Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Uldiņ,starp citu,tu man kaut veikli izvairījies no manis tev vakar vakarā uzdotā jautājuma.Cik tad plašaij saslimstībai ir jābūt,lai to oficiāli varētu pasludināt par pandēmiju?

Malgomajfisk, 26.aprīlis 2020, 00:42
to izlemj speciālisti atkarībā no situācijas,nevis šarlatāni
26.aprīlis 2020, 00:52 | links
 
Uldiņ,starp citu,tu man kaut veikli izvairījies no manis tev vakar vakarā uzdotā jautājuma.Cik tad plašaij saslimstībai ir jābūt,lai to oficiāli varētu pasludināt par pandēmiju?
26.aprīlis 2020, 00:42 | links
 
Malgomajfisk [26.04.20]: Mandarīn,ej tak gulēt ,puis...
Arlb, Vecā Mauka!!
Nee, nee uz Zviedriju nesanaaks, diemžēl:))
26.aprīlis 2020, 00:41 | links
 
Mandarīn,ej tak gulēt ,puis...
26.aprīlis 2020, 00:38 | links
 
Malgomajfisk [9m]: Tas teftelis pats galus atdos,plāni nav jākaļ..A Zkoreja masoni nav?

apelsins, 26.aprīlis 2020, 00:28
Ir,tik tonis korejiski nemāk izrunāt
26.aprīlis 2020, 00:35 | links
 
Malgomajfisk [26.04.20]: Uldiņ,lai nu kā,bet jaukties citu valstu iekšējās lietās nav labi,gan jau paši tiks galā.Pasaules žandarma loma nav jāspēlē...
Toni, tu nefiltree jautaajumu un tev nav atbildes nekad, tikai debiili video
Tev laikam vnk nav viedoklja izraadaas.
26.aprīlis 2020, 00:35 | links
 
Uldiņ,lai nu kā,bet jaukties citu valstu iekšējās lietās nav labi,gan jau paši tiks galā.Pasaules žandarma loma nav jāspēlē...

Malgomajfisk, 26.aprīlis 2020, 00:32
domā ziemeļkorejiešu tauta negaida kad viņus kāds atbrīvos no tā murga??Viņiem vienalga kas to izdarītu,jeņķis vai japānis,un tas būtu labs darbs ja to kāds paveiktu
26.aprīlis 2020, 00:35 | links
 
Uldiņ,lai nu kā,bet jaukties citu valstu iekšējās lietās nav labi,gan jau paši tiks galā.Pasaules žandarma loma nav jāspēlē...
26.aprīlis 2020, 00:32 | links
 
udens2 [3m]: toni kādi plāni masoniem uz Ziemeļkorejas kimu??Esot, miris..

apelsins, 26.aprīlis 2020, 00:25

nu vot,kāpēc vajadzēja sabojāt viedu izklāstu par globaliem pasaules valdnieku plāniem:))pacietību lūdzu
26.aprīlis 2020, 00:28 | links
 
Malgomajfisk [26.04.20]: Tas teftelis pats galus atdos,plāni nav jākaļ..
A Zkoreja masoni nav?
26.aprīlis 2020, 00:28 | links
 
Tas teftelis pats galus atdos,plāni nav jākaļ..
26.aprīlis 2020, 00:26 | links
 
udens2 [26.04.20]: toni kādi plāni masoniem uz Ziemeļkorejas kimu??
Esot, miris..
26.aprīlis 2020, 00:25 | links
 
toni kādi plāni masoniem uz Ziemeļkorejas kimu??
26.aprīlis 2020, 00:24 | links
 
Malgomajfisk [26.04.20]: Putins tā teica...:D
Saki, nē. Neesi Putinasos!!
26.aprīlis 2020, 00:16 | links
 
Putins tā teica...:D
26.aprīlis 2020, 00:10 | links
 
Mandarīniņ atslābsti un neuzprasies,uz Zviedriju tevi līdzi neņemšu...:D
26.aprīlis 2020, 00:09 | links
 
Par to ka Gagarins bija kosmosā arī ir zem jautājuma,ne velti viņu pēc tam novāca lidmašīnas katastrofā...Un ja arī bija,tad kādā orbītā par to vēl daudzi šaubās...
Par tiem jeņķiem uz Mēness arī ļoti daudz neskaidrību,jo pat putins savā laikā tā divdomīgi izteicās,ka pagaidām dzīva šūna nevar pārvarēt to radiācju kas kosmosā ir....Pēc kāda laika gan attapās un abgalvoja,ka protams,ka amerikāņi bija uz mēness,Laikam nobijās ,ka jeņķi sāks apšaubīt Gagarina lidojumu....)
Tam visam pamatā ir lielā politika un cilvēku prātiņu ietekmēsana un pārvaldīšana.Vismaz es pie tādiem secinājumiem esmu nonācis. Jūs varat domāt savādāk,brīva izvēle...

Malgomajfisk, 25.aprīlis 2020, 23:59
Kā tu zini ka kosmosā ir radiācija??
26.aprīlis 2020, 00:09 | links
 
Malgomajfisk [25.04.20]: Par to ka Gagarins bija kosmosā arī ir zem jautājuma,ne velti viņu pēc tam novāca lidmašīnas katastrofā...Un ja arī bija,tad kādā orbītā par to vēl daudzi šaubās...
Par tiem jeņķiem uz Mēness arī ļoti daudz neskaidrību,jo pat putins savā laikā tā divdomīgi izteicās,ka pagaidām dzīva šūna nevar pārvarēt to radiācju kas kosmosā ir....Pēc kāda laika gan attapās un abgalvoja,ka protams,ka amerikāņi bija uz mēness,Laikam nobijās ,ka jeņķi sāks apšaubīt Gagarina lidojumu....)
Tam visam pamatā ir lielā politika un cilvēku prātiņu ietekmēsana un pārvaldīšana.Vismaz es pie tādiem secinājumiem esmu nonācis. Jūs varat domāt savādāk,brīva izvēle...
Toni, man skjiet, ka tuvispār neesi bijis Zviedrijā!!!!
26.aprīlis 2020, 00:01 | links
 
udens2 [25.04.20]: rentv jau stāsta ka amerikāņi nav lidojuši uz mēnesi,bet nākamjā raidījumā jau stāsta ka jeņķi nelido vairs uz mēnesi jo citplanētieši aizlieguši.Kurai versijai lai tic??Viena ir īstā.vai ne toni:DD
Uldeen, tu prieciigs laiku atpakalj rakstiiji, ka esmu pidarass.. Taakaa luugtum nemetam malku Tonja mazajaa saartaa, Feikaa Laacpleesh krekla neesaataaj..
Lai nu kaa, riitdien Tonja youtube muljkjiibas buus dubultaa. Tas Tonis ir forsh kaut arii pilniigi Debils.
25.aprīlis 2020, 23:59 | links
 
Par to ka Gagarins bija kosmosā arī ir zem jautājuma,ne velti viņu pēc tam novāca lidmašīnas katastrofā...Un ja arī bija,tad kādā orbītā par to vēl daudzi šaubās...
Par tiem jeņķiem uz Mēness arī ļoti daudz neskaidrību,jo pat putins savā laikā tā divdomīgi izteicās,ka pagaidām dzīva šūna nevar pārvarēt to radiācju kas kosmosā ir....Pēc kāda laika gan attapās un abgalvoja,ka protams,ka amerikāņi bija uz mēness,Laikam nobijās ,ka jeņķi sāks apšaubīt Gagarina lidojumu....)
Tam visam pamatā ir lielā politika un cilvēku prātiņu ietekmēsana un pārvaldīšana.Vismaz es pie tādiem secinājumiem esmu nonācis. Jūs varat domāt savādāk,brīva izvēle...
25.aprīlis 2020, 23:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager