Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Viena lieta ko redzi ostā, otra, ka sadarbības partneri un pasūtītāji kancelē pasūtījumus.

BrunoL, 4.aprīlis 2020, 23:18


Piekrītu. A es tieši par to. Tas ka autiņi vizinās šurpu turpu nenozīmē ka viss ir ok. Es redzu ka šitais ir tikai pats sākums milzīgiem vēl nepieredzētiem sūdiem. Ļoti ceru ka tā nebūs un rīt kāds neiebļaujas ka vīrusu var iznīcināt piemēram pagraužot ceļmallapu :)
4.aprīlis 2020, 23:25 | links
 
Daļēji jums ir taisnība bet es prognozēju ka eksports samazināsies un pat apstāsies . Sevišķi koku. Es tagad jau 7 mēnešus vazājos pa eiropu un redzu kas notiek sevišķi pēdējās nedēļās. Francijā lieli uzņēmumi ir ciet ,strādā tikai noliktavas ,bet tās ar drīz aizvērsies, Vācieši pamazām ver ciet bet vēl darbojas,angļi ļoti strauji veras ciet bet vēl darbojas. Tur viss tagad pa dienām mainās. Rīt braukšu uz Hamburgu ,tad līkums pa dažādiem uzņēmumiem tad uz Tallinu . Piem Valmierā Bikolat jau klapējas ciet - eksports apstājas ,šķiedra vēl turas bet ar iet runas ka eksports var noštopēties . Ja tie zinātnieki vēl pierādīs to ko raksta šodienas tvnet krievu valodā ka vīruss izplatās ar elpošanu un dzīvo gaisā vēl 3 stundas tad apstāsies pasaule un tirgus.
4.aprīlis 2020, 23:21 | links
 
Bračiņ,tu ar tos "šarlatānus" būsi saskatījies?
4.aprīlis 2020, 23:21 | links
 
Viena lieta ko redzi ostā, otra, ka sadarbības partneri un pasūtītāji kancelē pasūtījumus.
4.aprīlis 2020, 23:18 | links
 
Air Baltic bij laba aka kur piķi atmazgāt un otkatus taisīt. Tagad daudz lietas izkristalizēsies . Tagad nāksies domāt par tautu ,jo ja to nedarīs tad būs absolūti nekādas politiskās nākotnes mahinatoriem. Otrkārt tagad ir īstais brīdis politiskos plusiņus ilgam laikam savākt .

Bruno par vīrusu. Šis gadījums pierāda ka nav vairs pasaulē jēdziens - lokāls . Šodien tu esi LV rīt jau ķīnā . Pasaule ir kļuvusi kā maza bumbiņa ar tīklu apvilkta .Nav vairs nozīmes attālumiem. Kaut kur zaraza otrā pasaules galā izsprūk - pēc pāris mēnešiem jau visa pasaule klepo. Es domāju ka tieši šī mana doma būs galvenā nākotnē .

Un vēl sāksies totāla kontrole pret kuru neviens neprotestēs uz baiļu par veselību un dzīvību fona. Pat neizslēdzu variantu ka ja tas vīruss būtu mākslīgi radīts tad mērķis tam visam noteikti būs totāla katra pasaules pilsoņa nočipošana . Un tur vairs nebūs nekāda jēdziena par privātumu vai demokrātiju. Absolūtā vara un kontrole . Izskatās ka velk uz to ,protams zem veselības un globalizācijas zīmoga tas tiks darīts.

Kā to izdarīja ķīnieši lai savu varzu kontrolētu. Paziņoja ka katra personīgais personas čips tiek izsekots ( viņiem savdabīgas id kartes) un tādā veidā ļoti efektīvi izsekoja ar kontaktējās katrs inficētais . Par to jau tagad pasaules lielie kasa galvas un saka ka to vajagot pēc viņu piemēra visā pasaulē darīt. Ja nebūtu šitā vīrusa nekad eiropā un asv sabiedrība nepieļautu pat tādu domu .

Bralitis, 4.aprīlis 2020, 23:07


Šis stils jau dažam ko atgādina..., būs labi Brālit. Vimbas kūpini ?
4.aprīlis 2020, 23:17 | links
 
Imprignēti!

BrunoL, 4.aprīlis 2020, 23:03


Rīgas brīvostā ir daudz uņēmumu , kas ar šo nodarbojās, kuģu satiksme ir ierastajā ritmā, dzelzceļš, auto transports tāpat, neredzu problēmu.
4.aprīlis 2020, 23:09 | links
 
Laikam kā kuram. Jo es ar dzirdēju no kociniekiem aprīli vēl griezīs, bet kā tālāk vēl lems..
4.aprīlis 2020, 23:07 | links
 
Air Baltic bij laba aka kur piķi atmazgāt un otkatus taisīt. Tagad daudz lietas izkristalizēsies . Tagad nāksies domāt par tautu ,jo ja to nedarīs tad būs absolūti nekādas politiskās nākotnes mahinatoriem. Otrkārt tagad ir īstais brīdis politiskos plusiņus ilgam laikam savākt .

Bruno par vīrusu. Šis gadījums pierāda ka nav vairs pasaulē jēdziens - lokāls . Šodien tu esi LV rīt jau ķīnā . Pasaule ir kļuvusi kā maza bumbiņa ar tīklu apvilkta .Nav vairs nozīmes attālumiem. Kaut kur zaraza otrā pasaules galā izsprūk - pēc pāris mēnešiem jau visa pasaule klepo. Es domāju ka tieši šī mana doma būs galvenā nākotnē .

Un vēl sāksies totāla kontrole pret kuru neviens neprotestēs uz baiļu par veselību un dzīvību fona. Pat neizslēdzu variantu ka ja tas vīruss būtu mākslīgi radīts tad mērķis tam visam noteikti būs totāla katra pasaules pilsoņa nočipošana . Un tur vairs nebūs nekāda jēdziena par privātumu vai demokrātiju. Absolūtā vara un kontrole . Izskatās ka velk uz to ,protams zem veselības un globalizācijas zīmoga tas tiks darīts.

Kā to izdarīja ķīnieši lai savu varzu kontrolētu. Paziņoja ka katra personīgais personas čips tiek izsekots ( viņiem savdabīgas id kartes) un tādā veidā ļoti efektīvi izsekoja ar kontaktējās katrs inficētais . Par to jau tagad pasaules lielie kasa galvas un saka ka to vajagot pēc viņu piemēra visā pasaulē darīt. Ja nebūtu šitā vīrusa nekad eiropā un asv sabiedrība nepieļautu pat tādu domu .
4.aprīlis 2020, 23:07 | links
 
Imprignēti!
4.aprīlis 2020, 23:03 | links
 
skutans [5m]: BrunoL [9m]: Jā ,ar tām visām karantīnām pamatīgi būsim sev kājā iešāvuši...

Malgomajfisk, 4.aprīlis 2020, 22:16
Kājā iešāvām sen agrāk.
Tagad, kad valstis pašizolējušās, robežas slēgtas, ko uzsākt, ko iesākt? Kocinieki saņemot atteikumus pasūtījumiem. Vakar V. Krištopāns par AirBaltic. Vajagot strādāt, vajagot lidot. Bijis 10 ļamu pasendžeru apgrozījums, tagad to visu pazaudēt. Kur lidosi? Kurš pie tevis lidos?Šodien runājos ar kocinieku, viss notiek. Samazinās, bet nav kritiski.

usis, 4.aprīlis 2020, 22:50

Kas ir "kocinieki" ? Koksnes exportētāji domāts, papīrmalka, granulas ?Nu konkrēti mežu īpašnieks, izstrādātājs, pārstrādātājs, eksportētājs, pilns cikls.

usis, 4.aprīlis 2020, 22:59


Ar izejvielām ( koksni) viss kārtībā pagaidām, iet, nāk, kustās.
4.aprīlis 2020, 23:02 | links
 
Zaģmateriāli. Dažādi. Gan ēvelēti, gan imprognēti utt.
4.aprīlis 2020, 23:00 | links
 
skutans [04.04.20]: BrunoL [9m]: Jā ,ar tām visām karantīnām pamatīgi būsim sev kājā iešāvuši...

Malgomajfisk, 4.aprīlis 2020, 22:16
Kājā iešāvām sen agrāk.
Tagad, kad valstis pašizolējušās, robežas slēgtas, ko uzsākt, ko iesākt? Kocinieki saņemot atteikumus pasūtījumiem. Vakar V. Krištopāns par AirBaltic. Vajagot strādāt, vajagot lidot. Bijis 10 ļamu pasendžeru apgrozījums, tagad to visu pazaudēt. Kur lidosi? Kurš pie tevis lidos?Šodien runājos ar kocinieku, viss notiek. Samazinās, bet nav kritiski.

usis, 4.aprīlis 2020, 22:50

Kas ir "kocinieki" ? Koksnes exportētāji domāts, papīrmalka, granulas ?
Nu konkrēti mežu īpašnieks, izstrādātājs, pārstrādātājs, eksportētājs, pilns cikls.
4.aprīlis 2020, 22:59 | links
 
skutān,par sēnēm tu šmigucim pastāsti,šamam tā tēma tuva ir...:D

Malgomajfisk, 4.aprīlis 2020, 22:53


Krieviem populāras ir Sarkocifas, kādu brītiņu jau arī mūsu mežos pilns, interesantas sārtas sēnītes, SWE pie kārtfeļa nepiegriez ?
4.aprīlis 2020, 22:58 | links
 
BrunoL [9m]: Jā ,ar tām visām karantīnām pamatīgi būsim sev kājā iešāvuši...

Malgomajfisk, 4.aprīlis 2020, 22:16
Kājā iešāvām sen agrāk.
Tagad, kad valstis pašizolējušās, robežas slēgtas, ko uzsākt, ko iesākt? Kocinieki saņemot atteikumus pasūtījumiem. Vakar V. Krištopāns par AirBaltic. Vajagot strādāt, vajagot lidot. Bijis 10 ļamu pasendžeru apgrozījums, tagad to visu pazaudēt. Kur lidosi? Kurš pie tevis lidos?Šodien runājos ar kocinieku, viss notiek. Samazinās, bet nav kritiski.

usis, 4.aprīlis 2020, 22:50


Kas ir "kocinieki" ? Koksnes exportētāji domāts, papīrmalka, granulas ?
4.aprīlis 2020, 22:54 | links
 
skutān,par sēnēm tu šmigucim pastāsti,šamam tā tēma tuva ir...:D
4.aprīlis 2020, 22:53 | links
 
Malgomajfisk [04.04.20]: Man nupat viens krieviņš no Pītera uzzvanīja,esot zvidrijā uz copi aizbrakuši,tagadiņ jau divas nedēļas arā netiekot.Prasīja kur vēl varētu pacopēt,lai es savas vietas atklājot...:DD
Saki lai ņem alus kasti ar pavadzīmi un brauc kur acis rāda.
:)
4.aprīlis 2020, 22:52 | links
 
Odin raz ne pe... !
Sabiedriskais transp. 70-80tie kad kompostrēja 4 un 5 kapeiku taloniņus. Protams pārpildīts. Taloniņus padeva no rokas rokā un tas kurš bija pie aparāta “nospieda”:
Peredaijķe talončik! Tovarišč v kepke peredast! Kto peredast Jā peredast? Jā tvoj mama j... ! Jā tvoj babuška j... !
4.aprīlis 2020, 22:52 | links
 
Man nupat viens krieviņš no Pītera uzzvanīja,esot zvidrijā uz copi aizbrakuši,tagadiņ jau divas nedēļas arā netiekot.Prasīja kur vēl varētu pacopēt,lai es savas vietas atklājot...:DD
4.aprīlis 2020, 22:51 | links
 
BrunoL [04.04.20]: Jā ,ar tām visām karantīnām pamatīgi būsim sev kājā iešāvuši...

Malgomajfisk, 4.aprīlis 2020, 22:16
Kājā iešāvām sen agrāk.
Tagad, kad valstis pašizolējušās, robežas slēgtas, ko uzsākt, ko iesākt? Kocinieki saņemot atteikumus pasūtījumiem. Vakar V. Krištopāns par AirBaltic. Vajagot strādāt, vajagot lidot. Bijis 10 ļamu pasendžeru apgrozījums, tagad to visu pazaudēt. Kur lidosi? Kurš pie tevis lidos?
Šodien runājos ar kocinieku, viss notiek. Samazinās, bet nav kritiski.
4.aprīlis 2020, 22:50 | links
 
Jā ,ar tām visām karantīnām pamatīgi būsim sev kājā iešāvuši...

Malgomajfisk, 4.aprīlis 2020, 22:16
Kājā iešāvām sen agrāk.
Tagad, kad valstis pašizolējušās, robežas slēgtas, ko uzsākt, ko iesākt? Kocinieki saņemot atteikumus pasūtījumiem. Vakar V. Krištopāns par AirBaltic. Vajagot strādāt, vajagot lidot. Bijis 10 ļamu pasendžeru apgrozījums, tagad to visu pazaudēt. Kur lidosi? Kurš pie tevis lidos?

BrunoL, 4.aprīlis 2020, 22:43


Dabiskā atlase, copmanim savas priekšrocības, nupat arī murķeli var piegriezt pie kārtfelīšiem, tie kas sēni atpazīst....
4.aprīlis 2020, 22:50 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager