Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
svens76 [01.04.20]: https://www.delfi.lv/news/versijas/artis-gulbis-viedoklis-par-turpmako-valsts-ricibu-covid-19-sakara.d?id=52020355

nu te daudz kam piekrītu
Un redzēji, cik daudz profesionālu "virusologu" komentāros pauduši savu profesionālo viedokli par šo rakstu!
1.aprīlis 2020, 12:59 | links
 
 

Eu, bet tiešām :)
1.aprīlis 2020, 11:45 | links
 
_EKA [01.04.20]: Vēl viena dzeja.

Pasaules himna
(autors Vahurs Afanasjevs, Contras atdzejojums latviešu valodā)


ko grib darīt meža darbinieki
ko grib darīt bērnudārznieki
ko grib vienmēr darīt taksisti
ko grib darīt visi rakstnieki

žūpot un kniebties

ko grib darīt brašie budēļi
ko grib darīt zivis ūdenī
ko grib darīt īstenticīgie
ko grib prezidents nakt un dien

žūpot un kniebties

ko grib darīt drošie glābēji
ko grib darīt ultra labējie
ko grib darīt eiroierēdņi
ko gribētu vēl miroņi

žūpot un kniebties

Te viens piemērs smerdelim urlēnam no viņa ,, uzticamā uzziņu avota,, par tēmu - dzeja!
:DDDD
1.aprīlis 2020, 11:28 | links
 
Vēl viena dzeja.

Pasaules himna
(autors Vahurs Afanasjevs, Contras atdzejojums latviešu valodā)


ko grib darīt meža darbinieki
ko grib darīt bērnudārznieki
ko grib vienmēr darīt taksisti
ko grib darīt visi rakstnieki

žūpot un kniebties

ko grib darīt brašie budēļi
ko grib darīt zivis ūdenī
ko grib darīt īstenticīgie
ko grib prezidents nakt un dien

žūpot un kniebties

ko grib darīt drošie glābēji
ko grib darīt ultra labējie
ko grib darīt eiroierēdņi
ko gribētu vēl miroņi

žūpot un kniebties
1.aprīlis 2020, 11:13 | links
 
1. aprīlis - varbūt kādu dzeju :)

vakar nopirku loterijas biļeti
ahā
vinnēju miljonu
oho
tagad braucu ar tramvaju
ahā
ar personīgo
oho

/Contra/
1.aprīlis 2020, 11:11 | links
 
Mans skolēns iegāja tildes letonika.lv - tur katru dienu liek jaunu teicienu. Šodienas teiciens:

In vino veritas. Vīnā ir patiesība (Plīnijs Vecākais). :)
1.aprīlis 2020, 10:53 | links
 
Aizbrauc gan Tonit!)))
Pedejã haljavna diena!
1.aprīlis 2020, 10:19 | links
 

;) Jā, tupēšana mājās un rakņāšanās pa svešām miskastēm, ne pie kā laba nenoved.
:DDDD
1.aprīlis 2020, 10:05 | links
 
kurjers6 [01.04.20]: Tavus palagus lasīt.....

Malgomajfisk, 1.aprīlis 2020, 09:18
tas ir tāpāt kā skatīties tos stundām garus video:)
:DDDD
1.aprīlis 2020, 10:03 | links
 
Tā arī darīšu,jāaizbrauc līdz tai Bauskai,varbūt žors atsācies...)
1.aprīlis 2020, 09:57 | links
 
Man sãk likties ka galvãs tã kríze ir! Un smaga!
Visi ierãvušies seví un kunkst par grúto dzívi!
Copet aizbraucat jopčik!
1.aprīlis 2020, 09:46 | links
 
Stundām garos skatīties ir pagrūti,bet tomēr dažreiz ir vērtīgi...Un vienmēr tak var atslēgties un neskatīties.Bet ja es līdz galam neiepazīšos ar sava sarunu biedra pozīciju un dziļo domu,tad tā būs necieņas izrādīšana...

Malgomajfisk, 1.aprīlis 2020, 09:39

māki tu visu sagrozīt kā pašam ērtāk:)
1.aprīlis 2020, 09:41 | links
 
Stundām garos skatīties ir pagrūti,bet tomēr dažreiz ir vērtīgi...Un vienmēr tak var atslēgties un neskatīties.Bet ja es līdz galam neiepazīšos ar sava sarunu biedra pozīciju un dziļo domu,tad tā būs necieņas izrādīšana...
1.aprīlis 2020, 09:39 | links
 
Tavus palagus lasīt.....

Malgomajfisk, 1.aprīlis 2020, 09:18

tas ir tāpāt kā skatīties tos stundām garus video:)
1.aprīlis 2020, 09:29 | links
 
Bjorgvin,it kā tak neesi nabags puika,uz kuģiem tak strādā,vai tiešām nevari normālu kompīti nopirkt,nu kaut vai nocenoto...Tavus palagus lasīt tādā drukā nav iespējams.Valsts valodas likums jāievēro....) Vai nu aprobežojies ar postiem kas nav garāki par diviem teikumiem...
Lūdzu...
1.aprīlis 2020, 09:18 | links
 
meera laika piezimes.par VID darbibu.kaut kad janvari mūsu ofisa pilniga panika.atnakusi vestule no ViD.par mani.gramatvede depresijaa.sakam petit kas par huinu.izradas 2011. gada esmu atnacis darba 1 dienu pirms atvalinajuma beigam.kaut kāds sviests.uzvanija uz VID.nee,nekas,tikai jabut precizakiem.es iedomajos,kaa vesela VID nodala vismaz menesi izmisigi mekleja so finansalo noziegumu.nu,protams meklet kur palikusi noshemotie nodoklu miljoni nebija laika.nacas konstatet,ka VID nav ko darīt.par efektivitati nerunasim.es piedavaju nostaigat 10 pa virsu atvalinajumam,lai VID visi justos pasapmierinati. mani nesadzirdeja. par corona virusu.vakar izkraujamies.aizsutu uz Briseli zinojumu.beidzot darba diena beigusies.vares atpusties.kas tev deva.zvans.zvana kuga ipasnieks.tavam darbiniekam "x"100 eiro sods.nu blin,mes tikko no juras.atlausos uzjautat ko tadu viņš paguva sastradat? nu vot aizgaja uz otru kugi,ar visiem sarokojas,apkampas.vienigi bucosanas fakts netika konstatets.ko iedomajas,galigs mulkis, pandemijas laikaa.mes ofisa tikai viens otram ar rocinu pametam.mjaa.nu labi,es saku.galigs mulkis viņš nav.tikai liels berns.davai iztiksim bez drakoniskiem meriem.vina noziegumu pret dzimteni kompense tas,ka es tev ne tikai ar roku nepametu,bet pat nepaskatijos uz tevi.es labak vinu morali izdrazisu.tici man,tas bus drumaks sods.pie ta palikam.pasaucu vainigo.saku - tev ta cilvekmilestiba bus jaaizmirst.itali un spani ari mileja apkampties un bucoties.paskaties,kaa viruss tur ievac razu.raksturam jabut nordiskam. kaa Stirlicam.nem piemeru no manis.es eju un izliekos,ka neviena nepazistu.tikai taa mes uzvaresim corona virusu.un vispar es tev tikko izglabu 100 eiro.luk tadas pandemijas atraugas mūsu frontee.
1.aprīlis 2020, 08:21 | links
 
udens2 [31.03.20]: Lūk kā jāvada valsti..
https://youtu.be/A7QQp9E-r7I?t=15

Malgomajfisk, 31.marts 2020, 23:05nu tādā dirsā,kā ir viņš ir ievadījis savu valsti,ir jāpacenšas:D
Tev atkal caureja? Kuros kūtspakaļas sūdos tu to izroc? Saprotu nevari bez tā dzīvot, jo savs sūds tak nesmird. :DDDDD
1.aprīlis 2020, 08:05 | links
 
Suna murgi!)))
1.aprīlis 2020, 07:06 | links
 
Lūk kā jāvada valsti..
https://youtu.be/A7QQp9E-r7I?t=15

Malgomajfisk, 31.marts 2020, 23:05
nu tādā dirsā,kā ir viņš ir ievadījis savu valsti,ir jāpacenšas:D
31.marts 2020, 23:26 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager