Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Ēdināšanas un tūrisma nozarēs krīze ir nopietna.Kā jau laiciņu atpakaļ minēju,aizsaulē aizgāja mana vecā pavārīte.Tā kā agrāk lādzīgu pavāru ar uguni nevareja atrast,domāju ka nu būs sūdi.Ieliku sludinājumu,un man par brīnumu sāka birt piedāvājumi kā no pārpilnības raga...Un kas interesanti,zvana pārsvarā jauni čaļi,laikam jau tajos centra lepnajos krogos to viss sāpīgāk izjūt.Šodien pazvanīja pat viens angliski runājošais,kas krieviski nesaprata...Pēc savas pieredzes zinu,ka ar jauniem gurķiem nav aršana,strādāt īsti nemāk,bet grib tās lielās algas...Pieņēmu pieredzējušu pavāreni manos gados.Kā krievs saka-,СТАРЫЙ КОНЬ БОРОЗДЫ НЕПОРТЕТ..)
16.aprīlis 2020, 21:27 | links
 
Docents zorrrrge noskatījās video par gondurasu un nošāvās. Ar savu ādas bisi.
16.aprīlis 2020, 20:29 | links
 
 
O Brač! Tas ir kas ípašs!)))
Prãta sipéji un šarlatãni kuri ljoti vélas mãcít dzívot! It seviški par Tavu naudu)))
Jehovas liecinieki nobãl!
16.aprīlis 2020, 19:47 | links
 
No marsa ibio nāk fakti ,willi kas ir coching seansi ?
16.aprīlis 2020, 19:24 | links
 
Ik pa laikam palasos šo visu)))
Nevilšus rodas sajútas ka daži ir apmekléjuši Couching seansus)))
16.aprīlis 2020, 18:54 | links
 
Fakti nāk no infektologiem, kuri veic izmeklēšanu vai medmāsām?
16.aprīlis 2020, 18:24 | links
 
Brālīt, es esmu dzirdējis "var neuzrādīt". Tie ir atslēgas vārdi.
Tu apgalvo, ka "uzrāda gan". Abi šie lielumi ir no sērijas viena tante teica.

AndrisABC, 16.aprīlis 2020, 18:03

Ja tu gribi lai tā būtu. Es zinu citus faktus. Atzīmēju -Faktus.
16.aprīlis 2020, 18:07 | links
 
Bračiņ
Bēdīgākais visā tajā ir fakts, ka dažas medmāsas nav nodrošinātas ar veselības apdrošināšanu!

urmaas, 16.aprīlis 2020, 17:37


Tiko uzzināju. Kā kurai . Sākumā pašām jāmaksā esot par apdrošināšanu ,vēlāk daļu slimnīca apmaksājot, reti kurām visu apmaksā. Šī krīze ļoti labi parāda kurš darbs ir jāvērtē un kurš nah nav vajadzīgs.
16.aprīlis 2020, 18:04 | links
 
Brālīt, es esmu dzirdējis "var neuzrādīt". Tie ir atslēgas vārdi.
Tu apgalvo, ka "uzrāda gan". Abi šie lielumi ir no sērijas viena tante teica.
16.aprīlis 2020, 18:03 | links
 
Bračiņ
Bēdīgākais visā tajā ir fakts, ka dažas medmāsas nav nodrošinātas ar veselības apdrošināšanu!
16.aprīlis 2020, 17:37 | links
 
Vai tiešām man vecam ļočikam vienīgajam ir loģiskā domāšana un saprašana kā no zarazas laicīgi izvairīties . Varbūt kļūdos.

Bralitis, 16.aprīlis 2020, 16:47
Noteikti tu neesi vienīgais. Es gan pieļauju, ka atbildīgajiem par lēmumu pieņemšanu vīrusa sakarā ir pilna informācija un fakti par konkrētiem gadījumiem. Tev, man un 99.9% citiem, tikai ziņas viena tante teica līmenī. Ja kas, cik dzirdēts, kamēr nav to simptomu, arī tests var neuzrādīt vīrusa esamību.

AndrisABC, 16.aprīlis 2020, 17:13


Uzrāda gan. Tām māsām nav simptomu. Tas apstiprināja manu teoriju.
16.aprīlis 2020, 17:28 | links
 
Par Vidzemes slimnīcu tiesa. Bija publicēts Delfos u.c. mēdijos. Terapijas nodaļā, ja nemaldos, 5 med.pers. darbiniekiem.
16.aprīlis 2020, 17:17 | links
 
Vai tiešām man vecam ļočikam vienīgajam ir loģiskā domāšana un saprašana kā no zarazas laicīgi izvairīties . Varbūt kļūdos.

Bralitis, 16.aprīlis 2020, 16:47

Noteikti tu neesi vienīgais. Es gan pieļauju, ka atbildīgajiem par lēmumu pieņemšanu vīrusa sakarā ir pilna informācija un fakti par konkrētiem gadījumiem. Tev, man un 99.9% citiem, tikai ziņas viena tante teica līmenī. Ja kas, cik dzirdēts, kamēr nav to simptomu, arī tests var neuzrādīt vīrusa esamību.
16.aprīlis 2020, 17:13 | links
 
Nu tak,saprata,ka politologs no viņa ir diezgan švaks,izgāja Vācijā kursus un tagadiņ ir virusologs !:DD
16.aprīlis 2020, 17:04 | links
 
skatos bračka pa šo gadu ir no politologa par virosologu pārkvalificējies:)
16.aprīlis 2020, 16:59 | links
 
Mēs jebkurš esam nedaudz inficēti ar visādām zarazām,paši to nemaz nezinot.Un tas cik spēcīga ir mūsu imunitāte un arī tas,cik daudz mēs tās zarazas esam saelpojušies vai saēdušies,nosaka to,vai slimosim nopietni,vai tikai dažrez pašķaudīsim...
Zarāzij,ieturi distanci...:DD
16.aprīlis 2020, 16:56 | links
 
Muļķim ko ieskaidrot ir tikpat bezcerīgi kā pieliet pilnu sietu ar ūdeni.
16.aprīlis 2020, 16:47 | links
 
Atvērs robežu,fotogrāfam izmaksāšu braucienu,lai safočē...:D
16.aprīlis 2020, 16:47 | links
 
Valdība jau nu dikti lielās ar veiksmīgo zarazas apkarošanu. Man jau nu šķiet, ka lielākais nopelns ir mazais iedzīvotāju blīvums + latviešu kā tautas noslēgtība

raihs, 16.aprīlis 2020, 15:15


Tā viņš i Raih. Vēl ir viena ļoti ļoti būtiska un manā skatījumā pat ļoti svarīga lieta . Analīzes rekomendē un pat nosaka veikt tikai tad ja simptomi parādās. Domāju par to jau no paša sākuma. Absolūts debīlisms un neprofesionalitāte. Tātad ja man ir vīruss man jāgaida simptomi. Tātad pirms simptomu parādīšanās es varu vīrusu dalīt pa labi un pa kreisi,un kad jau sākas žopa un organisms jau sāk maurot - ir sūdi man tikai tad ir jāiet pārbaudīties. Pirms tam esmu bijis ar ģimeni,veikalos utt. Vācijā ir tā - ja piem rūpnīcā vienam ir zaraza - visiem darbiniekiem neatkarīgi ir vai nav simptomi ir jāpārbaudas. Viss ir bez maksas protams lai laicīgi zarazu izolētu. Reāls piemērs kas it kā skaitās slepena informācija . Vidzemes slimnīcā man pazīstamas māsiņas izrādās ir ar coronu. Iespējams tagad krietni vairāk. Bet kā tas process notika. Pirms mēneša slimnīcā iegūlās 90 gadīgs onka ar dažādām kaitēm . Mēnesi viņš bij terapijas nodaļā - jeb rupji 30 dienas. Viņš nomira pagāšnedēļ. Uztaisīja analīzes - ibio - corona ! Norakstīja protams uz to . Nu labi - tagad pārbaudīsim māsas ar . Un ir ! Bet ko ska pašas māsas ? Viņas vairāk pārliecinātas ka viņas ir onku aplipinājušas nevis otrādāk. Ja onkam būtu tas vīruss viņš neizvilktu ar savām kaitēm + coronu to mēnesi. Viņas saka cilvēki nāk uz nodaļu,klepo,šķauda ,dakters pasaka iedzer tabļetku un piļī mājā ,tev nekā nav . Neviena nosūtījuma uz corona pārbaudēm. Neviena. Tipa sagaidīsim kad reāli kāds atņirgsies tad varbūt sāksim pārbaudes. Bet tas jau ir sen sen par vēlu. Un tas pierādas reālajā dzīvē. Slimnīca jau nu ir pirmā vieta kur personālam un sirgstošajiem ir bez domāšanas jātaisa analīzes . Vai tiešām man vecam ļočikam vienīgajam ir loģiskā domāšana un saprašana kā no zarazas laicīgi izvairīties . Varbūt kļūdos.
16.aprīlis 2020, 16:47 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager