Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
fish1.Apčakarēt tuvāko un valsti nav mūsdienu izgudrojums.Apčakarēt tuvāko un tālāko tika piekopts simtiem un droši vien tūkstošiem gadu atpakaļ.Vēl laba metode bija paņemt sitamo instrumentu un aiziet palūkoties,kas labs nolikts tuvākā un tālākā vigvamā.
2.jūnijs 2023, 08:41 | links
 
Es off.. lai domas paliek pie slimā zirga murgiem..
2.jūnijs 2023, 02:58 | links
 
Jēger, nekādus spontānus postus.. tu ir graudkopis cik noprotu? Cik nozares lauksaimnieciba tu vēl zini, kas spēj konkurēt ar graudkp?
Konkrētizēšu, pienkopība, putnkopība, kartupeļu audzētāji, siltumnicas, kaņepju audzētaji, zivjkopji, gaļenieki utt?
Es tikai saku to, ka lv ir viena tikai nozare.. pārējie sūkā ledu.. tas nav ok..
2.jūnijs 2023, 02:55 | links
 
īkšķis
2.jūnijs 2023, 02:42 | links
 
Par roku darbiņiem tu Raiham paprasi!
Citi dara, kārto citas lietas!
Es arī varu izvemties un pateikt, kas man patīk un nē, bet tas manu dzīvi neuzlabos, es labāk fokusējos uz to kas uzlabos manu dzīvi, kad neviens reiders nevar piepisties par nodokļu nemaksāšanu, un reiderus es varu arī ar legāliem veidiem atsist un man nav ne pie viena jābrauc un jārunā, lai arī pats varu apšaut!

Tūlīt būs teksts lauķis vai zaglis utt., nē tā nav viss ir par smagu darbu un atbilstošu samaksu ko nopelni par padarīto un par ko dzīvo!
2.jūnijs 2023, 02:34 | links
 
Draugi nav labi!
2.jūnijs 2023, 01:38 | links
 
jegersz [2.jūn]: Ar bezskaidras naudas ieviešanu viss nav tik balti kā ieviesējiem gribētos. Joprojām pastāv iespēja doties tur, kur ierēdniecība pret nodokļu pelnītājiem ir sabalansētāka un jebkuram pilsonim ir iespēja dzīvot pilnvērtīgāk. Šeit paliks ierēdņi un pensionāri ...
Inars, 1.jūnijs 2023, 18:08

Ļauj minēt, tavi ienākumi ir zem 2000€ uz rokas, un izglītības līmenis neatļauj nopelnīt vairāk?
Džeki kam abas rokas nav kreisās puses to summu nopelnīs jebkādi, jaucot autiņus, strādājot uz traktoru, vai strādājot ar smadzenēm!
Bankā virs 10-15k neturēs, jo nopirks jaunu autiņu vai zemi, tik cik bankā vēl tik pat turēs skaidrā ...
Un bāc, tādu ir daudz ... es tā nevaru, jo esmu arī saimnieciskās darbības veicējs, bet es ruļīju vēl labāk!

Nesaprotu kāpēc tik daudz čīkstētāju, ka viss ir slikti!
Tāpēc, ka rokdarbu pulciņi draugs izsīkst! Mirst.. arī mana saimniecība mirst nost.. pirms desmit gadiem dziedāju tavu tekstu tieši tāpat kā tu, bet šodien jau atdevu citiem zemi nomā!
2.jūnijs 2023, 01:37 | links
 
Ar bezskaidras naudas ieviešanu viss nav tik balti kā ieviesējiem gribētos. Joprojām pastāv iespēja doties tur, kur ierēdniecība pret nodokļu pelnītājiem ir sabalansētāka un jebkuram pilsonim ir iespēja dzīvot pilnvērtīgāk. Šeit paliks ierēdņi un pensionāri ...
Inars, 1.jūnijs 2023, 18:08


Ļauj minēt, tavi ienākumi ir zem 2000€ uz rokas, un izglītības līmenis neatļauj nopelnīt vairāk?
Džeki kam abas rokas nav kreisās puses to summu nopelnīs jebkādi, jaucot autiņus, strādājot uz traktoru, vai strādājot ar smadzenēm!
Bankā virs 10-15k neturēs, jo nopirks jaunu autiņu vai zemi, tik cik bankā vēl tik pat turēs skaidrā ...
Un bāc, tādu ir daudz ... es tā nevaru, jo esmu arī saimnieciskās darbības veicējs, bet es ruļīju vēl labāk!

Nesaprotu kāpēc tik daudz čīkstētāju, ka viss ir slikti!
2.jūnijs 2023, 01:21 | links
 
Es atkārtošos, 2014 gadā ar sievu iekopām īpašumu ar sievu par gaišo nākotni.. iekartojām ceļu, kas bija aizaudzis ar krūmiem no 3m līdz 5 metriem.. cirtām divas ned, jeb čakarējāmies un norunājām.. atnāk utainais un to visu atņem.. nepaiet 8 gadi un utainais rīkojas..
2.jūnijs 2023, 00:52 | links
 
principā kad sākās x stunda Ukrainā.. ko es redzēju kā pa minūtēm sāās karš jau 23. feb. es tuvāko nedēļu es klausījos klavieru mūziku... ko nekad ikdienā neklausijos.. x stunda ir cita stunda..
2.jūnijs 2023, 00:48 | links
 
labvakar, šonakt ar Jums būs macho mūzikas pavadījums..
https://www.youtube.com/watch?v=eCCan3TFPoc&ab_channel=RClaydermanVEVO
2.jūnijs 2023, 00:45 | links
 
A kur bez naļika pazuda pensiju fonda nauda, slavenie trīs ļamoni, air baltiks ļimoni utt...
1.jūnijs 2023, 18:09 | links
 
Ar bezskaidras naudas ieviešanu viss nav tik balti kā ieviesējiem gribētos. Joprojām pastāv iespēja doties tur, kur ierēdniecība pret nodokļu pelnītājiem ir sabalansētāka un jebkuram pilsonim ir iespēja dzīvot pilnvērtīgāk. Šeit paliks ierēdņi un pensionāri ...

Var 1000x atkārtot, ka viens no galvenajiem iemesliem atpalicībai, kautvai tikai no kaimiņiem, ir 2 kopienu valsts. Pa 33 gadiem joprojām nav konkrētības, ko darīt ar okupantiem. Pat jau 460 dienu ilgais karš nav veicinājis izlēmību.
1.jūnijs 2023, 18:08 | links
 
Ies laiks, tad jau manīs
1.jūnijs 2023, 16:38 | links
 
Ai nu ko tu pļūti.
1.jūnijs 2023, 16:15 | links
 
Labi vien ir Rinkēvičs.

Drošība caur mūsu rietumu partneriem laikam ir svarīgāka par ekonomisko labklājību.

30+ gadus pa sūdiem esam mīcījušies, pamīcīsiemies vēl 30... bet ja mūs vienā jaukā dienā kaimiņvalsts okupēs, tad visa ekonomiskā labklājība tāpat pagalam...

daddy_j, 1.jūnijs 2023, 09:18

Patiesībā jau nedzīvojam tik sūdīgi. Uz šodienu daudzi copmaņi vēsi var atļauties pirkt kātus 150-250EUR +, attiecīgi arī cilvēkiem autoparks un mājas, PSRS laikos tādas mums sapņos nerādījās, un uz šodienu lielai daļai Krievijas, tā ka nevajadzētu cilvēkiem pārāk čīkstēt. Kas attiecas uz valsts sociālo stāvokli, es uskatu ka liela daļa no mums paši vien esam vainīgi, pa šiem gadiem pieļaujot ka daudziem alga teik maksāta konvertē apejot visus nodokļus kam bija jāiebirst valsts kasē, tai pat laikā šausmināmies ka pie ārsta jāmaksā. Ja visi šo 30 gadus būtu godīgi stutējuši valsti, tad varbūt dzīvot nedaudz pat labāk. Šobrīd kad kāds taisās ieviest stingru finašu kontroli, tai skaitā izņemt skaidru naudu no apgrozības, pēkšņi lec kājās kāda daļā vidēji biezā slāņa, ka nu tik tagad atņems viņiem visu. Bet patinam filmu atpakaļ - kā dzīvojam. Ja VIDs veiktu totālu auditu visās furmelēs, tad atklātos ka par firmas līdzekļiem teik pirkta visa vadošo un darbinieku saimniecība katru gadu, televizori, leduskapji, autoremonti, būvmateriāli, santehnika un citas lietas, kas patiesībā birojā neeksistē, kā teikt līdz šai dienai notiek legāla PVN atmazgāšana, algu izmaksa precēs un citas mahinācijas lai tikai nebūtu jāiemaksā sociālajā budžetā, valsts budžetā un tā tālāk. Tad nu nav ko dažiem lamāt valdību, jo pie visām valdībām uzņēmēji izdomā paņēmienus kā ap...t valsti un darbiniekus. Visam sitam punktu var pielikt skaidras naudas likvidācija ieviešot bezskaidras naudas darījumus, kur tad nu valsts iestādes varēs droši palūrēt kā kurš dzīvo attiecīgi pret saviem ienākumiem.

FishMV, 1.jūnijs 2023, 11:32
Mūsu lēnā attīstība ir tiešas okupācijas sekas.Korupcija un visas pārējās figņas velkas līdz no komuņagu laikiem un kamēr viņi neapmirs nekas būtiski arī nemainīsies.Lēnām jau ejam uz to rietumu pusi bet visi tādi šleseri,šķeles un lembi mūs bremzē ka vien var.

udo733, 1.jūnijs 2023, 12:11


Nebūs naļika, nebūs korupcijas, viss būs zem lupas. Vienīgi ja kādam zelta stieņi vēl būs rezervē, tad varēs korumpēt tālāk.
1.jūnijs 2023, 15:21 | links
 
Pareizi- lēnā attīstība- vezskaidra valūta, visus vajag nočipot un tad FishMV pēkšņi ierauga, ka mājas displejs bez viņa sievas čipa uzrāda vēl kadu čipu, diezgan regulāri, uz stundām pusotrām! :)

Vilnis62, 1.jūnijs 2023, 12:27


Tak uzliec videokameru, ko tu tā atļauj trešajam čpam pa savu māju saimniekot ;DDD
1.jūnijs 2023, 15:17 | links
 
Vo, tirzējs- gribu redzēt, kā Tu aiziesi uz Centrāltirgu ar savu bezskaidro valūtu!

Vilnis62, 1.jūnijs 2023, 12:11


Tāda tirgus drīz vairs nebūs. Jau špbrīd tantuki stāsta ka tirgo tas kas palicis neiztirgots, neko jaunu neieved un neievedīs.
Kartupeļus...pie zemnieka caur kases aparātu, noskenēsi kreditkarti, neatkarīgi vai viņš tirgos veikalā vai tirgū.
1.jūnijs 2023, 15:16 | links
 
Nezinu kā jums parējiem, bet man kā cilvēkam kas ir darbojies ar ES fondiem ir skaidrs, ka mēs esam pārdevušies citiem...

Bimbas, 31.maijs 2023, 22:54
Jo???
1.jūnijs 2023, 13:07 | links
 
Vienkārši agrāk cilvēki pelnīja ar pievienoto vērtību (radot produktu) ,bet tagad daudzi pelna apčakarējot savu tuvāko un valsti...
1.jūnijs 2023, 12:47 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager