Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...

...
17.aprīlis 2020, 13:00 | links
 

Kad visas maskas amerikāņiem pārdotas :)
17.aprīlis 2020, 12:57 | links
 

...
17.aprīlis 2020, 12:39 | links
 
Eh, graustu miljonāri... Cerēju, ka finvalus un eholotes tirgojot kautkāda vara ar ietirgota...
P.S. Bez ļauna. Man tāds JUMORS, bļeģ.
17.aprīlis 2020, 12:11 | links
 

:)
17.aprīlis 2020, 11:07 | links
 
Zarāzij,tā viņš ir,man piemēram daudz nemaksā par to,ka es te šmiguci un uldiņu diskutēju,bet benzīniņam sanāk...:DDD

Malgomajfisk, 17.aprīlis 2020, 08:56


ta diskutēt var i pa velti, jo to dari tad kad pašam gribas...
A vot, ja tehniki jārada un jamenedžē portāls, jārada konetents/raksti, jāseko un jāmoderē, un jādara tas 7 dienas nedēļā, tad tas ir vairāku cilvēku pilna laika darbs... Un nevis tad, kad gribas un uznāk ievesma, a rutīnā katru dienu... Nevis uz copi braukt, vai aliņu ierautm bet sēdēt un pārgrieztām acīm apziņas plūsmas monitorēt :) Un vēl noteikti jāklausās tas cik sūdīgi uztaisīts, cik slinki admini, kāpēc nav tas un nav šitas un ka kādam kaut kas pienākas :) Pamēģini ekperimeta pēc par velti daudzīvokļu mājā kāpņutelpu mazgāt katru dienu... Pieradīs un, ja pēc mēnēsa kādu dienu nebūs izmazgāts, tad gaidi pretenzijas kāds Tu pī... un kā atļāvies neizmazgāt:)
17.aprīlis 2020, 09:03 | links
 
Zarāzij,tā viņš ir,man piemēram daudz nemaksā par to,ka es te šmiguci un uldiņu diskutēju,bet benzīniņam sanāk...:DDD
17.aprīlis 2020, 08:56 | links
 
Uztaisiet kāds alternatīvu forumu. Samaksājiet dažām "atslēgas personām" katram 100 EUR, lai it kā to seriālu pārnestu citur un tur pēc kāda laika norubīt nahren. Paliek kvalītatīvs copes portāls, vrb drukāts kāds žurnālītis ceturksnī. Tāptat spēks šodien ir Youtube.
Mož, Zaraza, Tu? Apvienojās ar Copes Garša? Vrb, Gints Eboat + kāds?

abrakadabra, 17.aprīlis 2020, 01:16


Prakse rāda, ka uz plika entuzisama pamata tikai mušas sprāgst... sorry, bet pārbaudīts daudzkārt, uz pirmo "uh" var daudz ko uztaisīt a pēc tam, ja nav komercijas apakšā, tad viss noplok, jo tupa "v lom" :( Alternatīvi forumi jau pastāv, nemaz ne slikti, taču tomēr to apmeklētību ar CL nevar salīdzināt. Šis ir vienīgais portāls, kam apakšā ir hotj kaut kāda reklāmas nauda un iespēja kaut ko samaksāt par izstrādi un uzturēšanu. Nedomāju, ka maksā daudz, attiecīgi arī neviens ar moderāciju šausmīgi neiespringst, bet tomēr CL ar savu žurnāla/foruma/FB konglomerātu ir tehniski labākais. A labākam šai valstī nav un pat teorētiski nevar būt finansiāla seguma, šis jau ir ļoti daudz :( Nu nevajag fantazēt un mēģināt projicēt jebkurus pasaules lielo tirgu tendences uz Latvijas mērogu latviešu valodā, kurai labi ja 2 miljoni nesēju vispār salasīsies, drizāk mazāk, a specifiskai copes tēmai paša polulārākajā LV portālā ~15K reģistrtrētu lietotāju un labi jā pāris simti aktīvu. Kādi tur Youtube, Instagrami utt., bez pārsimts tūkstošiem sekotāju tas ir dārgs un laikietilpīgs hobijs... LV projekti parasti tiek taisīti tikai un vienīgi ar domu "piesūkties" pie ZF u.c. finansējuma, ja nesanāk, tad agrāk vai vēlāk ir čušs...
A es personīgi esmu jocīgs cilvēks, principiāli nekad nevienam fondam utt. naudu neesmu prasījis un uzskatu, ka, ja kaut kas nav spējīgs ilgtermiņā pats pastāvēt bez subsīdijām un piešpricēm, tad tam arī nav jāpastāv vispār. Ka nav ta nav kazai piena...
17.aprīlis 2020, 08:48 | links
 
Skats no Itālijas iekšpuses
Она придумала заголовок, благодаря которому не очень умные люди начали его расшаривать, как мнение итальянкого вирусолога.
17.aprīlis 2020, 08:35 | links
 
Šmiguci,tu man vakar jautāji,kāpēc būtu jātic tai vatņiku kucei? ) Ticēt kādam vai neticēt,tā ir katra paša izvēle..Man piemēram viņas domu gājiens likās ļoti sakarīgs,tādēļ man nav iemesla neticēt.Pie tam man nemaz nav īpaši kādam jātic ,es pie tādiem pašiem secinājumiem esmu nonācis patstāvīgi.Tev varbūt tā neliekas,tad arī vari neticēt.Vari ticēt zaļajam mandarīnam,vai vēl kādam citam jefiņam,kas te pa laikam cenšas atzīmēties,tā jau ir tava darīšana.Ceru ,ka tu neliegsi man skatīties un klausīties to,kas man liekas interesants? Nepatīk tas ko es te postēju,nepievērs uzmanību,padiskutē ar luteru par tēmu "krievi nāk" vai par tavām mīļotajām sēnēm...:)
17.aprīlis 2020, 08:28 | links
 
 
Toni, pirms vaļā muti klausies savu kārtējo ''ekspertu'' papēti, kas šī Екатерина Синицына-Сантони ir. Piilns ar vecu un ne tik vecu info par šito Bitch. Pastāv iespēja, ka kompromatu par dāmu palaiduši ķirzakcelvēki..

Puiķi neizrādiet savu tupumu...Skats no Itālijas iekšpuses...
https://youtu.be/mEYzM9czeAk?t=3

Malgomajfisk, 17.aprīlis 2020, 00:51
17.aprīlis 2020, 06:19 | links
 

:)
17.aprīlis 2020, 04:17 | links
 
abrakadabra [17.04.20]: Uztaisiet kāds alternatīvu forumu. Samaksājiet dažām "atslēgas personām" katram 100 EUR, lai it kā to seriālu pārnestu citur un tur pēc kāda laika norubīt nahren. Paliek kvalītatīvs copes portāls, vrb drukāts kāds žurnālītis ceturksnī. Tāptat spēks šodien ir Youtube.
Mož, Zaraza, Tu? Apvienojās ar Copes Garša? Vrb, Gints Eboat + kāds?
Nu lai tak maļ, katru dienu vienu un to pašu: viņiem tak līdzīgs intelekts/ ķirzaksēņu/.
:DDDD
17.aprīlis 2020, 04:16 | links
 
Uztaisiet kāds alternatīvu forumu. Samaksājiet dažām "atslēgas personām" katram 100 EUR, lai it kā to seriālu pārnestu citur un tur pēc kāda laika norubīt nahren. Paliek kvalītatīvs copes portāls, vrb drukāts kāds žurnālītis ceturksnī. Tāptat spēks šodien ir Youtube.
Mož, Zaraza, Tu? Apvienojās ar Copes Garša? Vrb, Gints Eboat + kāds?
17.aprīlis 2020, 01:16 | links
 
Puiķi neizrādiet savu tupumu...Skats no Itālijas iekšpuses...
https://youtu.be/mEYzM9czeAk?t=3

Malgomajfisk, 17.aprīlis 2020, 00:51


A kāds iemesls ticēt šitai vatņiku kucei? :):)
17.aprīlis 2020, 01:00 | links
 
Puiķi neizrādiet savu tupumu...Skats no Itālijas iekšpuses...
https://youtu.be/mEYzM9czeAk?t=3
17.aprīlis 2020, 00:51 | links
 
Šmiguci,atver jaunu sadaļu,-Veselā miesā ,vesels gars! ...:)
Es arī varēšu padalīties ar savu pieredzi...

Malgomajfisk, 16.aprīlis 2020, 23:52


Nē, es priekš tevis atvēršu sadaļu: Šarlatānu ziņas...
17.aprīlis 2020, 00:12 | links
 
es te skatījos vienu ekspertu jūtubē, lai kļutu viedāks,tur teica ka sen jau čipojot cilvēkus,atnākot naktī,vīri melnā,un caur pakaļu iestumjot čipu smadzenēs.Ja neesi padirsis pirms tam,tad aiziet ar visiem sūdiem.Un tad sākoties blakusefekti,cilvēks sākot ļoti ticēt sazvērestības teorijām un uzbāzīgi postējot jūtubes video ar tām.
Izklausās ticami,ja kas...
17.aprīlis 2020, 00:03 | links
 
Šmiguci,atver jaunu sadaļu,-Veselā miesā ,vesels gars! ...:)
Es arī varēšu padalīties ar savu pieredzi...
16.aprīlis 2020, 23:52 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager