Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
uldiņ,da hvz kurš no kuras puses tur bumboja,skaidrs ir viens,ja tie krievukri grib kaut kādu savu suverenitāti panākt,tad tāda iespēja ir jāļauj.Un to var panākt ar kaut kādiem savstarpējiem līgumiem un saistībām,nevis tupi sējot naidu un karojot...
Jāsaprot ir viens,ka mēs visi esam zem šīs saulītes vienas zemes bērni...
14.aprīlis 2020, 22:42 | links
 
Zarāzij,nav problēmu...:)
14.aprīlis 2020, 22:33 | links
 
ZARĀZIJ,gribi ņēmšu doļā,man vēl viens cehs ar noliktavu brīvs stāv.vari izvērsties.Man vairs negribās,laikam vecums...)

Malgomajfisk, 14.aprīlis 2020, 21:27


nu ja Tu to nopietni, tad varam saskrieties un paventilēt tēmu, galu galā a ko ne... rīt var sazvanīties...
14.aprīlis 2020, 22:28 | links
 
Uldiņ,atkal aiz dzīslas aizķēri..)
Saki man ,vai tad tie Donbasieši apkārtējās pilsētas sabumboja,vai tomēr to Donbasu ukri bumboja?

Malgomajfisk, 14.aprīlis 2020, 22:12
Kādi te vēl jautājumi,protams ka ne jau ukraiņi apšauda savas pilsētas
14.aprīlis 2020, 22:25 | links
 
Uldiņ,atkal aiz dzīslas aizķēri..)
Saki man ,vai tad tie Donbasieši apkārtējās pilsētas sabumboja,vai tomēr to Donbasu ukri bumboja?
14.aprīlis 2020, 22:12 | links
 
Ar to Donbasu ar nav viennozīmīgi.Tur pamatā dzīvo krievi,kas nejūt to organisko saiti ar Ukrainu.Nu tak lai viņi paši tiek galā ko viņi grib...
14.aprīlis 2020, 21:57 | links
 
Un ja jau mani aiz tās emocionālās dzīslas aizķērāt...
Es ar nekad neesmu bijis Krievijas politiskais aizstāvis,to jau esmu te deklarējis gadus desmit atpakaļ...To, ka viņu politiskā darbība ir agresīva un cūciska zināms jau sen.Bet laiki mainās un krievu cilvēku domāšana arī..Viņi ar vairs nav tādi ,kā 30 gadus atpakaļ.Lai cilvēki mainītos to nevar veicināt ar naidu,to var veicināt tikai ar labestību un labu piemēru...Tāpēc es nesaprotu un esmu pret dažu to copmaņu viedokļiem,kas izskatās, ka nemaz nav copmaņi...:)

Malgomajfisk, 14.aprīlis 2020, 21:21
Skaidrs,Donbasā viņi brauc slepkavot aiz mīlestības
14.aprīlis 2020, 21:45 | links
 
ZARĀZIJ,gribi ņēmšu doļā,man vēl viens cehs ar noliktavu brīvs stāv.vari izvērsties.Man vairs negribās,laikam vecums...)
14.aprīlis 2020, 21:27 | links
 
Un ja jau mani aiz tās emocionālās dzīslas aizķērāt...
Es ar nekad neesmu bijis Krievijas politiskais aizstāvis,to jau esmu te deklarējis gadus desmit atpakaļ...To, ka viņu politiskā darbība ir agresīva un cūciska zināms jau sen.Bet laiki mainās un krievu cilvēku domāšana arī..Viņi ar vairs nav tādi ,kā 30 gadus atpakaļ.Lai cilvēki mainītos to nevar veicināt ar naidu,to var veicināt tikai ar labestību un labu piemēru...Tāpēc es nesaprotu un esmu pret dažu to copmaņu viedokļiem,kas izskatās, ka nemaz nav copmaņi...:)
14.aprīlis 2020, 21:21 | links
 
Kurjeriņ,gribi dzirdēt atbildi?
Man jau pa lielam ir poo,es savu esmu atstrādājis,varu arī zviedros mierīgi atsēdēties un copēt..
Vienkārši ir žēl pamest to,ko esi daudzus gadus veidojis..Arī tos cilvēkus žēl,kas tev līdzās ir bijuši...

Malgomajfisk, 14.aprīlis 2020, 20:52

kā žēl!tu sevi pasniedz kā zinošāku,pieredzējušaku ,gudrāku utt!!!tad par kādu žēlumu tu runā?tu pats saki ,ka zini vairāk kā mēs,tad nesaprotu kapēc sēdi un "želojies"...vari taču "apspēlēt"dzīvu ar savām zināšanām,pieredzi un nebūs žēl:)p.s sūdi tādi,ka tu, pat netiec uz saviem zviedriem:)
14.aprīlis 2020, 21:15 | links
 
Toni, Tu ko ?! Tev tak pārtikas ražošana, tur viss bumbās cilvēkiem... Jāpārorientējas biki, bet pieprasījums pašlaik pesec, piegādātāji nespēj vest. Jā, jātirgo internetā.
OK, nevar pīrādziņus konditorejā pādot, močī picu piegādi, nevar to, ilgtermiņa glabāšanas leitas - galetes, visādus cits sublimētus sū... Da jebko... Konservu utt. cehi karas augšā...
Bļā, ja man pašlaik būtu gatavas telpas ar papīriem da jebkuras pārtikas ražošanai... laikā kad PVD un pārējie mūdži nelien ārā, HACCP, tehnoloģiskos procesu papīrus utt. figņu var taisīt mierīga ar atpakaļejošu datumu... da zelta bedre...
14.aprīlis 2020, 21:10 | links
 
Kurjeriņ,gribi dzirdēt atbildi?
Man jau pa lielam ir poo,es savu esmu atstrādājis,varu arī zviedros mierīgi atsēdēties un copēt..
Vienkārši ir žēl pamest to,ko esi daudzus gadus veidojis..Arī tos cilvēkus žēl,kas tev līdzās ir bijuši...

Malgomajfisk, 14.aprīlis 2020, 20:52
bet tu tak zināji,vari sagatavoties lai nav jāpamet
14.aprīlis 2020, 21:01 | links
 
Kurjeriņ,gribi dzirdēt atbildi?
Man jau pa lielam ir poo,es savu esmu atstrādājis,varu arī zviedros mierīgi atsēdēties un copēt..
Vienkārši ir žēl pamest to,ko esi daudzus gadus veidojis..Arī tos cilvēkus žēl,kas tev līdzās ir bijuši...
14.aprīlis 2020, 20:52 | links
 
Kurjeriņ,tev iet saulaini? Pasaki savu adresīti...:)

Malgomajfisk, 14.aprīlis 2020, 20:43

man bail no veciem onkuļiem:)bet uz jautājumu tu neatbildēji!
14.aprīlis 2020, 20:45 | links
 
Kurjeriņ,tev iet saulaini? Pasaki savu adresīti...:)
14.aprīlis 2020, 20:43 | links
 
Andrīt,nu vairs nav bail.jo visas plūsmas ir apstājušās...:D

Malgomajfisk, 14.aprīlis 2020, 20:28

es kko nesaprotu!!!tu zini to ko mēs neviens nezinam,tev ir pieejama informācija un plašas zināšanas,sapratne ,kura mums pārējiem būs tikai pēc10-20 gadiem...tu esi noskatijiems desmitiem,ja ne simtiem stundu garus profesoru stāstus utt:) saki,vai tad ar to visu tavu "bagāžu"nevarēja lietas iegrozīt tā,lai tevi šis viss tik ļoti neskar,respektīvi,lai tā plūsma tik ļoti neapstājas?????!!!jo ir kam iet pavisam saulaini.
14.aprīlis 2020, 20:38 | links
 
Tā ir,vismaz uldiņš savu bārdiņu tautai atrādītu...
14.aprīlis 2020, 20:36 | links
 
kurjers6 [17:21]: Toties noziedzība būtu pa nullēm.

raihs, 14.aprīlis 2020, 13:22
kur tāds naivums!!!?cilvēkus gadi pavadīti cietumos neattur no kārtējā nozieguma...Viņi noziegumus pastrādā, cerot, ka viņus tomēr nenoķers. Ar čipu viņi zinātu, ka 100% tiks noķerti.

raihs, 14.aprīlis 2020, 20:00
ir kas dabū nosacīto un dzīvo ar apziņu,ka,ja sataisīs sūdus dabūs realo... un arī sataisa...domāju,ka pāris aliņi un "piedzīvojumu gars"to apziņu par čipu un noķēršanu mierīgi atslēgs:)

kurjers6, 14.aprīlis 2020, 20:27
noziegumu skaits samazinātos pamatīgi,100% neizskaudīs nekādi līdzekļi
14.aprīlis 2020, 20:31 | links
 
Andrīt,nu vairs nav bail.jo visas plūsmas ir apstājušās...:D
14.aprīlis 2020, 20:28 | links
 
kurjers6 [17:21]: Toties noziedzība būtu pa nullēm.

raihs, 14.aprīlis 2020, 13:22
kur tāds naivums!!!?cilvēkus gadi pavadīti cietumos neattur no kārtējā nozieguma...Viņi noziegumus pastrādā, cerot, ka viņus tomēr nenoķers. Ar čipu viņi zinātu, ka 100% tiks noķerti.

raihs, 14.aprīlis 2020, 20:00

ir kas dabū nosacīto un dzīvo ar apziņu,ka,ja sataisīs sūdus dabūs realo... un arī sataisa...domāju,ka pāris aliņi un "piedzīvojumu gars"to apziņu par čipu un noķēršanu mierīgi atslēgs:)
14.aprīlis 2020, 20:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager