Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Nu nevarat jūs te iztikt bez tā ventilatora..)
Kārtīgi Latvieši...

Mēģināšu jums secībā atbildēt.
Uldiņ,
1) Tie nav nekādi stulbi krievi,bet loģiski domājoši cilvēki.
2)Lai spriestu par kāda cilvēka rīcību ,nav obligāti jāpazīst viņu personiski.Tu tak Putinu arī nepazīsti,bet viedoklis tak ir...:)

Šmiga, To gripu jau var nosaukt ar visādiem briesmīgiem vārdiem,tādēļ jau būtība no tā nemainās.Katru gadu cilvēki slimo ar dažādiem gripu paveidiem,tikai šoreiz ir sacelta histēriska panika,un pie mumsīm gluži nepamatoti.Slimnīcas ir pustukšas,un daudziem slimniekiem kam būtu jāsniedz palīdzība,tā netiek sniegta..Kādēļ tas tā noticis,un uz ko tas viss velk,tu jau ar savu puicisko prātiņu aizdomāties vēl neesi spējīgs...
19.aprīlis 2020, 15:06 | links
 
udens2 [19.04.20]: ja es būtu krievs,tad man būtu kauns,un es nekad nevienam neteiktu ka esmu krievs:D

udens2, 19.aprīlis 2020, 13:39

Tu varētu pieturēties pie bezjēdzīgas diršanas bmwpower, nevis darīt to arī te...

klte, 19.aprīlis 2020, 14:09un tu varētu iet dirst ne tikai no šejienes
Urlas cienīga atbilde!
:DDDDD
19.aprīlis 2020, 14:14 | links
 
ja es būtu krievs,tad man būtu kauns,un es nekad nevienam neteiktu ka esmu krievs:D

udens2, 19.aprīlis 2020, 13:39

Tu varētu pieturēties pie bezjēdzīgas diršanas bmwpower, nevis darīt to arī te...

klte, 19.aprīlis 2020, 14:09
un tu varētu iet dirst ne tikai no šejienes
19.aprīlis 2020, 14:13 | links
 
ja es būtu krievs,tad man būtu kauns,un es nekad nevienam neteiktu ka esmu krievs:D

udens2, 19.aprīlis 2020, 13:39


Tu varētu pieturēties pie bezjēdzīgas diršanas bmwpower, nevis darīt to arī te...
19.aprīlis 2020, 14:09 | links
 
udens2 [19.04.20]: ja es būtu krievs,tad man būtu kauns,un es nekad nevienam neteiktu ka esmu krievs:D
Tev nav jāsaka, viss ko te dari un pa kādām krievu neta miskastēm rakņājies un kā raksti visu pasaka skaidrāk par skaidru. Tad ko urlēn vēl liedzies?
:DDDD
19.aprīlis 2020, 13:54 | links
 
ja es būtu krievs,tad man būtu kauns,un es nekad nevienam neteiktu ka esmu krievs:D
19.aprīlis 2020, 13:39 | links
 
Malgomajfisk [19.04.20]: Šmigucīt atslābsti .Man tavs viedoklis ir pilnīgi vienaldzīgs.Palien zem deķa un ārā nelien,kamēr Viņķela tev atļauju nedos..
Uldiņ,ko tu murgo?
Tonton, man tīri intereses pēc tev jautājums, tu gribētu, lai tevi vai tev tuvu cilvēku operētu ķirurgs, kas ir inficēts ar kovidu, operāciju māsai arī būtu kovids un vēl pēcoperācijas palātā kādam slimniekam būtu kovids? Vai vēl variants, medicīniskā palīdzība tiktu atteikta, jo daļa slimnīcas karantīnā un daļa pārbāztas ar kovidiem un tīri fizisku nav ne ārstu, ne vietas?
19.aprīlis 2020, 13:14 | links
 
Šmigucīt atslābsti .Man tavs viedoklis ir pilnīgi vienaldzīgs.Palien zem deķa un ārā nelien,kamēr Viņķela tev atļauju nedos..
Uldiņ,ko tu murgo?

Malgomajfisk, 19.aprīlis 2020, 12:54

toni tu esi stulbs,klausies kaut kādus idiotus kas spriež par Masku kuru pat tuvumā nav redzējuši,klausies labāk paša Ilona intervijas,nevis kaut kādus idiotus
19.aprīlis 2020, 13:07 | links
 
Šmigucīt atslābsti .Man tavs viedoklis ir pilnīgi vienaldzīgs.Palien zem deķa un ārā nelien,kamēr Viņķela tev atļauju nedos..
Uldiņ,ko tu murgo?
19.aprīlis 2020, 12:54 | links
 
Šmiguci:D
Tava mammīte būs tas reālais ārsts? :DD
Šodien runājos ar savu ģimenes ārstu,kas ārstē daudzus valdības vīrus un kas ir autoritāte.Viņa domas pa lielam ir tādas pašas ,kā manējās...

Malgomajfisk, 19.aprīlis 2020, 01:29


Tad nu sasniegums, parunājies ar ģimenes ārstu :):) Es katru dienu runājos ar sava ģimenes ārstu, šorīt vēl bija sekss ar manu ĢA. Pie viņas arī ir pierakstījušies sabiedrībā pazīstami cilvēki, nu un?
19.aprīlis 2020, 12:18 | links
 
19.aprīlis 2020, 12:11 | links
 

:)
19.aprīlis 2020, 10:52 | links
 
udens2 [19.04.20]: Семье ,Не без урода! Sens krievu sakāmvārds par vatinieku shmidzēnu.
Ja vecāki gurdi un inteliģenti, tad parasti daba ,, uz bērniem atpūšas,,. :DDDDD

Zorge07, 19.aprīlis 2020, 09:34No šā mēs secinam ka tavi vecāki ar ir gudri un inteliģenti:)
Atkal kūtspakaļas eksperts uldiņš sūdiņš, cenšas ar plaģiātu, savu ,, gudrību,, parādīt! :DDDD
Tu pats arī kaut ko vari izdomāt?
Es te neplātos ar vecāku nopelniem kā shmidzēns.
:DDDD
19.aprīlis 2020, 10:51 | links
 
Семье ,Не без урода! Sens krievu sakāmvārds par vatinieku shmidzēnu.
Ja vecāki gurdi un inteliģenti, tad parasti daba ,, uz bērniem atpūšas,,. :DDDDD

Zorge07, 19.aprīlis 2020, 09:34
No šā mēs secinam ka tavi vecāki ar ir gudri un inteliģenti:)
19.aprīlis 2020, 10:38 | links
 
šitais laikam vairāk prieķš raihuča,Masks tak viņa elks...:)
https://youtu.be/MIWxcT7QoTs?t=2

Malgomajfisk, 19.aprīlis 2020, 02:08
toni tu stulbs esi??Tak iegooglē un apstkaties kāds izskatās I.Masks,tie tak kaut kādi krievu prātvēderi,kāds tur Ilonam sakars??
19.aprīlis 2020, 10:37 | links
 
Alcans [19.04.20]: Šmiguci:D
Tava mammīte būs tas reālais ārsts? :DD
Šodien runājos ar savu ģimenes ārstu,kas ārstē daudzus valdības vīrus un kas ir autoritāte.Viņa domas pa lielam ir tādas pašas ,kā manējās...

Malgomajfisk, 19.aprīlis 2020, 01:29

Ar garīgi slimiem, pa labam. Tāpēc arī nestrīdās. Tu ģimenes ārstam esi pacients.
Семье ,Не без урода! Sens krievu sakāmvārds par vatinieku shmidzēnu.
Ja vecāki gurdi un inteliģenti, tad parasti daba ,, uz bērniem atpūšas,,. :DDDDD
19.aprīlis 2020, 09:34 | links
 
Šmiguci:D
Tava mammīte būs tas reālais ārsts? :DD
Šodien runājos ar savu ģimenes ārstu,kas ārstē daudzus valdības vīrus un kas ir autoritāte.Viņa domas pa lielam ir tādas pašas ,kā manējās...

Malgomajfisk, 19.aprīlis 2020, 01:29


Ar garīgi slimiem, pa labam. Tāpēc arī nestrīdās. Tu ģimenes ārstam esi pacients.
19.aprīlis 2020, 09:11 | links
 
šitais laikam vairāk prieķš raihuča,Masks tak viņa elks...:)
https://youtu.be/MIWxcT7QoTs?t=2
19.aprīlis 2020, 02:08 | links
 
Šmiguci:D
Tava mammīte būs tas reālais ārsts? :DD
Šodien runājos ar savu ģimenes ārstu,kas ārstē daudzus valdības vīrus un kas ir autoritāte.Viņa domas pa lielam ir tādas pašas ,kā manējās...
19.aprīlis 2020, 01:29 | links
 
Te vēl citu speciālistu pārdomas par esošo.Tieši tādas,kā es jau vairākas nedēļas te cenšos popularizēt. Kaut kā neredzu te vairs mūsu speciālistu šmiguci un uldiņu,kur tad nu esat pazuduši,vai reanimācijā jau?...:)
https://youtu.be/OMsTQfDohMI?t=152

Malgomajfisk, 19.aprīlis 2020, 00:40


"...Visbīstamākie no patērētāju vidus, manuprāt, ir sazvērestības teoriju piekritēji un atšifrētāji. Tā vietā, lai apzinātos to, ka sevi ir jāpasargā un tādējādi pasargājam arī citus, tostarp savus tuviniekus, viņi prāto, vai slimība eksistē," viņš stāstīja.
Viņš stāsta, ka "reizēm, lasot prātuļošanu, rodas iespaids, ka visi ir infektologi, mikrobiologi, mikroģenētiķi un tamlīdzīgi. Viņiem vajadzētu ieiet un paskatīties intensīvās terapijas nodaļās, kur neviens neelpo pats, bet tiek mākslīgi ventilēts, kur mediķi par katru skābekļa procentu pacienta plaušās izcīna nežēlīgu cīņu."

Intensīvās terapijas nodaļās neesot tikai gados veci cilvēki. Tur ir arī gados jauni un šķietami spēcīgi, kuri krituši par upuriem savai vai apkārtējo bezatbildībai..."
19.aprīlis 2020, 01:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager