Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Par to ka Gagarins bija kosmosā arī ir zem jautājuma,ne velti viņu pēc tam novāca lidmašīnas katastrofā...Un ja arī bija,tad kādā orbītā par to vēl daudzi šaubās...
Par tiem jeņķiem uz Mēness arī ļoti daudz neskaidrību,jo pat putins savā laikā tā divdomīgi izteicās,ka pagaidām dzīva šūna nevar pārvarēt to radiācju kas kosmosā ir....Pēc kāda laika gan attapās un abgalvoja,ka protams,ka amerikāņi bija uz mēness,Laikam nobijās ,ka jeņķi sāks apšaubīt Gagarina lidojumu....)
Tam visam pamatā ir lielā politika un cilvēku prātiņu ietekmēsana un pārvaldīšana.Vismaz es pie tādiem secinājumiem esmu nonācis. Jūs varat domāt savādāk,brīva izvēle...
25.aprīlis 2020, 23:59 | links
 
rentv jau stāsta ka amerikāņi nav lidojuši uz mēnesi,bet nākamjā raidījumā jau stāsta ka jeņķi nelido vairs uz mēnesi jo citplanētieši aizlieguši.Kurai versijai lai tic??Viena ir īstā.vai ne toni:DD
25.aprīlis 2020, 23:51 | links
 
Toni, vai taviem krieviem ir video, ka Gagarins nekad nav lidojis kosmosaa?. Toni, saac shaubiities, Ren TV meedz dirst
25.aprīlis 2020, 23:46 | links
 
Nu redz ,kārlens ar ir pavilcies uz komjūteriem veidotiem klipiņiem,Tev kā fotogrāfam jau nu tos vajadzētu atšķirt...:D
25.aprīlis 2020, 23:44 | links
 
Kosmoss https://www.youtube.com/channel/UCEBfCZwWKn4JzCKojL75B-Q
https://www.youtube.com/user/threedaysfaq/videos
Viss par zinātni
https://www.youtube.com/user/QWRTru/

Karlis_K, 25.aprīlis 2020, 23:29
labs,visi kanāli man abonēti sen jau
25.aprīlis 2020, 23:38 | links
 
Malgomajfisk [25.04.20]: Mēs jau kādreiz te karsti diskutējām par tām kosmiskajām tēmām.Man piemēram,nav tāda 100 % pārliecība ,ka viss tas ko mums pasniedz un grib ieborēt,tā arī patiesībā ir.Vismaz apskatoties tās it kā uz mēnes filmētās epizodes..Tā arī rodas neticība
vispārpieņemtajam "pareizajam "viedoklim...
Toni, kad biji jaunāks, arī Gagarins 1. kosmosā un Usa uz Mēness bija fufels?
25.aprīlis 2020, 23:37 | links
 
mjuniors [25.04.20]: Tirgotāji atpazīs.. :))
:)
25.aprīlis 2020, 23:35 | links
 
Mēs jau kādreiz te karsti diskutējām par tām kosmiskajām tēmām.Man piemēram,nav tāda 100 % pārliecība ,ka viss tas ko mums pasniedz un grib ieborēt,tā arī patiesībā ir.Vismaz apskatoties tās it kā uz mēnes filmētās epizodes..Tā arī rodas neticība
vispārpieņemtajam "pareizajam "viedoklim...
25.aprīlis 2020, 23:34 | links
 
Tirgotāji atpazīs.. :))
25.aprīlis 2020, 23:31 | links
 
 
Malgomajfisk [25.04.20]: Uldiņ,vismaz es to lekciju biju noskatījies jau apmēram gadu atpakaļ.Daudz kas interesants,bet tomēr man liekas,ka pie 90% patiesas informācijas tur ir piejaukta arī abzināta sabiedrības maldināšana..
Toni, abzināti tu točno speciāli rakstīji:))))
Tev kā Kosmosa Noslēpumu Zinātājam taču bija jāzin pareizā vārdu kombinācija, nahuj TĀ
25.aprīlis 2020, 23:27 | links
 
Uldēn, paskatīšos es to video!
25.aprīlis 2020, 23:26 | links
 
Uldiņ,vismaz es to lekciju biju noskatījies jau apmēram gadu atpakaļ.Daudz kas interesants,bet tomēr man liekas,ka pie 90% patiesas informācijas tur ir piejaukta arī abzināta sabiedrības maldināšana..

Malgomajfisk, 25.aprīlis 2020, 23:20

Toni, tev ir iestājusies vecuma paranoja. Besij ārā man šitie penši, kad satiec tirgū. Visu cenšos viņiem iesmērēt, nav īsts, tu pats nēesi :DD un tu tieši tipiski tā uzvedies! NU reiz pamosties..
25.aprīlis 2020, 23:26 | links
 
Uldiņ,vismaz es to lekciju biju noskatījies jau apmēram gadu atpakaļ.Daudz kas interesants,bet tomēr man liekas,ka pie 90% patiesas informācijas tur ir piejaukta arī abzināta sabiedrības maldināšana..

Malgomajfisk, 25.aprīlis 2020, 23:20

skatoties šarlatānus nemani sabiedrības maldināšanu,bet skatoties īstus zinātniekus,ieraugi maldināšanu....Un nedirs ka tev ir divas augstākās izglītības,grūti noticēt ka esi ,kaut cik sekmīgi,pabeidzis pamatskolu
25.aprīlis 2020, 23:25 | links
 
Junior,speciāli tev,ja neesi redzējis tad uz kādu nedēlu patīkamu skatīšanos,astranoms kas māk interesanti stāstīt

udens2, 25.aprīlis 2020, 23:09




šitas ir labs.
25.aprīlis 2020, 23:21 | links
 
Uldiņ,vismaz es to lekciju biju noskatījies jau apmēram gadu atpakaļ.Daudz kas interesants,bet tomēr man liekas,ka pie 90% patiesas informācijas tur ir piejaukta arī abzināta sabiedrības maldināšana..
25.aprīlis 2020, 23:20 | links
 
Junior,speciāli tev,ja neesi redzējis tad uz kādu nedēlu patīkamu skatīšanos,astranoms kas māk interesanti stāstīt
25.aprīlis 2020, 23:09 | links
 
Kodaffi ar neapbrunjotu aci, jopta
Djebili, blje (Krievijas aarlietu ministrs Lavrovs)
Bet tieshaam...
25.aprīlis 2020, 23:08 | links
 
Apelsīn, aplūko watsup.
25.aprīlis 2020, 23:08 | links
 
Uldiņ,tā ir kad atver tikai virsrakstus un līdz beigām nenoskatās,Viņš bija savā laikā ANNO prikšsēža Kodafi padomnieks...
Skatījies neesmu,bet viedoklis ir...:D

Malgomajfisk, 25.aprīlis 2020, 23:05
kurš tev šito ieborēja??kur tu tās muļķības,tik lielos kvantumos atrodi??
25.aprīlis 2020, 23:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager