Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
udens2 [02.04.20]: udens2 [9:14]: Un tu urla vēl bakstīsi kaut ko par svešvārdiem?
Varbūt sāc ar google tulkotāju. :DDDD

Zorge07, 2.aprīlis 2020, 08:31
lutiņ,esi centīgāks,tev bij jāapvelk ar sarkano arī facebook,es saprotu ka nezini,ka tas nav latviešu vārds,bet nakamreiz zināšanai;DDDauni, tas ir uzņēmuma nosaukums KURŠ IR ORIĢINĀLS, bet akaunts nav tāda vārda latviešu valodā. Tak pasaki beidzot, kas tu pa ,, vatņiku,, esi?
:FDD

Zorge07, 2.aprīlis 2020, 10:13tad kad tavas latviešuvalodas zināšanas būs labākas par manējām,tad sākšu tavas pamācibas ņemt vērā,pašlaik,tev tās,ir tikpat sūdīgas kā manējās
Tu jau šo ,, bāz man acīs,, ceturto reizi un tas pats kā jau tev daunim skaidroju ir pēdiņās un tā raksta arī latviešu valodas rakstos.
Bet tev tūdaliņ cita piemēra tā arī nav , ka turpini kropļot latviešu valodu.
2.aprīlis 2020, 13:27 | links
 
Interesanti vai tik tiešām Latvijā no covida nav neviena miruša,kautkā dīvaini Igaunijā 11,Lietuvā arī.vai mums karina makaronus uzausīmko teiksi Sven
2.aprīlis 2020, 13:24 | links
 
2.aprīlis 2020, 12:33 | links
 
Beidziet tak te tukši dirsties,Dzimtene briesmās!
2.aprīlis 2020, 12:21 | links
 
udens2 [9:14]: Un tu urla vēl bakstīsi kaut ko par svešvārdiem?
Varbūt sāc ar google tulkotāju. :DDDD

Zorge07, 2.aprīlis 2020, 08:31
lutiņ,esi centīgāks,tev bij jāapvelk ar sarkano arī facebook,es saprotu ka nezini,ka tas nav latviešu vārds,bet nakamreiz zināšanai;DDDauni, tas ir uzņēmuma nosaukums KURŠ IR ORIĢINĀLS, bet akaunts nav tāda vārda latviešu valodā. Tak pasaki beidzot, kas tu pa ,, vatņiku,, esi?
:FDD

Zorge07, 2.aprīlis 2020, 10:13
tad kad tavas latviešuvalodas zināšanas būs labākas par manējām,tad sākšu tavas pamācibas ņemt vērā,pašlaik,tev tās,ir tikpat sūdīgas kā manējās
2.aprīlis 2020, 12:13 | links
 
udens2 [02.04.20]: Un tu urla vēl bakstīsi kaut ko par svešvārdiem?
Varbūt sāc ar google tulkotāju. :DDDD

Zorge07, 2.aprīlis 2020, 08:31
lutiņ,esi centīgāks,tev bij jāapvelk ar sarkano arī facebook,es saprotu ka nezini,ka tas nav latviešu vārds,bet nakamreiz zināšanai;DD
Dauni, tas ir uzņēmuma nosaukums KURŠ IR ORIĢINĀLS, bet akaunts nav tāda vārda latviešu valodā. Tak pasaki beidzot, kas tu pa ,, vatņiku,, esi?
:FDD
2.aprīlis 2020, 10:13 | links
 
 
2.aprīlis 2020, 09:40 | links
 
Un tu urla vēl bakstīsi kaut ko par svešvārdiem?
Varbūt sāc ar google tulkotāju. :DDDD

Zorge07, 2.aprīlis 2020, 08:31

lutiņ,esi centīgāks,tev bij jāapvelk ar sarkano arī facebook,es saprotu ka nezini,ka tas nav latviešu vārds,bet nakamreiz zināšanai;DD
2.aprīlis 2020, 09:14 | links
 
willijs [01.04.20]: udens2 [Vakar]: udens2 [59m]: Malgomajfisk [20:22]: Nu jā,nekas cits jau mums neatliek,kā tikai pasmieties par to marazmu kas apkārt notiek...Šodien daži labi kam viss ir smiekligi uzrãvãs uz 350€ sodu)))

willijs, 1.aprīlis 2020, 20:25
baigā aizdoma ka šitā ir klača,nekur nav dzirdēts ka būtu pieņemti šādi soda mēriEs to pašu domāju, ka fake ziņas. Un pēc šā var redzēt, ka panikas cēlaji parasti pavelkas uz šo visu.
Poliči gar mašīnām varbūt vimbu skaitu vēlējās uzzināt?
Rīgā autobusos cilveki kā sprotes viens pie otra..

mjuniors, 1.aprīlis 2020, 22:28palasiju Policiijas facbook akauntu,100% klača tā ir pa to soduAhunie zinãtãji)))
Ja tas nebútu pazístamiem es ari tã domãtu!
Bet lai izãrstétu kopéjo Idiotismu es ielãs izvestu armiju)))

Tas idiotisms nav ārstējams, ziņās viss paskaidrots. A te kārtējie ,, briesmu stāstiņi,, . :DDDD
Jo viena tante teica.....
2.aprīlis 2020, 09:00 | links
 

Un tu urla vēl bakstīsi kaut ko par svešvārdiem?
Varbūt sāc ar google tulkotāju. :DDDD
2.aprīlis 2020, 08:31 | links
 
udens2 [59m]: udens2 [59m]: Malgomajfisk [20:22]: Nu jā,nekas cits jau mums neatliek,kā tikai pasmieties par to marazmu kas apkārt notiek...Šodien daži labi kam viss ir smiekligi uzrãvãs uz 350€ sodu)))

willijs, 1.aprīlis 2020, 20:25
baigā aizdoma ka šitā ir klača,nekur nav dzirdēts ka būtu pieņemti šādi soda mēriEs to pašu domāju, ka fake ziņas. Un pēc šā var redzēt, ka panikas cēlaji parasti pavelkas uz šo visu.
Poliči gar mašīnām varbūt vimbu skaitu vēlējās uzzināt?
Rīgā autobusos cilveki kā sprotes viens pie otra..

mjuniors, 1.aprīlis 2020, 22:28palasiju Policiijas facbook akauntu,100% klača tā ir pa to soduAhunie zinãtãji)))
Ja tas nebútu pazístamiem es ari tã domãtu!
Bet lai izãrstétu kopéjo Idiotismu es ielãs izvestu armiju)))

willijs, 1.aprīlis 2020, 23:50
tad jau viņi var nofoķēt protokolu,lai nav tukša diršana
2.aprīlis 2020, 00:08 | links
 
udens2 [01.04.20]: udens2 [59m]: Malgomajfisk [20:22]: Nu jā,nekas cits jau mums neatliek,kā tikai pasmieties par to marazmu kas apkārt notiek...Šodien daži labi kam viss ir smiekligi uzrãvãs uz 350€ sodu)))

willijs, 1.aprīlis 2020, 20:25
baigā aizdoma ka šitā ir klača,nekur nav dzirdēts ka būtu pieņemti šādi soda mēriEs to pašu domāju, ka fake ziņas. Un pēc šā var redzēt, ka panikas cēlaji parasti pavelkas uz šo visu.
Poliči gar mašīnām varbūt vimbu skaitu vēlējās uzzināt?
Rīgā autobusos cilveki kā sprotes viens pie otra..

mjuniors, 1.aprīlis 2020, 22:28palasiju Policiijas facbook akauntu,100% klača tā ir pa to sodu
Ahunie zinãtãji)))
Ja tas nebútu pazístamiem es ari tã domãtu!
Bet lai izãrstétu kopéjo Idiotismu es ielãs izvestu armiju)))
1.aprīlis 2020, 23:50 | links
 
Vīrusu lietiņas..
https://youtu.be/eQ18v177RzM?t=3
1.aprīlis 2020, 23:41 | links
 
Uldiņ,tagad sāku nojaust kur tu strādā...:)
1.aprīlis 2020, 23:12 | links
 
udens2 [59m]: Malgomajfisk [20:22]: Nu jā,nekas cits jau mums neatliek,kā tikai pasmieties par to marazmu kas apkārt notiek...Šodien daži labi kam viss ir smiekligi uzrãvãs uz 350€ sodu)))

willijs, 1.aprīlis 2020, 20:25
baigā aizdoma ka šitā ir klača,nekur nav dzirdēts ka būtu pieņemti šādi soda mēriEs to pašu domāju, ka fake ziņas. Un pēc šā var redzēt, ka panikas cēlaji parasti pavelkas uz šo visu.
Poliči gar mašīnām varbūt vimbu skaitu vēlējās uzzināt?
Rīgā autobusos cilveki kā sprotes viens pie otra..

mjuniors, 1.aprīlis 2020, 22:28
palasiju Policiijas facbook akauntu,100% klača tā ir pa to sodu
1.aprīlis 2020, 23:08 | links
 
Tas man tik melnraksts,lai urmaas vieglāk varētu saprast...
1.aprīlis 2020, 23:05 | links
 
Šodien uzmetu melnrakstu vēstulei kuru gribu izsūtīt valsts un pašvaldību iestādēm,kā arī īpašniekiem kuru telpas nomāju,šādu vēstuli:
Godājamie sadarbības partneri!
Darām zināmu,ka sakarā ar valstī izsludināto ārkārtas stāvokli,nevarēsim godprātīgi veikt savstarpēji uzņemtās saistības. Uzskatām ,ka mūsu līgumsaistībās ir iestājies Fors Mažors ,nepārvaramas varas stāvoklis,kas traucē mums godprātīgi pildīt līgumsaistības līdz izsludinātā ārkārtas stāvokļa beigām.Būsim savstarpēji sociāli atbildīgi!
Ar cieņu,un cerībā uz izpratni un turpmāku veiksmīgu sadarbību....

Malgomajfisk, 1.aprīlis 2020, 21:25

tas nav nekāds "Fors Mažors", bet gan force majeure - tāda rakstura vēstule tomēr nav kā parasta sms
1.aprīlis 2020, 22:54 | links
 
Urmaas,gribi paspīdēt ar savām juridiskajām zināšanām? :))
1.aprīlis 2020, 22:45 | links
 
un policisti uz vietas var uzlikt tikai 140 eiro sodu.
1.aprīlis 2020, 22:42 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager