Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Nu tas ir kārtējais pizd..cprātiņu apmiglošanai...:D
8.aprīlis 2020, 22:30 | links
 
nekas, globālajai demogrāfijai gaidāms pieaugums
https://www.apollo.lv/6945123/covid-19-krize-skar-visas-jomas-tuvojas-globals-prezervativu-trukums
8.aprīlis 2020, 22:25 | links
 
Jau kādu laiciņu atpakaļ lasīju ""šarlatānu"" liecības par to.ka jau vecajos žīdmusoņu rakstos ir bijis ieplānots ieviest goju (tas ir mūsējā)sabiedrībā bailes pat no parastas gripas,lai tai ieviestu paniskas bailes un to vieglāk varētu pārvaldīt.
Viss tas tagad piepildās...
8.aprīlis 2020, 22:10 | links
 
uldiņ,taij lielajā spēlē var visu ko pieļaut,Vai mums no tā vieglāk? Mēs pie tā pīrāga sadales tāpat netiksim..

Malgomajfisk, 8.aprīlis 2020, 21:35
kāda tur spēle,nebrīnos ka tas vīrus ir no tās krievu uzsprāgušās laboratorijas
8.aprīlis 2020, 21:58 | links
 
Vienkārši bija nepieciešama ekonomiskā krīze
8.aprīlis 2020, 21:54 | links
 
Malgomajfisk [08.04.20]: uldiņ,taij lielajā spēlē var visu ko pieļaut,Vai mums no tā vieglāk? Mēs pie tā pīrāga sadales tāpat netiksim..

.
8.aprīlis 2020, 21:51 | links
 
Tārpiņ un ko tie cipari liecina? Ka saslimuši ar jaunu gripas paveidu,kas notiek regulāri ik pēc kāda laika?
Kopējais nomirušo gripas epidēmijas skaits jau pēdējos gados nemainās.Mainās tik diagnostika,kurā ailītē to ieraksta.Tagadiņ pasaules aizkulišu pārvaldnieki ir noteikuši ka šo epidēmiju vajag pacelt līdz vispārejas pandēmijas līmenim,lai radītu sabiedrībā paniskas bailes,un to jāpublicē pasaules līmenī.Kāpēc būtu jātic tiem zārkiem kuros varbūt nekas nav iekšā?Mēs to uztveram kā galēju patiesību.A kur ir bailes,tur kā ja agrāk teicu,sabiedrība kļūst mīksta kā māls un ir ietekmējama un pārveidojama....
8.aprīlis 2020, 21:50 | links
 
uldiņ,taij lielajā spēlē var visu ko pieļaut,Vai mums no tā vieglāk? Mēs pie tā pīrāga sadales tāpat netiksim..
8.aprīlis 2020, 21:35 | links
 
tikai cipari, šdienas porcija Covid19
- ASV 1997
- franči 1417
- briti 936
- spāņi 757
- zviedri 96 (itkà slēpjot patieso skaitu)
8.aprīlis 2020, 21:27 | links
 
redz kā beigās sanāks vēl
8.aprīlis 2020, 21:16 | links
 
Raihucīt,es pacietīšos kad tu būsi savu akniņu nodzēris,tad sākšu atkal sportot..:)
8.aprīlis 2020, 21:14 | links
 
Raihuci,nu tad beidzot atvēri to linku par tām pentagona prognozēm?
8.aprīlis 2020, 21:11 | links
 
Toni, tu esi vecs un nodzēries, attiecīgi ar vārgu imunitāti, un noteikti iekļaujams riska grupā! Tā ka savu džizaskraistu varēsi uzrunāt tiešsaistē :DDD
8.aprīlis 2020, 21:06 | links
 
Šodien pa ilgiem laikiem izbraucu pa pašu Rīgas centru gar Laimas pulksteni. Jutos tik nepiespiesti brīvs,kā bērnībā...Ielas pilnīgi tukšas no auto un cilvēkiem,tikai pa retam kāds garām pabrauc...
Nu kaifs pilnīgākais un neaprakstāms...
Jālūdz dieviņš,lai tie vīrusi mūs nepamet...:D
8.aprīlis 2020, 21:03 | links
 
Malgomajfisk [08.04.20]: Man kā idejas autoram būšot ekskluzīvas tiesības...
Un tev būs autortiesības uz terminu "forse mažore"
8.aprīlis 2020, 21:01 | links
 
Man kā idejas autoram būšot ekskluzīvas tiesības...
8.aprīlis 2020, 20:37 | links
 
Malgomajfisk [08.04.20]: Da ja ir jūtams tas atsitiens,RD ir pieņēmusi lēmumu par telpu nomas maksu mazināšanu uzņēmumiem.Man ja tas glaimo,jo es viņiem neilgu laiciņu atpakaļ tieši tādu vēstuli biju aizsūtījis,ko šeitan publicēju...
A šamie tev atbildēja, ja
:)
Nomas maksas atvieglojumus gan pie lēma un dos saskaņā ar MK noteikumiem, tev pienāksies?
8.aprīlis 2020, 20:33 | links
 
raihs [08.04.20]: Bet man bija tiešais tiešsaiste, dzīvais ēters! :)
A es domā to rīta bildi no neta nokačāju. :DDD
8.aprīlis 2020, 20:29 | links
 
Da ja ir jūtams tas atsitiens,RD ir pieņēmusi lēmumu par telpu nomas maksu mazināšanu uzņēmumiem.Man ja tas glaimo,jo es viņiem neilgu laiciņu atpakaļ tieši tādu vēstuli biju aizsūtījis,ko šeitan publicēju...
8.aprīlis 2020, 20:18 | links
 
Sprãdziens bús te)))
Ar ellígu atsitienu visãs jomãs!
8.aprīlis 2020, 20:12 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager