Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
 
... Ja tā padomā - copmaņiem gan labi- neviens mums upi un kātu neņem nost! Tas jānovērtē!

raihs, 12.aprīlis 2020, 15:23


Tieši tā, izbaudam kamēr varam! :) Meita saka, ka Austrālijā aizliegta jebkāda veida makšķerēšana, lai tauta neietu ārā no mājas...
13.aprīlis 2020, 08:20 | links
 
Palasiet labāk šo...https://www.apollo.lv/6947909/kad-aiz-katra-notikuma-slepjas-kads-tumss-speks-kapec-cilveki-tic-sazverestibas-teorijam
13.aprīlis 2020, 08:17 | links
 
Pēc 1min.15sek. ir skaidrs-viņš saņem algu FSB...
13.aprīlis 2020, 08:08 | links
 
Nu ļooti sakarīgs un loģisks tas bulgārs.100% manas domas pauž...Šmiga,labāk neskaties...:)
https://youtu.be/BEJTtDxDXnE?t=3
13.aprīlis 2020, 07:30 | links
 
Noteikti būs Junior.
12.aprīlis 2020, 23:19 | links
 
Brālīt, saki nākošo ziemu būs LV ledus??
12.aprīlis 2020, 23:02 | links
 
Atgriezos no Vācijas. Teikšu tā - paliek arvien bēdīgāk un bēdīgāk. Uzņēmumi veras ciet ,mašīnu maz, cilvēki uz ielām ar maz, laucinieki gan rubī . Bet ir viena laba lieta - tik tīras debesis nekad vēl nebiju redzējis . Nevienas strīpas debesīs ,kā 19 g.s. Tas man patīk ,lai atmosfēra atkopjas.
12.aprīlis 2020, 22:49 | links
 
Ar šādiem personāžiem ikauņi vīrusu uzvarēs ātri ;)

Vietējā veikala vadītāja Laili Lampa zina, ka Abjā ir kāds inficētais, un, ja viņš atnāktu uz veikalu, šis cilvēks netiktu apkalpots, bet viņam lūgšot veikalu atstāt. Pēc Lampas sacītā, šādi gadījumi vēl nav bijuši.

Viljandes apgabala policijas darbinieks Mēlis Lille sacīja, ka daudzi cilvēki policijai ziņojuši par iespējamiem karantīnas pārkāpumiem. Policists apliecināja, ka trīs nedēļu laikā šādi pārkāpumi nav atklāto.
https://www.apollo.lv/6948149/neesam-vainigi-ka-inficejamies-ar-covid-19-kada-gimene-igaunija-cies-no-baumam
12.aprīlis 2020, 21:56 | links
 
Buļbašiem arī pa +250 katru dienu...
Вы вирус видите?
12.aprīlis 2020, 21:26 | links
 
 
Shm_didzis [12.04.20]: Tā viņš ir,copmaņi pagaidām ir priviliģētā stāvoklī,pie upes kātus neviens vēl nelauž.Laikam jau mīž,kā nekā pilnas upes ar copmaņiem...:)
Bet par tiem zobgalīgajiem komentiem pret mani,gribas tikai pasmaidīt,pēc kādiem gadiņiem jums mēles trīt vairs negribēsies,uz to pusi jau iet...
Tie kas ir loģiski domājoši,sāk jau to apjaust...

Malgomajfisk, 12.aprīlis 2020, 18:12

Palasi, labs piemērs, krievu šarlatāni sagroza informāciju un melo. Un zinošiem cilvēkiem paanalizējot jebkuru šarlatānu klipu, būtu 100 un viens sagrozīts fakts un meli.
https://echo.msk.ru/blog/echomsk/2623606-echo/
Un kā ar pieminekli,, Latviešu sarkanajiem strēlniekiem,, . :DDDD
Tukšpļūti, nelūri kas citiem, skaties, kas pie mums.
12.aprīlis 2020, 19:25 | links
 
Tā viņš ir,copmaņi pagaidām ir priviliģētā stāvoklī,pie upes kātus neviens vēl nelauž.Laikam jau mīž,kā nekā pilnas upes ar copmaņiem...:)
Bet par tiem zobgalīgajiem komentiem pret mani,gribas tikai pasmaidīt,pēc kādiem gadiņiem jums mēles trīt vairs negribēsies,uz to pusi jau iet...
Tie kas ir loģiski domājoši,sāk jau to apjaust...

Malgomajfisk, 12.aprīlis 2020, 18:12


Palasi, labs piemērs, krievu šarlatāni sagroza informāciju un melo. Un zinošiem cilvēkiem paanalizējot jebkuru šarlatānu klipu, būtu 100 un viens sagrozīts fakts un meli.
https://echo.msk.ru/blog/echomsk/2623606-echo/
12.aprīlis 2020, 19:15 | links
 
Zorge07 [12.04.20]: Kirsis6666 [9:16]: Zorge07 [56m]: Kirsis6666 [7:37]: Zorge07 [7:12]: Kirsis6666 [18m]: Ooo, zorge 07 mostas ātrāk par gaiļiem. Tāpēc lūdzu uzmanīgāk, neklausiet Kariņa noradijumiem un olas labāk nerādiet!Tad esi gatavs padiskutēt par Padomju pieminekļu mantojumu, kuru Latvija ir ,, pārņēmusi,, un pozicionē kā savu?Jums cienītais, ir doktora grāds vēsturē, publikācijas par šo tēmu vēstures žurnālos? Un citos informatīvajos izdevumos? Domāju, ka ne(lūdzu atvainot, ja neesmu pamanījis jūsu publikācijas un pētījumus par šo tematu) . Tad kāpēc ir nepieciešama diskusija? Par neko?!Tad kāpēc pats iesaistijies šai diskusijā un vēl centies kaut ko pierādīt / ka es muļķības rakstu/ par Sarkano strēlnieku pieminekli?
Vai arī ir Dauna sindroms un problēmas ar atmiņu, ja reiz tagad tāds ,, nesaprotoš,, esi.Čabulit, es nekur ne iesaistījos. Pārējie pieņēmumi ir saistīti ar parkarsušu smadzeņu darbību pieres daivas apgabalā.iesaku nopietni pārbaudīties, lai izslēgtu krīzes nākotnē!
Ar cieņu
Kirsis6666Tiešām, es te tev ,, notikumu secību iekopēju,, tu jau kā tas atmiņas akūtais atmiņas zuduma slimnieks Artx2
:DDDD
Un tā NAV IESAISTĪŠANĀS!?????
:)
Luter, jūs abi ar savu sirdsdraugu viens otram oliņas jau nokrāsojāt? Rokas pirms tam nomazgāji, vai arī abi esat bomāri?:)))
12.aprīlis 2020, 18:52 | links
 
Tā viņš ir,copmaņi pagaidām ir priviliģētā stāvoklī,pie upes kātus neviens vēl nelauž.Laikam jau mīž,kā nekā pilnas upes ar copmaņiem...:)
Bet par tiem zobgalīgajiem komentiem pret mani,gribas tikai pasmaidīt,pēc kādiem gadiņiem jums mēles trīt vairs negribēsies,uz to pusi jau iet...
Tie kas ir loģiski domājoši,sāk jau to apjaust...

Malgomajfisk, 12.aprīlis 2020, 18:12


Pēc mēneša I. Masks braukšot visus čipot, likšot kā gotiņām ausīs piekarus ar numuru.
12.aprīlis 2020, 18:44 | links
 
Tā viņš ir,copmaņi pagaidām ir priviliģētā stāvoklī,pie upes kātus neviens vēl nelauž.Laikam jau mīž,kā nekā pilnas upes ar copmaņiem...:)
Bet par tiem zobgalīgajiem komentiem pret mani,gribas tikai pasmaidīt,pēc kādiem gadiņiem jums mēles trīt vairs negribēsies,uz to pusi jau iet...
Tie kas ir loģiski domājoši,sāk jau to apjaust...
12.aprīlis 2020, 18:12 | links
 

... Ja tā padomā - copmaņiem gan labi- neviens mums upi un kātu neņem nost! Tas jānovērtē!
12.aprīlis 2020, 15:23 | links
 
Labs. :))
12.aprīlis 2020, 14:11 | links
 

.
12.aprīlis 2020, 13:15 | links
 
Bruno, netraucē Antohu. Viņam svarīgāki darbi, jākrāso olas, grib piedalīties atrādīšanā :)
12.aprīlis 2020, 13:14 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager