Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
usis [02.04.20]: mjuniors [13m]: Interesants eksperiments, kad mājās jāsēž 3 miljardiem. Scenārijs ir neprognozējams.Scenārijs ja ne sēžot pusmiljards nomirtu laikam bij prognozējamāks.
Nja, es dzirdēju par 40 miljoniem. Bet sēžot prognozē tapat 10 miljoni.
Cik minējumi var būt dažādi..
2.aprīlis 2020, 22:55 | links
 
Malgomajfisk [02.04.20]: Junior,vai tad tev "šarlatānu" domas sāk interesēt? :)
Šmiga, uzminēji,sēnēm un sēņotājiem būs pļaujas laiks...:D
Jā, arī nacisti gatavojoties līst ārā no savām bāzēm Antarktīdas ledăjos.
2.aprīlis 2020, 22:52 | links
 
Junior,vai tad tev "šarlatānu" domas sāk interesēt? :)
Šmiga, uzminēji,sēnēm un sēņotājiem būs pļaujas laiks...:D
2.aprīlis 2020, 22:49 | links
 
Malgomajfisk [02.04.20]: Viss ir ieprognozēts.Sāksies ""jaunās""naudas un īpašumu pārdalīšana ,bet vēlāk pasaules pārvaldes koncentrēšana...
Un beigās ķēniņš kalna galā un ballīte pasaules valdībai, masoniem, hitleriešiem Antarktīdas ledājos, marsiešiem, ķirzakcilvēkiem un sēnēm...
2.aprīlis 2020, 22:44 | links
 
mjuniors [02.04.20]: Interesants eksperiments, kad mājās jāsēž 3 miljardiem. Scenārijs ir neprognozējams.
Scenārijs ja ne sēžot pusmiljards nomirtu laikam bij prognozējamāks.
2.aprīlis 2020, 22:43 | links
 
Toni precīzāk..
2.aprīlis 2020, 22:42 | links
 
Viss ir ieprognozēts.Sāksies ""jaunās""naudas un īpašumu pārdalīšana ,bet vēlāk pasaules pārvaldes koncentrēšana...
2.aprīlis 2020, 22:41 | links
 
Interesants eksperiments, kad mājās jāsēž 3 miljardiem. Scenārijs ir neprognozējams.
2.aprīlis 2020, 22:38 | links
 
Puiķu,ātrāk vai vēlāk visi galus atdosim,šitā psihoze pavisam nav pamatota,vismaz pie mumsīm..Man kā konspiralogam sen viss ir skaidrs...:)
2.aprīlis 2020, 22:33 | links
 
Pirmsākumos statistika ap 14% mirstība virs 60. Kā tagad nezinu. Itālija laikam visu ir sagrozījusi.
2.aprīlis 2020, 22:24 | links
 
Ukrainas lietiņas..
https://youtu.be/qGgNjvOr7eA?t=1
2.aprīlis 2020, 22:23 | links
 
Gribētos jau nu ticēt, bet būsim reālisti- mums maz veco aplipinājušies
2.aprīlis 2020, 22:18 | links
 
Dzeltenajā presē lasīju, kad iespējams ķermenī korons var uzturēties pat līdz 48 dienām. Man jau liekas, būs jau mums visiem jāizslimos tas mēsls, jo izskatās nekur viņš nepazudīs. Un ekonomiski šāda situācija ar nevar turpināties.
2.aprīlis 2020, 22:18 | links
 
apelsins [02.04.20]: .Man mashinjaa LB 69%.
Vienbriid bija deficiits, tagad rihtiigi sarazjojushi. Lai nu kaa esam beidzot 1. Vietaa pasaulee peec saslimusho un mirusho proporcijas. Muusu medikji, tai skaitaa epidemologi rullee
Man gribās ticēt, ka mums labi gēni.
2.aprīlis 2020, 22:13 | links
 
raihs [02.04.20]: Taks [4m]: Es pèc iespèjas pielietošu arī iekšķīgu dezinfekciju 70%. Sapràta robeźàsEs 43°, bet daudz
43+43 sanāk 86
2.aprīlis 2020, 22:07 | links
 
Taks [02.04.20]: Es pèc iespèjas pielietošu arī iekšķīgu dezinfekciju 70%. Sapràta robeźàs
Es 43°, bet daudz
2.aprīlis 2020, 22:05 | links
 
udens2 [02.04.20]: Vienalga cik mirs no covid....pašnāvības uztaisīs x5 vairāk!

MULTIVAN, 2.aprīlis 2020, 21:35domā būs depresijas''epidēmija''??
Brocēnos viena pa logu izlēkusi..
2.aprīlis 2020, 22:03 | links
 
Es pèc iespèjas pielietošu arī iekšķīgu dezinfekciju 70%. Sapràta robeźàs
2.aprīlis 2020, 22:03 | links
 
apelsins [02.04.20]: AndrisABC [26m]: Var būt kādam var noderēt. Man un maniem tuviniekiem kabatā, somiņā, mašīnā smaržu vai kāda cita pudelīte ar izsmidzinātāju kura piepildīta ar spirtu+nedaudz glicerīna. Iznāci no veikala, uzsmidzināji uz rokām, sirds mierīgāka. Man ar katru dienu saskaroties ar visām tām problēmām brīžiem sāk likties, ka vajadzētu kaut kā stimulēt veselajiem izslimot to zarazu.Man mashinjaa LB 69%.
Vienbriid bija deficiits, tagad rihtiigi sarazjojushi. Lai nu kaa esam beidzot 1. Vietaa pasaulee peec saslimusho un mirusho proporcijas. Muusu medikji, tai skaitaa epidemologi rullee
Tpu tpu tpu
2.aprīlis 2020, 21:58 | links
 
AndrisABC [02.04.20]: Var būt kādam var noderēt. Man un maniem tuviniekiem kabatā, somiņā, mašīnā smaržu vai kāda cita pudelīte ar izsmidzinātāju kura piepildīta ar spirtu+nedaudz glicerīna. Iznāci no veikala, uzsmidzināji uz rokām, sirds mierīgāka. Man ar katru dienu saskaroties ar visām tām problēmām brīžiem sāk likties, ka vajadzētu kaut kā stimulēt veselajiem izslimot to zarazu.
Man mashinjaa LB 69%.
Vienbriid bija deficiits, tagad rihtiigi sarazjojushi. Lai nu kaa esam beidzot 1. Vietaa pasaulee peec saslimusho un mirusho proporcijas. Muusu medikji, tai skaitaa epidemologi rullee
2.aprīlis 2020, 21:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager