Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Andreiko,iegaumē vienu,par aizgājējiem vai nu runā labu vai nerunā neko...Tavi teksti ir nožēlojami,kas atklāj tavu patieso būtību...
17.aprīlis 2020, 21:58 | links
 
Kāda man daba lien ārā?
17.aprīlis 2020, 21:56 | links
 
Nu Antuān, tu laikam esi tāds pats gņauris kā Dimants, abi no vienas zortes. Mani par stukaču dzīvē neviens nekad nosaucis. Un par to, ka atcerējos jautru pastāstiņu no citu jaunības?
17.aprīlis 2020, 21:53 | links
 
Vari pat netaisnoties,stukača daba tevīm sauri lien...
17.aprīlis 2020, 21:48 | links
 
Kāds stukačs? ES taisni rēcu, par to kā Tjarve Dimantu iznesa cauri, labs joks! Dimantu (esmu kopā strādājis) necieš neviens no bijušajiem kolēģiem, tāds knauzeris, ka bail. Tjarvi maz pazinu, tikšies esam tikai pāris reižu, sievu Nelliju pazīstu daudz labāk.
17.aprīlis 2020, 21:46 | links
 
Andreiko,lai nu kādi sūdi jaunībā netiktu taisīti,tagadiņ par aizgājēju,lai nu kāds viņš arī būtu,kaut ko ņirdzīgu stāstīt nav labi.Tu kā nodevīgs stukač tagad rīkojies...(
17.aprīlis 2020, 21:43 | links
 
Viena veca klačiņa par aizgājušo (Rolandu Tjarvi, lai šim vieglas...)
Tjarve, kad mācījās universitātes ž specialitātē, dzīvoja Teikas kojās. Vienā istabiņā ar kursa biedriem Aināru Dimantu un Arti Drēziņu (Latvijas avīze). Tjarve Vefā skrāpēja vietējo avīželi un taisīja kaut kādas disenītes, tāpēc varēja ar pilnu krūti uzdzīvot un ērmoties, mācībām īpaši pūles nepieliekot. Traks jampampiņu meistars bija. Dimants turpretī baisais zubrila, cauriem vakariem un naktīm naktslamiņas gaismā studēja visu par Vāciju (jājamēzelītis šim). Tad nu reiz Tjarve jautrā prātā un Dimantam klātneesot Aināra naktslampiņas spuldzei uzvika rozā prezervatīvu. A Ģima neko nemana, neredz, ka vakaros gaisma tāda rozīga, tik sēž un zaurē. Visas kojas vakaros nāca lūrēt šamo cirku, ik pa mirklim pabāž galvu šo istabiņā un, smieklos lokoties, joza prom. Tā lūk.
17.aprīlis 2020, 21:34 | links
 
andreiko [17.04.20]: par ko man apvainoties? ar covidniekiem gan nestradāju, bet Vinķelei roku nebučošu:) man tik prieks ka pāris gadus atpakaļ bij labs piedāvājums pāriet pavisam uz privāto sektoru un pamest valsts iestādi. tagad esmu priecīgs, ka tā neizdarīju, jo paliku 50/50. tā teikt valsts sektorā tomēr stabilitāte. privātais nedaudz piebremzējies gan, bet paēdis esmu:)

svens76, 17.aprīlis 2020, 21:09


Jā, privātajiem viena pamatīga ž pašreiz. Man tāds labs čoms no skolas laikiem ir Kaspars Feldmanis, privātklīnikas saimnieks. Tam nu gan tagad neiet viegli.[/quote]labums tas ka privātajos var labi iekrāt. protams, arī iekrājumi reiz beidzas...
17.aprīlis 2020, 21:25 | links
 
Andrei ko, liekas pietrūkst šeit klačubābu?
17.aprīlis 2020, 21:24 | links
 
Diez par ko tas kaputārpiņš priecājas? Par to, ka barības tā pamazāk? :D
Vai tiešām kāds uzskata, ka situāciju normalizā un glābj Viņķele? Viena pati ar pliku krūti cīnās pret vīrusu?

andreiko, 17.aprīlis 2020, 21:13


Es priecājos par to, ka LV ir ļoti maz mirušo no Covid19!!!!!!!
17.aprīlis 2020, 21:22 | links
 
Feļetonu rakstītāj! Lasi uzmanīgāk un domā plašāk!!!
17.aprīlis 2020, 21:19 | links
 
par ko man apvainoties? ar covidniekiem gan nestradāju, bet Vinķelei roku nebučošu:) man tik prieks ka pāris gadus atpakaļ bij labs piedāvājums pāriet pavisam uz privāto sektoru un pamest valsts iestādi. tagad esmu priecīgs, ka tā neizdarīju, jo paliku 50/50. tā teikt valsts sektorā tomēr stabilitāte. privātais nedaudz piebremzējies gan, bet paēdis esmu:)

svens76, 17.aprīlis 2020, 21:09[/quote]

Jā, privātajiem viena pamatīga ž pašreiz. Man tāds labs čoms no skolas laikiem ir Kaspars Feldmanis, privātklīnikas saimnieks. Tam nu gan tagad neiet viegli.
17.aprīlis 2020, 21:17 | links
 
Diez par ko tas kaputārpiņš priecājas? Par to, ka barības tā pamazāk? :D
Vai tiešām kāds uzskata, ka situāciju normalizā un glābj Viņķele? Viena pati ar pliku krūti cīnās pret vīrusu?
17.aprīlis 2020, 21:13 | links
 
Ta jau Raihs drīz būs puisī!
17.aprīlis 2020, 21:09 | links
 
andreiko [17.04.20]: Kāds sakars Viņķelei ar medicīniskā personāla kvalifikāciju? Tu Svenam tā pasaki, viņš patiešām apvainosies...
Tā Latvijas bagātākā pensionāra madāma normālā valstī trāpītu tiesā un, iespējams, pēc tam aiz restēm.
Jo visi med pašreizējie iepirkumi notiek bez konkursa un par nesaprotami augstām cenām. Turklāt visa informācija ir tikai dienesta lietošanai, tobiš slepena.
par ko man apvainoties? ar covidniekiem gan nestradāju, bet Vinķelei roku nebučošu:) man tik prieks ka pāris gadus atpakaļ bij labs piedāvājums pāriet pavisam uz privāto sektoru un pamest valsts iestādi. tagad esmu priecīgs, ka tā neizdarīju, jo paliku 50/50. tā teikt valsts sektorā tomēr stabilitāte. privātais nedaudz piebremzējies gan, bet paēdis esmu:)
17.aprīlis 2020, 21:09 | links
 
Kāds sakars Viņķelei ar medicīniskā personāla kvalifikāciju? Tu Svenam tā pasaki, viņš patiešām apvainosies...
Tā Latvijas bagātākā pensionāra madāma normālā valstī trāpītu tiesā un, iespējams, pēc tam aiz restēm.
Jo visi med pašreizējie iepirkumi notiek bez konkursa un par nesaprotami augstām cenām. Turklāt visa informācija ir tikai dienesta lietošanai, tobiš slepena.

andreiko, 17.aprīlis 2020, 20:59


Kas mudināja pieņemt konkrētus “mērus” esošajai "sociāli distancētai" situācijai ? Raiha sieva?
17.aprīlis 2020, 21:08 | links
 
Par konkursiem Pietiek.lv bija rakstiits.
Toch vaaraas
17.aprīlis 2020, 21:04 | links
 
andreiko [17.04.20]: Kāds sakars Viņķelei ar medicīniskā personāla kvalifikāciju? Tu Svenam tā pasaki, viņš patiešām apvainosies...
Tā Latvijas bagātākā pensionāra madāma normālā valstī trāpītu tiesā un, iespējams, pēc tam aiz restēm.
Jo visi med pašreizējie iepirkumi notiek bez konkursa un par nesaprotami augstām cenām. Turklāt visa informācija ir tikai dienesta lietošanai, tobiš slepena.
Par konkursiem Pietiek.lv bija rakstiits.
Toch vaaraas
17.aprīlis 2020, 21:03 | links
 
Kāds sakars Viņķelei ar medicīniskā personāla kvalifikāciju? Tu Svenam tā pasaki, viņš patiešām apvainosies...
Tā Latvijas bagātākā pensionāra madāma normālā valstī trāpītu tiesā un, iespējams, pēc tam aiz restēm.
Jo visi med pašreizējie iepirkumi notiek bez konkursa un par nesaprotami augstām cenām. Turklāt visa informācija ir tikai dienesta lietošanai, tobiš slepena.
17.aprīlis 2020, 20:59 | links
 
Malgomajfisk [17.04.20]: Raihuci ,šoreiz gan nopietni,
saki,
ciki tad daudz to slimo ir sievas slimnīcā?
Lielāko daļu uzņem LIC. Man sieva strādā Stradiņos, tur ir vairāk rezerves placdarms ātkārtas situācijai . Ap 10 pacientiem.
17.aprīlis 2020, 20:57 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager