Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Iesaku noskatīties šo interviju, epidemiologs, medicīnas zinātņu doktors M. Favorovs ļoti labi pastăsta visu par vīrusu. Svaiga, izskaidrojoša un ļoti saturīga intervija, bez šarlatānu tekstiem par pasaules valdībām, utt.

https://youtu.be/8W7coUHFumw
5.aprīlis 2020, 01:06 | links
 
Malgomajfisk [05.04.20]: ozoliņ un šmigucīt, es ja saprotu,ka grūti atzīt savas ieprikšējās kļūdas,bet laiks visu noliek pa savām vietām...
Kas ir iepriekšējās kļūdas? Neticība taviem šarlatāniem.
5.aprīlis 2020, 00:51 | links
 
ozoliņ,a tu paraudi,paliks vieglāk...
5.aprīlis 2020, 00:36 | links
 
ozoliņ un šmigucīt, es ja saprotu,ka grūti atzīt savas ieprikšējās kļūdas,bet laiks visu noliek pa savām vietām...
5.aprīlis 2020, 00:31 | links
 
Malgomajfisk [04.04.20]: Bračiņ,kamēr tu pa to jevropu vazājies,mēs jau te labu laiciņu šitās lietiņas te cilājam.Šmigveidīgie un uldiņveidīgie mani jau labu laiciņu par marazmātiķi un šarlatānu te nokristījuši...
Nu bet loĝiski - tu jau mums oficiālais un sertificētais youtubes šarlatānu produkcijas piegādātājs.
5.aprīlis 2020, 00:20 | links
 
Bralitis [04.04.20]: Malgom .. kā tev tur,pārāk sarežģīti. Es vienmēr esmu teicis ka esmu domātājs . Pareizs vai nepareizs - nezinu . Labi,čučēt . Tagad uz kādu laiku es off.
Domātājs, ibio! :) Anekdlte staigājošā, vairāk nekas! Tā arī ar vecumu neesi gudrāks palicis - tāda pati tinte galvā kā namajūnam... Asaras riešas lasot to idiotismu...
5.aprīlis 2020, 00:08 | links
 
Vai pa Gauju, vai uz Sipi alkšņiem pēc sivēnsēklas, tu neesi interesants. A vo no Antona 3 buljona pīrādziņus nopirksi! Za kakije šiši?

BrunoL, 4.aprīlis 2020, 23:42


Tas ir cits stāsts, nedzīvojam akmens laikmetā, saprātīgu kontoli vajag, tik bez galējībām valdībās, un režīmos.....
4.aprīlis 2020, 23:53 | links
 
Usīt ,protams kamēr Salmo pastāv un var ko nāsī iesūkt,daudz nav jādomā...)
4.aprīlis 2020, 23:49 | links
 
Nu ja šitais marazms turpināsies,tad arī no Antohas nebūs ko pirkt...Ķēdes reakcija uzņem apgriezienus...
4.aprīlis 2020, 23:48 | links
 
Malgomajfisk [04.04.20]: Usīt,bet iekšēji tak tu savādāk domā? :)
Kaut kā nedomāju vispār, vienk po.
:)
4.aprīlis 2020, 23:46 | links
 
Vai pa Gauju, vai uz Sipi alkšņiem pēc sivēnsēklas, tu neesi interesants. A vo no Antona 3 buljona pīrādziņus nopirksi! Za kakije šiši?
4.aprīlis 2020, 23:42 | links
 
Usīt,bet iekšēji tak tu savādāk domā? :)
4.aprīlis 2020, 23:40 | links
 
Malgomajfisk [04.04.20]: Bračiņ,kamēr tu pa to jevropu vazājies,mēs jau te labu laiciņu šitās lietiņas te cilājam.Šmigveidīgie un uldiņveidīgie mani jau labu laiciņu par marazmātiķi un šarlatānu te nokristījuši...
Bet pelnīti tač, nenoliegsi.
:)
4.aprīlis 2020, 23:38 | links
 
Bračiņ,kamēr tu pa to jevropu vazājies,mēs jau te labu laiciņu šitās lietiņas te cilājam.Šmigveidīgie un uldiņveidīgie mani jau labu laiciņu par marazmātiķi un šarlatānu te nokristījuši...
4.aprīlis 2020, 23:36 | links
 
Tas ko mūsu mežos nogriež, kakis uz astes aiznes. Lielajiem, pamatā, no Krievijas nāk iekšā zāģmateriāls, kuru pārstrādā un apstrādā vajadzīgajā sortimentā.
Par totālu kontroli. Praktiski, mūs kontrolē, kopš parādījās mobilie, banku kartes un ID kartes.

BrunoL, 4.aprīlis 2020, 23:28


Nu nav jau tik traki, nopērc pārtiku un brauc kaut mēnesi ar laivu pa Gauju bez mobīlā...:)
4.aprīlis 2020, 23:36 | links
 
Malgom .. kā tev tur,pārāk sarežģīti. Es vienmēr esmu teicis ka esmu domātājs . Pareizs vai nepareizs - nezinu . Labi,čučēt . Tagad uz kādu laiku es off.
4.aprīlis 2020, 23:34 | links
 
Bračiņ,tu ar tos "šarlatānus" būsi saskatījies?

Malgomajfisk, 4.aprīlis 2020, 23:21


Nē ,labāk uzreiz būt gatavam psiholoģiski sūdīgam scenārijam. Galvenais lai copi neaizklapē.
4.aprīlis 2020, 23:29 | links
 
Bračiņ,nu taisni kā gaišŗeģis esi kļuvis,a es jau savā iedomībā domāju, ka es viens tāds šarlatāns esmu...
4.aprīlis 2020, 23:29 | links
 
Tas ko mūsu mežos nogriež, kakis uz astes aiznes. Lielajiem, pamatā, no Krievijas nāk iekšā zāģmateriāls, kuru pārstrādā un apstrādā vajadzīgajā sortimentā.
Par totālu kontroli. Praktiski, mūs kontrolē, kopš parādījās mobilie, banku kartes un ID kartes.
4.aprīlis 2020, 23:28 | links
 
Viena lieta ko redzi ostā, otra, ka sadarbības partneri un pasūtītāji kancelē pasūtījumus.

BrunoL, 4.aprīlis 2020, 23:18


Ir " apķērīgāki" tautieši, kas šo izmanto..., sūti tālāk, tāds ir mans ieteikums. Daudz, ļoti daudz uzņēmumu LV ar koksni nodarbojās visos tās apstrādes veidos- jēls, šķelda, granula, zāģēts, gatavs- kumode utt.
4.aprīlis 2020, 23:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager