Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
mjuniors [09.04.20]: Slinkie var paskatīties tikai pirmās 14 sekundes.. :))
Mārketings labā līmenī, BET, bik besī viedie sludinātāji makroekonomisti, bez sava, nozīmīga biznesa, attiecību pētnieki - bez ģimenes ar bērniem, politologi- ar prof tehnisko un armijas pieredzi, un šis kungs ir sarakstā, bet darbojas pārliecinoši un lekcijās peļņa labi, arī tas nav peļami.
9.aprīlis 2020, 23:16 | links
 
Slinkie var paskatīties tikai pirmās 14 sekundes.. :))
9.aprīlis 2020, 23:09 | links
 
Apelsīn, paldies par labajiem vārdiem! :D

Vispār maz cilvēku ko tā respektēju un ieklausos, viens no tiem ir Pēteris Kļava. Tagad skatīšos šo:
9.aprīlis 2020, 23:07 | links
 
mjuniors [09.04.20]: Jā, puslīdz... Kritums pamatīgs, bet nevienu atlaidis neesmu, un darīšu visu, lai to arī nedarītu. No valsts neko neprasu un neprasīšu.

raihs, 9.aprīlis 2020, 22:15
Es te uzgāju vienu lietu, kad viens miljonārs (vairāku miljonu īpašumi) jeb viņa pēcteči prasa ziedot.lv naudu.. Ieraugot to visu nodomāju kāda nekaunība utt. Bet tad es padomāju, atmetot to visu ētiskmu, morāles vai ko tur citu viņš ņem un izmanto citu lētticību vai sauksim iesēju citu kā tikt pie naudas??
Tad Raih morāle, kādēļ neizmantot iespēju, kas tev pienākas??
Interesanti ko citi par šāda miljonāra gājienu domā citi ziedot.lv
Mjunior, tu tikai neapvainojies par to "laukji", ja nu gadijienaa..
Es esmu pilniigs laukjis, man ir problemaatiski papljaapat bez Ventish izloksnes utt
Bet tas ir tik Eleganti..
9.aprīlis 2020, 23:02 | links
 
apelsins [09.04.20]: raihs [24m]: Nu galu galā mēs strādājam , aizklopējušies neesam. Attiecīgi nav ko lūgties pabalstus...Raih, panjem no Mjuniora prieksh visaam tanteem, darbinieceem utt medu. Labs.
Man tirgustante pa otram laagam, kas zin lietinjas, njem 20 mjuniora burkas..
Taa kaa Mjuniors maak
Nu lai tam Laukjim sokaas!
Jau ņemu, un ir labs. Varu tikai ieteikt!
9.aprīlis 2020, 23:02 | links
 
Kopš dzīvesbiedre ievākusies manā "štābā" un strādā pāris nedēļas attālināti, varu droši teikt, esmu apmierināts ar šamās darbu, piemaksas saņem tikai spējīgākie darbinieki ( tups ierēdnis nesaņem), kas veic papildus darbu paralēli esošajam, izvērtēšana 2x gadā, kā kurā ministrijā.
9.aprīlis 2020, 22:56 | links
 
raihs [09.04.20]: Nu galu galā mēs strādājam , aizklopējušies neesam. Attiecīgi nav ko lūgties pabalstus...
Raih, panjem no Mjuniora prieksh visaam tanteem, darbinieceem utt medu. Labs.
Man tirgustante pa otram laagam, kas zin lietinjas, njem 20 mjuniora burkas..
Taa kaa Mjuniors maak
Nu lai tam Laukjim sokaas!
9.aprīlis 2020, 22:47 | links
 
Vīri, ko domājat par to, ja valstī ir globāla krīze un tiek sijāti cilvēki kam dos atbalstu, kam nedos? Nav nihilisms? Jeb, viens saņem pensiju 20 000 citiem pat 100 eiro nav..

mjuniors, 9.aprīlis 2020, 22:22


Tagadējā VID vecene ir ar olām, viss tur ir kārtībā, draugi, paziņas ir šeptējuši kopā ar šo, kad šī vēl nebij šajā amatā. Protams ir jāšķiro, naudas mazgātājs, vēstuļu sūtītājs utt, kā savādāk?
9.aprīlis 2020, 22:37 | links
 
Nu galu galā mēs strādājam , aizklopējušies neesam. Attiecīgi nav ko lūgties pabalstus...
9.aprīlis 2020, 22:37 | links
 
mjuniors [09.04.20]: Vīri, ko domājat par to, ja valstī ir globāla krīze un tiek sijāti cilvēki kam dos atbalstu, kam nedos? Nav nihilisms? Jeb, viens saņem pensiju 20 000 citiem pat 100 eiro nav..
Mjunior, man nedos, tev un Raiham drusku, bet baigi paraknjaas.
Tu tam medum pacel cenu..!
9.aprīlis 2020, 22:29 | links
 
Jā, puslīdz... Kritums pamatīgs, bet nevienu atlaidis neesmu, un darīšu visu, lai to arī nedarītu. No valsts neko neprasu un neprasīšu.

raihs, 9.aprīlis 2020, 22:15

Es te uzgāju vienu lietu, kad viens miljonārs (vairāku miljonu īpašumi) jeb viņa pēcteči prasa ziedot.lv naudu.. Ieraugot to visu nodomāju kāda nekaunība utt. Bet tad es padomāju, atmetot to visu ētiskmu, morāles vai ko tur citu viņš ņem un izmanto citu lētticību vai sauksim iesēju citu kā tikt pie naudas??
Tad Raih morāle, kādēļ neizmantot iespēju, kas tev pienākas??
Interesanti ko citi par šāda miljonāra gājienu domā citi ziedot.lv
9.aprīlis 2020, 22:27 | links
 
Man skjiet, ka ar atbalsta prasiishanu taa praatiigi..
Buus VID Lupa
9.aprīlis 2020, 22:25 | links
 
Vīri, ko domājat par to, ja valstī ir globāla krīze un tiek sijāti cilvēki kam dos atbalstu, kam nedos? Nav nihilisms? Jeb, viens saņem pensiju 20 000 citiem pat 100 eiro nav..
9.aprīlis 2020, 22:22 | links
 
apelsins [09.04.20]: raihs [21:01]: Vecais marasmātiķis nu jau ārdās pa visām sadaļām... Jā, ne visi no karantīnas normāli atgriezīsies - vienu otru trako kreklā aizvedīs...Raih, kaa tev uznjeemjerdarbiiba. Notiekaas?
Jā, puslīdz... Kritums pamatīgs, bet nevienu atlaidis neesmu, un darīšu visu, lai to arī nedarītu. No valsts neko neprasu un neprasīšu.
9.aprīlis 2020, 22:15 | links
 
raihs [09.04.20]: Vecais marasmātiķis nu jau ārdās pa visām sadaļām... Jā, ne visi no karantīnas normāli atgriezīsies - vienu otru trako kreklā aizvedīs...
Raih, kaa tev uznjeemjerdarbiiba. Notiekaas?
9.aprīlis 2020, 22:02 | links
 
Malgomajfisk [09.04.20]: Kamēr mums valstī nebūs atcelts tā saucamais ārkārtas stāvoklis,zem tā daudz ko var norakt...:)
Toni, bet kaa izskaidrot vaajpraatu apkaart?
Kaapeec viss taa notiek, Antoon!!?
Jaabut izskaidrojumam!!!
9.aprīlis 2020, 21:51 | links
 
Vecais marasmātiķis nu jau ārdās pa visām sadaļām... Jā, ne visi no karantīnas normāli atgriezīsies - vienu otru trako kreklā aizvedīs...
9.aprīlis 2020, 21:01 | links
 
Kamēr mums valstī nebūs atcelts tā saucamais ārkārtas stāvoklis,zem tā daudz ko var norakt...:)
9.aprīlis 2020, 20:03 | links
 
Aiz garlaicības pārmetos uz Ventas sadaļu...:)
9.aprīlis 2020, 19:59 | links
 
Gajā būs tikai ''izredzētajiem'',un Līgatnes novada matadoriem...,
9.aprīlis 2020, 15:28 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager