Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Joptv... ! Gribās kliegt! Kur vēl tālāk, ja valsts nespējīga veikt savu bērnu veselības aprūpi!!!
Priekš militāras ākstīšanās šķiež pa labi un kreisi. Man nav cita skaidrojuma un neticu, ka varas elite būtu tik stulba bez savtīgām interesēm.
10.aprīlis 2020, 12:00 | links
 
A es domāju,kāpēc es jau kādus 30 gadus neslimoju? Laikam tāpēc ,ka man viss ir po...:)

Malgomajfisk, 10.aprīlis 2020, 11:29

Manā paziņu lokā arī bija viens tāds “Dzelzs Fēliks”. Tāpat deklarēja, līdz vienu rīt pamodās stīvs.
10.aprīlis 2020, 11:54 | links
 
A es domāju,kāpēc es jau kādus 30 gadus neslimoju? Laikam tāpēc ,ka man viss ir po...:)
10.aprīlis 2020, 11:29 | links
 
par vīrusu interesanti,arī atbilde raiham,kāpēc itāļi mirst vairāk nekā mēs
10.aprīlis 2020, 11:13 | links
 
Precizēju - slimais puisītis ir miljonāra mazdēls, ziedot lūdz vedekla.

andreiko, 10.aprīlis 2020, 09:01


ā, nu tad var būt vispār visādi... vai vedekla esoša vai bijušā, vai bērns bioloģiski ir mazdēls, vai viņas vīrs(miljonāra dēls) nav nāvigos ragos ar tēvu utt. pilna pasaule ar "dzimtām" kur ne to što naudu bet slīkstot Rroku neiedos, drīzāk vēl ar airi uzbliezIs... traģiski, bet jebkuros ģimenes tiesiskajos strīdos bērni ir tīrākie instrumenti pušu šantāžās...
10.aprīlis 2020, 10:54 | links
 
Domā mantrasīgais raihucīts savādāk rīkotos?
Te par B.Geitsu
https://youtu.be/GrFJijEe5ho?t=5
10.aprīlis 2020, 10:40 | links
 
vēl var gadīties ka mazdēls nemaz nav viņa mazdēls;)
10.aprīlis 2020, 10:20 | links
 
Zaraza, tur viss ir ok ar naudas plūsmām utt. Sīkāk es nevēlos neko rakstīt, bērns ir mazdēls. Protams bērns pie tā nav vainīgs. Bet morāle pašiem ir amorāla un man nav izprotama. Zemes īpašumus uzpērk vēl šodien un nekaunas palūgt ziedojumus.

mjuniors, 10.aprīlis 2020, 09:01

nezinot visu dzimtas situāciju ,principā kko komentēt un spriest ir tikpat amorāli:)cik nav redzētas situācijas,kad bračka ar bračku karo un nevar atrast kopēju valodu,māte ar meitu ,tēvs ar dēlu utt...varbūt tur visi viens ar otru saplūkušies un vectēvs viens pats sēž uz naudas maisaa:)
10.aprīlis 2020, 09:33 | links
 
No otras puses baznīca ir vienmēr bijusi bagāta organizācija, bet naudu ziedojumu vienmēr vākusi. Kur problēma domāšanas modelī, jeb uztverē?!
10.aprīlis 2020, 09:29 | links
 
Zaraza, tur viss ir ok ar naudas plūsmām utt. Sīkāk es nevēlos neko rakstīt, bērns ir mazdēls. Protams bērns pie tā nav vainīgs. Bet morāle pašiem ir amorāla un man nav izprotama. Zemes īpašumus uzpērk vēl šodien un nekaunas palūgt ziedojumus.
10.aprīlis 2020, 09:01 | links
 
Precizēju - slimais puisītis ir miljonāra mazdēls, ziedot lūdz vedekla.
10.aprīlis 2020, 09:01 | links
 
Es te uzgāju vienu lietu, kad viens miljonārs (vairāku miljonu īpašumi) jeb viņa pēcteči prasa ziedot.lv naudu.. Ieraugot to visu nodomāju kāda nekaunība utt. Bet tad es padomāju, atmetot to visu ētiskmu, morāles vai ko tur citu viņš ņem un izmanto citu lētticību vai sauksim iesēju citu kā tikt pie naudas??
Tad Raih morāle, kādēļ neizmantot iespēju, kas tev pienākas??
Interesanti ko citi par šāda miljonāra gājienu domā citi ziedot.lv

mjuniors, 9.aprīlis 2020, 22:27


Andris Luksts. Zemnieks no Balvu puses.
Īpašumā - nepilni 2000 ha zemes, lielāko zemes īpašnieku desmitniekā Latvijā.
Piedzimis dēliņš. Slims, rehabilitācijai nepieciešami 5500 eur (piecarpus tūkstoši). Tad nu tētis, nespēdams pārdot dažus hektārus un apmaksāt dēlam ārstēšanu, ar ziedot.lv lūdz sabiedrības palīdzību.

andreiko, 10.aprīlis 2020, 07:23[/quote]

grūti komentēt nezinot reālo situāciju... miljonāri mēdz būt reālākie žmogas, bet nu tik traki ka bērna veselībai 5 štukas ekonomētu nav dabā redzēts.
Es gan drizāk liktu uz to, ka tur ir bankrots, visi tie 2000 hektāri ar visām parpalām ir ieķilāti, arestēti, konti bloķēti, inkasso utt., kaklā banka/tiesu izpildītāji/VID/menti/bandīti pa vienam vai visi kopā... Mīts ir tas, ka nu "tik lieliem čiekuriem" vienmēr ir iekrātas un noslēptas "zanačkas". Tad jau pēc 2008. gada nebūtu dofiga cilvēku ar pliku d Anglijā zemenes lasījuši , kas pirms tam piķī peldējās...Zinu pietiekami tādus....
Žēl tā bērna :(
10.aprīlis 2020, 08:28 | links
 
Es te uzgāju vienu lietu, kad viens miljonārs (vairāku miljonu īpašumi) jeb viņa pēcteči prasa ziedot.lv naudu.. Ieraugot to visu nodomāju kāda nekaunība utt. Bet tad es padomāju, atmetot to visu ētiskmu, morāles vai ko tur citu viņš ņem un izmanto citu lētticību vai sauksim iesēju citu kā tikt pie naudas??
Tad Raih morāle, kādēļ neizmantot iespēju, kas tev pienākas??
Interesanti ko citi par šāda miljonāra gājienu domā citi ziedot.lv

mjuniors, 9.aprīlis 2020, 22:27[/quote]

Andris Luksts. Zemnieks no Balvu puses.
Īpašumā - nepilni 2000 ha zemes, lielāko zemes īpašnieku desmitniekā Latvijā.
Piedzimis dēliņš. Slims, rehabilitācijai nepieciešami 5500 eur (piecarpus tūkstoši). Tad nu tētis, nespēdams pārdot dažus hektārus un apmaksāt dēlam ārstēšanu, ar ziedot.lv lūdz sabiedrības palīdzību.
10.aprīlis 2020, 07:23 | links
 

Lai diena sākas. :)
10.aprīlis 2020, 07:19 | links
 

...
10.aprīlis 2020, 07:13 | links
 
Usi, sapratu! :))
9.aprīlis 2020, 23:35 | links
 
mjuniors [09.04.20]: Gribējās man šodien padalīties ar šo personāžu, kas mani uzrunā. Varbūt kādam ar uzrunā un padalījos ar jaunāko interviju.
Kā ārsts, reanimatalogs droši vien labs, nezinu, viņa bizness sipt smadzenes, man savas žēl, pāris lekcijas noklausījos, vairāk negribu, es ar sevi tieku galā.
:)
9.aprīlis 2020, 23:30 | links
 
raihs [09.04.20]: apelsins [35m]: raihs [24m]: Nu galu galā mēs strādājam , aizklopējušies neesam. Attiecīgi nav ko lūgties pabalstus...Raih, panjem no Mjuniora prieksh visaam tanteem, darbinieceem utt medu. Labs.
Man tirgustante pa otram laagam, kas zin lietinjas, njem 20 mjuniora burkas..
Taa kaa Mjuniors maak
Nu lai tam Laukjim sokaas!Jau ņemu, un ir labs. Varu tikai ieteikt!
Raih, tu LAmerikaa ayahuasca nepaproveeji?
Toch paproveeji!
9.aprīlis 2020, 23:25 | links
 
Gribējās man šodien padalīties ar šo personāžu, kas mani uzrunā. Varbūt kādam ar uzrunā un padalījos ar jaunāko interviju.
9.aprīlis 2020, 23:24 | links
 
Usi, tavu domu centos izprast, saki slikts dakteris?? Nemācēšu teikt, bet sen ir zināms tas, lai izārstētos piedalās trīs personas: dakters, pacients un dievs (nenosakāmais).
Man tiešām uzrunā viņa viedums, runas stils, filosofija utt.
9.aprīlis 2020, 23:23 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager