākais ir citāts no Senkēviča "Plūdiem". Tur ir tāds pans Zagloba, vecs šļahtičs, kodējs, kauslis un baiss balamute. Šis poļu - zviedru kara laikā dalās ar vecām atmiņām (nicinošā izteiksmē):
"Ar tiem zviedriem ir tā. Ja tu šo pagānu iesvied āliņģī, tad pēc brīža tas izlien laukā no cita āliņģa un ar siļķi zobos."
(citēts pēc atmiņas)
26.aprīlis 2020, 10:33 | links
 

:))
26.aprīlis 2020, 10:29 | links
 
udens2 [26.04.20]: piekrītu artx,sūds ar dažiem nenopelnītiem eiro,šo sūda zarazu neierobežojot,sekas pēc tam būtu vēl sūdīgākas,un zaudējumi būtu vēl lielāki.Lukašenko jau apdirsās,tagad slēpj saslimušo un mirušo skaitu,gan jau maija mēnesī viņiem tur būs žopas kulminācija
Divi intelekta invalīdi atraduši kopīgu valodu! Vai nav feini. :DDDDDD
26.aprīlis 2020, 10:28 | links
 
piekrītu artx,sūds ar dažiem nenopelnītiem eiro,šo sūda zarazu neierobežojot,sekas pēc tam būtu vēl sūdīgākas,un zaudējumi būtu vēl lielāki.Lukašenko jau apdirsās,tagad slēpj saslimušo un mirušo skaitu,gan jau maija mēnesī viņiem tur būs žopas kulminācija
26.aprīlis 2020, 10:03 | links
 
Par uzņēmējiem, protams piekrītu, izņemot tos, kuri ražo un tirgo griķus, konservus, dez līdzekļus un sejas maskas. Vakar, piem, pie Depo Ūlmanī nebija kur auto noparkot! Rinda tāda, ka nošpļāvos un braucu prom!
Bet tas, ka lēmums bija pareizs, es nešaubos ne mirkli. Tiks izglābtas daudz dzīvības. Ar visiem noteiktajiem ierobežojumiem senjori veikalos un tirgū stumdās un bāžas virsū.
26.aprīlis 2020, 09:59 | links
 
antoha netaisi paniku,kāp autiņa un uz latgali prom copēt,mums nekādu ierobežojumu nav,tikai krogi aizklapēti uz laiku
26.aprīlis 2020, 09:56 | links
 
Un jau pēc neilga laiciņa,Viņķele varēs lielīgi abgalvot,-redz cik mēs pareizi rīkojāmies,jo tās epidēmijas riski mums ir gājuši secen
Un sadalīt prēmijas...
Bet mazajiem uzņēmējiem, kas tās histērijas dēļ visvairāk cietuši,parāda pigu kompensāciju vietā...
26.aprīlis 2020, 09:48 | links
 
Arth,tu galīgi neesi sapratis manu domu.Es vairāk runāju par sētas panikas negatīvo ietekmi i uz ekanomiku ,i uz kopējo veselību.Tas,ka mums ziemeļniekiem ir labāka imunitāte,ir zināms sen.Dažādas līdzīgas infekcijas esam pārslimojuši jau vairākkārtīgi.Tieši tādēļ uzskatu,ka pie mumsīm tie pārvietošanās ierobežojošie pasākumi ir pārspīlēti.Protams,ka diskotēku darbība un koncerti bija jāierobežo,bet ne jau cilvēkus tā jāsabaida un jāsadzen pa būriem.Tici man,informēts es esmu vairāk par tevi...
Un tas ,ka tas viss ir no augšas novirzīts ar kādu tālejošāku domu,tev varbūt arī ir grūti izprotams...
26.aprīlis 2020, 09:26 | links
 
Nupat krievijas tv dzirdēju pērli: "Mūsu ekonomika, protams, ir stabila, tai ir rezerves, un mums nav problēmu pārvarēt covid krīzi. Bet diemžēl visa pārējā pasaule ir dirsā, un krievija diemžēl nevar kā laimes saliņa palikt neskarta. Un tikai tādēļ krīze atstās nopietnu iespaidu arī uz mūsu ekonomiku."
26.aprīlis 2020, 08:57 | links
 
Un, starp citu, Toni..
Tu neņem vērā, vai arī vnk nēsi informēts, ka ļoti daudz cilvēku šo slimību pārslimo vispār bez simptomiem, vai ar viegliem apaukstēšanās simptomiem, jo ir jauni un veselīgi, un nemaz nezin, ka tas bija kronis! Ja netiktu pieņemti šie noteikumi, tad šie inficētie klubos, kafeinīcās, trenniņos utt, aplipinatu citus!
Par šo tu nēsi auzdomājies?!
26.aprīlis 2020, 08:40 | links
 
Malgomajfisk [26.04.20]: Speciālisti ar ir dažādi,diemžēl pastāv vispār pieņemtās normas un tās ir 10% inficēto iedzīvotāju skaita.Cik mums Latvijā bija inficēto uz izsludināšanas brīdi? Nekas tur daudz nebija,tāpat kā tagad arī nekā daudz nav,kaut kādas procenta daļas...Tad lūk ,vai bija valdībai pamats aprobežot pārējo veselo cilvēku cilvēktiesības uz brīvu pārvietošanos un pulcēsanos?
Blaa, vot no politikas ne ko nesaprotu un nejaucos, bet Toni.., ja tu vari šitādu huiņu uzrakstīt un, ja tiešām tā domā, tad tev tok "kukuška pojehala"!
Tieši pateicoties šiem, laicigi pieņemtajiem ārkartas situācijas noteikumiem, mums LV ir tāda, salīdzinoši ļoti laba statistika, nevis 5x lielāka! Lai vai ko, bet šeit mūsu ārsti un valdnieki noreaģēja pietiekami laicīgi un ļoti pareizi!!!
Protams, daudziem uzņēmējiem ir smagi vai vispār kirdik, bet noteikti tiks izglābtas ļoooti daudz dzīvības!
26.aprīlis 2020, 08:31 | links
 
Šmiguci,tu man jautāji kādas pārvietošanās tiesības man ir ierobežotas? Tev varbūt nav,bet man ir.Un pie tam uz valsti,kura nav pakļāvusies uzspiestajai masu histērijai...
26.aprīlis 2020, 07:59 | links
 
Speciāli tiem anonīmajiem idiotiem kam pa nakti neguļās.Pēc medicīniskās klasifikācijas pie mums sliktākajā gadījumā ir fiksēta epidēmija,nevis pandēmija,Epidēmijas var likvidēt ar sabiedrībai mazāk sāpīgiem pasākumiem,kā tas ir noticis jau daudzkārtīgi visādu,putnu,cūku,zīloņu,sēņu ),un vēl hvz kādos epidēmiju uzliesmojumos.Tādēļ jau nav jāiet pavadā Bila Geitsa kabatas organizācijai, jāceļ histērija un jāierobežo veselo cilvēku cilvēktiesības.Veselības ministrija visu varēja sakārtot daudz mierīgākā darba kārtībā.Tas ,ka tā negribēja uzņemties atbildību ir cits jautājums.
Tie ,kas strādā slimnīcās to saprot.Protams ka ērtāk ir sacelt paniku,no sevis noņemt atbildību,un pieprasīt no budžeta papildus finansējumu...
Te daudzi ņirdza par Lukašenko drosmi nostāties pretī SISTĒMAI,laiks rādīs,kam bija taisnība...
26.aprīlis 2020, 07:53 | links
 

Daudzus sagaida, kas līdzīgs. :)))
26.aprīlis 2020, 05:41 | links
 
Tad nu lūk,to lēmumu pieņēma pērkami un ietekmējami šarlatāni,kas reālajai situācija līdzi nemaz neseko,bet kā pakalpiņi tikai nolaiž no augšas uzspiestās"rekomendācijas"...

Malgomajfisk, 26.aprīlis 2020, 01:13


Tončik, kas ir sekošana reālajai situācijai? Tu gribi teikt, ka valdība vienkārši neskatījās tavus Youtube šarlatānus un tāpēc necērt laukumu? :):):)
26.aprīlis 2020, 01:32 | links
 
Tu esi idiots, idiots kvadrātā un tūkstoškārt idiots. Nāves smirdoņa no tās zarazas tavās nāsīs nav jūtama tādēļ, ka preventīvās darbības ir pieņemtas laikus un mēs laimīgas sagadīšanās pēc (acīmredzot) esam pietiekoši ziemeļnieciski distancēti jau "asinīs". Apskaties miršanas ātrumu (tavā vecumā) citās valstīs. [šeit bija jābūt ļoti daudz tavā virzienā virzītiem lamuvārdiem, bļeģ, bet tevi glābj neparastie laiki].
26.aprīlis 2020, 01:31 | links
 
Speciālisti ar ir dažādi,diemžēl pastāv vispār pieņemtās normas un tās ir 10% inficēto iedzīvotāju skaita.Cik mums Latvijā bija inficēto uz izsludināšanas brīdi? Nekas tur daudz nebija,tāpat kā tagad arī nekā daudz nav,kaut kādas procenta daļas...Tad lūk ,vai bija valdībai pamats aprobežot pārējo veselo cilvēku cilvēktiesības uz brīvu pārvietošanos un pulcēsanos?

Malgomajfisk, 26.aprīlis 2020, 01:05


Un starp citu, neviens tev brīvu pārvietošanos nav ierobežojis.
26.aprīlis 2020, 01:28 | links
 
Speciālisti ar ir dažādi,diemžēl pastāv vispār pieņemtās normas un tās ir 10% inficēto iedzīvotāju skaita.Cik mums Latvijā bija inficēto uz izsludināšanas brīdi? Nekas tur daudz nebija,tāpat kā tagad arī nekā daudz nav,kaut kādas procenta daļas...Tad lūk ,vai bija valdībai pamats aprobežot pārējo veselo cilvēku cilvēktiesības uz brīvu pārvietošanos un pulcēsanos?

Malgomajfisk, 26.aprīlis 2020, 01:05


"Tad lūk ,vai bija valdībai pamats aprobežot pārējo veselo cilvēku cilvēktiesības uz brīvu pārvietošanos un pulcēsanos?"

Protams, ka bija pamats. Un kāds pamats, tas jau sen te ir izrunāts, bet tev tāpat neaiziet.

Visvairāk jau izskatās, ka Tončika kotletes un pirādziņu vairs neviens nepērk, tāpēc arī tas cepiens visu laiku.
26.aprīlis 2020, 01:26 | links
 
Tad nu lūk,to lēmumu pieņēma pērkami un ietekmējami šarlatāni,kas reālajai situācija līdzi nemaz neseko,bet kā pakalpiņi tikai nolaiž no augšas uzspiestās"rekomendācijas"...
26.aprīlis 2020, 01:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager