Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Uldiņ, nekā vairāk par ķirzakcilvēkiem tev prātiņu nejauc.Tu atver savas ačteles un paskaties kur pasaule beidzamajos gadu simtos iet ,bet tas tev diemžēl pagaidām nav lemts...Kaut gan esmu pārliecināts,ka sāc jau aizdomāties...)

Malgomajfisk, 14.aprīlis 2020, 00:32


Skaidrs kur iet, uz ķēniņu sionas kalnā un pasaules valdību :)
14.aprīlis 2020, 00:41 | links
 
Un to,ka tu,uldiņš un raiucis te ir iefiltrēti,lai sētu naidu pret krieviem,arī ir skaidri redzams.Es neesu nekāds krievijas politikas fans,bet naida sēšana starp abām kaimiņvalstīm arī nav prāta darbs.Mēs vēsturiski esam novērtējši ko tā raša mums ir nodarījusi,to nevar aizmirst un jātur prātā.Bet jāsaprot to,ka dzīve turpinās un mums jāmāk tajā izdzīvot...
14.aprīlis 2020, 00:40 | links
 
Pat dakteri brīnās ,kāpēc ir sacelta tāda globāla masu histērija,jo būtiska pamata tam nav..

Malgomajfisk, 13.aprīlis 2020, 23:32


Kuri dakteri par to brīnās – itāļu, spāņu, amerikāņu, kas mauc pa 12 stundām tajos gandonos skafandros un krauj līķus kaudzēs un paši vēl sprāgst nost?
Tās nebūtiskā histērija – ziņas piemēram no Spānijas, kur esot laba diena, tikai 540 līķi...
Itālijā nieka 20 000 mirušie no Covid19, tāds sūdiņš, vai ne? Un cik vēl inficētos dakteri ir izvilkuši no nāves ķetnām...
14.aprīlis 2020, 00:40 | links
 
Uldiņ, nekā vairāk par ķirzakcilvēkiem tev prātiņu nejauc.Tu atver savas ačteles un paskaties kur pasaule beidzamajos gadu simtos iet ,bet tas tev diemžēl pagaidām nav lemts...Kaut gan esmu pārliecināts,ka sāc jau aizdomāties...)
14.aprīlis 2020, 00:32 | links
 
Šmigucīt,tu arī esi totāls jefiņš kas tālāk par savu degungalu nekā saskatīt nevar..Man tevis žēl...

Malgomajfisk, 14.aprīlis 2020, 00:25


Nē, nu protams, saskatoties visus iespējamos krievu šarlatānu savārstījumus, tu esi kļuvis par tālredzības profesoru :)
14.aprīlis 2020, 00:32 | links
 
Šmigucīt,tu arī esi totāls jefiņš kas tālāk par savu degungalu nekā saskatīt nevar..Man tevis žēl...
14.aprīlis 2020, 00:25 | links
 
Šmiguci,speciāli tev.Tev to tavi dakteri nepastāstīs..:)
https://youtu.be/cwIDfHCVdMw?t=19

Malgomajfisk, 13.aprīlis 2020, 22:48


Tonton, viss tāpat skaidrs jau sen no taviem šarlatāniem – I. Masks drīz brauks pie mums visus sačipos un sataisīs 5G torņu, mēs būsim vergi, valdīs "pasaules valdība", ķirzakcilvēki un ķēniņš sēdēs kalna galā un kārtos fīres pa visu pasauli...
14.aprīlis 2020, 00:22 | links
 
usīt,tu esi totāls idiots...
14.aprīlis 2020, 00:17 | links
 
Malgomajfisk [13.04.20]: Šodien uzināju,ka mūžībā ir aizgājusi mana pavārīte,kurai nebija vēl 80...No insulta,kas droši vien radies no pieaugošās spriedzes,ko mums uzspiež masu mēdiji,domāju ,ka vēl gadiņus 5 viņa būtu uz strīpas...Diemžēl masu psiozes radītā spriedze vecākiem cilvēkiem ir nāvējoša..
Lai vieglas viņai smiltis...
Tas arī ir viens no globālistu plāniem, kuri sāk piepildīties...
Insultam ar spriedzi nu gan nav nekāda sakara, bet varbūt ielaistās slimības nevarēja ārstēt jo pensija maza, darba devējs bij maksājis minimālo.
:(
13.aprīlis 2020, 23:58 | links
 
Šodien uzināju,ka mūžībā ir aizgājusi mana pavārīte,kurai nebija vēl 80...No insulta,kas droši vien radies no pieaugošās spriedzes,ko mums uzspiež masu mēdiji,domāju ,ka vēl gadiņus 5 viņa būtu uz strīpas...Diemžēl masu psiozes radītā spriedze vecākiem cilvēkiem ir nāvējoša..
Lai vieglas viņai smiltis...
Tas arī ir viens no globālistu plāniem, kuri sāk piepildīties...
13.aprīlis 2020, 23:48 | links
 
Pat dakteri brīnās ,kāpēc ir sacelta tāda globāla masu histērija,jo būtiska pamata tam nav..
13.aprīlis 2020, 23:32 | links
 
Uldiņ,tās tev noderēs,lai labāk izprastu kas notiek globālajā pasaulē..:)
13.aprīlis 2020, 23:18 | links
 
antoha ja redzi šitos,uzreiz liec saulesbrilles
13.aprīlis 2020, 22:53 | links
 
Šmiguci,speciāli tev.Tev to tavi dakteri nepastāstīs..:)
https://youtu.be/cwIDfHCVdMw?t=19
13.aprīlis 2020, 22:48 | links
 
Zorge07 [13.04.20]: Morāli kropļi visi te ir, bet uzskata, ka viņi ir kaut kas īpašs. Saņemieties, veči. Saņemieties! Ceļus uztaisiet! Kāda ir Čaka iela jums... Es tagad asi sarunāju, lūdzu, neapvainojieties. Es parasti saku tā, ja kāds uz mani ir apvainojies, tad viņa attīstība ir beigusies. Ja kāds apvainojas, tad viņa attīstība ir beigusies. Atcerieties šo teikumu vismaz pirms nāves. Iedomājieties, kā es jūtos, kā mani kolēģi jūtas. Kā mēs strādājām pirms 30 gadiem, kad nebija aparatūras, vakaros asinājām adatas, lai varētu bērniem durt. Mums nebija katetru, mēs likām barības zondes krievu, uz sirdi vadījām. Mums vienīgās šķēres bija reanimācijā, ko uz altāra turējām. Tā es sāku strādāt.

Te atbilde tam, ko visus gadus te esmu kā savu viedokli jūsu lepnībai un augstprātībai ,, licis pretī,,.
Bet jūs tik lūriet ,,pār žogu,, un rakņājaties citu netīrajā veļā. Par savu labāk padomājiet.Raihs, redz Rasnačs arī ,, dopizģelsja,, par to ,, krievu tēmu,,. Visam savs laiks......
Intelekta invalīdi tālāk par šmigu un ,, krievi nāk,, neredz. :)
13.aprīlis 2020, 22:29 | links
 
apelsins [13.04.20]: raihs [20:52]: Neko jaunu es no tās pārgudrās vervelēšanas neuzzināju... Pārmest Saeimai un valdībai Čaka ielas bedres, kas 100%īgi ir pašvaldības darbs... Nu, nu...
Nepatīk man tāda tipa cilvēki...Tu, Raih, vinju nesapati..
Vinjsh, skjiet domaaja, ko juus iereednji, valstsviiri utt varat paarmest manai kritikai jums, ja Riigas celji, kas ir vistieshaakais valsts un pashvaldiibas pienaakums, ir pilniigi pizc, Tipa vajadzeeja jums tur vienoties.
Mums reanimatalogjijaa, ja buutu taadas bedres juus visi mirtu kaa pupas. Vinjsh savu darbu padariijis utt..
Man patika respect vecim
Viņš to nesapratīs, jo redz dzīvo savas Padomijas atmiņās un kanžas garšā.
:DDDD
13.aprīlis 2020, 22:27 | links
 
https://youtu.be/i_ThiujClSs?t=34
13.aprīlis 2020, 22:14 | links
 
Nu redz cik tālu esam,Putins vairs nav sliktais puika,pandēmija plosās,kaņdža jādzen...:)
Pēc kāda laiciņa,labprātīgi vilksim biksiņas nost,lai tik potīti dabūtu..Un pasaules valdības slavēsim.
Usi,tu man vaicāji,kas Maskavā notiek...https://youtu.be/i_ThiujClSs?t=34
13.aprīlis 2020, 22:13 | links
 
raihs [13.04.20]: Kandžai ir pielipusi padomju laika garša un smarža(smaka). Mēsls, ko dzina no vellsviņzinkā un vellsviņzinarko! Nebija, ko dzert, un dzērām to pašu... Tehnoloģijas ir attīstījušās, un mājas apstākļos var izdzīt produktu, kas ir noteikti labāks par veikala alkoholu! Un apzīmējums "kandža" tam ir tīri formāls, es to drīzāk sauktu par destilātu.
Tur jau ir tă atšķirība, ka ir kam pajāt ko dzert, lai tik būtu pālis vai arī taisa uz pārdošanu, tādiem pašiem un ir cilvēki, kas taisa kvalitatīvu pašdarinātu stipro alkoholu priekš sevis. Tādu paštecinātais ir pat ļoti ok. Esmu baudījis izcilu ābolu pašdarināto, kas smaržo pēc āboliem un baudāms kā kāds franču kalvadoss, tāpat copes kolēğim uz copi parasti ir savējais pašdarinātais 60 grādīgais uz ozola mizām nostādināts, no mazām glāzītēm pie kafijas ļoti OK.
Vai atkal atceros 90. sākuma kandžu no Mārupes točkas "pāri laukam", kuru bez vemstīšanās iekšā bija grūti dabūt, reāli pretīga un smirdīga bija. Viss atkarīgs no aparāta, izejvielām un procesa.
13.aprīlis 2020, 21:43 | links
 
raihs [13.04.20]: Neko jaunu es no tās pārgudrās vervelēšanas neuzzināju... Pārmest Saeimai un valdībai Čaka ielas bedres, kas 100%īgi ir pašvaldības darbs... Nu, nu...
Nepatīk man tāda tipa cilvēki...
Tu, Raih, vinju nesapati..
Vinjsh, skjiet domaaja, ko juus iereednji, valstsviiri utt varat paarmest manai kritikai jums, ja Riigas celji, kas ir vistieshaakais valsts un pashvaldiibas pienaakums, ir pilniigi pizc, Tipa vajadzeeja jums tur vienoties.
Mums reanimatalogjijaa, ja buutu taadas bedres juus visi mirtu kaa pupas. Vinjsh savu darbu padariijis utt..
Man patika respect vecim
13.aprīlis 2020, 21:41 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager