Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Man liekas,ka Tramps ir pilnīgi noracis sava otrā termiņa iespējamību ar muļķīgi rīcību pandēmijas sakarā
6.aprīlis 2020, 23:13 | links
 
Uldiņ,varam jau visādas versijas bīdīt.Mana konspiraloga versija piemēram ir tāda,un manuprāt diezgan loģiska.
Pie pieaugošās ekanomiskās konkurences ,to vīrusiņu Uhaņā piemeta jeņķi,jo tur tak ir liela vīrusu labaratorija un būtu diezgan ticami ,ka ir kāda noplūde...Panikas rezultātā Ķīnas ekanomika piebremzētos.
Savukārt ķīnieši to saprotot,pēc neilga laiciņa iemauca to vīrusu jeņķiem atpakaļ...
Bet pa lielam ,tas ir izdevīgi un atbilst pasaules globalizatoru plāniem,-:
1.Samazināt iedzīvotāju skaitu uz pasaules.
2.Iesēt bailes un radīt paniku,lai varēt vēlāk ieviest savu pasaules kārtību...

Malgomajfisk, 6.aprīlis 2020, 22:53


Mana teorija – nakstargs Uhaņas laboratijā bija aizmirsis mājās savu rīsu bļodiņu un gaļu, tāpēc nospēra pieņems vienu trusi, kurš bija inficēts pētījumiem, uzvarīja un noēda, nākamajā dienā aplipināja drugānaus un tā viss sākās. Ar ko mana teorija sliktāka un nepatiesāka par tavējo?
6.aprīlis 2020, 23:12 | links
 
tur jau nekā tāda nav tajā ziņā,vienkāŗši savākti dati par iepriekšējām epidēmijām un izteikta loģiska prognoze https://www.lsm.lv/raksts/zinas/arzemes/covid-19-pentagons-bridinaja-par-pandemiju-jau-pirms-trim-gadiem.a354905/
6.aprīlis 2020, 23:10 | links
 
udens2 [06.04.20]: vispār jau ir tāda ziņa,antoha nedirš
Tak netraucē- ļauj viņam pašam cēli triumfēt! :)
6.aprīlis 2020, 23:08 | links
 
Uldiņ ,ieliec raihucim to linku,viņš jau mums neticīgais...:D
6.aprīlis 2020, 23:07 | links
 
vispār jau ir tāda ziņa,antoha nedirš
6.aprīlis 2020, 23:04 | links
 
Malgomajfisk [06.04.20]: Uldiņ,varam jau visādas versijas bīdīt.Mana konspiraloga versija piemēram ir tāda,un manuprāt diezgan loģiska.
Pie pieaugošās ekanomiskās konkurences ,to vīrusiņu Uhaņā piemeta jeņķi,jo tur tak ir liela vīrusu labaratorija un būtu diezgan ticami ,ka ir kāda noplūde...Panikas rezultātā Ķīnas ekanomika piebremzētos.
Savukārt ķīnieši to saprotot,pēc neilga laiciņa iemauca to vīrusu jeņķiem atpakaļ...
Bet pa lielam ,tas ir izdevīgi un atbilst pasaules globalizatoru plāniem,-:
1.Samazināt iedzīvotāju skaitu uz pasaules.
2.Iesēt bailes un radīt paniku,lai varēt vēlāk ieviest savu pasaules kārtību...

Linku no delfiem ieliec!
6.aprīlis 2020, 23:02 | links
 
vīrusu
6.aprīlis 2020, 22:59 | links
 
1.Samazināt iedzīvotāju skaitu uz pasaules.

Malgomajfisk, 6.aprīlis 2020, 22:53
Tad kāpēc tik švaku vīrus palaida??
6.aprīlis 2020, 22:59 | links
 
Raiuci,atslābsti,Es nekad nemeloju,un savu žulti norij,puika...
6.aprīlis 2020, 22:55 | links
 
Bebrs [06.04.20]: Ko Jūs te vislaik var gānīties :) No tā vīrusa ir arī labas lietas, nav leišu Ventā un 9.maija dzerstiņš visticamāk arī izpaliks :)
Varēja tas vīruss septembrī sākties, kad leišu ordas Salacu okupēja... Trakoti kolhoznieciska tautele...
6.aprīlis 2020, 22:54 | links
 
Uldiņ,varam jau visādas versijas bīdīt.Mana konspiraloga versija piemēram ir tāda,un manuprāt diezgan loģiska.
Pie pieaugošās ekanomiskās konkurences ,to vīrusiņu Uhaņā piemeta jeņķi,jo tur tak ir liela vīrusu labaratorija un būtu diezgan ticami ,ka ir kāda noplūde...Panikas rezultātā Ķīnas ekanomika piebremzētos.
Savukārt ķīnieši to saprotot,pēc neilga laiciņa iemauca to vīrusu jeņķiem atpakaļ...
Bet pa lielam ,tas ir izdevīgi un atbilst pasaules globalizatoru plāniem,-:
1.Samazināt iedzīvotāju skaitu uz pasaules.
2.Iesēt bailes un radīt paniku,lai varēt vēlāk ieviest savu pasaules kārtību...
6.aprīlis 2020, 22:53 | links
 
Ko Jūs te vislaik var gānīties :) No tā vīrusa ir arī labas lietas, nav leišu Ventā un 9.maija dzerstiņš visticamāk arī izpaliks :)
6.aprīlis 2020, 22:50 | links
 
Malgomajfisk [06.04.20]: Raihuci atslābsti.Es to ziņu izlasīju uzreiz kad atvēru interneta lapu,tur uzpeldēja pēdējās zfņas no Delfiem.Es neesu IT tehnoloģiju speciālists,,tāpēc nekādus linkus vai hujinkus tev atsūtīt nevaru.
Man tev ir jautājums,tu domā ka Antoha to no pirksta ir izzīdis? Nav tas manā dabā,tici man...
Izskaidrošu mūsu "dalailamam" un gaišajam prātam namajūnam - atveram delfus, atrodam rakstu, piespiežam pirkstu tekefona augšējā logā(vai ar datora peles labo taustiņu iekopējam linku) un spiežam "paste" CL politikas sadaļā. Tu tak to dari 10x dienā te krievu sūdus pārsūknējot, esi patriots-iepostē delfus!
Nevari? jo rakstatanava... Tu kļūsti nožēlojamāks ar katru dienu...
6.aprīlis 2020, 22:43 | links
 
Raihuci atslābsti.Es to ziņu izlasīju uzreiz kad atvēru interneta lapu,tur uzpeldēja pēdējās zfņas no Delfiem.Es neesu IT tehnoloģiju speciālists,,tāpēc nekādus linkus vai hujinkus tev atsūtīt nevaru.
Man tev ir jautājums,tu domā ka Antoha to no pirksta ir izzīdis? Nav tas manā dabā,tici man...
6.aprīlis 2020, 22:33 | links
 
 
raihs [06.04.20]: Malgomajfisk [6m]: raihucīt,es kopēju ne mēslus ,bet informāciju un viedokļus kas ir aktuāli un interesanti sabiedrībai.To ,ka tu te pārstāvi sava musoņkubiņa intereses un bīdi no agšas nolaistos uzdevumus ,man bija skaidrs jau sen...Man tur ir savs cilvēks....Tā kā atslābsti..Da jopt, linku no delfiem ieliec!
"informāciju un viedokļus kas ir aktuāli un interesanti sabiedrībai". Tad ir viens no predendentiem uz Gada citātu! Toņa mēsli un interesanti! Un kam? Sabiedrībai! :)))
Klauns ar lielumāmiju! Sabiedrība ,, pieprasa,, tu un urlēns?
;DDDDD
6.aprīlis 2020, 22:27 | links
 
Malgomajfisk [06.04.20]: raihucīt,es kopēju ne mēslus ,bet informāciju un viedokļus kas ir aktuāli un interesanti sabiedrībai.To ,ka tu te pārstāvi sava musoņkubiņa intereses un bīdi no agšas nolaistos uzdevumus ,man bija skaidrs jau sen...Man tur ir savs cilvēks....Tā kā atslābsti..
Da jopt, linku no delfiem ieliec!
"informāciju un viedokļus kas ir aktuāli un interesanti sabiedrībai". Tad ir viens no predendentiem uz Gada citātu! Toņa mēsli un interesanti! Un kam? Sabiedrībai! :)))
6.aprīlis 2020, 22:25 | links
 
raihucīt,es kopēju ne mēslus ,bet informāciju un viedokļus kas ir aktuāli un interesanti sabiedrībai.To ,ka tu te pārstāvi sava musoņkubiņa intereses un bīdi no agšas nolaistos uzdevumus ,man bija skaidrs jau sen...Man tur ir savs cilvēks....Tā kā atslābsti..
6.aprīlis 2020, 22:20 | links
 
Malgomajfisk [06.04.20]: Apskaties...:D
Tu te caurām dienām kopē youtube linkus ar krievu mēsliem, iekopē vienu vietējo!
6.aprīlis 2020, 22:10 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager