Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Virguli,ko tad tu tos vatņikus te iekšā liec? Tas nav mums pieņemami...:D
Tas bij labs,Watsapā jau otro dienu topā...
1.aprīlis 2020, 20:16 | links
 
Malgomajfisk [01.04.20]: Cik var ciesties,ja pēc 15.aprīļa neatjaunos prāmju satiksmi,nodzeršos priekšlaicīgi,ātrāk kā raihucis...:DD

...
1.aprīlis 2020, 20:11 | links
 
Cik var ciesties,ja pēc 15.aprīļa neatjaunos prāmju satiksmi,nodzeršos priekšlaicīgi,ātrāk kā raihucis...:DD
1.aprīlis 2020, 20:07 | links
 
Tu ar kā tāds puika, pacieties, lai Saules stari sāk glāstīt dāmu slaidos stilbiņus!
1.aprīlis 2020, 19:59 | links
 
https://youtu.be/3pox3FZE_3o
Aktuāli
1.aprīlis 2020, 19:58 | links
 
Bruņčik ,sveiks. Nekā,man jau otro reizi pilnīgs atsoss... Ilgi gan nemocījos,nepilnas 2 stundas..
1.aprīlis 2020, 19:55 | links
 
Tere!
Antoha, cik asaku buntes nokāri?
1.aprīlis 2020, 19:51 | links
 
Malgomajfisk [01.04.20]: Tur jau tā lieta,ka sātaniskajām dvēselēm viss patiesais un pozitīvais izraisa šermuļus...

.
1.aprīlis 2020, 19:47 | links
 
Tur jau tā lieta,ka sātaniskajām dvēselēm viss patiesais un pozitīvais izraisa šermuļus...
1.aprīlis 2020, 19:45 | links
 
Malgomajfisk [01.04.20]: eaihuci,tev jau no daudz kā šermuļi skrien,droši vien arī tad, kad ieraugi mani forumā...:D
Nē, kad ieraugu tevi, mani pārņem pārdomas...
1.aprīlis 2020, 19:43 | links
 
eaihuci,tev jau no daudz kā šermuļi skrien,droši vien arī tad, kad ieraugi mani forumā...:D
1.aprīlis 2020, 19:42 | links
 
Roberto, drīzāk pozitīvas emocijas nekā negatīvas. Personīgi neskatos to pārraidi, bet uzrunā pozitīvisms.
1.aprīlis 2020, 19:40 | links
 
zaraza [01.04.20]: te pāris profesionāli mediķi ir cik saprotu... mulķīgs un profānisks teorētisks jautājums. a kas notiek ja to vīrusu biki injicē muskulī? cik saprotu tad ar visām maskām, neskaršanos pie sejas utd. tiek sargāts lai vīruss nenonāk pa taisno savā dabīgajā mītnes vietā elpošanas sistēmā... a ja "caur pakaļu"? kamēr caur mīkstajiem muskuļaudiem caur mazajiem kapilāriem kaut kur aizmočīs vai jau neuzspēs antivielas izstrādāt oraganisms?
Tas ir vakcinācijas princips. Vienīgi injicē vai nu novājēto, vai nu kādu vīrusa sastāvdaļu, piem. proteīnus. Komerciāli pieejama vakcīna neparādīsies tuvākajā laikā. Bija doma ņemt asins plazmu no pacientiem, kas pārslimoja jau ar covidu, atdalīt antivielas un ievadīt citiem pacientiem. Bet arī neveiksmīgi. Problēma ir netikai tiešā vīrusa kontaktā ar mērķa šūnām, šajā gadījumā elpošanas sistēmas, kur viņš arī vairojās, bet gan arī organisma pārmērīgajā un postošā imūnā atbildes reakcijā uz vīrusu. Tieši tas ir novērots smagajiem pacientiem, taču tas ir raksturīgi netikai covidam, bet gan arī citām infekcijām.
Līdz ar ko neies krastā.
P.S. nav muļķīgu jautājumu, ir muļķigas atbildes))))
1.aprīlis 2020, 19:24 | links
 
Man tāds jautājums. Vienīgais tv kanāls, ko skatos, ir TV24. Bet līdz ko sāk rādīt to itaļjašku Roberto ar savām pavārlietām, tā uzreiz slēdzu prom! Man no viņa akcenta un agresīvā runas stila šermuļi metās! Bet varbūt tas tā tikai man tā liekas, un visi citi ir starā pat viņu?
1.aprīlis 2020, 19:06 | links
 
te pāris profesionāli mediķi ir cik saprotu... mulķīgs un profānisks teorētisks jautājums. a kas notiek ja to vīrusu biki injicē muskulī? cik saprotu tad ar visām maskām, neskaršanos pie sejas utd. tiek sargāts lai vīruss nenonāk pa taisno savā dabīgajā mītnes vietā elpošanas sistēmā... a ja "caur pakaļu"? kamēr caur mīkstajiem muskuļaudiem caur mazajiem kapilāriem kaut kur aizmočīs vai jau neuzspēs antivielas izstrādāt oraganisms?

zaraza, 1.aprīlis 2020, 18:28

Izdrāz kādu inficēto,caur krānu vēl garāks ceļš līdz plaušām,tikai pēc tam sievai nevar ļaut minetu taisīt 14 dienas
1.aprīlis 2020, 18:57 | links
 
zaraza
Ja es pareizi saprotu, tu iesaki to zarazu ielaist ar klizmu *irsā?
А месьe знает толк в извашениях...
1.aprīlis 2020, 18:54 | links
 
Bet kamēr tiek skaidrota vienīgā patiesība, no braukšu ar riteni 15km, dakters teica- vēdināt plaušas ieteicams.

usis, 1.aprīlis 2020, 18:42


es gan uzpīpoju... prese baida, ka lielāks risks, tikai vot hvz... no vienas puses, protams, plaušas vājākas, no otras puses organisms pieradis pie sliktākas skābekļa padeves un ieslēdzis ekonomisko režīmu, spēj ilgāk izvilkt ar esošo... ja kas, tad daudzi profesionāli frīdaiveri (nirēji bez akvalanga) pīpē kā skursteņi...
1.aprīlis 2020, 18:49 | links
 
Bet kamēr tiek skaidrota vienīgā patiesība, no braukšu ar riteni 15km, dakters teica- vēdināt plaušas ieteicams.
1.aprīlis 2020, 18:42 | links
 
Zarazijs, a ja nu nav lielas pakaļas, kārnie atmetīs pedāļus, tik lielie paliks sugas turpināšanai.
:)
1.aprīlis 2020, 18:40 | links
 
te pāris profesionāli mediķi ir cik saprotu... mulķīgs un profānisks teorētisks jautājums. a kas notiek ja to vīrusu biki injicē muskulī? cik saprotu tad ar visām maskām, neskaršanos pie sejas utd. tiek sargāts lai vīruss nenonāk pa taisno savā dabīgajā mītnes vietā elpošanas sistēmā... a ja "caur pakaļu"? kamēr caur mīkstajiem muskuļaudiem caur mazajiem kapilāriem kaut kur aizmočīs vai jau neuzspēs antivielas izstrādāt oraganisms?
1.aprīlis 2020, 18:28 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager